Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изменили ли пленки Бигуса ваше отношение к Порошенко?

после мычания Бабы Гуси про Свинарчуков это тело вычеркнуто из списка....Пусть тужится дальше...
   
Моє ставлення до бігусятника і зливного бачка джинси стали ще більш негативне. Якщо журналіст продав совість... То він уже не журналіст.
   
Він навіть не прослухав ті записи сам а не те що б перевірити на автентичність.
   
Якщо журналіст продав совість...
ти переконаний у невинуватості Мудачука в сенсі відсутності складу злочину який кваліфікується як держзрада ?
   
Все дуже просто насправді
те, що є нормальним для переважної більшості коцапів, викликає регіт у нормальних людей
раніше просто крутили пальцем біля скроні, але зараз рівень кацмаразму зашкалив - тож тільки регіт
так само і з петро - те з його діянь, що є для вас нормальним (не буду перераховувати), категорично не сприймається переважною більшістю українців (антирейтинг 75%)
тож ви ніколи їх не зрозумієте, а вони - вас
різні світогляди, різний рівень рабства і холуйства у генах - і нема на те ради

Ви вважаєте себе нормальною людиною?
   
Ви вважаєте себе нормальною людиною?
так вважаю не я одна
і якшо написане виявилося недосяжним для вашого розуміння, це загалом ваша проблема і є
а я всього лише виклала власне бачення, чому так по-різному сприймаються різними людьми одні й ті самі політики
   
так вважаю не я одна
і якшо написане виявилося недосяжним для вашого розуміння, це загалом ваша проблема і є
а я всього лише виклала власне бачення, чому так по-різному сприймаються різними людьми одні й ті самі політики

Ви власне бачення оформили як бачення "нормальних людей".
Тобто ви впевнені що ті які мають інше бачення ненормальні.
Тому і виникло моє питання.
Я й не очікував отримати на нього іншу відповідь від вас.
Тим більше що є ще хтось, хто думає так само ви. :)
   
шер ше ля фам слідкуйте за грошима

   
шер ше ля фам слідкуйте за грошима
https://twitter.com/view/status/1404397445233131520


И все под пристальным наблюдением набсоветов и иностранных экспертов по высоким стандартам корпоративного права
   
так вважаю не я одна
(tu) ще состашу, саус блуд, тигриця і сусід-алкаш дядя Коля
   
це тільки в твоїх вологих мріях, Мирославо

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що за 5 років президентства Петра Порошенка Євроатлантичний прогрес України був більшим, ніж за попередні десятиліття.
той Юнкер мабуть смьоркнув півлітру самогону перед тим як таке сказати. :facepalm:
   
:facepalm1: Показати зображення...
(tu) класна картинка.
нею можна відповідати на всі пости Миросі
крім тих де вона петра сношає.
   
И все под пристальным наблюдением набсоветов и иностранных экспертов по высоким стандартам корпоративного права

 (tu)
як в 2018-2019рр волав дУбинеску : "они проста 3,14т наши деньги"
і вже не в свинарчукових масштабах, а на порядки більше

   
   
 :D
а як вам ідея "ретейлерьі на вакзалах"
(лещенко підказав чи його ді-джейка?!)
   
ти переконаний у невинуватості Мудачука в сенсі відсутності складу злочину який кваліфікується як держзрада ?
Я переконаний що він винний, але я переконаний що бігус бреше, всі його розслідування брехня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія