Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Сегодня вторую астразеники
 ширнул корейского производства..
Записаны все мои данные еще с первой..
Сертификат не нужен мне, ни куда не еду :(
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Вчора кололися  всією сім'єю пфайзером типу як корпоративна вакцинація. Заповнюєш типу щось що ти поінформований про все (брошуру дають} і всякі згоди, забивають в базу твої дані імя-прізвтще-деньнар і воно зразу підтягує твою декларацію медичну. На руки ніяких довідок не дають, треба йди до сімейного де декларація, все автоматом в електронній базі.
Ввечері почала рука трохи боліти в місці уколу коли торкаєшся, ефект так ніби об  одвірок плечем стукнувся. В брошурі пише що у 80% так і має бути. І в 50% всякі слабкості запаморочення ломота костей. 3 дні.
Найбільше переживають за алергічні реакції на укол, тому і не втікати 30 хвилин після. Для чоловіків був дивний тест питання чи нема алергії на піну для бриття. Ну і якщо бухав день перед тим то краще не пхаттсь може теж бути алергія.
Подивимось.


Останнє редагування: 15 червня 2021 08:53:53 від maksmm
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

там в настройках трохі погратися треба. Кажу як щеплений, Ноташко.


пароль не давй нікому...а то хтось доступ отримає і ти будеш бабло з банку йому носити..
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

кололися  всією сім'єю пфайзером
депутат?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

депутат?

Ні. Заклад централізовано зробив, головне було набрати достатню кількість бажаючих щоб стандартна упаковка чи що там за холодильник в них вийшла. Тому дозволили підтягувати родичів.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Ні. Заклад централізовано зробив, головне було набрати достатню кількість бажаючих щоб стандартна упаковка чи що там за холодильник в них вийшла. Тому дозволили підтягувати родичів.
тобто файзером,який "для учітєлєй, мєдіков і другіх социально важних" таки барижать наліво оптовими партіями
Дякую.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

Как здоровье у вакцинированных?
Проваккцинувався другий раз недавно,  запитував про алкоголь, - сказали бажано в той день не вживати.. вечером випив трохи пива під футбол.. все норм
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?
Bmx

На файзер багато знайомих скаржаться.. температура і слабкість..
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

тобто файзером,який "для учітєлєй, мєдіков і другіх социально важних" таки барижать наліво оптовими партіями
Дякую.

точно!
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

тобто файзером,який "для учітєлєй, мєдіков і другіх социально важних" таки барижать наліво оптовими партіями
Дякую.

Та ні. Це державний заклад з  вищеперечислених. Просто цьому не набиралось на повний "пакован" штатних (ну  в курсі про холодильники, кількість доз в ампулі, кількість ампул в боксі) - тобто ніхто 5 ампул не повезе колоти. Або набираєте комплект бажаючих, або далі тусуєте з антифанами Ж5. За логікою якщо наприклад вчителям в конкретній  школі централізовано  роблять вакцину, то чом би і не зробити тим, хто живе з ними в одній квартирі? Все абсолютно безплатно до речі, тому про барижать - з таким відсотком прихильників зради хто б сумнівався.

Останнє редагування: 15 червня 2021 14:09:30 від maksmm
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Так, Рада ЄС 14 червня прийняла рекомендацію про вільне пересування для вакцинованих від коронавірусу, згідно з якою власники сертифікатів вакцинації не повинні здавати тест на коронавірус, їх не будуть відправляти на самоізоляцію. Однак вони повинні пройти повну вакцинацію препаратом, який схвалило Європейське агентство з лікарських засобів. З усіх препаратів, якими прищеплюють українців, тільки CoronaVac не схвалений ЕМА, але препарат вже перебуває на розгляді регулятора. У МОЗ нагадали, що кожна країна сама встановлює умови для в'їзду іноземців.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Так, Рада ЄС 14 червня прийняла рекомендацію про вільне пересування для вакцинованих від коронавірусу, згідно з якою власники сертифікатів вакцинації не повинні здавати тест на коронавірус, їх не будуть відправляти на самоізоляцію. Однак вони повинні пройти повну вакцинацію препаратом, який схвалило Європейське агентство з лікарських засобів. З усіх препаратів, якими прищеплюють українців, тільки CoronaVac не схвалений ЕМА, але препарат вже перебуває на розгляді регулятора. У МОЗ нагадали, що кожна країна сама встановлює умови для в'їзду іноземців.

думаю схвалять
бо китайські туристи важливі для ЄС
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

думаю схвалять
бо китайські туристи важливі для ЄС
так
тому і нам добре
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Так, Рада ЄС 14 червня прийняла рекомендацію про вільне пересування для вакцинованих від коронавірусу, згідно з якою власники сертифікатів вакцинації не повинні здавати тест на коронавірус, їх не будуть відправляти на самоізоляцію. Однак вони повинні пройти повну вакцинацію препаратом, який схвалило Європейське агентство з лікарських засобів. З усіх препаратів, якими прищеплюють українців, тільки CoronaVac не схвалений ЕМА, але препарат вже перебуває на розгляді регулятора. У МОЗ нагадали, що кожна країна сама встановлює умови для в'їзду іноземців.

А про цей сертифікат щось відомо ? Це папірець чи додаток в телефоні ? Якщо папірець то якої форми ?
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я вже теж у клубі. Коронавак. У нас (районний центр) на один день зробили виїзний пункт - і я вчасно "затесався". Процедура зайняла не більше як 5 хвилин.

Останнє редагування: 25 червня 2021 11:07:46 від Navas
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Швейцарія. Реєстрація , типа, "Дія" січень 2021. на кантон (область) 12  центрів. Ніяк  не  міг  найти вільний  час - все   було  забито. Зміг зробити в червні першу  дозу. Тобто  чекав нервував  5 місяців.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Особисті спостереження біля пункту вакцинації: антивакцинаторів у провінції значно більше, ніж середнє значення по Україні. На тебе дивляться як на божевільного :)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Я вже теж у клубі. Коронавак. У нас (районний центр) на один день зробили виїзний пункт - і я вчасно "затесався". Процедура зайняла не більше як 5 хвилин.
в мене десь з хвилин 20. Виміряли тиск, температуру. Все записали. Вкололі, зранку, на наступний день, знову виміряли тиск та температуру. Але, то стаціонарний медпункт.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Швеція. Отримав вчора першого Pfizera. Другий через 7 (сім?!) тижнів. Рука болить. Більше поки нічого не відчуваю.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Хоча і не прихильник, але  тільки що попередньо записався на  вакцинацію, списки будуть формувати до 02.07.
Виїзна бригада приїде до офісу. Безкоштовно все.
АЛЕ я погоджусь лише за однією умовою, що такою вакциною буде phizer.

Зараз на формі реєстрації так виглядають варіанти одного з пунктів:
1) Phizer
2) coronaVac
3) Інше ________________

2) та 3) категорично відмовлю!!!
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Швеція. Отримав вчора першого Pfizera. Другий через 7 (сім?!) тижнів. Рука болить. Більше поки нічого не відчуваю.
Украина,отримав у вивторок Пфайзера ,теж рука поболила два дни,вже не болить.Бильше ничого не видчуваю.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Особисті спостереження біля пункту вакцинації: антивакцинаторів у провінції значно більше, ніж середнє значення по Україні. На тебе дивляться як на божевільного :)
знакомые рассказывают про массовые смерти от вакцин. Даже с виду цивилизованные люди. Остальные молча ухмыльнувшись делают своё дело. В основном выезжающие куда то
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Хоча і не прихильник, але  тільки що попередньо записався на  вакцинацію, списки будуть формувати до 02.07.
Виїзна бригада приїде до офісу. Безкоштовно все.
АЛЕ я погоджусь лише за однією умовою, що такою вакциною буде phizer.

Зараз на формі реєстрації так виглядають варіанти одного з пунктів:
1) Phizer
2) coronaVac
3) Інше ________________

2) та 3) категорично відмовлю!!!
кому ты нужен своей категоричностью? Да им насрать. Нет так нет
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

знакомые рассказывают про массовые смерти от вакцин.

Так. Це перше, що чуєш.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

знакомые рассказывают про массовые смерти от вакцин. Даже с виду цивилизованные люди. Остальные молча ухмыльнувшись делают своё дело. В основном выезжающие куда то
Буду помирать -отпишусь
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Це велике свинство сортувати громадян на сорти - кому Пфайзер, а кому Китай. Я ще розумію, коли лікарям - тут мови нема. Але ОП і наближена синагога - то справжня хуцпа.
Повинна бути реєстрація на кожну вакцину зокрема.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Украина,отримав у вивторок Пфайзера ,теж рука поболила два дни,вже не болить.Бильше ничого не видчуваю.

Теж болить після файзера.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Не реєструвався, але вже отримав перший укол.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Це велике свинство сортувати громадян на сорти - кому Пфайзер, а кому Китай

У Скрипіна був ефір про вакцинацію: там повідомили, що з часом перейдуть на Пфайзер для всіх. Мають отримати скількись там млн доз. Я чекати місяць-другий не хотів, тому пішов на Коронавак.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У Скрипіна був ефір про вакцинацію: там повідомили, що з часом перейдуть на Пфайзер для всіх. Мають отримати скількись там млн доз. Я чекати місяць-другий не хотів, тому пішов на Коронавак.

Тим більше так склалося що без черги і реєстрації, за двадцять метрів від роботи.   (tu)
Чи не перший раз коли казав щось добре про владу.  (tu)
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

У Скрипіна був ефір про вакцинацію: там повідомили, що з часом перейдуть на Пфайзер для всіх. Мають отримати скількись там млн доз. Я чекати місяць-другий не хотів, тому пішов на Коронавак.
Он же не сертифицирован в ВОЗ.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Он же не сертифицирован в ВОЗ.
Цитувати
01.06.2021 Всесвітня організація охорони здоров’я включила до переліку ВООЗ для застосування у надзвичайних ситуаціях вакцину Коронавак – це вакцина для профілактики COVID-19, виробництва Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд., Китай ( вирощена з використанням клітин VERO, інактивована).
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Хоча і не прихильник, але  тільки що попередньо записався на  вакцинацію, списки будуть формувати до 02.07.
Виїзна бригада приїде до офісу. Безкоштовно все.
АЛЕ я погоджусь лише за однією умовою, що такою вакциною буде phizer.

Зараз на формі реєстрації так виглядають варіанти одного з пунктів:
1) Phizer
2) coronaVac
3) Інше ________________

2) та 3) категорично відмовлю!!!

А якби ось так :
1.файзер €40
2. Коронавак  €2


Що вибереш?
  :gigi:
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Це велике свинство сортувати громадян на сорти - кому Пфайзер, а кому Китай. Я ще розумію, коли лікарям - тут мови нема. Але ОП і наближена синагога - то справжня хуцпа.
Повинна бути реєстрація на кожну вакцину зокрема.
не плакайте. Мене викликали і я не знав чім будуть ширяти. Виявився ковішилд. А могли і спутніка запіздячить., благо, не сталося.
   
Re: Чи ви зареєструвалися на вакцинацію?

Он же не сертифицирован в ВОЗ.

Сертифікований. Але наразі не затверджений в ЄС. Мені для Туреччини підійде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія