Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Костя, вибач за чмо. Так не можна.

Просто розумієш, в тебе є певна репутація на форумі. І заробив ти її манерою спілкування. Я пропоную тобі дружне спілкування. Якщо ти валиш питаннями, то тобі буде відповідь.
Але чесно буде спочатку відповісти першим. Продемонструвати готовність до діалогу.

Отже. Є питання, тісно пов'язане з твоїм.
Чому вакцина не допомагає виробити колективний імунітет?
Продемонструй готовність до діалогу. Пошукай відповідь. І тоді набагато легше буде далі спілкуватися.
як діють вакцини, імбецил?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я просто не хочу себе колоть вакцину. Это ведь моё право.
ні.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

1 доза FA7812
2 доза FG0050
Все, я отримав право на власну думку?
Перша доза у мене теж FG0050.
A друга:  FH8469.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ну ты только шо сам ответил.
Вакцина якщо не повністю то максимально знижує ризик хвороби.
Но вакцина не является щитом, через который ковид не проходит. Ты также как и я могу подцепить его и заразить другого. Если ты хочешь перенести легко, вакцинируйся, кто то хочет испытать судьбу и оставить борьбу своему имунитету, то это его выбор.


Якщо хвороба викликана штамом, на основі якого зроблена вакцина. Якщо це новий штам то вакцинований вакциною старого штаму нічим не відрізняється він невакциноааного. Хоча якщо вакцинація зроблена в період спалаху нового штаму, то на декілька тижнів вакциновний стає вразливішим чим не вакциновний. Поки організм ' переварить ' вакцину. Це стосується всіх вакцин.

. Є ще одне але для мРНК та векторних вакцин. Це експериментальні вакцини і всіх наслідків тим більш далеких не знає ніхто. Про що і гілка.

Де у ТС загострився артроз і з'явилися проблеми з рукою, яку кололи.

Всім т. з. вакцтнаторам, які кепкують з того залишається лише побажати гарного здоров'я.
Бо так знущатися над своєю кармою дуже небезпечно.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Якщо хвороба викликана штамом, на основі якого зроблена вакцина. Якщо це новий штам то вакцинований вакциною старого штаму нічим не відрізняється він невакциноааного. Хоча якщо вакцинація зроблена в період спалаху нового штаму, то на декілька тижнів вакциновний стає вразливішим чим не вакциновний. Поки організм ' переварить ' вакцину. Це стосується всіх вакцин.

. Є ще одне але для мРНК та векторних вакцин. Це експериментальні вакцини і всіх наслідків тим більш далеких не знає ніхто. Про що і гілка.

Де у ТС загострився артроз і з'явилися проблеми з рукою, яку кололи.

Всім т. з. вакцтнаторам, які кепкують з того залишається лише побажати гарного здоров'я.
Бо так знущатися над своєю кармою дуже небезпечно.

так, ця агресія незрозуміла
чистокровні просто хочуть шоб їх залишили в покої

але я вдячний за теперішній період, принаймні це дозволило зрозуміти деякі речі про людську психіку, в абстрактному значені цього слова
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

У мене навпаки, старий постійний біль у плечовому суглобі після повної вакцинації майже зник.

Але я не готовий робити висновки про пов'язаність цих подій
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

У мене навпаки, старий постійний біль у плечовому суглобі після повної вакцинації майже зник.

Але я не готовий робити висновки про пов'язаність цих подій

Дякую  за блискучий зразок ' логіки '  т. з.
вакцинаторів.
Після вакцинації можливе тільки ісцелєніє.
Протилежне ні.



Останнє редагування: 19 вересня 2021 09:19:36 від Людас
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ні.

Кроме слова ні можешь подкрепить документом, законом? Или только бэкать мэкать можешь? Ты утверждаешь, что тебе и мне без нашего на то согласия могут колоть что то, то есть насильно? Разве что, в психушке. Я туда не собираюсь. А ты значит снова пи...бол.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Дякую  за блискучий зразок ' логіки '  т. з.
вакцинаторів.
Після вакцинації можливе тільки ісцелєніє.
Протилежне ні.

https://youtu.be/ig7f21j8E6I

Хєрово у тебе з логікою
З розумінням прочитаного - ще гірше
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Кроме слова ні можешь подкрепить документом, законом? Или только бэкать мэкать можешь? Ты утверждаешь, что тебе и мне без нашего на то согласия могут колоть что то, то есть насильно? Разве что, в психушке. Я туда не собираюсь. А ты значит снова пи...бол.
на https://www.dw.com/uk/u-nimechchyni-zaprovadzhuiut-oboviazkove-testuvannia-dlia-nevaktsynovanykh/a-58823045
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

на https://www.dw.com/uk/u-nimechchyni-zaprovadzhuiut-oboviazkove-testuvannia-dlia-nevaktsynovanykh/a-58823045

Закон 3G. Geimpfte, Genesene, Getestete. Опять же, хочешь идти в перукарня, сделай тест. Не хочешь не делай. Ещё раз я спрашиваю, кто без моего согласия может сделать мне укол?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Закон 3G. Geimpfte, Genesene, Getestete. Опять же, хочешь идти в перукарня, сделай тест. Не хочешь не делай. Ещё раз я спрашиваю, кто без моего согласия может сделать мне укол?

Смысл не в этом.

Смысл в том, чтобы создать такие условия, обложить такими заборами и запретами, чтобы Вы сами пришли на тестирование и вакцинацию.

Желательно, чтобы еще и заплатили за это своим временем и деньгами.

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

ё раз я спрашиваю, кто без моего согласия может сделать мне укол?

Злочинці які порушили міжнародні закони.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хєрово у тебе з логікою
З розумінням прочитаного - ще гірше


Пане вам не до мене. До  психолога. Пан сам пише, що після вакцинації його стан змінився. І тут же пише що не пов'язує це з вакцинацією. То навіщо було згадувати вакцинаю взагалі? Пан ідіот?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Антиваксеры-это уже левацкий ДВИЖНЯК, типо " ЗА ПРАВА", куда за бабло кацапов и их глобальной инфопддержке, прилипают п.идоры,вся гопота ЛГБТ, веганы -истерички, никотинофобы, борцуны с глобальным потепленницем ,ну так шоб попротестовать, паразиты социальные,жаждущие безусловного дохода, отниматели-поделители, ГОМОкошечки какие-то,защитники стерилизованных собачек, "долой мех"-ипанутые, безлактозники,безглютенщики, просто епанутые, эмигранты -паразиты, сисилисты и остальные либерасты...

 Причем кацапы все это финансируют бешенными деньгами. Оплачивают даже издание книг отдельными епатьками против вакцинации.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

А чого панство розглядає тільки РНК вакцини?
панство навіть астразенеку не розглядає спутнік навіть чи чумакова з сіноваком?

інактивовані вакцини викликають змінені стани чи інші жахи, про які противники вакцинації так люблять говорити?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Закон 3G. Geimpfte, Genesene, Getestete. Опять же, хочешь идти в перукарня, сделай тест. Не хочешь не делай. Ещё раз я спрашиваю, кто без моего согласия может сделать мне укол?

Без твоєї згоди в тебе навіть власність можуть забрати, мотивуючи це суспвільним благом
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Без твоєї згоди в тебе навіть власність можуть забрати, мотивуючи це суспвільним благом

Я про ваше тело и моё спрашиваю, зачем натягивать сову на глобус? Вашем телом без вашего разрешения может только насильник или врач в психушке распорядиться. На этом точка. Набридло.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Антиваксеры-это уже левацкий ДВИЖНЯК, типо " ЗА ПРАВА", куда за бабло кацапов и их глобальной инфопддержке, прилипают п.идоры,вся гопота ЛГБТ, веганы -истерички, никотинофобы, борцуны с глобальным потепленницем ,ну так шоб попротестовать, паразиты социальные,жаждущие безусловного дохода, отниматели-поделители, ГОМОкошечки какие-то,защитники стерилизованных собачек, "долой мех"-ипанутые, безлактозники,безглютенщики, просто епанутые, эмигранты -паразиты, сисилисты и остальные либерасты...

 Причем кацапы все это финансируют бешенными деньгами. Оплачивают даже издание книг отдельными епатьками против вакцинации.

Якщо людина вакцінується тими вакцинами, яким довіряє і які належним чином пройшли випробування, але не хоче вакцінуватись сумнівними шмурдяками, то теж вважається антиваксером?

На скільки ви впевненні, що у всіх виробляються саме специфічні антитіла до вірусу? Бо вчора знову ж таки в розмові розвовіли про чоловіка, який після вакцни отримав аутоімунку відносно щитовидної залози.
Все ж таки, розробники вакцин повинні розробити заходи та методики, які б дозволяли попереджати таки наслідки.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Может тебе еще печать в паспорте показать, что я после вакцинации пересекал границу со Словакией? А там без вакцины и ее регистрации не пускают. Надо предвариетельно зарегистрироваться и получить подтверждение регистрации через вайбер.
Так что можешь выдохнуть. Все у меня сделано как положено.

О... Интересно... Это первый твой пост на русском...

Шото подписи на макументе очень разные..

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Повторюсь - вера в непогрешимость вакцины эта религиозная догма секты вакцинаторов. И любое отклонение от догмы воспринимается этими одноклеточными как ересь. Спорить тут с фанатиками бесполезно.

Что будет интересно как эта секта расколется на верующих в пфайзера, астрозенеку, спутник, ковишилд, модерну и так далее. Религиозное побоище между ними будет страшное. :)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Коли є обман хоч у малому - як я можу вірити великому?

Саме так.
Антиваксери брешуть у великому про велике, тому вірити антиваксерській маячні не можна в принципі.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Кроме слова ні можешь подкрепить документом, законом? Или только бэкать мэкать можешь? Ты утверждаешь, что тебе и мне без нашего на то согласия могут колоть что то, то есть насильно? Разве что, в психушке. Я туда не собираюсь. А ты значит снова пи...бол.

Стаття 22. Заходи щодо осіб, хворих на інфекційні хвороби, контактних осіб та бактеріоносіїв
Особи, хворі на інфекційні хвороби, контактні особи та бактеріоносії, які створюють підвищену небезпеку зараження оточуючих, підлягають своєчасному та якісному лікуванню, медичному нагляду та обстеженням. Особи, які хворіють на особливо небезпечні та небезпечні інфекційні хвороби, є носіями збудників цих хвороб або перебували в контакті з такими хворими чи бактеріоносіями, а також хворі на інші інфекційні хвороби у разі, якщо вони створюють реальну небезпеку зараження оточуючих, підлягають лікуванню, медичному нагляду та обстеженням  у стаціонарах відповідних закладів охорони здоров'я чи наукових установ.

Порядок госпіталізації, лікування та медичного нагляду за хворими на інфекційні хвороби, контактними особами та бактеріоносіями, умови їх перебування у відповідних закладах охорони здоров'я та наукових установах установлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

Стаття 23. Відсторонення від роботи осіб, які є бактеріоносіями
У разі якщо бактеріоносіями є особи, робота яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, такі особи за їх згодою тимчасово переводяться на роботу, не пов'язану з ризиком поширення інфекційних хвороб. Якщо зазначених осіб перевести на іншу роботу неможливо, вони відсторонюються від роботи в порядку, встановленому законом. На період відсторонення від роботи цим особам виплачується допомога у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Зазначені в частині першій цієї статті особи можуть бути визнані тимчасово або постійно не придатними за станом здоров'я для виконання певних видів робіт.

Рішення про тимчасову чи постійну непридатність осіб, які є бактеріоносіями, для виконання певних видів робіт приймається медико-соціальними експертними комісіями на підставі результатів лікування, даних медичних оглядів тощо. Таке рішення медико-соціальної експертної комісії може бути в установленому порядку оскаржено до суду.

Перелік видів робіт, для виконання яких особи, які є бактеріоносіями, можуть бути визнані тимчасово або постійно не придатними, визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

хворі на інфекційні хвороби, контактні особи та бактеріоносії, які створюють підвищену небезпеку зараження оточуючих, підлягають своєчасному та якісному лікуванню, медичному нагляду та обстеженням

 Хто вирішив що хворі?
 Хто вирішив, що є носіями?
 Яке лікування є своєчасним?
 Якісним?

 Саме тіко тупе блаблабла.
 Чи ваксьори розкажуть по пунктам?
 Хто приймає рішення щодо конкретної людини?
 Яку несе відповідальність?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хто вирішив що хворі?
 Хто вирішив, що є носіями?
 Яке лікування є своєчасним?
 Якісним?

 Саме тіко тупе блаблабла.
 Чи ваксьори розкажуть по пунктам?
 Хто приймає рішення щодо конкретної людини?
 Яку несе відповідальність?


Згідно до цього т. з ваксьори мають перші бути ізольовані та відстороні від роботи. . Бо за їх же твердженнями переносять  хворобу легше. Іншими словами на ногах.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Згідно до цього т. з ваксьори мають перші бути ізольовані та відстороні від роботи. .

Так мы и изолировались... Защищаем невакцинированных.. . Им в наши збыговыська низзя...

Шо касаиццо работы, ну как 93% отстранить?  :D
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

хворі на інфекційні хвороби, контактні особи та бактеріоносії, які створюють підвищену небезпеку зараження оточуючих, підлягають своєчасному та якісному лікуванню, медичному нагляду та обстеженням
Стаття 23. Відсторонення від роботи осіб, які є бактеріоносіями
У разі якщо бактеріоносіями є особи, робота яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, такі особи за їх згодою тимчасово переводяться на роботу, не пов'язану з ризиком поширення інфекційних хвороб. Якщо зазначених осіб перевести на іншу роботу неможливо, вони відсторонюються від роботи в порядку, встановленому законом. На період відсторонення від роботи цим особам виплачується допомога у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.
Не розумію при чому тут ці статті? Так хворі на ковід підлягають своєчасному та якісному лікуванню, медичному нагляду та обстеженням. Стаття 23 взагалі до них не відноситься тому що ковід не бактерія, а вони не бактероносії. Перехворів на карантині, протестувався і ти вже не носій вірусу. Працюй хоч в садку, хоч в їдальні. На відміну скажімо від туберкульозних.
 
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Так мы и изолировались... Защищаем невакцинированных.. . Им в наши збыговыська низзя...

Шо касаиццо работы, ну как 93% отстранить?  :D

  Брешете.
  Ви змушуєте людей носити пристрій, який збільшує концентрацію можливого вірусу.
  Ви обмежили пересування здорових, і дозволили його імовірним зараженим(з пониженим імунітетом).
  Адміністративний тиск просто нестерпний.
  Невакцинованих тупо не допускають до роботи.
  А чого варті у моральному плані обов'язкові довідки?
  Жидів змушували носити зірку, тут трохи не так явно.
 
  ...Усі ознаки неофашистів ваксьори мають.
  Чи трибунал колись буде?
  Або минеться виродкам?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Так мы и изолировались... Защищаем невакцинированных.. . Им в наши збыговыська низзя...

Шо касаиццо работы, ну как 93% отстранить?  :D
Може воно поки що смішно. Але ці заклики до медичної сегрегації трохи нагадують расову. Не забувайте що в нас є така категорія як хворі на СНІД. Який ще донедавна вважався невиліковною хворобою. Але закон зберігає особу носія в таємниці і забороняє дискримінувати при прийомі на роботу.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хто вирішив що хворі?
 Хто вирішив, що є носіями?
 Яке лікування є своєчасним?
 Якісним?

 Саме тіко тупе блаблабла.
 Чи ваксьори розкажуть по пунктам?
 Хто приймає рішення щодо конкретної людини?
 Яку несе відповідальність?
я маю на увазі, що можливе примусове лікування по закону. А шо там конкретно уряд видав про вакцинацію мені нецікаво, коли всі уряди за вакцинацію, то в мене сумнівів нема.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Може воно поки що смішно. Але ці заклики до медичної сегрегації трохи нагадують расову. Не забувайте що в нас є така категорія як хворі на СНІД. Який ще донедавна вважався невиліковною хворобою. Але закон зберігає особу носія в таємниці і забороняє дискримінувати при прийомі на роботу.
і шо, можно бутт донором?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я маю на увазі, що можливе примусове лікування по закону. А шо там конкретно уряд видав про вакцинацію мені нецікаво, коли всі уряди за вакцинацію, то в мене сумнівів нема.
  Відомо, і це загальновизнаний факт, що на свіжому повітрі, під сонечком вірус швидко гине.
  А імунітет людини підвищується.
  Тож наказ "сидіти по домівках" Вам теж нецікавий?
  Чи Ви просто замість спілкування практикуєте блюзнірство? :X  (td)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів
Ser

 (tu)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Не забувайте що в нас є така категорія як хворі на СНІД. Який ще донедавна вважався невиліковною хворобою. Але закон зберігає особу носія в таємниці і забороняє дискримінувати при прийомі на роботу.

ВИЧ подхватить шибко сложно однако...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

  Відомо, і це загальновизнаний факт, що на свіжому повітрі, під сонечком вірус швидко гине.
  А імунітет людини підвищується.
  Тож наказ "сидіти по домівках" Вам теж нецікавий?
  Чи Ви просто замість спілкування практикуєте блюзнірство? :X  (td)
я хочу зрозуміти, чи ви будь-які обмеження вважаєте фашизмом і порушенням ваших прав, чи якісь конкретні? Чи допускаєте, що може бути така хвороба, що краще деякий час сидіти по домівках.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ви змушуєте людей носити пристрій, який збільшує концентрацію можливого вірусу.


И штаны... Без штанов, суки, никуда не пущают...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я маю на увазі, що можливе примусове лікування по закону. А шо там конкретно уряд видав про вакцинацію мені нецікаво, коли всі уряди за вакцинацію, то в мене сумнівів нема.
Покажімь мені слово примусовому. Та навіть коли б щось ви подібне знайшли то повтрюю вірус не бактерія. Після того коли людина перехворіє він не є небезпечний для оточуючих. Навіщо його примусово лікувати? Я коли хворів то просив якісь препарати. Але мені нічого більше крім вітамінів та кардіомагнілу не призначили. І томографію легень зробив. Хоча температура зо три дні перевищувала 39.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

і шо, можно бутт донором?
Ми що софістикою займаємся? Бо СНІД чи туберкульоз взагалі порівняння не в тему. Донорство це прийом на роботу? Та в них ще є маса обмежень по інформуванню статевих партнерів. Ну то й що. З ковідом також два тижні треба в ізоляції перебути. Хоча зараз не вимагають через два тижні повторний тест, але я та всі мої знайомі що перхворіли робили. Для гарантії так мовити, щоб оточуючим спокійніше було.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я хочу зрозуміти, чи ви будь-які обмеження вважаєте фашизмом і порушенням ваших прав, чи якісь конкретні? Чи допускаєте, що може бути така хвороба, що краще деякий час сидіти по домівках.

  Пам'ятаєте фото, де хвацько затримали пловця(у парку, ще на початку подій).
  Як це можна кваліфікувати, крім як диктатуру?

  Будете хуцпити ще, спілкування з Вами стане безглуздим.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія