Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

аваков затримав вбивць шеремета

Re: аваков затримав вбивць шеремета

Предлагаю обсудить тот ли БУК мы видим на многочисленных видео. И предложить все это Бирчу

наскільки розумію у людини вузька спеціалізація...
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

най відтворюють, я тільки за...
точніше час перебування в СІЗО - це час на подібні слідчі дії
вперед, бо 2 місяці пройдуть і будуть нити про нові 2 місяці і т.д.
в мене просте питання для чого люди роками сидять в СІЗО?

потому что это рычаг давления на подозреваемого
для большей сговорчивости
и пользуются менты этим давно и безнаказанно
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Мы немного в разных плоскостях мыслим. Мне с первого курса лётного училища вдолбили правило - не делай как лучше, а делай как написано. Это золотое правило, сам до пенсии долетаешь, людей не убьёшь и технику не угробишь.
 Генералу захотелось в барина поиграть, на тебе служивий с барского плеча мину!!!  И шо(((?!  Теперь служивому этой миной в морду тычат, где-то лейтенантик хуями кроет генераламинера и думает шо следакам гутарить.
 А все потому что у генерала в башке вместо мозгов тырса.


+100

уж не знаю.... имеют ли представление люди, что к примеру списанная радиостанция разбирается и запчасти которые имеют драгметаллы... сдаются и хранятся. Или там в мирное время патроны которые хранятся в оружейке
имеют определенную серию и не дай бог в время какой нибудь проверке серия хотя бы одного патрона не сойдется, и много еще ньюансов. не уверен, что мины просто дарятся, не представляю как ее можно документально оформить для таких целей.  :)

   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

А тепер виявиться, що подарував ту залізяку Рифмастеру у 2018у році і вся і так горбата  версія Авакова летить к іпеням.
Хто подарував йому МОН-50?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

Хто подарував йому МОН-50?
Пару сторінок назад перегони і прочитай, є генерал, який подарував цю коробку (порожню) Антоненку на фронті. Прізвище поки що не озвучують.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Хто подарував йому МОН-50?

вия думаю хороший человек.... но иногда так интересно наблюдать за ее упертой искренней  логической цепочкой. в данном случае примерно такой: Антоненко не преступник, доказательств никаких этому нет. ( вия... еще доказательств не предоставляли)... тут шок... нашли часть мины ... бедная вия долго не могла оклематься, ее посты были грустными с оттенком... блин, ну как такое может быть? Разные версии... от подкинули, до сувернира купленного на андреевском спуске...

И тут радость... генералы в нашей стране дарят людям мины.... и все, вся логическая цепочка сложилась снова.   :lol:
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

На изъятой у Антоненко мине, скорее всего, есть и мои отпечатки: мы деактивировали ее, - спикер ССО Никифоров. 
Мина, изъятая у сержанта ССО Андрея Антоненко в ходе обысков по делу об убийстве журналиста Павла Шеремета, также может содержать отпечатки других военнослужащих ССО, в частности, спикера ведомства Алексея Никифорова, так как он также принимал участие в ее обезвреживании.
Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ из зала суда.
Спикер Сил специальных операций, Алексей Никифоров, заявил в суде о готовности взять подозреваемого в деле об убийстве журналиста Павла Шеремета Андрея Антоненко на поруки.
Вместе с тем, он отметил, что на найденной у Антоненко мине, скорее всего, есть и его отпечатки пальцев.
"Это мина, которую мы деактивировали и выкладывали в соцсетях", - акцентировал Никифоров.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

вия думаю хороший человек.... но иногда так интересно наблюдать за ее упертой искренней  логической цепочкой. в данном случае примерно такой: Антоненко не преступник, доказательств никаких этому нет. ( вия... еще доказательств не предоставляли)... тут шок... нашли часть мины ... бедная вия долго не могла оклематься, ее посты были грустными с оттенком... блин, ну как такое может быть? Разные версии... от подкинули, до сувернира купленного на андреевском спуске...

И тут радость... генералы в нашей стране дарят людям мины.... и все, вся логическая цепочка сложилась снова.   :lol:

 ;)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1062712.msg23519517#msg23519517
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Пару сторінок назад перегони і прочитай, є генерал, який подарував цю коробку (порожню) Антоненку на фронті. Прізвище поки що не озвучують.

Тоді чому Антоненко намагався позбутися подарунка генерала?
Він що, і тому генералу не повірив коли у нього під дверима стояли поліціанти перед обшуком?

Сюр якийсь.

Останнє редагування: 23 грудня 2019 20:46:15 від Громадянка даунбасу
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

вия думаю хороший человек.... но иногда так интересно наблюдать за ее упертой искренней  логической цепочкой. в данном случае примерно такой: Антоненко не преступник, доказательств никаких этому нет. ( вия... еще доказательств не предоставляли)...
Розумієш, чотири роки тому була така сама історія - арештували свободівців під ВР "за кидання гранати". І довго волали про відео, яке у Авакова, і інші докази, які от-от оприлюднять.
Ми бурхливо пікетували суди і все чекали доказів. То вже п'ятий рік чекаємо, і ніяк. Бо нема доказів, а хлопці досі сидять.
То у цей раз я відверто стібуся і знущаюся з усіх відео, коробок і висновків англійських вчьоних, бо знаю, що доказів ніяких нема, але при цьому арештовані будуть сидіти роками без суду і слідства, допоки сучара Аваков при владі.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

Тоді чому Антоненко намагався позбутися подарунка генерала?
Він що, і тому генералу не повірив?

Сюр якийсь.
Та вище ж пости почитай хоч трохи, мені розжували на пальцях, що в тому корпусі якісь кульки є в боковій стінці і за великого бажання назад можна міну зліпити великої руйнівної сили. А тому "зберігання зброї" йому світило за таку знахідку.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Розумієш, чотири роки тому була така сама історія - арештували свободівців під ВР "за кидання гранати". І довго волали про відео, яке у Авакова, і інші докази, які от-от оприлюднять.
Ми бурхливо пікетували суди і все чекали доказів. То вже п'ятий рік чекаємо, і ніяк. Бо нема доказів, а хлопці досі сидять.
То у цей раз я відверто стібуся і знущаюся з усіх відео, коробок і висновків англійських вчьоних, бо знаю, що доказів ніяких нема, але при цьому арештовані будуть сидіти роками без суду і слідства, допоки сучара Аваков при владі.
Армия это не политическая партия, государство наделяет особым правом военных,  это право убивать!
 И когда военные начинают совмещать политику со службой, для них это печально заканчивается ((((.
 Так что не надо приводить пример партии.
 Я в сотый раз повторю, кто служил или служит не лезьте в политику. Хреново это обычно заканчивается. Вас переиграют, используют и в лучшем случае закончите жизнь в тюрьме ((((
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

наскільки розумію у людини вузька спеціалізація...
Это очень хорошо!
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

Армия это не политическая партия, государство наделяет особым правом военных,  это право убивать!
 И когда военные начинают совмещать политику со службой, для них это печально заканчивается ((((.
 Так что не надо приводить пример партии.
 Я в сотый раз повторю, кто служил или служит не лезьте в политику. Хреново это обычно заканчивается. Вас переиграют, используют и в лучшем случае закончите жизнь в тюрьме ((((
То і часи зараз інші. І якщо армія перестріляє ментів, я особисто їм поаплодую.
Результати дерьмократичних виборів бачать всі.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Это очень хорошо!

питання лише шо ви розумієте під цим - хорошо
те шо його експертну думку можна прирівняти до слідів ДНК чи відбитків пальців чи те, шо його думка зайвою не буде
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Та вище ж пости почитай хоч трохи, мені розжували на пальцях, що в тому корпусі якісь кульки є в боковій стінці і за великого бажання назад можна міну зліпити великої руйнівної сили. А тому "зберігання зброї" йому світило за таку знахідку.

А в нього що, голови не було, коли він той "подарунок" додому сам привіз?

Ти в б взяла собі такий клопіт на голову?  Я б не взяла.
Що з ним можно в домогосподарстві робити?
Огірки не надавиш в діжці, мала вага занадто.
То що можна з цім подарунком робить?

Останнє редагування: 23 грудня 2019 21:04:34 від Громадянка даунбасу
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

То і часи зараз інші. І якщо армія перестріляє ментів, я особисто їм поаплодую.
Результати дерьмократичних виборів бачать всі.

 :facepalm1:
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Допросят бойцов,которые видели Антоненко в 2016 г.
Капец. Каких бойцов? Он еще  не служил в 2016-м.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Монку допомагав розбирати.

Олексій Володимирович Нікіфоров  — український військовий, майор Сил спеціальних операцій ЗС України. Організатор евакуації українських частин із окупованої Автономної Республіки Крим. Колишній заступник командира 501-го керченського батальйону морської піхоти.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

А в нього що, голови не було, коли він той "подарунок" додому сам привіз?

Ти в б взяла собі такий клопіт на голову?  Я в не взяла.
Що з ним можно в домогосподарстві робити?
Огірки не надавиш в діжці, мала вага занадто.
То що можна з цім подарунком робить?
Звідки я знаю? У мене вдома в дитячих іграшках також гільза величезна валяється, кум з фронту моєму сину привіз, похреснику. Дитя грається.
Шостий рік йде війна. Може якась добра душа мені ще й кулемета привезе.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Мусора чудово знали що монку подарували на фронті -вперто продовжували фальсифікувати справу!   А цього продажного суддю Вовка давно треба було відправити на нари-скільки невинних людей можна було врятувати!
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Монку допомагав розбирати.

Олексій Володимирович Нікіфоров  — український військовий, майор Сил спеціальних операцій ЗС України. Організатор евакуації українських частин із окупованої Автономної Республіки Крим. Колишній заступник командира 501-го керченського батальйону морської піхоти.

Ну справедливости ради это могла быть и другая мина,а не именно та, о которой он говорит
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Монку допомагав розбирати.

Олексій Володимирович Нікіфоров  — український військовий, майор Сил спеціальних операцій ЗС України. Організатор евакуації українських частин із окупованої Автономної Республіки Крим. Колишній заступник командира 501-го керченського батальйону морської піхоти.
Ну розібрав. А далі що?
Повіз додому жінці і дітям в подарунок?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Борідка дуже схожа,тільки щоки голі.Після дня вбивства він міг постити у фейсбуці через тиждень,коли волосся відросте.Чи старе фото запостити.Чи фотошоп.
Так фотка с концерта. Там же сотни свидетелей. Не бредь.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Ну розібрав. А далі що?
Повіз додому жінці і дітям в подарунок?

Угу,под ёлочку
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Мусора чудово знали що монку подарували на фронті -вперто продовжували фальсифікувати справу!   А цього продажного суддю Вовка давно треба було відправити на нари-скільки невинних людей можна було врятувати!

скільком АТОвцям можна тримати вдома подаровану на фронті міну і як перевіряти факт подарунку?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

шо, скоро й подаровані міноменти можна буде знайти?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

Ну справедливости ради это могла быть и другая мина,а не именно та, о которой он говорит
Треба віддати англійським вчьоним на експертизу.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Так я не понял - мина это подарок генерала,

или

мину он разобрал с майором в АТО и привёз домой в качестве сувенира

а потом

испугался что его посадят "за хранение" безвредной разобранной мины-подарка

????

  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

шо, скоро й подаровані міноменти можна буде знайти?
А чим поганий подарунок?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Ну справедливости ради это могла быть и другая мина,а не имеено та о которой он говорит

Можливо. Я взагалі за те щоб знайшли і покарали тих хто підірвав Шеремета. Немає значення хто це , музикант, хірург, художник чи навіть президент...

Але, є презумція невинності, а всі ці "докази" які ліплять мєнти це суцільна, кристалізована - ХУЙНЯ.

Монки, шмонки, відео нечіткі, незрозумілі експертизи, імовірнісні теорії, "молекулярні експертизи вибухівки"  і т.д. - це суцільна маячня.

От генетичний матеріал Пуми та Бучі на бомбі, це справжній доказ, а решта фантазії...

   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
van

Нужно садить всех чьи есть отпечатски пальцев на мине  и майора говоруна  а потом разбираться пусть  из камеры СИЗО гавкает
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Так я не понял - мина это подарок генерала,

или

мину он разобрал с майором в АТО и привёз домой в качестве сувенира

а потом

испугался что его посадят "за хранение" безвредной разобранной мины-подарка

????

  :lol:  :weep:  :lol:

Ти з нашими мєнтами стикався ? 
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

Нужно садить всех чьи есть отпечатски пальцев на мине  и майора говоруна  а потом разбираться пусть  из камеры СИЗО гавкает
А якщо там відбитки 20 людей знайдуть, всіх посадити? В них там "фабрика вбивць" була?
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

А чим поганий подарунок?

та й дійсно- можна буде шмаляти по горобцям знешкодженими мінами  :facepalm1:
 
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

А чим поганий подарунок?

сєпаратистам дарють БУКи і танки, а ти хочеш в подарунок кулемета?  ;o

ти ж розумна жіночка, з логікою дружиш, до чого це може призвести... думай.те (с)
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета
Via

сєпаратистам дарють БУКи і танки, а ти хочеш в подарунок кулемета?  ;o

ти ж розумна жіночка, з логікою дружиш, до чого це може призвести... думай.те (с)
Це може призвести до дуже швидкої люстрації. Втомилася я тридцять років майданувати, думано-передумано.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Бля, ви ніколи не спілкувалися з АТОшниками. Для мене в цій ситуації з монкою-сувеніром взагалі немає нічого дивного.  :gigi:

А який смисл в магнітиках, що ти привозиш з подорожі ? Ніякого, просто як доказ , що ти десь там був у Празі чи Берліні.

От ця монка і є такий сувенір. Ну не магнітик же йому везти.
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Ти з нашими мєнтами стикався ? 

слава Господу Богу, що в мене нема знайомих генералів, що даруть міни, і майорів котрі фотки мін в фейсбуках постять :)
   
Re: аваков затримав вбивць шеремета

Бля, ви ніколи не спілкувалися з АТОшниками. Для мене в цій ситуації з монкою-сувеніром взагалі немає нічого дивного.  :gigi:

А який смисл в магнітиках, що ти привозиш з подорожі ? Ніякого, просто як доказ , що ти десь там був у Празі чи Берліні.

От ця монка і є такий сувенір. Ну не магнітик же йому везти.

бажаю тобі сусіда-Атовця з монкою-сувеніром в хаті  :gigi:
Ну як, стало веселіше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія