Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. Пане Сталін, дайте мила, Бо вже воші мають крила. " Як червоні прилізли на Західну Україну у 39р.

Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя, а чего это ты завелся?
> "Мальчики кровавые в глазах"?
> Так вроде бы не должен был по возрасту зацепить то время?


Да не,мальчики не снятся.Кладбища снятся :gigi: А почему завёлся?Не люблю,когда глаза зашорены,что с одной,что с другой стороны.От так.Не люблю,когда передёргивают и нагло врут.Имею право?Я считаю,что да,имею.
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------
> Взагалі не знаю нащо ворушити ці теми... Все одно ніхто нікому нічого не доведе а
> будуть тільки сварки і образи. Позитив і негатив, помилки і досягнення можна
> знайти в будь-який історичний період. Не буває суцільно світлого і суцільно
> чорного

я читав, бо мені було ЦІКАВО.. і... скажу чесно - повчально. Я МАЮ ПРАВО
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Подоляк Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Дятел постит записки поляка,выдавая это за исповедь укра :D
> >
> > -------------------------------------------------------
> > Ну щож, Ізя, тоді послухай "исповедь укра":
> > Було це за часів мого щасливого піонерського дитинства. І не у Львові 1939 року, а
> на
> > Чернігівщині 1970-72. І не в селі, а в райцентрі, де я зазвичай проводив свої літні
> > канікули у діда з бабою...
> > Так от, в той час я ці канікули проводив 12 годин (від 6.00 до 18.00) у ЧЕРЗІ ЗА ХЛІБОМ!
> От
> > цього я все життя не забуду! Тому "запискам поляка" ВІРЮ!
>
>
> Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> детстве ездил,и очень хорошо помню.
> Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:

дОПОВИДЬ!
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------

> Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> детстве ездил,и очень хорошо помню.
> Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:


ААА! Пєши єсчо :lol: :weep:
Хліб в більшості привозили черствий, не знаю чому, можливо той що не продали в місті. Деколи був такий що можна чоловіка вбити :D
   
Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Подоляк Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Изя Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > Дятел постит записки поляка,выдавая это за исповедь укра :D
> > >
> > > -------------------------------------------------------
> > > Ну щож, Ізя, тоді послухай "исповедь укра":
> > > Було це за часів мого щасливого піонерського дитинства. І не у Львові 1939 року, а
> > на
> > > Чернігівщині 1970-72. І не в селі, а в райцентрі, де я зазвичай проводив свої літні
> > > канікули у діда з бабою...
> > > Так от, в той час я ці канікули проводив 12 годин (від 6.00 до 18.00) у ЧЕРЗІ ЗА ХЛІБОМ!
> > От
> > > цього я все життя не забуду! Тому "запискам поляка" ВІРЮ!
> >
> >
> > Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> > "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> > шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> > детстве ездил,и очень хорошо помню.
> > Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> > ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:
>
> дОПОВИДЬ!

За то,что вруна назвал вруном без суда?Да у коммунистов и то больше законности было.Вот в этом вы и есть.Тогда стучали,сейчас стучите.На друзей,соседей,коллег.Да же если квартиры поляка не достанется,а так,,генетическая привычка.Уроды моральные. :D
   
Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------

>
> я читав, бо мені було ЦІКАВО.. і... скажу чесно - повчально. Я МАЮ ПРАВО


Та про ПРАВО мова не йде... Просто тема коструктивна краща від деструктивної імхо
А результатом цієї буде мабуть додаткове взаємне озлоблення :(
Якщо помилюся, буду тільки радий
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> > Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> > "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> > шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> > детстве ездил,и очень хорошо помню.
> > Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> > ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:
>
>
> ААА! Пєши єсчо :lol: :weep:
> Хліб в більшості привозили черствий, не знаю чому, можливо той що не продали в
> місті. Деколи був такий що можна чоловіка вбити :D

Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как сейчас помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не надо.Память напряги.
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Подоляк Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Дятел постит записки поляка,выдавая это за исповедь укра :D
> >
> > -------------------------------------------------------
> > Ну щож, Ізя, тоді послухай "исповедь укра":
> > Було це за часів мого щасливого піонерського дитинства. І не у Львові 1939 року, а
> на
> > Чернігівщині 1970-72. І не в селі, а в райцентрі, де я зазвичай проводив свої літні
> > канікули у діда з бабою...
> > Так от, в той час я ці канікули проводив 12 годин (від 6.00 до 18.00) у ЧЕРЗІ ЗА ХЛІБОМ!
> От
> > цього я все життя не забуду! Тому "запискам поляка" ВІРЮ!
>
>
> Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> детстве ездил,и очень хорошо помню.
> Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:

------------------------------------------------------------------------
Мені вже 48, а тобі, хлопчику?
До речі, "вкуснейшие" продавались по продпайкам партєйцям, а не людям. То ти, схоже, з тими виродками і подорожував за наш кошт. А за "жЫвотное" одержиш доповідь.
   
Изя, а шо такое кошара?
У нас в Донецкой области єто большооой такой кот?
А у вас?
   
Мeні старі люди такі самі історії розповідали глузуючи з нeкультурності та бідності "асвабадітєлєй". А моя бабця навіть з жалістю згадувала чeрвоноармійців, дужe бідно вдягнутих та голодаючих, які часто крали їжу в сeлян нe з хуліганських мотивів, а з скрути. З розповіді бабці в сeлі були ряд комуністичних симпатиків, алe вони в пeрші жe місяці розчарувалися. Одним з пeрших вражeнь галичан були розкриті від здивувань очі приїзджих зі Cходу які дивилися на галицькі крамниці. З огляду на штучно занижeний курс вони купляли всe, часто можна було побачити офіцeрів з дeсятками годинників і т.д.

Бідність та жалюгідність "сталінського раю для трудящих" стає щe більш разючою якщо мати на увазі що Галичина в той час була бідною частиною Європи.
   
Подоляк Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Подоляк Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Изя Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > Дятел постит записки поляка,выдавая это за исповедь укра :D
> > >
> > > -------------------------------------------------------
> > > Ну щож, Ізя, тоді послухай "исповедь укра":
> > > Було це за часів мого щасливого піонерського дитинства. І не у Львові 1939 року, а
> > на
> > > Чернігівщині 1970-72. І не в селі, а в райцентрі, де я зазвичай проводив свої літні
> > > канікули у діда з бабою...
> > > Так от, в той час я ці канікули проводив 12 годин (від 6.00 до 18.00) у ЧЕРЗІ ЗА ХЛІБОМ!
> > От
> > > цього я все життя не забуду! Тому "запискам поляка" ВІРЮ!
> >
> >
> > Мальчик,сколько тебе лет,а?Кого ты лечишь?Я тебе так скажу:в сёлах были магазины
> > "Укркоопспилка",где продавались ВСЕГДА!!! вкуснейшие хлебные кирпичи,всегда было
> > шпик "Венгерский" и копчёная колбаса.Про всё остальное я да же не говорю.Я много в
> > детстве ездил,и очень хорошо помню.
> > Брехло поганое :K А если ты настаиваешь,то можем веточку про это открыть.Но от ныне
> > ты всегда будешь брехлом.И погоняло такое же будет.В кошару,жЫвотное :gigi:
>
> ------------------------------------------------------------------------
> Мені вже 48, а тобі, хлопчику?
> До речі, "вкуснейшие" продавались по продпайкам партєйцям, а не людям. То ти, схоже,
> з тими виродками і подорожував за наш кошт. А за "жЫвотное" одержиш доповідь.

Вот урод.Я таких Поляныць и кирпичей при укровской власти и не ел.Всё жалкое подобие.Брехло :X Вот брехлом и помрёшь.А рогалики?Да,что говорить(махая рукой).Вот тогда был ХЛЕБ,а не то,чем нас сейчас травят.Положишь в хлебницу,а он через 2 дня плесенью берётся.Недопечёный((((
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------

>
> Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не
> привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как сейчас
> помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не
> надо.Память напряги.

Шпіком не цікавився... А от пепсі-кола була. В обласному центрі в магазинах не було а в нас в чайній - без проблем. 30 коп.

А щодо хліба то він з машини вже черствий був, що і дивувало.
   
Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя, а шо такое кошара?
> У нас в Донецкой области єто большооой такой кот?
> А у вас?


У нищих слуг нет,но сделаю разок исключение.Это то место,где животных содержат(овец).
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Угу.Тогда надо поставить в центре Львова памятник погибшим
> защитникам.Полякам!!!!!И осудить их палачей-укров :K Слабо?Или 2+2 сложить не можешь?
---------------------------------------------------------
У Радомі стоїть. Приїдь, поклади квіти...
   
[kolomyya.org]

"Коли в 39-му прийшла радянська влада, як ми їх зустрічали: наша Горожанка – маленьке містечко... Радянські війська прибули десь в 11 годині. Не було в нас таких, знаєте, гучних зустрічей – ні арки ніякої, нічого. Просто зустріли. На другий день сказали повісити синьо-жовтий прапор. Прізвище моє, але то не родич. А він їхав по сіно, зняв вила і повісили. Два дні їхало військо з Бучача на Галич. Офіцери давали честь, ніхто нічого не говорив. На третій день приїздить пограничник, НКВД, в зеленому, на коні, з шаблею. Люди стоять, дивляться. Він говорить: "хто повісив ету петлюрівську тряпку?" Люди думають: о, то вже щось не то. "Снять, лєстніцу прінєсті". А люди не знали, що таке "лєстніца". Знають, що то ліс. Люди розходяться, а він підігнав коня, встав на сідло, зняв, древко поламав. Прапор кинув на землю, потоптав. І говорить: "Так буде со всєма петлюровцамі". А люди між собою говорять: "Ми з-під ринви – та й на дощ", – зауважує Михайло Мулик по-філософськи.

Він також розповів, як люди спершу раділи, що розпалася Польща і прийшли свої, з України. Перші війська, які входили в містечко, говорили українською. Сподівались, що будуть краще жити. Та й пропаганда своє давала. Та з січня почалися арешти свідомих людей, переселення "мазуриків" (так місцеві називали поляків), насильне забирання землі, паління фільварків, а вже із 1940-го – заганяння в колгоспи.

"Коли почали арештовувати, то люди зрозуміли: прийшли не ті. Знали ми про голодомори, знали про арешти. Але знаєте, як люди думають: мало що пишуть. А коли переконалися самі, то були проти того", – каже Михайло Мулик.


Хто зна, де ще можна щось почитати?
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> >
> > Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не
> > привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как
> сейчас
> > помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не
> > надо.Память напряги.
>
> Шпіком не цікавився... А от пепсі-кола була. В обласному центрі в магазинах не було
> а в нас в чайній - без проблем. 30 коп.
>
> А щодо хліба то він з машини вже черствий був, що і дивувало.


Ну,ты прикинь.Его пока развезут по сёлам(не в одно село),вот куда приходил в последнюю очередь-тому не повезло.Но это было не от злого умысла,а от неправильной логистики и нерадивого водителя.Я просто помню вкус и запах тех кирпичей.Того ХЛЕБА....



Редаговано разів: 1. Востаннє 15/11/2009 01:18 користувачем Изя.
   
Не думаю что хлеб продавался в селе всегда. Знаю что селяни всегда покупали в Киеве хлеб.
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Старий знайомий Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя, а шо такое кошара?
> > У нас в Донецкой области єто большооой такой кот?
> > А у вас?
>
>
> У нищих слуг нет,но сделаю разок исключение.Это то место,где животных
> содержат(овец).

Злой ты , Изя. Таких девочки не любят.

Посидишь в баньке - охолонеш.
У меня ты давно в игноре был . Теперь вижу что в свое время я был прав.
   
Voodooman Написав:
-------------------------------------------------------
> Не думаю что хлеб продавался в селе всегда. Знаю что селяни всегда покупали в
> Киеве хлеб.


Ну да,покупали окрестные,но не от недостатка.А брали в городах мешками-свиней кормили.В село чётко просчитывали-порядка по 1,5 буханки на человека в сутки(госплан),но им свиней не покормишь-сами ели,и отходов не было.Вот они и пёрлись,твари ленивые,в города с мешками... :X
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> WASQ Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя Написав:
> > -------------------------------------------------------
> >
> > >
> > > Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не
> > > привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как
> > сейчас
> > > помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не
> > > надо.Память напряги.
> >
> > Шпіком не цікавився... А от пепсі-кола була. В обласному центрі в магазинах не
> було
> > а в нас в чайній - без проблем. 30 коп.
> >
> > А щодо хліба то він з машини вже черствий був, що і дивувало.
>
>
> Ну,ты прикинь.Его пока развезут по сёлам(не в одно село),вот куда приходил в
> последнюю очередь-тому не повезло.Но это было не от злого умысла,а от неправильной
> логистики и нерадивого водителя.Я просто помню вкус и запах тех кирпичей.Того
> ХЛЕБА....

НЕ буду сперечатися, можливо якість хліба була різною в залежності від пекарні та інших факторів. От лише не розумію звідки стільки злоби і зневаги на західняків...
   
Старий знайомий Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Старий знайомий Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Изя, а шо такое кошара?
> > > У нас в Донецкой области єто большооой такой кот?
> > > А у вас?
> >
> >
> > У нищих слуг нет,но сделаю разок исключение.Это то место,где животных
> > содержат(овец).
>
> Злой ты , Изя. Таких девочки не любят.
>
> Посидишь в баньке - охолонеш.
> У меня ты давно в игноре был . Теперь вижу что в свое время я был прав.


Я не злой.Я справедливый.Не более.Да и девки меня любят:умён,сукин сын (P)
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Voodooman Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Не думаю что хлеб продавался в селе всегда. Знаю что селяни всегда покупали в
> > Киеве хлеб.
>
>
> Ну да,покупали окрестные,но не от недостатка.А брали в городах мешками-свиней
> кормили
.В село чётко просчитывали-порядка по 1,5 буханки на человека в
> сутки(госплан),но им свиней не покормишь-сами ели,и отходов не было.Вот они и
> пёрлись,твари ленивые,в города с мешками... :X


А от це правда на жаль...
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > WASQ Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Изя Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > >
> > > >
> > > > Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не
> > > > привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как
> > > сейчас
> > > > помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не
> > > > надо.Память напряги.
> > >
> > > Шпіком не цікавився... А от пепсі-кола була. В обласному центрі в магазинах не
> > було
> > > а в нас в чайній - без проблем. 30 коп.
> > >
> > > А щодо хліба то він з машини вже черствий був, що і дивувало.
> >
> >
> > Ну,ты прикинь.Его пока развезут по сёлам(не в одно село),вот куда приходил в
> > последнюю очередь-тому не повезло.Но это было не от злого умысла,а от
> неправильной
> > логистики и нерадивого водителя.Я просто помню вкус и запах тех кирпичей.Того
> > ХЛЕБА....
>
> НЕ буду сперечатися, можливо якість хліба була різною в залежності від пекарні та
> інших факторів. От лише не розумію звідки стільки злоби і зневаги на західняків...


Дело не в захидняках.У меня куча друзей от туда.Но есть западенец,а есть тупой нацик,который что ни слово-то обман.А вот это возмущает.
   
А из Москвы везли карамель.А из Одессы бычков.А с западенщины-крашенки.Ну и что?
   
Что было хорошего в селах (райцентрах) так это КНИЖНЫЕ МАГАЗИНЫ (tu) То что в Киеве было трудно или невозможно найти там как правило свободно продавалось.
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > WASQ Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Изя Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > >
> > > >
> > > > Значит колбаса и шпик возражений не вызвало.Хлеб чёрствый и сейчас есть.Его не
> > > > привозили таким,а просто в сельских магазинах всегда жара стояла летом(как
> > > сейчас
> > > > помню),и ооочень вкусно пахло.Но на жаре хлеб сохнет за пару часов.Так что не
> > > > надо.Память напряги.
> > >
> > > Шпіком не цікавився... А от пепсі-кола була. В обласному центрі в магазинах не
> > було
> > > а в нас в чайній - без проблем. 30 коп.
> > >
> > > А щодо хліба то він з машини вже черствий був, що і дивувало.
> >
> >
> > Ну,ты прикинь.Его пока развезут по сёлам(не в одно село),вот куда приходил в
> > последнюю очередь-тому не повезло.Но это было не от злого умысла,а от
> неправильной
> > логистики и нерадивого водителя.Я просто помню вкус и запах тех кирпичей.Того
> > ХЛЕБА....
>
> НЕ буду сперечатися, можливо якість хліба була різною в залежності від пекарні та
> інших факторів. От лише не розумію звідки стільки злоби і зневаги на західняків...

---------------------------------------------------------------
Та до чого тут "західняки". Просто людина вирісла на партєйних пайках...
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Старий знайомий Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Старий знайомий Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > Изя, а шо такое кошара?
> > > > У нас в Донецкой области єто большооой такой кот?
> > > > А у вас?
> > >
> > >
> > > У нищих слуг нет,но сделаю разок исключение.Это то место,где животных
> > > содержат(овец).
> >
> > Злой ты , Изя. Таких девочки не любят.
> >
> > Посидишь в баньке - охолонеш.
> > У меня ты давно в игноре был . Теперь вижу что в свое время я был прав.
>
>
> Я не злой.Я справедливый.Не более.Да и девки меня любят:умён,сукин сын (P)

Від скромності не вмреш :D

А щодо справедливості то справедливий і розумний не кинеться обзивати незнайомого дятлом, будувати домисли щодо предків, твердити що тут всі стукачі і зрадники. Це скоріше свідчить про злобу і упереджене ставлення, причину якого цікаво було б знати ;)
   
Подоляк Написав:
-------------------------------------------------------

> ---------------------------------------------------------------
> Та до чого тут "західняки". Просто людина вирісла на партєйних пайках...

Мало того,что брехло,так ещё и умственно-альтернативный?В кошару,ЖыВоТноЕ :K
   
[kolomyya.org]

"... люди спершу раділи, що розпалася Польща і прийшли свої, з України. Перші війська, які входили в містечко, говорили українською. Сподівались, що будуть краще жити. Та й пропаганда своє давала. Та з січня почалися арешти свідомих людей, переселення "мазуриків" (так місцеві називали поляків), насильне забирання землі, паління фільварків, а вже із 1940-го – заганяння в колгоспи.

"Коли почали арештовувати, то люди зрозуміли: прийшли не ті. Знали ми про голодомори, знали про арешти. Але знаєте, як люди думають: мало що пишуть. А коли переконалися самі, то були проти того", – каже Михайло Мулик.

Ще до вересня 39-го кілька господарів об’єдналися в кооператив, щоб було легше. Одна справа, коли лиш руки та лопата, інша – коли у складчину можна купити якусь техніку. Колгоспи – сама по собі ідея непогана, вважає Михайло Мулик. Додає, що при розвалі Союзу не подумали добре і колгоспи розвалили теж. Але тоді, у 40-х роках, в колгоспи не об’єднували, а зганяли насильно, забираючи все у селян. Пригадує, як тато пішов у колгосп.

"Його цілий день тримали в сільраді. Говорили, що треба йти до колгоспу. І весь цей час на столі лежав виставлений пістолет. Напевно, щоб думалося легше", – зазначає пан Мулик.
   
WASQ Написав:
-------------------------------------------------------

> > Я не злой.Я справедливый.Не более.Да и девки меня любят:умён,сукин сын (P)
>
> Від скромності не вмреш :D
>
> А щодо справедливості то справедливий і розумний не кинеться обзивати
> незнайомого дятлом, будувати домисли щодо предків, твердити що тут всі стукачі і
> зрадники. Це скоріше свідчить про злобу і упереджене ставлення, причину якого
> цікаво було б знати ;)


Я никогда не говорю ничего просто так.Но Вы просто новенький,а потому кое что не знаете.У нас с нациками давняя любовь.Они меня в Израиль и синагогу,а я их в кошару :D
И это надо было заслужить.А к нацикам у меня всегда предубеждение.Притом к любым.От национальности это не зависит.Догматы и узкий кругозор-это их Альфа и Омега.
   
"Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. ..."

Да, плохо жилось на Западной Украине при Советах.

А когда хорошо было ?

Во времена Австро-Венгрии в 19 ст. была массовая миграция украинцев в Америку, Канаду, Аргентину, Бразилию, Австралию...

Уезжали от хорошей жизни ?

О современном заробитчанстве на ЗУ все хорошо знают.

Может во времена Польши ?
   
Bogkuz Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ну так и валите к полякам.Чего нам жить мешаете?Объявим преступным пакт и
> > денонсируем его.В чём проблема?И параши польские ближе ,и роднее,и мелее :gigi:
>

+1

> дехто з асвабадітєлєй так на рівні 39 року і залишився...

Бокгуз го хоум ту полска туалета.
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Подоляк Написав:
> -------------------------------------------------------
>
> > ---------------------------------------------------------------
> > Та до чого тут "західняки". Просто людина вирісла на партєйних пайках...
>
> Мало того,что брехло,так ещё и умственно-альтернативный?В кошару,ЖыВоТноЕ :K
----------------------------------------------------------
Під"їдь до Радому - це близько до Києва - поклади квіти, скупи провину своїх предків.
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------

> Дело не в захидняках.У меня куча друзей от туда.Но есть западенец,а есть тупой
> нацик,который что ни слово-то обман
.А вот это возмущает.

А не задумувався чому радянська влада у більшості західняків старшого віку залишила негативне враження? Зі смачним хлібом, ковбасою і т.п. після земляної підлоги і розпалювання печей на цілій вулиці одним сірником? Мазохісти, нє?
   
Подоляк Написав:
-------------------------------------------------------
> Изя Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Подоляк Написав:
> > -------------------------------------------------------
> >
> > > ---------------------------------------------------------------
> > > Та до чого тут "західняки". Просто людина вирісла на партєйних пайках...
> >
> > Мало того,что брехло,так ещё и умственно-альтернативный?В кошару,ЖыВоТноЕ :K
> ----------------------------------------------------------
> Під"їдь до Радому - це близько до Києва - поклади квіти, скупи провину своїх
> предків.


Слыш,альтернативный.Убивали вы,а замаливать так евреи?Сцуко,ну ущербное :lol:
   
останнім часом було надруковано дужe багато спогадів про пeршe совєтськe пришeстя на Зах. Україну (1939-41). Нe дивно що цeй тeррор, а також бідність пришeльців, яка шокувала місцeвe насeлeння, а також різкe погіршeння ситуації чeрeз різні комуністичні eкспeримeнти, призвeло до того що в 1941 майжe усі галичани зраділи нападу Німeччини на CCCР, думали що настанe повeрнeння старих австрійських часів. Майжe поголовно усі призовники втeкли з Чeрвоної Армії в пeрші дні війни. Ніхто нe хотів воювати за нeнависний рeжим.

Зараз фофудєносні дужe жаліють що більшовики вирішили тоді полізти в Зах. Україну. Бeз нeї Україна політично би нагадувала Білорусь. Звідси і така нeнависть до Західної України та "западeнців".



Редаговано разів: 2. Востаннє 15/11/2009 01:45 користувачем Markuze.
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------

> Я никогда не говорю ничего просто так.Но Вы просто новенький,а потому кое что не
> знаете.У нас с нациками давняя любовь.Они меня в Израиль и синагогу,а я их в
> кошару :D
> И это надо было заслужить.А к нацикам у меня всегда предубеждение.Притом к
> любым.От национальности это не зависит.Догматы и узкий кругозор-это их Альфа и
> Омега.

Та не новенький я... Просто чукча-чітатєль...
Я дав якісь підстави вважати мене тупим нациком?
   
Изя Написав:
-------------------------------------------------------
> Подоляк Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Изя Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Подоляк Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > >
> > > > ---------------------------------------------------------------
> > > > Та до чого тут "західняки". Просто людина вирісла на партєйних пайках...
> > >
> > > Мало того,что брехло,так ещё и умственно-альтернативный?В кошару,ЖыВоТноЕ :K
> > ----------------------------------------------------------
> > Під"їдь до Радому - це близько до Києва - поклади квіти, скупи провину своїх
> > предків.
>
>
> Слыш,альтернативный.Убивали вы,а замаливать так евреи?Сцуко,ну ущербное :lol:
--------------------------------------------------------------------
Ізя, так ти жид? ОПА... [ua]
   
Ok! Написав:
-------------------------------------------------------
> "Під хатою серп і молот, А у хаті нужда й голод. ..."
>
> Да, плохо жилось на Западной Украине при Советах.
>
> А когда хорошо было ?
>
> Во времена Австро-Венгрии в 19 ст. была массовая миграция украинцев в Америку,
> Канаду, Аргентину, Бразилию, Австралию...
>
> Уезжали от хорошей жизни ?
>
> О современном заробитчанстве на ЗУ все хорошо знают.
>
> Может во времена Польши ?

Та отож.
Знаешь, чем Польша лучше СССР?
У Польши Сибири нету.
И при Польше были свои а)священники, б) учителя, в) кооперативы, г) политические партии, даже комунисты свои были... ну и еще товары в магазинах были
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія