Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Ольга Харлан X(

Это замена войне , особенно в таких агрессивных видах спорта. Я вот реально не понимаю тех миллиардов, которые вливаются в перекатывание надутого пузыря. Это тоже замена, но более дальняя.

если б она там реально какую кацапку шпагой заколола насмерть — это я понимаю. А так я не понимаю, чему радоваться в этих победах
   
если б она там реально какую кацапку шпагой заколола насмерть — это я понимаю. А так я не понимаю, чему радоваться в этих победах

тому що українка може перемогти всіх і стати найсильнішою в світі
   
віра в перемогу
психологія переможця

це те що дає громадянам України перемога спортсменів Українців

це безцінно 

все маєє свою ціну... не заплатять преміальні  - піде вона кудись в інше місце формувати віру в перемогу \психологію перможця
   
на цьому тримається держава
ми банда

якщо ти індивідуаліст космополіт то і держава тобі не потрібна

або відчуваєш українців єдиною родиною і вболіваєш за переможця як за родича
або граєш тільки за себе (це теж варіант)

держава трымается на кое-чем другом: на том например, что не дает кучке хитровыебанных обворовывать большинство своих граждан… А от такого государства, где поддерживаются только вот такие фальшивые фетиши гордости как спорт, народ разбегается по другим странам
   
все маєє свою ціну... не заплатять преміальні  - піде вона кудись в інше місце формувати віру в перемогу \психологію перможця

звичайно вона має отримати преміальні
є сумніви? заперечення?
   
А от такого государства, где поддерживаются только вот такие фальшивые фетиши гордости как спорт, народ разбегается по другим странам

Ты вообще о каком государстве болтаешь?  B-)
   
звичайно вона має отримати преміальні
є сумніви? заперечення?

ну,якщо її діяльність приносить прибуток   - то безумовно... а якщо за рахунок платників податків - це неправильно (td)
   
Ты вообще о каком государстве болтаешь?  B-)

о нашем б***ь что, не узнал?
   
вона тобі не дасть...


Аби я погодився.
Бо як до діла - рвуть на шматки  :weep:
   
о нашем б***ь что, не узнал?

Гандоне, просто йди нахуй.
Так простіше.
Ван вей :pleasantr:
   
о нашем б***ь что, не узнал?

Точно не о твоем. Расскажи как у вас прошла олимпиада в Сочи и что вы с этого идиотизма получили?

Мы украинцы эту говенную с понтом олимпиаду и не видели. Мы Майданом были заняты.
   
спорт нужен

пока нет денег, можно давать льготы бизнесу за спонсорство
   
Точно не о твоем. Расскажи как у вас прошла олимпиада в Сочи и что вы с этого идиотизма получили?

Мы украинцы эту говенную с понтом олимпиаду и не видели. Мы Майданом были заняты.

ты после инсульта вообще дебилом стал, да? Какие накуй Сочи, я в Киеве живу  :D
   
ты после инсульта вообще дебилом стал, да? Какие накуй Сочи, я в Киеве живу  :D

А я в Николаеве живу и ваш "узкий мир" и надух не переношу.  Так что для вас тупой фашистской ваты принесло Сочи?
   
Re: Харлан. Чемпіонат світу. ФІНАЛ  просто зараз

Аби я погодився.
Бо як до діла - рвуть на шматки  :weep:

повір мені там у Олі така черга що вже і не записують

   
ну,якщо її діяльність приносить прибуток   - то безумовно... а якщо за рахунок платників податків - це неправильно (td)

ціну нематеріальних активів важко оцінити

наскільки активніше працюють у станка робітники після перемоги їх улюбленої команди?
   
Картопля, втопися в майонезі, й-й ідіот :weep:
   


НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team
Вподобана сторінка · 43 хв. ·
 
Світовий тріумф!!!

Ольга Харлан - чемпіонка світу з фехтування на шаблях!!!

Щиро вітаємо!!!
Низький уклін чемпіонці, це було неймовірно!!!
   
ціну нематеріальних активів важко оцінити

наскільки активніше працюють у станка робітники після перемоги їх улюбленої команди?

я таке чув постійно за часів срср
   
Картопля, втопися в майонезі, й-й ідіот :weep:

погодився б він...нукуй ти комусь потрібний

лаври альфасамця куйла спокою не дають?

Останнє редагування: 22 липня 2017 20:27:25 від Potato
   
я таке чув постійно за часів срср

з часів срср люди не змінились і закони дарвіна ніхто не спростував
   
Ольга Харлан - триразова чемпіонка світу з фехтування на шаблях


Це звання вона завоювала у німецькому Лейпцигу у суботу, 22 липня.

У фіналі українська спортсменка виявилася на голову сильнішою за Сарру Бесбес з Тунісу - 15:5.

Харлан зробила ривок на старті поєдинку - 6:0, тільки після чого дозволила здобути суперниці перше очко.

Надалі Ольга лише збільшувала свою перевагу, здобувши розгромну звитягу, як для фіналу.
   
А я в Николаеве живу и ваш "узкий мир" и надух не переношу.  Так что для вас тупой фашистской ваты принесло Сочи?

 :facepalm1: таки дебил… ибо меня можно идентифицировать много с чем, но не с русским миром так уж точно. Ну разве что я в русском не делаю тех грамматических ошибок, что ты  :D
   
ціну нематеріальних активів важко оцінити

наскільки активніше працюють у станка робітники після перемоги їх улюбленої команди?

 :facepalm1:
   
Ээээ.
Шановні дописувачи, а ви впевнені, що не помилилися гілкою для срачування?
Бо якщо навіть третя перемога українки на чемпіонаті світу з олімпійського виду спорту - це для вас привід для срача....
 :(
   
:facepalm1:

мене перемоги наших спортсменів надихають
назвеш мене обмеженим?
твоє право
   
у мене є версія що Медведылло  колись був спортсменом навіть перспективним
але потім щось пішло не так
і заздрість з'їла в нього ділянку мозку яка відповідає за вболівання 
   
:facepalm1: таки дебил… ибо меня можно идентифицировать много с чем, но не с русским миром так уж точно. Ну разве что я в русском не делаю тех грамматических ошибок, что ты  :D

Я не дебил. Я прагматик.  И я николаевец, который знает как обстоят дела. Это реально наши украинские победы и  Киев просто обязан обратить на это внимание, а не на перекатывания пузыря. У пузыря в Украине перспектив пока нет, хотя это очень раскрученный тренд.
   
мене перемоги наших спортсменів надихають

ну,якщо пан згоден фінансувати це свято - то зрозуміло..
а особисто я  не згоден, краще бюджетні гроші витрачати на щось важливе
   
ну,якщо пан згоден фінансувати це свято - то зрозуміло..
а особисто я  не згоден, краще бюджетні гроші витрачати на щось важливе

нема питань

голосуй за тих хто пропонує зменшити фінансування спорту
   
Я не дебил. Я прагматик.  И я николаевец, который знает как обстоят дела. Это реально наши украинские победы и  Киев просто обязан обратить на это внимание, а не на перекатывания пузыря. У пузыря в Украине перспектив пока нет, хотя это очень раскрученный тренд.

я вообще хрен понял, про какой такой пузырь ты талдычишь?  :D
   
я вообще хрен понял, про какой такой пузырь ты талдычишь?  :D

тут Южанин не зовсім правий
футбол переважно фінансується за рахунок бізнесу
чи не єдиний не дотаційний вид спорту 
   
про какой такой пузырь ты талдычишь?


То, что ты футболом называешь, куда вливается безумное количество денег, без отдачи.
   
если б она там реально какую кацапку шпагой заколола насмерть — это я понимаю. А так я не понимаю, чему радоваться в этих победах
В 1981 году на чемпионате мира погиб киевлянин Смирнов.
   
у мене є версія що Медведылло  колись був спортсменом навіть перспективним
але потім щось пішло не так
і заздрість з'їла в нього ділянку мозку яка відповідає за вболівання 

 :D ты ошибся

касаемо вболивання: я иногда болею за спортсмена или команду, но это никогда не привязано к флагу страны, если это не кацапы (с 2014-го им я всем только смерти желаю). Мне не важно кто победит, главное, чтоб это было красиво. И я не понимаю, почему с меня должны брать деньги за то, чтоб кто-то удовлетворял свои спортивные амбиции.
   
если б она там реально какую кацапку шпагой заколола насмерть — это я понимаю. А так я не понимаю, чему радоваться в этих победах
Важко це пояснити, воно є або його немає.
   
:D ты ошибся

касаемо вболивання: я иногда болею за спортсмена или команду, но это никогда не привязано к флагу страны, если это не кацапы (с 2014-го им я всем только смерти желаю). Мне не важно кто победит, главное, чтоб это было красиво. И я не понимаю, почему с меня должны брать деньги за то, чтоб кто-то удовлетворял свои спортивные амбиции.

та ясно
то тролінг був
   
То, что ты футболом называешь, куда вливается безумное количество денег, без отдачи.

футбол украинский я вообще ненавижу и не смотрю никогда — там нет футбола. Там накуй всех разогнать надо давно.
   
почему с меня должны брать деньги за то, чтоб кто-то


С тебя берут деньги по статье бюджета "спорт". Но их просерают на перекатывание пызыря, потому что это в тренде.  А те кто реально приносит победы нашей стране , влачат жалкое существование.
   
Важко це пояснити, воно є або його немає.

це так
мені рідко цікавий спорт якщо там українців немає
але якщо є
най це буде на довжину плювання
вже цікаво

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія