Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Давайте ділитись фотками.

Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Меня на цуге татаркой окрестили )))))))))

О, дык привет сестра по крови (по цугундеру :) Тока ты горячая, а я - толстая дурнушка :(.  Ну, ниче, мы, татары, дружка дружку в обидки не дадим, да, сестра Гамаюль ? (или как там )
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

моя красавица



   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Тому що щупаків не відпускаєш B-) . Ми ж бля в Європу рухаємось, ілі как? А в Європах ,Штатах та Канадє-там дєвіс,ні ПРАВИЛО, спіймав-відпусти.

Тьху б***ь.
Асш. я взагалі то здається кактусам..відповіда в. Не роздивився що це ти  :D питаєш-подумав що питає кактус в джінсє

до 30 см, как в правилах, - отпускаю при условии, что не ранен. все что больше - жарю и ем!!!!!  :gigi:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Вобщєм всєх вас ужє занєслі в так називаємий словянскій требунал.  :) Мну одін ватнік уже сообщіл-мол -"нічего фашісти! скором ми прідьом к вам,і всєх вас будєм вєшать! По рєшєнію словянского трєбунала!Зав сє ваші злодєянія! За вашє прєдатєльство!нєдолго вам осталось піть кровь с русскіх людєй!"  ;o  Я намагався його вмовити та пояснити що це у нього маячня-так воно перед тим як вимкнути скайп сказало-"а жєнщін вашіх с ФУПа-ми в Сібірь отправім,так мол і бить-пожалєєм"
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

до 30 см, как в правилах, - отпускаю при условии, что не ранен. все что больше - жарю и ем!!!!!  :gigi:
:blush2: Стоп..я вже заплутався..Кого ти...жарішш? :blush2: 
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

А шо там на цугє за авторітєтниє люді? не сподобався їм мій нікнейм :weep:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Это мой Кисо - самый старший из 4-ролапых.
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

У меня лучшие усы на Фупе! :)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

поход



   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Якщо чесно, то я так подумав.

 :facepalm:  :weep:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Да, девченки просто сразились своей красотой!

Я ажно влюбился, причём во всех одновременно!
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Радник на усіх фотках з пивом  :-B
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

На цугє масова дрочка на фупівок та чорна заздрість
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Это мой Кисо - самый старший из 4-ролапых.


классный
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Угу, морду лиця показати страшно.

да нет....была там ветка с нашими фотографиями....
да и есть еще.....
мы создавали её несколько лет назад, когда цуг еще был хорошим, добрым форумом.....

Останнє редагування: 5 листопада 2015 15:29:49 від Зонтик
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Вобщєм всєх вас ужє занєслі в так називаємий словянскій требунал.  :) Мну одін ватнік уже сообщіл-мол -"нічего фашісти! скором ми прідьом к вам,і всєх вас будєм вєшать! По рєшєнію словянского трєбунала!Зав сє ваші злодєянія! За вашє прєдатєльство!нєдолго вам осталось піть кровь с русскіх людєй!"  ;o  Я намагався його вмовити та пояснити що це у нього маячня-так воно перед тим як вимкнути скайп сказало-"а жєнщін вашіх с ФУПа-ми в Сібірь отправім,так мол і бить-пожалєєм"

Ватники я правило не мають ніякого уявлення що практично всі слов’яни вже в НАТО та ЄС.  :pooh_lol:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

я уже не оригінальний, але дівчата таки вразили.
Давно кажу що українські жінки - краще що у нас є.
І  ухожені, і з розумними очима, і від природи Господь не обділив..... і не кукли розмальовані, і не заучки задрочені, от такі як треба в цьому житті   (tu)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

а чому в реченні "виїжджаємо негайно, зустрічайте" стільки помилок?

нє ну негайно то не спрацює, бо я зара в Україні майже до кінця листопаду  :shuffle:

ну а так Гаррік правий, в далекій чужині рідних дівчат не вистачає..  :D
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

я уже не оригінальний, але дівчата таки вразили.
Давно кажу що українські жінки - краще що у нас є.
І  ухожені, і з розумними очима, і від природи Господь не обділив..... і не кукли розмальовані, і не заучки задрочені, от такі як треба в цьому житті   (tu)
Требую обратить внимание - все без макияжа!!  Натюрель, вот!
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

поход
Извините, девушко, вам тут, вааще, 14  :D 

Ось такие мы, ма-ла-сы!
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

не малысы) мне тут 27 лет , еще до бер-ти
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

 Радник людина солідна, зрозуміло...Георгіо, я думав, мужчина років 42. Вуса -  (tu), козацькі!  :)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

А я себе, на жаль, не можу показати. Самі розумієте,ну все як в пєсТнє-"наша служба і опастна і трудна..."(с)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

А я себе, на жаль, не можу показати. Самі розумієте,ну все як в пєсТнє-"наша служба і опастна і трудна..."(с)

авжеж  :first_mov:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Мужчины наши - все, как на подбор, отличные. Успокоилась. Уже не страшно жить. :)
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

ночное коте, цуг в захваті від твоїх фото!
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

А нафiга вони чужi фото перепощують без дозволу? Ну б дали сциль на гiлку - ще куди не йшло.  :-G  :-G  :-G Скотиняки.

хм.....
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Йа..

   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

ой  :shuffle:
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Радник людина солідна, зрозуміло...Георгіо, я думав, мужчина років 42. Вуса -  (tu), козацькі!  :)
Так по материнской линии я отследил своих предков на территории Украины до конца 15- начало 16 века.
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Попросим у цугундяков (цугундерят ?) их фото, в качестве культурного обмена?  А чё, наши воруют, обсасывают, облизывают, а сами хари прячуть. 
Пусть выходят из сумрака, вампиры нищасные
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Йааа... но помоложе на пару лет :)

   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

А это не я, а мой кот Макс. Ноут мой. Может он пару коментов на ФУПе за меня написал, хз. Почту он отправлял))))https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1383174_588066434583836_1972248868_n.jpg?oh=aede4f57dafeaa349a04aa2520ed6341&oe=56C36B74
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Хiба не правий я?

ну в общем то, если мы выложили свои фото на всеобщее обозрение, то они имеют полное право их таскать куда угодно......
другое дело, что это - мерзко и непорядочно с их стороны, но то уже таке.....им пох, что они мерзкие и непорядочные ))
   
Re: Давайте ділитись фотками. Це Юкі

Да, девченки просто сразились своей красотой!

Я ажно влюбился, причём во всех одновременно!

Отож
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія