Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:
Bit

Ну так шо не так? Нет є і не вимикають.. а швидкість не гарантували..  :)

AT&T fined $60 million for throttling ‘unlimited’ data plans
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

AT&T fined $60 million for throttling ‘unlimited’ data plans
і скіки коштує безлім у штатах?
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

у ватафона не можна розшарювати інет на інші пристрої
Можна.навчу.дорого.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Можна.навчу.дорого.
міняти ттл? Це до першого палєва
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

міняти ттл? Це до першого палєва
Openvpn на домашній роутер.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Openvpn на домашній роутер.
а не на тіліпон? ;)
окрім того, нафіга такий гемор, якщо в кс стоїть чесна окрема сімка в модемі.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Чого це не можна, можна. Але у ватафона зв‘язок лайно у порівннні з Київстаром особливо інтернет.
Такшо якщо хочеш взагалі не мати тирнету переходьте на ватафон.
В мене в будинку у селi говорити через Київстар не можливо  - потрібно підходити до вікна або виходити з будинку. А Vodafone добре працює. І залізниця інтернетом краще покрита від Vodafone порівняно з Київстаром.

   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

В мене в будинку у селi говорити через Київстар не можливо  - потрібно підходити до вікна або виходити з будинку. А Vodafone добре працює. І залізниця інтернетом краще покрита від Vodafone порівняно з Київстаром.
поміняй трубу
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

поміняй трубу
Труба на дві сімки. І другі труби родичів і знайомих також на Київстар так само ріжуть зв`язок - випадають слова і їх частини у Київстара. За моїм будинком є ще кілька більш віддалених від передавача Київстара.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:
PAL

поміняй трубу

та нє, КС як перейшов на 1800, з інетом почалися трабли (якщо не в центрі живеш)
бо стіни нормального будинку (0.5-0.8 м товщіною та утеплені) погано пробиває, а як трохи у балку, шо інші будинки перекривають пряму видимість, так взагалі каравул
Мав поставити в себе рипітер, бо на даху бере й 3G, й 4G й швидкість відносно непогана, а в хаті - навіть розмовляти неможливо, тільки до вікна, шо у бік вишки дивиться, маєш підійти.
стало хоя якось терпимо, хоч й не ідеально
"Поміняй трубу" не катить - перевірено на трьох китайцях різних фірм та двох айхвонах (офіційних)
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

та нє, КС як перейшов на 1800, з інетом почалися трабли (якщо не в центрі живеш)
бо стіни нормального будинку (0.5-0.8 м товщіною та утеплені) погано пробиває, а як трохи у балку, шо інші будинки перекривають пряму видимість, так взагалі каравул
Мав поставити в себе рипітер, бо на даху бере й 3G, й 4G й швидкість відносно непогана, а в хаті - навіть розмовляти неможливо, тільки до вікна, шо у бік вишки дивиться, маєш підійти.
стало хоя якось терпимо, хоч й не ідеально
"Поміняй трубу" не катить - перевірено на трьох китайцях різних фірм та двох айхвонах (офіційних)
катить
single band краще
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Моя дружина дивується, що я з нею можу говорити по телефону через Vodafone, находячись в цей час у хаті у селі, і в цей час щось шукати по хаті по її проханні. В неї так з Київстаром не виходить.
    В містах я не зустрічав таких проблем з покриттям.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

катить
https://www.youtube.com/watch?v=y_cZxL3IQpw single band краще
Я був минулого року прикупив кілька телефонів 90-х років випуску. Але там з акумуляторами проблема - не вийшло зарядити їх акумулятори блоком живлення так як нема зарядних до них. Потім закинув їх. Буду з часом займатися.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Панове
Я про свое..простите..
Ваше мнение..
Что лайф что киевстар в моем доме 2 - 3 мг с скорость ночью, а днем 0.5  0.3 мг с.. фуп почитать тока..
Это 3 джи..
Я спросил у своих, если я поменяю куплю телефон 4 джи, будет скорость?
Ответ  нет..
Это правда?.
Есть еще проводной инет, то я не оч парюсь..

   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Панове
Я про свое..простите..
Ваше мнение..
Что лайф что киевстар в моем доме 2 - 3 мг с скорость ночью, а днем 0.5  0.3 мг с.. фуп почитать тока..
Это 3 джи..
Я спросил у своих, если я поменяю куплю телефон 4 джи, будет скорость?
Ответ  нет..
Это правда?.

Мобільна мережа має дуже обмежений ресурс, чим більше абонентів користуються. тим менша швидкість.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Панове
Я про свое..простите..
Ваше мнение..
Что лайф что киевстар в моем доме 2 - 3 мг с скорость ночью, а днем 0.5  0.3 мг с.. фуп почитать тока..
Это 3 джи..
Я спросил у своих, если я поменяю куплю телефон 4 джи, будет скорость?
Ответ  нет..
Это правда?.
Есть еще проводной инет, то я не оч парюсь..
якщо є покриття лтє - однозначно буде краще
Лтє мережа більш ємна та менш навантажена
У мене 3ж тупить, а лтє не менше 10 мбіт показує
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Openvpn на домашній роутер.
клас
Щоб розшарити інет на ноут в ватафоні мені потрібен опенвпн та домашній роутер :facepalm1:
Дякую, київстар такою фігньою не страждає, плюс шарова сім-пара в планшеті
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Я був минулого року прикупив кілька телефонів 90-х років випуску. Але там з акумуляторами проблема - не вийшло зарядити їх акумулятори блоком живлення так як нема зарядних до них. Потім закинув їх. Буду з часом займатися.
був би шнур, а зарядка не проблема. та й акумулятори також не проблема. картриджі тодішні успішно колються
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

якщо є покриття лтє - однозначно буде краще
Лтє мережа більш ємна та менш навантажена
У мене 3ж тупить, а лтє не менше 10 мбіт показує

Тут (до 10 мбіт) не стільки від 3г/4г технології залежить, скільки від завантаження бази (к-ті активних клієнтів).
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Спасибо... :)

Сделаю так.
Возьму телефон у когось и замеряю 4 джи.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

був би шнур, а зарядка не проблема. та й акумулятори також не проблема. картриджі тодішні успішно колються
Там  акумулятори, в основному, NiCd.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Там  акумулятори, в основному, NiCd.
в багатьох уже літієві... в тій же алкателі.
та й, зрештою, успішно мона надибати нікелеві.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Причина обрізання швидкості після певного обєму зовсім не в тому що багато люди викачують. Мережа в принципі сама вміє регулювати навантаженість. Все набагато простіше і набагато складніше. Оператор таким чином відрізає всяких доморощених або хитровздрючених псевдопровайдерів інтернету та ір-телефонії на закордон. А то бачте повадились купити сімку і роздавати за бабло по вайфаю. А так обрізана швидкість підібрана, щоб рівно одному абоненту ще вистарчило, а роздавати зась.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Причина обрізання швидкості після певного обєму зовсім не в тому що багато люди викачують. Мережа в принципі сама вміє регулювати навантаженість. Все набагато простіше і набагато складніше. Оператор таким чином відрізає всяких доморощених або хитровздрючених псевдопровайдерів інтернету та ір-телефонії на закордон. А то бачте повадились купити сімку і роздавати за бабло по вайфаю. А так обрізана швидкість підібрана, щоб рівно одному абоненту ще вистарчило, а роздавати зась.
фигня, никакому провайдеру, даже доморощенному, не хватит несколько гиг в день. Скорость зарезают для того, чтобы не злоупотребляли юзеры. Если каждый будет качать десятки гигабайт  - не хватит никакой сети. На 5G,теоретически, это возможно - качать без ограничений, как на оптике, но у 5G диапазон ограниченный сотнями метров и даже обычное оконное стекло - серьезное препятствие для 5Ж
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

фигня, никакому провайдеру, даже доморощенному, не хватит несколько гиг в день.
Йдеться про безлімітні пакети, при чому тут пару гіг. Якщо безліміт без обмеження швидкості що заважає мені роздати його ще  десятці людей не сильно вибагливих  (наприклад іноземним студентам для позвонити  в буркіна-фасо або пенсіонерам на дачі) і не тільки повернути абонплату а може і підзаробити.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Йдеться про безлімітні пакети, при чому тут пару гіг. Якщо безліміт без обмеження швидкості що заважає мені роздати його ще  десятці людей не сильно вибагливих  (наприклад іноземним студентам для позвонити  в буркіна-фасо або пенсіонерам на дачі) і не тільки повернути абонплату а може і підзаробити.
:facepalm:
іноземні студенти з айфонами останньої моделі будуть шукати провайдера " роги та копита"?
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Йдеться про безлімітні пакети, при чому тут пару гіг. Якщо безліміт без обмеження швидкості що заважає мені роздати його ще  десятці людей не сильно вибагливих  (наприклад іноземним студентам для позвонити  в буркіна-фасо або пенсіонерам на дачі) і не тільки повернути абонплату а може і підзаробити.
вы пробовали это делать? Для звонков вообще много трафика не надо - пару гиг в день хватит на тысячи звонков. Другое дело, что до недавнего времени была уголовная ответственность за продажу телефонного трафика (может отменили уже, точно не знаю).
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

У Lifa кілька років назад був безліміт. Кілька років назад я його пару тижнів, коли був на відпочинку в Одеській області, пригрузив - sim карту був вставив в модем і дивився відео з Ютуба на ноутбуці.  А потім через кілька тижнів десь читав, що вони ввели обмеження по трафіку але те мені уже було не цікаво так як я тільки на відпочинку був купив їх сім карту для інтернету і в подальшому мені було не потрібно.
   Є такі роутери з USB роз`ємом і WiFi. Туди, мабуть, можна вставляти модем з sim картою і роздавати інтернет.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

У Lifa кілька років назад був безліміт. Кілька років назад я його пару тижнів, коли був на відпочинку в Одеській області, пригрузив - sim карту був вставив в модем і дивився відео з Ютуба на ноутбуці.  А потім через кілька тижнів десь читав, що вони ввели обмеження по трафіку але те мені уже було не цікаво так як я тільки на відпочинку був купив їх сім карту для інтернету і в подальшому мені було не потрібно.
   Є такі роутери з USB роз`ємом і WiFi. Туди, мабуть, можна вставляти модем з sim картою і роздавати інтернет.
ватафон січе і смс-ками шугає. потім відрубує.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

в багатьох уже літієві... в тій же алкателі.
та й, зрештою, успішно мона надибати нікелеві.
В перших мобільних телефонах свої по розміру NiCd акумулятори. Зараз я таких не зустрічав.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

В перших мобільних телефонах свої по розміру NiCd акумулятори. Зараз я таких не зустрічав.
зараз нікель-гідридні в тих же формфакторах. в деяких випадках є можливість замінити на одну чи дві послідовні літієві банки.
колись таке робив.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

можна за гроші
київстар за роздачу гроші не бере

Показати зображення...
Шо за х...?
А как они это в принципе могут отслеживать? Ну нажимаешь на телефоне "точка доступа". Входной ай-пи у телефона остается прежним, телефон начинает работать как вай-фай роутер, снаружи этого естественно не видно. Откуда ватафону известно, что это не телефон по сайтам лазит, а скажем ноут?
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Шо за х...?
А как они это в принципе могут отслеживать? Ну нажимаешь на телефоне "точка доступа". Входной ай-пи у телефона остается прежним, телефон начинает работать как вай-фай роутер, снаружи этого естественно не видно. Откуда ватафону известно, что это не телефон по сайтам лазит, а скажем ноут?
відслідковується, повір. браузер також передає певну інфу.
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

снаружи этого естественно не видно. Откуда ватафону известно, что это не телефон по сайтам лазит, а скажем ноут?

Усе легко відстежується. Навіть по елементарному TTL пакета, через телефон він буде на 1 довший. Також є купа непрямої інфи, для прикладу, бравзер передає в запиті свій тип і операційну с-му.


Останнє редагування: 14 грудня 2019 17:56:00 від andry
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Усе легко відстежується. Навіть по елементарному TTL пакета, через телефон він буде на 1 довший. Також є купа непрямої інфи, для прикладу, бравзер передає в запиті свій тип і операційну с-му.
ще доволі підозріло коли TTL вірний, але imei айфона якогось біса хоче до catalog.update.micr osoft.com
це ще можна було б пробачити виндафону, але така поведінка від айфона - то справжнє неподобство :D
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

ще доволі підозріло коли TTL вірний, але imei айфона якогось біса хоче до catalog.update.micr osoft.com
це ще можна було б пробачити виндафону, але така поведінка від айфона - то справжнє неподобство :D
скажу більше, з відра цей запит ще підозріліший!  :lol:
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:
Bmx

перекрестятся и вздохнут с облегчением - спихнуть такого, с позволения сказать, обонента, который качает по 10 гиг в день и еще не даволен - большая удача

Ну ось  як було:
Після нового року , влупили без відома новий тариф +100 грн. До існуючого ... 300чи 350 грн..

Шановний абонент, Ваш тариф оновлено на «Максимальний безлім». Основні умови: безлім інтернет і дзвінки в мережі, 300хв на інші мобільні та на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії. Перевірити хв *112#. Деталі: 466*66

Я купив 5 пакетів лайфу,зробив сімейний пакет  і послав кс у січні нах з 5- тьох номерів.. економія в загальному десь відсотків 50...

   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:
Bmx

Заманюють , не вздохнулі с облєгченієм... :D

Персональна пропозиція! Лише за 50 грн кожні 4 тижні: 3000 МБ, безлім у мережі та 30 хв на інші мобільні. Замовте до 04/06/2020 і отримайте перший пакет послуг без оплати. Тел. 477
   
Re: Київстар, політика справедливості :facepalm1:

Ну ось  як було:
Після нового року , влупили без відома новий тариф +100 грн. До існуючого ... 300чи 350 грн..

Шановний абонент, Ваш тариф оновлено на «Максимальний безлім». Основні умови: безлім інтернет і дзвінки в мережі, 300хв на інші мобільні та на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії. Перевірити хв *112#. Деталі: 466*66

Я купив 5 пакетів лайфу,зробив сімейний пакет  і послав кс у січні нах з 5- тьох номерів.. економія в загальному десь відсотків 50...
так гади ще й тривалість сесії підрізали до години!  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія