Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивлюсь на Мега пропагують лівацьку тварину Че Гевару. :bueee:

Іде лівацький фільм пропаганда лівацтва "Прокляття ЧЕ".


Немає прокляття, просто там важкий регіон, і люди які воювали проти цього звіра, цепного пса комунізму, який показував усьому цивілізованому світу свій кровавий оскал, були більш в гущі подій тому мали більше шансів загинути.

Нічого не вийде відмити це отродья СТАНИСЬКОЇ Ідеології

=================

Нотатки Божевільного
   
Бойтесь, буржуи!
 :gigi:
   
ну разпошла такая пьянка этрехнем стариной
   
ЧеГевара  :facepalm:
   
ну разпошла такая пьянка этрехнем старинойhttps://www.youtube.com/watch?v=kTqwy6ay1HQ
:facepalm:
   
Бойтесь, буржуи!
 :gigi:

 :facepalm:

Попался б ты, скотиняка, в в лапы отморозка Че Геваре - он бы тебя точно повесил, как какого то мутного буржуйского интиллихента с собачкой.

За яйца на ближайшей пальме... угу... к гадалке не ходи... не успел бы чего нибудь про коммунистический интернационал даже квакнуть...
   
к работе готов доверие партиии оправдаю
   
вот еше что нарыл блондинка просто мзг выносит шас уже так непоют
   
Бойтесь, буржуи!
 :gigi:
д да сколько лет прошло а их досих пор плюшит
   
интересно как бы ленин охарактеризовал ситуацию в украине
   
:facepalm:

Попался б ты, скотиняка, в в лапы отморозка Че Геваре - он бы тебя точно повесил, как какого то мутного буржуйского интиллихента с собачкой.

За яйца на ближайшей пальме... угу... к гадалке не ходи... не успел бы чего нибудь про коммунистический интернационал даже квакнуть...

 (tu)
Че был отморозок знатный....как почитала о нем больше, чем агитки из совдепии  - просто прозрела....
   
Обычный международный террорист, уничтожили - ну и правильно.  (tu)
   
Обычный международный террорист, уничтожили - ну и правильно.  (tu)
необычный в томто все и дело вон про бенладена не поют почемуто
   
Іде лівацький фільм пропаганда лівацтва "Прокляття ЧЕ".


Немає прокляття, просто там важкий регіон, і люди які воювали проти цього звіра, цепного пса комунізму, який показував усьому цивілізованому світу свій кровавий оскал, були більш в гущі подій тому мали більше шансів загинути.

Нічого не вийде відмити це отродья СТАНИСЬКОЇ Ідеології

=================

Нотатки Божевільного

Канал Мега мутняка вцілому , то іншого годі й очікувати .
   
интересно как бы ленин охарактеризовал ситуацию в украине
краше  ніж  в  паРаші
   
Мєга - молодший брат канала інтер, і підшефний канала рентв))))
Канал де вигадки і нісенітниці подані як наукові відкриття... порохоботи і канал мега, як багато у вас спільного))))) блюющій смайлік....))))
   
:facepalm:

Попался б ты, скотиняка, в в лапы отморозка Че Геваре - он бы тебя точно повесил, как какого то мутного буржуйского интиллихента с собачкой.

За яйца на ближайшей пальме... угу... к гадалке не ходи... не успел бы чего нибудь про коммунистический интернационал даже квакнуть...
Например, коммунисты Северной Кореи не восприняли марксизм, поскольку он происходил от капиталистических практик Европы, отказались от коммунизма, ориентированного на российский опыт, а стали следовать идеппям Чучхе. Может, Че Гевара тоже признавал интеллигенцию как в Северной Корее, а не только рабочих и крестьян,кисточкиа для рисования это памятник интеллигенции:
   
Мєга - молодший брат канала інтер, і підшефний канала рентв))))
Канал де вигадки і нісенітниці подані як наукові відкриття... порохоботи і канал мега, як багато у вас спільного))))) блюющій смайлік....))))
Десь так. Канал, де щось мелять з серйозним виразом обличчя якісь експерти з РАН, плюс наші екстрасенси ( прости господи, придумали термін для шахраїв).
Ну тобто - інфо-бруд.
   
ну разпошла такая пьянка этрехнем старинойhttps://www.youtube.com/watch?v=kTqwy6ay1HQ

Трєйлєр фільму: ЧёКлітина  :facepalm:
   
Та є такі історичні постаті, з якими невідрмо чому носяться. Чи то людське стадо таки потребує кумирів, ікон, ідолів?
Оце згадую хоч би оту лівачку Фріду Кало - і фільми оскарівські про неі, і прямо культ сотворили, а що корисного вона дала людству?!
   
Та є такі історичні постаті, з якими невідрмо чому носяться. Чи то людське стадо таки потребує кумирів, ікон, ідолів?
Оце згадую хоч би оту лівачку Фріду Кало - і фільми оскарівські про неі, і прямо культ сотворили, а що корисного вона дала людству?!

фільми не завжди про тих, що щось корисне зробили, а про тих, про кого юзєри будуть дивитись
   
Например, коммунисты Северной Кореи не восприняли марксизм, поскольку он происходил от капиталистических практик Европы, отказались от коммунизма, ориентированного на российский опыт, а стали следовать идеппям Чучхе. Может, Че Гевара тоже признавал интеллигенцию как в Северной Корее, а не только рабочих и крестьян,кисточкиа для рисования это памятник интеллигенции:
Показати зображення...

Безвідносно до особи автора , що  світлину пам'ятника наводить як приклад чогось , зауважу , що зазвичай , як я розумію , пам'ятники встановлюють коли хтось вже підгорнуло ласти , тобто померлим і з цього я роблю висновок , що той пам'ятник свідчить смерть соціяльних груп - робітнитків , селян та інтелігенції (російсько-імерський термін) .

Тобто перераховані соціяльні групи вже не існують , а перетворені на якусь однорідну біомасу та не мають практично ніяких між собою відмінностей ,  мабуть з точки зору "замовника" .

Те саме - "рабочій і колхозніца" у в московії , де ма-ть інтелігенцію просто не встигли чі не здогадались на корню знищити , а тому і узагальненого пам'ятника ще не мають або взагалі вважають , що тая дрібнота варта посмертного вшанування .  ))
   
Счас енто в теме-ЗЕлень тянет нас в сисилизм,ну в их понимании... B-)
   
Счас енто в теме-ЗЕлень тянет нас в сисилизм,ну в их понимании... B-)
а
Нічо сє.. Продаж землі - це сісілізьм?
Ну ладно, Вам як патріарху можна офтопити будь-де
   
а
Нічо сє.. Продаж землі - це сісілізьм?
Ну ладно, Вам як патріарху можна офтопити будь-де
================================
 Я ж говорю-в ЗЕленом понимании. B-)
   
а
Нічо сє.. Продаж землі - це сісілізьм?
Ну ладно, Вам як патріарху можна офтопити будь-де

"Продаж землі" - то антиукраїнський закон, який буде вилазити боком українцям, повернути нічого не можна буде.
   
"Продаж землі" - то антиукраїнський закон, який буде вилазити боком українцям, повернути нічого не можна буде.

Враховуючи той хвакт , що у 1917-му році , та банда , що називали себе комуняками , порушили , перейшли межу , обіцяючи землю селянам , насправді її забрали та взагалі не визнавали приватну власність як таку і увесь світ вже ознайомлений із можливістю таких дій і таке іноді відбуваєця впродовж останніх сотні років не лише на теренах російської імперії , цитований вислів - "повернути нічого не можна буде" вважаю некоректним з точки зору логіки , як я тую логіку розумію  , бо якшо у найближчі сто років і не знайдецця хтось , здатне повернути , то обов'язково знайдецця/народицця колись , як нажаль отой ульянов народивсь колись .

Тобто , у моєму розумінні - "повернути не можна буде" не занадто вагомий аргумент у  полеміці взагалі , та і стосовно розподілу землі зокрема .
   
Безвідносно до особи автора , що  світлину пам'ятника наводить як приклад чогось , зауважу , що зазвичай , як я розумію , пам'ятники встановлюють коли хтось вже підгорнуло ласти , тобто померлим і з цього я роблю висновок , що той пам'ятник свідчить смерть соціяльних груп - робітнитків , селян та інтелігенції (російсько-імерський термін) .

Тобто перераховані соціяльні групи вже не існують , а перетворені на якусь однорідну біомасу та не мають практично ніяких між собою відмінностей ,  мабуть з точки зору "замовника" .

Те саме - "рабочій і колхозніца" у в московії , де ма-ть інтелігенцію просто не встигли чі не здогадались на корню знищити , а тому і узагальненого пам'ятника ще не мають або взагалі вважають , що тая дрібнота варта посмертного вшанування .  ))
Г
Якби було посмертне вшанування, то би знищеним експлуататорам поставили. А так експлуататорам i iнтелегенцii  в СССР не ставили пам'ятники так як вважали, що це ворожi класи якi жили за рахунок трудового народу.
   

Например, коммунисты Северной Кореи не восприняли марксизм, поскольку он происходил от капиталистических практик Европы, отказались от коммунизма, ориентированного на российский опыт, а стали следовать идеппям Чучхе. Может, Че Гевара тоже признавал интеллигенцию как в Северной Корее, а не только рабочих и крестьян,кисточкиа для рисования это памятник интеллигенции:


Где то я уже это слышал... кажется в шутке:
"Приехавшего в КНДР туриста подводят к памятнику чухче. Гид обьясняет:
- Здесь представлены все слои населения - вот символ рабочих, вот символ крестьян, а это символ интиллигенции...
- А где военные?
- А они все военные!"

Чухче - это вообще как бы не про коммунизм, а про наследственную абсолютную монархию получилось в итоге.

Но смысл был в том, что Гевара сначала охотно стрелял всех "подозрительных лиц", а потом разбирался в ньюансах.

Велесов за латиноамериканское нищебыдло не прокатил бы, а потому для Гевары был бы однозначно определен "чужим".
   
Враховуючи той хвакт , що у 1917-му році , та банда , що називали себе комуняками , порушили , перейшли межу , обіцяючи землю селянам , насправді її забрали та взагалі не визнавали приватну власність як таку і увесь світ вже ознайомлений із можливістю таких дій і таке іноді відбуваєця впродовж останніх сотні років не лише на теренах російської імперії , цитований вислів - "повернути нічого не можна буде" вважаю некоректним з точки зору логіки , як я тую логіку розумію  , бо якшо у найближчі сто років і не знайдецця хтось , здатне повернути , то обов'язково знайдецця/народицця колись , як нажаль отой ульянов народивсь колись .

Тобто , у моєму розумінні - "повернути не можна буде" не занадто вагомий аргумент у  полеміці взагалі , та і стосовно розподілу землі зокрема .

Почитайте той "закон", який тягне зеко-манда не є законом про якийсь "розподіл", це закон про швидке захоплення землі, грабунок.
Люди залишаться ні з чим - ні землі, ні грошей за неї.
200 тисяч га в одні руки то взагалі свідоцтво того, що зеко-манда несамовито поспішає.

До речі: 1 [км²] = 100 гектарів [га]
Хорватія 56 594 км² = 5 659 400 га/200000га=28.3 Хорватій  в одні руки!

Щоб продати землю, яка немовби належить людині ця людина має викупити у держави за дурні гроші, яких у людей немає
і т.і.

   
Где то я уже это слышал... кажется в шутке:
"Приехавшего в КНДР туриста подводят к памятнику чухче. Гид обьясняет:
- Здесь представлены все слои населения - вот символ рабочих, вот символ крестьян, а это символ интиллигенции...
- А где военные?
- А они все военные!"

Чухче - это вообще как бы не про коммунизм, а про наследственную абсолютную монархию получилось в итоге.

Но смысл был в том, что Гевара сначала охотно стрелял всех "подозрительных лиц", а потом разбирался в ньюансах.

Велесов за латиноамериканское нищебыдло не прокатил бы, а потому для Гевары был бы однозначно определен "чужим".
В Северной Корее демократическая страна и проводятся выборы, но народ выбирает Кима.
   
В Северной Корее демократическая страна и проводятся выборы, но народ выбирает Кима.

[сарказм] А Гитлер так уважал евреев, что аж даже организовавывал для них оздоровительно-профилактические лагеря. С профессиональным медицинским персоналом (под руководством др. Менгеле) , домашними питомцами-овчарками и банями с ингаляторными устройствами...
   
Іде лівацький фільм пропаганда лівацтва "Прокляття ЧЕ".


Немає прокляття, просто там важкий регіон, і люди які воювали проти цього звіра, цепного пса комунізму, який показував усьому цивілізованому світу свій кровавий оскал, були більш в гущі подій тому мали більше шансів загинути.

Нічого не вийде відмити це отродья СТАНИСЬКОЇ Ідеології

=================

Нотатки Божевільного

а можно узнать, шо ты знаешь про боливарианские революции? о pronunciamento  ? про Хосе Марти? про тонтон макутов, про эскадронес де ла муертэ?
   
[сарказм] А Гитлер так уважал евреев, что аж даже организовавывал для них оздоровительно-профилактические лагеря. С профессиональным медицинским персоналом (под руководством др. Менгеле) , домашними питомцами-овчарками и банями с ингаляторными устройствами...
Гитлер строил национал-социализм, а в Северной Корее социализм чучхе.
   
Почитайте той "закон", який тягне зеко-манда не є законом про якийсь "розподіл", це закон про швидке захоплення землі, грабунок.
Люди залишаться ні з чим - ні землі, ні грошей за неї.

Я не спорюсь , стосовно самого закону , я лише надрукував своэ "зауваження" , що вважаю аргумент "повернути нічого не можна буде" , у застосуванні до сучасного , швидкого мінливого світу , у в котрому "влади" крутять законами як самі забажають , маловагомим , бо як з'явицця інша "влада" то і поверне куди тій владі схочецця .

Нуа стосовно "люди залишацця ні з чим" , то я ж ни здох іще , хоч ні з чим і залишивсь , враховуючи , що за власної волі продав "напів-фіктифні" заводські акції , до жіночих зойків "шубу хочу" дослухавшись , а також втративши , ма-ть якось законно або напівзаконно , акції іншого підприємства придбані за 500 гривневого сертифіката у в 90-ті роки .

Ще раз аргументи "повернути нічого не можна" та "люди залишацця ні з чим" - лише метода "залякування" , тобто засівання страху між людей . а варто би на мою думку , звертатись до "раціо" , тобто якісь інші аргументи вигадувати , що-би здолати і той закон , про котрий мова , та і взагалі "діючу владу" від влади "посунути" .

Десь так .
   
Мега - це ніби канал Симоненка, якщо хтось ще пам'ятає такого
   
Г
Якби було посмертне вшанування, то би знищеним експлуататорам поставили. А так експлуататорам i iнтелегенцii  в СССР не ставили пам'ятники так як вважали, що це ворожi класи якi жили за рахунок трудового народу.

Отож і воно , бо цитоване , лише підтверджує мій здогад , що у в комуняцьких країнах загалом , "експлуататори" як соціяльна група не виздихують , тобто нікуди не зникають , а перевтілююцця у ще гірших брехунів , що примудряюцця посісти місце "охоронців-розподілювачів" начебто як спільно виробленого продукту .

Тож вони , "експлуататори" , набравши іншої подоби , живуть і самі собі пам'ятника не ставитимуть . ))

Але , як на мене , краще вже капіталіст-"експлуататор" , бо чесно визнає стосунки "експлуатації" і залишає мені можливість сторгуватись , ніж виродки комуняки та їхні нащадки , що лукавлять та брешуть мені про міфічні ідеї соціяльної справедливості , спорожняючи "спільний" гаманець до своїх кишень .
   
вот еше что нарыл блондинка просто мзг выносит шас уже так непоютhttps://www.youtube.com/watch?v=aZjHr7sQGo4
а чо рояль буржуйський, га?!
   
Отож і воно , бо цитоване , лише підтверджує мій здогад , що у в комуняцьких країнах загалом , "експлуататори" як соціяльна група не виздихують , тобто нікуди не зникають , а перевтілююцця у ще гірших брехунів , що примудряюцця посісти місце "охоронців-розподілювачів" начебто як спільно виробленого продукту .

Тож вони , "експлуататори" , набравши іншої подоби , живуть і самі собі пам'ятника не ставитимуть . ))

Але , як на мене , краще вже капіталіст-"експлуататор" , бо чесно визнає стосунки "експлуатації" і залишає мені можливість сторгуватись , ніж виродки комуняки та їхні нащадки , що лукавлять та брешуть мені про міфічні ідеї соціяльної справедливості , спорожняючи "спільний" гаманець до своїх кишень .
Це з роботодавцем можна сторгуватись, а з іншою інтелегенцією - з митцями і науковими співробітниками, щоб вони менше споживали, а було більше трудовому народу?
   
Я не спорюсь , стосовно самого закону , я лише надрукував своэ "зауваження" , що вважаю аргумент "повернути нічого не можна буде" , у застосуванні до сучасного , швидкого мінливого світу , у в котрому "влади" крутять законами як самі забажають , маловагомим , бо як з'явицця інша "влада" то і поверне куди тій владі схочецця

забрати та повернути приватну власність у цивілізованому світі? на кацапстані все можлив, там дика автократія.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія