Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Може хтось стикався не стандартні методи. Є комп з ЕКСПІ і є з 10 віндою. на 10 є прінтер, як підключити прінтер по мережі до експі пк?

На Десятці відключили бібліотеку яка це дозволяла, спочатку можна було, потім уже пару років це заблоковано.

Мона до 7 підключти прінтер і тоді і 10 і експі до 7 вінди підключати.

А Ще цікаво як сканер по мережі якщо такої функції непередбачено в драйвері, без всяких таймвюверів.  :gigi:

   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

як підключити прінтер

От принтера зависит. Не?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

От принтера зависит. Не?
Крім того що мають бути всі драйвера, у десятці відключили старі сервіси які робили з експі і включити їх нізя.

фрімворк 2 уже не вставновиш і ті сервіси. А без них експі не бачить 10 і пристрої на ній.

Там були проблеми з безпекою і їх примусово відключили і заборонили включення. Треба стару дуже 10 установку найти і заблокувати оновлення.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Нема жони з компом іпусь  :D
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Треба стару дуже 10 установку найти і заблокувати оновлення.
На торентах є всі версії, в чому проблема?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Крім того що мають бути всі драйвера, у десятці відключили старі сервіси які робили з експі і включити їх нізя.

фрімворк 2 уже не вставновиш і ті сервіси. А без них експі не бачить 10 і пристрої на ній.

Там були проблеми з безпекою і їх примусово відключили і заборонили включення. Треба стару дуже 10 установку найти і заблокувати оновлення.

Так установи как сетевой принтер. Нахрена тебе через комп лить на него...

Например:

192.168.0.2 - твой комп 1
192.168.0.3 - твой комп 2
192.168.0.4 - твой комп 3
192.168.0.125 - твой принтер

И переустанови на всех компах принтер как сетевой.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

На Десятці відключили бібліотеку яка це дозволяла
включи в компонентах вінди смб1 клієнт і сервер
п.с. взагалі то якесь збочення з тим хр
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Так установи как сетевой принтер. Нахрена тебе через комп лить на него...

Например:

192.168.0.2 - твой комп 1
192.168.0.3 - твой комп 2
192.168.0.4 - твой комп 3
192.168.0.125 - твой принтер

И переустанови на всех компах принтер как сетевой.
Прінтер не мережевий.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

включи в компонентах вінди смб1 клієнт і сервер
п.с. взагалі то якесь збочення з тим хр
Уже декілька років як це заблоковано на мертво.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Прінтер не мережевий.

Как это?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

На торентах є всі версії, в чому проблема?
Десятка уже стоїть і міняти її ніхто не буде.

   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Как это?
Він підлючений до ПК і там надані дозвола щоб його бачили інші компи по мережі. Мережвеий це якщо підключають через езернет кабель до мережі. А в ньому тільки УСБ.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Прінтер не мережевий.
А купити коробочку з прінт-сервером ніяк? Тільки впевнитись, що підтримує всі необхідні протоколи.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Він підлючений до ПК і там надані дозвола щоб його бачили інші компи по мережі. Мережвеий це якщо підключають через езернет кабель до мережі. А в ньому тільки УСБ.

https://www.google.com/search?q=usb+to+ethernet+adapter&rlz=1C1CHBD_enIE849IE849&oq=USB+to+eth&aqs=chrome.0.0i512j69i57j0i512l3j0i457i512j0i512l4.4745j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ты шо не можешь для него IP создать?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

https://www.google.com/search?q=usb+to+ethernet+adapter&rlz=1C1CHBD_enIE849IE849&oq=USB+to+eth&aqs=chrome.0.0i512j69i57j0i512l3j0i457i512j0i512l4.4745j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ты шо не можешь для него IP создать?
А можна відео як це ти собі уявляєш адаптер до прінтера ? Я бачив адапетри для мережі. але ніколи не робив з ними.

Вони СМБ1 і 2 підтримують?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

А Ще цікаво як сканер по мережі
LANScope я колись оттаке юзав
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Вінда взагалі такі рнечі робить через сраку. різні версії вінди не зовсім сумісні.
Колись дружив 7ку з 10, то 7ка прінтера не бачил, але коли напряму вказати шлях до прінтера то бачила, хз як там в хп забув вже
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.



Це фактично сервер для прінтера.

Він підтримує всі протоколи роботи і чи до нього треба драйвер під прінтер, як з ним працювати?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

включи в компонентах вінди смб1 клієнт і сервер

ящко в 10 то вже не випилили
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

А можна відео як це ти собі уявляєш адаптер до прінтера ? Я бачив адапетри для мережі. але ніколи не робив з ними.

Вони СМБ1 і 2 підтримують?

Хрен его знает... У меня все сетевые и со своими компами на борту. На всех принтерах в настройках есть возможность зафигачить АйПи и по нему искать в сети даже через ЮСБ..

Я бы установил на все компы драйверы, взял бы ЮСБ адаптер на три выхода и один вход и попробовал так... Правда не знаю как с очередностью работ тут будет...
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

ящко в 10 то вже не випилили
Якщо найти на торенті дуже стару, а потім заблокувати оновлення. Бо реально випилили після певного року . Це дирка в безпеці.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

і чи до нього треба драйвер під прінтер, як з ним працювати?

Драйвер тебе нужен только на компах... Сервер только очередность отправки пакетов регулирует...
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Уже декілька років як це заблоковано на мертво.
впевнений?
чи просто колись чув що так хочуть....
https://social.technet.microsoft.com/Forums/getfile/1209194
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Хрен его знает... У меня все сетевые и со своими компами на борту. На всех принтерах в настройках есть возможность зафигачить АйПи и по нему искать в сети даже через ЮСБ..

Я бы установил на все компы драйверы, взял бы ЮСБ адаптер на три выхода и один вход и попробовал так... Правда не знаю как с очередностью работ тут будет...
Є спеціальні адапетри для прінтерів, але я не знаю чи вони підтримують усі прінтери і як з ними робити. Адапетр сам по собі не буде робити. Є адапетр сервер прінтерний.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Є спеціальні адапетри для прінтерів, але я не знаю чи вони підтримують усі прінтери і як з ними робити. Адапетр сам по собі не буде робити. Є адапетр сервер прінтерний.

Есть... Ты сколько работ одновременно на принтер посылаешь? Если у тебя нет очереди, то тебе тот сервер может и нафиг не нужен. Если компы одновременно льют файлы на принтер, то тогда нужен сервер.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Є адапетр сервер прінтерний.
угу, на лінуху, спеціально для принтерів
вирішує всі питання, коли жаба за принт-сервер давить....
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

https://www.google.com/search?q=usb+to+ethernet+adapter&rlz=1C1CHBD_enIE849IE849&oq=USB+to+eth&aqs=chrome.0.0i512j69i57j0i512l3j0i457i512j0i512l4.4745j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ты шо не можешь для него IP создать?
Це все працює в протилежному напрямку. Створити мережевий адаптер через USB, а нам треба розшарити USB через ethernet.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Він підлючений до ПК і там надані дозвола щоб його бачили інші компи по мережі. Мережвеий це якщо підключають через езернет кабель до мережі. А в ньому тільки УСБ.
:lol:  :facepalm:
та хоч по лпт чи навіть ком!
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Та наче ж Самбу 1 можна було примусово увімкнути, нє?
Я зараз далеко від компа з Він10, не можу перевірити
Там вмикалося здається в додаткових фічах
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

:lol:  :facepalm:
чого насміхаєшся...
просто він вважає що шарінг, то на шару.....  :K
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Або купити прінт-сервер
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Та наче ж Самбу 1 можна було примусово увімкнути, нє?
Я зараз далеко від компа з Він10, не можу перевірити
Там вмикалося здається в додаткових фічах
просто ТС пісатєль...
і не вірить в те що треба прочитати
п.с. я навіть картинку йому запостив, але в нього віри нема
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

чого насміхаєшся...
просто він вважає що шарінг, то на шару.....  :K
ну, фізично різниця є. але для клієнтського компа абсолютно рівнобедрено, фіолетово і плоскопаралельно. B-)
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Є спеціальні адапетри для прінтерів, але я не знаю чи вони підтримують усі прінтери і як з ними робити. Адапетр сам по собі не буде робити. Є адапетр сервер прінтерний.
Зазвичай прінт сервери підтримують як NetBEUI, так і IP-print. Для друку використовують звичайний драйвер вашого принтера, лише змінюють порт на мережевий.
Але є нюанси. Деякі надають лише монопольний доступ, тому поки юзер від нього не відключиться, інший підключитись не зможе.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Попробуй так ;)
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Якщо купувати принт-сервер не в якійся лівій конторі, то можна повернути якщо не підійшов.
І якщо у вас там офіс чи міні-офіс, то мати ПС якраз буде найкращим рішенням. Самба 1 усе ж таки вразлива
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Є комп з ЕКСПІ і є з 10 віндою. на 10 є прінтер,
никак купить или новый нет принтер или новый комп.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

никак купить или новый нет принтер или новый комп.
скоро ще напише що там і робочі групи різні....
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Таке питання, в Мережі 2 компа, і підключений принтер через усб порт. На одному вінда 8,1  на іншому вінда 11.  Принт підключений до 11, Зроблено системним.  8.1 його бачить, але встановити його за замовчуванням не хоче. Можливо проблема в драйверах? на 11 стоїть драйвер mf3010V, на 8.1 просто драйвер mf3010
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія