Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бебифоксыч набирае обертив! (tu)

Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Страна самонаепалова. Все наяпуют друг друга и сами себя.. и говорят що так потрибно.

Тут згоден.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

:facepalm:

А таки так...  (tu)

Якщо я спишу машину постійного струму 1974 р (або викуплю по балансу за 22 грн) та здам в металобрухт - отримаю десь 300+ грн. А може більше, бо воно важить 13 кг і наполовину мідне.

Але тут проблема - та штука працює і дуже наочна. Дітям подобається. От її не віддам :)

Тобто думки таки були и е - щось продати и отримати за це гроши?
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Мені дуже сподобалася повага Турча до роботи Сергія. Хочь вони й лаялися неодноразово.
 Сергію, мені легше, в мене лише студенти час від часу, моя повага вам теж. Радий, що такі, як ви ще існують.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Мені дуже сподобалася повага Турча до роботи Сергія. Хочь вони й лаялися неодноразово.
 Сергію, мені легше, в мене лише студенти час від часу, моя повага вам теж. Радий, що такі, як ви ще існують.

Турч тролить
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

А ще в цій системі є податкова, пенсійний фонд, статистика, і т.д.
Всі вони вимагають звітів.
І всі вони слідкують, щоб тіточки не помилялися в розрахунках.
На копійку помилився – отримай штраф.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Турч тролить

Час покаже, чи є там повага. :( Гадаю, що нема.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Час покаже, чи є там повага. :( Гадаю, що нема.

А навіщо ти мідь збирався в металобрухт здавати?
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Час покаже, чи є там повага. :( Гадаю, що нема.

Не вирно Сергию. Неавить не зважаючи на твий фах, ми з тобой вже стильки рокив на ций платформи, що вже як родина. А в родини до кожного повага, це вже инший ривень видносин.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Не вирно Сергию. Неавить не зважаючи на твий фах, ми з тобой вже стильки рокив на ций платформи, що вже як родина. А в родини до кожного повага, це вже инший ривень видносин.
а ви: "...тролить, тролить..."
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Не вирно Сергию. Неавить не зважаючи на твий фах, ми з тобой вже стильки рокив на ций платформи, що вже як родина. А в родини до кожного повага, це вже инший ривень видносин.

Не нав"язуйся в родичі. Не відкривай тем із загдуванням мене персонально, навіть через призвіська. Тоді може буде взаємна повага. Років за 10.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Не нав"язуйся в родичі. Не відкривай тем із загдуванням мене персонально, навіть через призвіська. Тоді може буде взаємна повага. Років за 10.

То ФУпивська родина Сергию, то не те що ти подумав..  :laugh:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

То ФУпивська родина

Ну не можна ж бути таким конченим... Яка в дупу "родина" - тут половина кацапів, що підлягають фізічній ліквідації, коли вже застосовувати правові критерії ЄС...  8-)
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Ну не можна ж бути таким конченим... Яка в дупу "родина" - тут половина кацапів, що підлягають фізічній ліквідації, коли вже застосовувати правові критерії ЄС...  8-)

Що вживав, Сергію?
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Нічого він не вживав.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Що вживав, Сергію?

Подивись на щось позитивне  :-B

   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Подивись на щось позитивне  :-B

https://youtu.be/0lQg99cF-Wc

Максу пофігу.
він з села під Києвом  :D
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Максу пофігу.
він з села під Києвом  :D

Да, мост на Троещину, я там не бываю, для меня это как Луна. В Кириллоууууке и то чаще бываю
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Да, мост на Троещину, я там не бываю, для меня это как Луна. В Кириллоууууке и то чаще бываю

 :D  (tu)
   
Це додатково до 4к баксів чи замість?

трохи не залив екран чаєм від сміху  :lol:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Погани новини Сергію

——————-

Реалізація "популістської" постанови Кабміну Гройсмана про підвищення зарплат педагогів відкладається на рік, - МОН
08.10.20 10:51 5547  63
Реалізація "популістської" постанови Кабміну Гройсмана про підвищення зарплат педагогів відкладається на рік, - МОН
У Міністерстві освіти і науки України вважають, що ухвалена урядом Володимира Гройсмана в липні 2019 року постанова №822 про зростання зарплат вчителів мала популістський характер, не вирішувала питання зміни системи оплати праці і не була підкріплена наявністю коштів у бюджеті.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міносвіти.
Зокрема, в повідомленні наголошується, що постанова Кабінету міністрів від 10 липня 2019 №822 "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників установ і закладів освіти та науки" започатковувала виконання норм закону "Про освіту" та "Про наукову і науково-технічну діяльність".
"І хоча в Державному бюджеті коштів на її реалізацію не було, це рішення Кабінету Міністрів України підписано Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в останні дні діяльності його Уряду. Хочемо звернути увагу на те, що рішення Уряду, ухвалене 10 липня 2019 року, мало виключно популістський характер і не розв’язувало питання зміни системи оплати праці та не було підкріплене наявністю коштів у бюджеті", - підкреслюють у відомстві.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Другий уряд Зеленського знову "заморозив підвищення зарплат педагогам, що передбачено законом, - Ірина Геращенко
У міністерстві нагадують, що за відсутності на 2020 рік коштів на реалізацію цієї постанови її введення було відстрочено в кінці 2019 року по 31 грудня 2020 року.
"За розрахунками МОН, на реалізацію постанови Уряду від 10.07.2019 № 822 у 2021 році необхідно додатково щонайменше 50 млрд грн із бюджетів різних рівнів.
У зв’язку з відсутністю неінфляційних джерел фінансування для набуття чинності цієї постанови у 2021 році Уряд доручив Міністерству освіти і науки разом з Мінекономіки, Мінфіном і Мін’юстом підготувати проєкт рішення щодо відтермінування її впровадження до 31 грудня 2021 року", - йдеться в повідомленні.
У Міносвіти наголошують, що рішення не скасовано, а лише відкладено.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Тобто Сергію, підвишщиня у 2021 му році ти ні отримуешь, бо нема коштів на це.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Чотири сторінки коту під хвіст... :(
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Чотири сторінки коту під хвіст... :(

Сумно, прикро, безнадійно...
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Зато дізналися про таємні мрії вчителів та мідні апарати у школах :)
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Зато дізналися про таємні мрії вчителів та мідні апарати у школах :)

Таємні мрії? Я щось прогавив
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Таємні мрії? Я щось прогавив

13 кг міді ;)
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

13 кг міді ;)

Схоже потрібна інвентарізація, при чому негайно
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Що ж то за прибор, що стільки важить? Сварочнік мій не набагато важчій.
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Дуже позитивна гілка! дякую панам Турчу та Сергію за розвагу- поржав!!! :drinks:
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

До речі..... В мене є знайомий, який працює завгоспом РайОНО (чи як воно там щас)... Пан Сергій абсолютно правий в своїх висновках!
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Дуже позитивна гілка! дякую панам Турчу та Сергію за розвагу- поржав!!! :drinks:

А тепер швиденько йди дивиться себе у БТП, шановний пан Торос!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1086224.0
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

В мене був інтернет злетів на пару днів, зара зайшов, то БТП не бачив((( Вже біжу!!!!
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

Погани новини Сергію

——————-

Реалізація "популістської" постанови Кабміну Гройсмана про підвищення зарплат педагогів відкладається на рік, - МОН
08.10.20 10:51 5547  63
Реалізація "популістської" постанови Кабміну Гройсмана про підвищення зарплат педагогів відкладається на рік, - МОН
У Міністерстві освіти і науки України вважають, що ухвалена урядом Володимира Гройсмана в липні 2019 року постанова №822 про зростання зарплат вчителів мала популістський характер, не вирішувала питання зміни системи оплати праці і не була підкріплена наявністю коштів у бюджеті.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міносвіти.
Зокрема, в повідомленні наголошується, що постанова Кабінету міністрів від 10 липня 2019 №822 "Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників установ і закладів освіти та науки" започатковувала виконання норм закону "Про освіту" та "Про наукову і науково-технічну діяльність".
"І хоча в Державному бюджеті коштів на її реалізацію не було, це рішення Кабінету Міністрів України підписано Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом в останні дні діяльності його Уряду. Хочемо звернути увагу на те, що рішення Уряду, ухвалене 10 липня 2019 року, мало виключно популістський характер і не розв’язувало питання зміни системи оплати праці та не було підкріплене наявністю коштів у бюджеті", - підкреслюють у відомстві.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Другий уряд Зеленського знову "заморозив підвищення зарплат педагогам, що передбачено законом, - Ірина Геращенко
У міністерстві нагадують, що за відсутності на 2020 рік коштів на реалізацію цієї постанови її введення було відстрочено в кінці 2019 року по 31 грудня 2020 року.
"За розрахунками МОН, на реалізацію постанови Уряду від 10.07.2019 № 822 у 2021 році необхідно додатково щонайменше 50 млрд грн із бюджетів різних рівнів.
У зв’язку з відсутністю неінфляційних джерел фінансування для набуття чинності цієї постанови у 2021 році Уряд доручив Міністерству освіти і науки разом з Мінекономіки, Мінфіном і Мін’юстом підготувати проєкт рішення щодо відтермінування її впровадження до 31 грудня 2021 року", - йдеться в повідомленні.
У Міносвіти наголошують, що рішення не скасовано, а лише відкладено.


це два різні підвищення
   
Re: Бебифоксыч набирае обертив!  (tu)

це два різні підвищення

 :laugh:

херасе.. может там еще одно - два пидвищення затерялось?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія