Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Погода на побережье Азова!

Re: Погода на побережье Азова!

То виявляється Вудік на своєму моторхомі постійно в авто-палаточні походи ходить.  (tu)

Дуримаре, ти розуміешь что таке траса Колима?  :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

На море с палаткой (ИМХО конечно) лучше всего поехать в Турцию. Я так и сделаю в следующий раз. Но кроме палатки взять еще с собою какое-нибудь надувное плавсредство. Пакрафт или байдарку или ту модную доску с веслом. И плавать по бухточкам и там же ночевать. Тем более, что добрый Пегасус свозит прямо из Херсона прямо в Анталию за 200 доралов туда-сюда.
что-то слишком сложно как-то
   
Re: Погода на побережье Азова!

Одним словом, підведем підсумки

 Повозили в дитинстві максімку папа с мамой, покатали його на байдарках, а потім в максімки був 30-річний провал в житті.

От і намагається тепер сивий старічок надолужити те, що ми всі вже давно в молодості пройшли і забули.

Сідає в машину і їде в авто-палаточний поход  :weep:
Та і зараз його паходи з готелями за 150 євро це сміх курам.  :laugh:

частково твоя правда. Це повернення в дитинство. Бо після 40 рочків підіймаєшся на пагорб життя, а звідти вже видно власну дряблість та смерть.

Але поки що є сили. Айда на вел. І крутити педалі геть від старості.

   
Re: Погода на побережье Азова!

частково твоя правда. Це повернення в дитинство. Бо після 40 рочків підіймаєшся на пагорб життя, а звідти вже видно власну дряблість та смерть.

Але поки що є сили. Айда на вел. І крутити педалі геть від старості.

Показати зображення...

Так! Бо активного життя залишилось років 15 від сили. Далі старість і нікчемність, ось коли буде 65 -70, тоді можна вже лежачий відпочінк ....
Але Бронтозавере нажаль ці остані роки мае провести в дитячому садочку  і школі.
Для мене це жах бути пятидесятирічним  таточком з маленькою дитинкой на руках. Завжди з жалістью дивився на такіх ...

Останнє редагування: 3 червня 2021 09:35:46 від Турчинофф
   
Re: Погода на побережье Азова!

что-то слишком сложно как-то

Не сложно. Расстояния между бухточками небольшие. Во многих есть вода (а нет так можно с собой взять, не на горбу же ее тащить), есть места под палатку. Очень живописная природа. Как ЮБК но без тотальной застройки. Наши люди там бродят стадами ))) Но пешком. А это тяжело и не так увлекательно и виды с воды наверняка красивее. Пакрафт уж точно легче таскать по самолетам и автобусам чем велосипед. И не нужно по горам вверх-вниз. Поверхность воды горизонтальна. Я вообще думаю про Египет в этом смысле. Вот там сложно. А Турция нет.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Не сложно. Расстояния между бухточками небольшие. Во многих есть вода (а нет так можно с собой взять, не на горбу же ее тащить), есть места под палатку. Очень живописная природа. Как ЮБК но без тотальной застройки. Наши люди там бродят стадами ))) Но пешком. А это тяжело и не так увлекательно и виды с воды наверняка красивее. Пакрафт уж точно легче таскать по самолетам и автобусам чем велосипед. И не нужно по горам вверх-вниз. Поверхность воды горизонтальна. Я вообще думаю про Египет в этом смысле. Вот там сложно. А Турция нет.

Там же не только пакрафт тягать надо, а еще и кучу снаряги. Палатка, спальники и прочее. Вся эта логистика... бухточки, в чужой стране не знаю, разрешают ли, не будет ли проблем? Смотрел Кузена автостопом по Турции, довольно стремная страна, могут быть и проблемы.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Там же не только пакрафт тягать надо, а еще и кучу снаряги. Палатка, спальники и прочее. Вся эта логистика... бухточки, в чужой стране не знаю, разрешают ли, не будет ли проблем? Смотрел Кузена автостопом по Турции, довольно стремная страна, могут быть и проблемы.

Палатку надо как-то полегче. Однослойную. Других резервов уменьшения веса нет, увы. Разрешения не нужны. Люди там месяцами бичуют. Я их лично видел и общался. Может быть замусорено. Ну это наш брат турыст виноват. Там вообще как бы Ликийская тропа проходит. Одна из. И это предполагает присутствие людей с палатками. Возле Текировы вообще типа автокемпинг но бесплатный. Стояли какие-то французы с мотодомами. Я спросил их почем тут постоять, говорят -"фри". Отакое. Удивительная страна Турция.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так в Скадовске таких отелей и нет  :laugh:
Киряловка - будешь прям из номера в море нырять... горизонт чистый, никаких портов, никаких кранов
Одесса... але... по всей первой линии полно отелей, только бабки башляй
===============================

Та поеду в Одессу. Но на бархатный у начале Сентября. А может,если оторву ПХайзер или Астру, то в Гааагу. А Скадовск,конечно, село. Но отель как отель. Номер со всеми удобствами,кондишн, огромный балкон, море. Ну,конечно, мебелька так себе...роскошью не отдаёть... Но много вкусной еды,как и в Киряловке, круглые сутки еш,пей... ну 10 дней вполне ничего. А я тебя понимаю. Пошурши по косам, пожать рыбки на костре... просто сейчас дожди, где-то с 12-14 будет уже вроде солнце. Ну более-менее...

Останнє редагування: 3 червня 2021 09:50:25 від Wolter
   
Re: Погода на побережье Азова!

===============================

Та поеду в Одессу. Но на бархатный у начале Сентября. А может,если оторву ПХайзер или Астру, то в Гааагу.

Не выепуйся, мотнись в Кирилловку - тебе там 2,5 часа, дорога хорошая, просто посмотри... там много чего изменилось, с тех пор как ты там был
   
Re: Погода на побережье Азова!

Одесса... але... по всей первой линии полно отелей, только бабки башляй
Волька заробляє бабла ок. Але поїде в Скадовськ щоб не виділятися.

Волька, а шо зять у Нігерланди не запрошує?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Волька заробляє бабла ок. Але поїде в Скадовськ щоб не виділятися.

Волька, а шо зять у Нігерланди не запрошує?

Вот не врубаюсь реально)))

Ездить на море на такси (с)  :facepalm1:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Волька заробляє бабла ок. Але поїде в Скадовськ щоб не виділятися.

Волька, а шо зять у Нігерланди не запрошує?
===============================
Пошел нах...Привьюсь и поеду. Твоего мнения,нищеброд,не спрашивают. Где моя тысча фунтов, трус грёбаный?  Слился,падло? :fuck:
   
Re: Погода на побережье Азова!

===============================
Пошел нах...Привьюсь и поеду. Твоего мнения,нищеброд,не спрашивают. Где моя тысча фунтов, трус грёбаный?  Слился,падло? :fuck:
Волька, яка тисяча? Ти казав що я ахвіціянт. Я готовий показати пропуск в офіс. Де мій штукарь, крайслєріст в дублянці?

Для того щоб їхати - щеплення не треба. Крім того може і тобі зроблять.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Я вас помирю. Де мої дві штуки?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Привьюсь и поеду.

турки тільки з 4-го почнуть вимагати. А наші медики-стервятники розповсюдили байку, що буцімто вимагали раніше. Під цим соусом організували продаж фіктивних справок про щеплення.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Я вас помирю. Де мої дві штуки?
(tu) Я тільки за. Ми відсилаємо тобі по кілобаксу, переможець отримує усе без 20% комісії за послуги.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Волька, яка тисяча? Ти казав що я ахвіціянт. Я готовий показати пропуск в офіс. Де мій штукарь, крайслєріст в дублянці?

Для того щоб їхати - щеплення не треба. Крім того може і тобі зроблять.
====================================
Ахвыцыянт, или грузчик на складе, даже может бригадир грузчиков- это уже сурьёзно! Так покаж пропуск, может я прозрею. Может ты уборщик в охвисе. :fuck:   Сцыш опять? Готовь штуку,лишенец!
   
Re: Погода на побережье Азова!

====================================
Ахвыцыянт, или грузчик на складе, даже может бригадир грузчиков- это уже сурьёзно! Так покаж пропуск, может я прозрею. Может ты уборщик в охвисе. :fuck:   Сцыш опять? Готовь штуку,лишенец!
Алкоголік, тримай градус. На пропуску все видно. Штукарь кому пересилаєш?
   
Re: Погода на побережье Азова!

(tu) Я тільки за. Ми відсилаємо тобі по кілобаксу, переможець отримує усе без 20% комісії за послуги.

Ми якось інакше домовлялися.
)
   
Re: Погода на побережье Азова!

====================================
Ахвыцыянт, или грузчик на складе, даже может бригадир грузчиков- это уже сурьёзно! Так покаж пропуск, может я прозрею. Может ты уборщик в охвисе. :fuck:   Сцыш опять? Готовь штуку,лишенец!
А ви, пан алхімік, вже приготували гроші?
   
Re: Погода на побережье Азова!

частково твоя правда. Це повернення в дитинство. Бо після 40 рочків підіймаєшся на пагорб життя, а звідти вже видно власну дряблість та смерть.

Але поки що є сили. Айда на вел. І крутити педалі геть від старості.

Показати зображення...

  https://perito-burrito.com/posts/doba


   
Re: Погода на побережье Азова!

 

   
Re: Погода на побережье Азова!

  https://perito-burrito.com/posts/doba

Бронто это не грозит. Бронто не умеет делатьпоступки и првязан к юбке.
   
Re: Погода на побережье Азова!

  Показати зображення...
Показати зображення...
Це той чоловік, в якого яхта весіла за балконом.
   
Re: Погода на побережье Азова!

   
Re: Погода на побережье Азова!

То виявляється Вудік на своєму моторхомі постійно в авто-палаточні походи ходить.  (tu)

так я вільний  і зі мною 4 велосепеди  і і обладнання для дискотеки
   
Re: Погода на побережье Азова!

Алкоголік, тримай градус. На пропуску все видно. Штукарь кому пересилаєш?

Виблядок коли звертайшеся до панів  нахиляй голову в поклоні
   
Re: Погода на побережье Азова!

Дуримаре, ти розуміешь что таке траса Колима?  :laugh:
амлечній путь на гарбі?
   
Re: Погода на побережье Азова!

Так! Бо активного життя залишилось років 15 від сили. Далі старість і нікчемність, ось коли буде 65 -70, тоді можна вже лежачий відпочінк ....
Але Бронтозавере нажаль ці остані роки мае провести в дитячому садочку  і школі.
Для мене це жах бути пятидесятирічним  таточком з маленькою дитинкой на руках. Завжди з жалістью дивився на такіх ...

діти цє счатьєі насолода з дітьми ти вічно молодий
   
Re: Погода на побережье Азова!

Волька заробляє бабла ок. Але поїде в Скадовськ щоб не виділятися.

Волька, а шо зять у Нігерланди не запрошує?
похєр жебрак твоє скавуління люди їдуть туди дє його душа в нірвані тобі не розуміти твій відпочінок інтерет
   
Re: Погода на побережье Азова!

діти цє счатьєі насолода з дітьми ти вічно молодий
Саме так
Діти не дають тобі старіти.

Молоді діти - молоді батьки.
Старі, дорослі, діти - старі батьки.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Карти були.
Люди ходили, знали тропи.

Ми йшли на Синєвір по горам з двома ночовками, з рюкзаками і палатками. Йшли самі, по карті і з компасами.
Вийшли з іншої сторони озера, не з парадної.
Спустилися з гір з іншого боку, розділися і пішли плавати. Потім якісь люди, як потім виявилося якісь туристи іноземні, витягнули фотоапарати і почали нас фотографувати. Як потім виявилося це був заповідник, вхід платний, стояв шлагбаум, купатись заборонено було. А ми з іншої сторони гір спустилися і не знали цього.

Находився я в таких походах, мама не горюй.
В основному по горах, в Карпатах.

Ось одна з фоток тамтих часів, з одного з походів

Показати зображення...
Класна, показова фотка! У нас в Армії так фотатись штабні писарі полюбляли з двома автоматами... :good:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Молоді діти - молоді батьки.
Старі, дорослі, діти - старі батьки.
То казки. Природа своє бере.
   
Re: Погода на побережье Азова!

Бронто...як успихи?

   
Re: Погода на побережье Азова!

Саме так
Діти не дають тобі старіти.

Молоді діти - молоді батьки.
Старі, дорослі, діти - старі батьки.

Чого тильки не придумае шоб виправдати свое видставання в житти.
Тоби двийка Бронтозавере...коли вси майже видстрилялись, ти залишився з домашним завданням.
 :laugh:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Мама

Показати зображення...
Макс! Ты на Маму похож, прям копия.. и глаза и овал лица, и скулы.. :good:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Бронто...як успихи?

https://youtu.be/8of8Qciwaxk

Ну, вашсиясь, ну нахрена ты его ишшо и пылюкой посыпал: "Дивись на часiкi, у тебе таких нема"  :good:
   
Re: Погода на побережье Азова!

Азов это бомба!  (tu)
[/quote Северное Причерноморье тоже бомба по своему, но хоть и природа у нас очень схожа, мне лично таки Азов прикольнее.. Тот же Скадовск по своему интересен- в городе детский оздоровительный отдых, ну а Джа есть Джа..)))
   
Re: Погода на побережье Азова!


Они похожи...Азов другой, для меня эти косы просто открытие какое-то
Откладываю выезд на неделю.
Надо в Польшу съездить
   
Re: Погода на побережье Азова!

Ну, вашсиясь, ну нахрена ты его ишшо и пылюкой посыпал: "Дивись на часiкi, у тебе таких нема"  :good:

Объясни Бронто, что это упражнение называется отжимания,в махах. А то он утверждает, что такого упражнения немае!
Его в колхозе этому не учили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія