Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

а якщо я скажу, що більша частина ваших заражених - це нещеплені. І вони не помруть. Серед них буде дуже низький відсоток померлих.

Ти повіриш?
Бугага.

По факту є 2 цифри: в ЮК з 10 раз більше кейсів і в 2 рази менше смертність.  Щось тут явно не так  :shuffle:  Конспірологи, ви де?
   
Re: короновірус в Україні

Бугага.

По факту є 2 цифри: в ЮК з 10 раз більше кейсів і в 2 рази менше смертність.  Щось тут явно не так  :shuffle:  Конспірологи, ви де?
В нас до тестів доходять тільки кому зовсім погано. В інших випадках лікують ГРВІ.
   
Re: короновірус в Україні

Бугага.

По факту є 2 цифри: в ЮК з 10 раз більше кейсів і в 2 рази менше смертність.  Щось тут явно не так  :shuffle:  Конспірологи, ви де?

ти поясни сам собі. Є стата. Це нещеплені. Десятки тисяч. І вони не помирають. Ось і все.

А дві третини померлих - це двічі щеплені старі. Все просто. Статистика.
   
Re: короновірус в Україні

А дві третини померлих - це двічі щеплені старі. Все просто. Статистика.
Пруф є? Без пруфів нема дискусії, то до Вії із Шаблезубом.
   
Re: короновірус в Україні

Пруф є? Без пруфів нема дискусії, то до Вії із Шаблезубом.

я тобі можу його дати. Але практика показує, що ефект буде як у золотої рибки. Я вже кілька разів давав пруф в темах де був ти.

Погугли. Ваш уряд щотижня видає офіційну стату у вигляді pdf документів. Відкриєш. Почитаєш. Перевіриш.
   
Re: короновірус в Україні

я тобі можу його дати. Але практика показує, що ефект буде як у золотої рибки. Я вже кілька разів давав пруф в темах де був ти.

Погугли. Ваш уряд щотижня видає офіційну стату у вигляді pdf документів. Відкриєш. Почитаєш. Перевіриш.
Ти давай вже на наш уряд.
   
Re: короновірус в Україні

і давав також викладки, з яких витікало що вакцина є антивакциною.

Я взяв для приклада групу 80+. Нещеплених в ній лишилося всього 7%. А заражалися вони в пропорції 4.5%. Тобто вакцина не просто не запобігає зараженню, але й сприяє йому.
   
Re: короновірус в Україні

заходимо на сайт
https://www.gov.uk/government/publications/covid-19-vaccine-surveillance-report
беремо дані за останній тиждень
https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1019992/Vaccine_surveillance_report_-_week_38.pdf
Бачимо на 9 сторінці різнокольоровий графік. Фіксуємо що старі мають 93% щеплень.
7% нещеплені.

спускаємося нижче до таблиці 2.
Дивимося 80+ як найкрутіших по ефективності вакцин.

10369 випадків.
проти 490 нещеплених.

490/(10369+490)*100 = 4.5%

7 відсотків старих нещеплених мають 4.5 відсотків заражень.
нещеплені заражаються менше. Що ж це за вакцина така?
Це вакцина?

таблиця 3 вже пораховано для 80+ для важких випадків
54.2 на 100000 населення - щеплені
141.1 відповідно нещеплені
нещепленим важче. Але таких майже немає. 1392 проти 179. Мруть переважно щеплені.
   
Re: короновірус в Україні

Мировые лидеры по суточной смертности от ковида на сегодня:



https://www.worldometers.info/coronavirus/

---

Британия на 34 месте.
Израиль на  52 месте.

Останнє редагування: 28 вересня 2021 13:31:55 від golden aplle
   
Re: короновірус в Україні

В Україні за два тижні рівень смертності від COVID-19 збільшився більш ніж удвічі, про це під час онлайн-брифінгу сказав керівник Центру економіки охорони здоров'я KSE Юрій Ганиченко.

"Смертність зростає такими ж темпами, як ми бачили до цього зростання і рівня захворюваності, і рівня госпіталізацій. Станом на зараз у середньому за тиждень ми маємо 114 померлих за добу, тоді як на минулому тижні було 80 померлих за добу в середньому, а ще тиждень раніше - 50. Тобто за два тижні рівень смертності в Україні збільшився більш ніж вдвічі", - розповів він.
Ганиченко наголосив, що такі темпи є дуже небезпечними.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Хотіла спитати у вас, а потім спитала у Гугла:

"«Поденної загальної смертності в нас немає — тому що це питання не до Міністерства охорони здоров’я. У нинішніх умовах запровадити оперативний збір щоденної смертності неможливо технічно… Я розумію, чому так відбувається. Тому що підняти систему знизу на національний рівень, верифікувати її — це нам Державна служба статистики дає на 20-те число цього місяця за попередній місяць. Тобто інформацію за квітень ми маємо в травні після 20-го числа», — додав він."
https://www.google.com/amp/s/hromadske.ua/amp/posts/podennoyi-statistiki-zagalnoyi-smertnosti-vid-koronavirusu-v-nas-nemaye-lyashko
   
Re: короновірус в Україні

Мировые лидеры по суточной смертности от ковида на сегодня:

Показати зображення...
https://www.worldometers.info/coronavirus/

---

Британия на 34 месте.
Израиль на  52 месте.

лідером зараз є штати. Десь півтори тищі на день.
   
Re: короновірус в Україні

пару тижнів ще будемо рости
   
Re: короновірус в Україні

У Волинському обласному спеціалізованому будинку дитини (Луцьк), зафіксували спалах коронавірусу.

Інформацію підтвердили у Волинському обласному центрі контролю і профілактики хвороб, а також у будинку дитини.

Зазначається, що в обласній інфекційній лікарні перебувають 17 із 34 вихованців установи. Інфіковано кілька працівників.

"Хвороба поширилася від працівників. Протестували методом ПЛР усіх дітей, хоча вони і не мали клінічних проявів захворювання. Тих, у кого тест був позитивним, змушені були ізолювати в медустанову. Але тільки двоє з 17 дітей мають злегка підвищену температуру тіла. Сьогодні ще завершуємо тестування людей, яких не протестували.
   
Re: короновірус в Україні

«На сьогодні у стаціонарах Львівщини перебуває 1 585 хворих. З них 99 людей є у реанімації і 58 – на апаратах ШВЛ. Серед цих півтори тисячі хворих лише 19 людей провакциновані двома дозами і 17 – однією дозою», – каже вона.

За її словами, хоч, звісно, вакциновані також хворіють на коронавірус, перебіг у них набагато легший.

«Усі вакциновані хворі неважкі та некисневозалежні. Це означає, що вакцинація вберігає від ускладнень і тим більше летальних випадків», – додає співрозмовниця.
   
Re: короновірус в Україні

У львівському Центрі легеневого здоров’я, де станом на сьогодні перебуває 245 хворих із коронавірусом, вакцинованих одиниці.

«З 400 людей, яких із серпня пролікували у нашому медзакладі, тільки 8 були вакциновані. З них 5 мали лише одну дозу, а 3 – дві. Перебіг у вакцинованих був набагато легшим – ніхто з них не перебував у реанімації, не був кисневозалежним і ніхто не помер», – каже директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак.
   
Re: короновірус в Україні

лідером зараз є штати. Десь півтори тищі на день.

Согласно тому Ворлдмитер... тока 83 смерти в США...

https://www.worldometers.info/coronavirus/
   
Re: короновірус в Україні

Мировые лидеры по суточной смертности от ковида на сегодня:

Показати зображення...
https://www.worldometers.info/coronavirus/

---

Британия на 34 месте.
Израиль на  52 месте.
:facepalm1: надо смотреть предыдущий день.

1   Russia   779
2   USA   689
3   Iran   289
4   Malaysia   258
5   Brazil   218
6   Turkey   206
7   Philippines   190
8   India   181
9   Vietnam   174
10   South Africa   164
11   Bulgaria   149
12   Mexico   147
13   Indonesia   118
   
Re: короновірус в Україні

пару тижнів ще будемо рости

Та ні, ми тільки розганяємося. Місяць точно.
   
Re: короновірус в Україні

В нас до тестів доходять тільки кому зовсім погано. В інших випадках лікують ГРВІ.

Неправда. Якраз навпаки. ГРВІ не існує. Тільки ковід.
   
Re: короновірус в Україні

Хотіла спитати у вас, а потім спитала у Гугла:

"«Поденної загальної смертності в нас немає — тому що це питання не до Міністерства охорони здоров’я. У нинішніх умовах запровадити оперативний збір щоденної смертності неможливо технічно… Я розумію, чому так відбувається. Тому що підняти систему знизу на національний рівень, верифікувати її — це нам Державна служба статистики дає на 20-те число цього місяця за попередній місяць. Тобто інформацію за квітень ми маємо в травні після 20-го числа», — додав він."
https://www.google.com/amp/s/hromadske.ua/amp/posts/podennoyi-statistiki-zagalnoyi-smertnosti-vid-koronavirusu-v-nas-nemaye-lyashko
  Свистять як троцькі.
  У моєму місті 8 гробів на день стабільно.
  Плюс мінус дуже нечасто.
   
Re: короновірус в Україні
Via

  Свистять як троцькі.
  У моєму місті 8 гробів на день стабільно.
  Плюс мінус дуже нечасто.
А скласти всі міста до купи вони раз в день не можуть.
А по короновірусу - можуть.
   
Re: короновірус в Україні

Неправда. Якраз навпаки. ГРВІ не існує. Тільки ковід.
Минулого року такого не було. Зараз до педіатра не втовпишся. Та й дорослі навкруги похворівши.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Шикарна історія про двічі вакцинованих, які таки пробилися в лікарню дельту полікувати:
   
Re: короновірус в Україні

Шикарна історія про двічі вакцинованих, які таки пробилися в лікарню дельту полікувати:
https://www.facebook.com/100002631647062/posts/4236288863135460/
ти сюда нашо фейки тягаєш? Всі знають шо від дельти тільки соплі, а ти тут притягла фантазії про 38%ураження легень та температуру 40, шей брешуть про якісь наслідки
   
Re: короновірус в Україні

Термін придатності до споживання 30 вересня закінчується, зокрема, у 1 640 доз вакцин AstraZeneca і 34 036 доз вакцини Pfizer.


Дегенерати уже і файзкр викидають
   
Re: короновірус в Україні

Термін придатності до споживання 30 вересня закінчується, зокрема, у 1 640 доз вакцин AstraZeneca і 34 036 доз вакцини Pfizer.


Дегенерати уже і файзкр викидають

Ну а що робити, якщо термін придатності завершується...
   
Re: короновірус в Україні

Ну а що робити, якщо термін придатності завершується...
колоти? Модерну розгребли за 2а місяці, бо її кололи всім охочим, навіть зараз черги в ТРЦ є. А файзкр тримали поуи не стухне
   
Re: короновірус в Україні

За добу 28 вересня 2021 року в Україні зафіксовано 9666 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19
   
Re: короновірус в Україні

колоти? Модерну розгребли за 2а місяці, бо її кололи всім охочим, навіть зараз черги в ТРЦ є. А файзкр тримали поуи не стухне

Так спочатку інфраструктури не було (дякуючи Степанову), а потім її кололи пріоритетним групам і лише потім усім бажаючим.
   
Re: короновірус в Україні

Так спочатку інфраструктури не було (дякуючи Степанову), а потім її кололи пріоритетним групам і лише потім усім бажаючим.
так почали колоти  пріорітетним шо викидуютт
   
Re: короновірус в Україні

227 трупів, мабуть усі вакциновані.
   
Re: короновірус в Україні

так почали колоти  пріорітетним шо викидуютт

То більше до Степанова. Держава працює чітко по протоколах: спочатку пріоритетні, потім усі інші. Не встигли.
   
Re: короновірус в Україні

Що з'їсиш коли прогноз не збудеться?

В Україні зафіксовано 9666 нових випадків зараження COVID-19 станом на ранок 29 вересня. Також за минулу добу зафіксовано 217 летальних випадків, востаннє такий високий показник добової смертності в Україні фіксувався наприкінці травня 2021 року - 25 травня 208 летальних випадків, 24 травня - 249.
   
Re: короновірус в Україні

А теперь вопрос, стоила ли долботня детей в школе тысяч жизней? Или пусть бы пока поучились дистанционно, пока большинство не вакцинируется?
   
Re: короновірус в Україні

пока большинство не вакцинируется?

Вакцинація паразілована масовою істерією.
Файзер невикористаний завтра виливають - прострочений.

Маю сумніви, що у нас дотягнуть до 20% вакцинації.
   
Re: короновірус в Україні

На просторах СНД везде впкцинация провалена
   
Re: короновірус в Україні

На просторах СНД везде впкцинация провалена

адін нарот дігініратов
   
Re: короновірус в Україні

На просторах СНД везде впкцинация провалена

"дебилы, бляць" (Цы)
   
Re: короновірус в Україні

кількість заражених норм. По плану.
217 небіжчиків - то забагато. Дуже багато.

Хоча ні. Це ж ми масочний режим повводили. Знов в магазах вимагають.

Сцуко. Знов "позитивний" ефект масок.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія