Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Какой любитель будет возиться с raw-ами? Отсюда кстати и все эти споры Кэнон/Никон/Сони - по качеству jpg формируемого сходу процессором. Ну и по минимуму ошибок при его формировании.
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?
Пшениця

Мій попередній пост з прикладом автору топіку:
Нах всіх "порадників", будь-яка камера, яка зберігає RAW - вистачить з головою, не парьте собі голову.

Китовий об"єктв - саме те, що потрібно на перший рік чи 2

Як камера подобається руці - беріть
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?
Пшениця

Какой любитель будет возиться с raw-ами? Отсюда кстати и все эти споры Кэнон/Никон/Сони - по качеству jpg формируемого сходу процессором. Ну и по минимуму ошибок при его формировании.

JPG - це як бачить камера

RAW - для того, аби інші побачили, як "бачиш" ти сам
Крапка.
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Мій попередній пост з прикладом автору топіку:
Нах всіх "порадників", будь-яка камера, яка зберігає RAW - вистачить з головою, не парьте собі голову.

Китовий об"єктв - саме те, що потрібно на перший рік чи 2

Як камера подобається руці - беріть
А, ну в таком виде полностью согласен
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?
Пшениця

А, ну в таком виде полностью согласен

Якби автор хотів просто гарний jpg -  то якийсь АйФон чи Самсунг - вполнє  (tu)
Якщо мова йде про можливості камери, що зберіга RAW -  то будь-яка камера буде ок. Аби в руку "лягла"
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Телефон перебивает все. Когда купил себе сони альфа, думал брошу в машину буду старые машины снимать, колоритных байкеров, косуль с орлами . И шо? Это игрушка на полгода год. Телефон удобнее оказался.
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

купи мою canon 60d + китовый обьектив
валяется в украине
1000 кадров не больше.
   
Мій попередній пост з прикладом автору топіку:
Нах всіх "порадників", будь-яка камера, яка зберігає RAW - вистачить з головою, не парьте собі голову.

Китовий об"єктв - саме те, що потрібно на перший рік чи 2

Як камера подобається руці - беріть
+ Матрица
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

+ Матрица
Это да. Но там речь идёт о APS матрице в любом случае, так что разницы особой нет в любом случае, речь только о том зеркалка/мирорлесс. Мирорлесс лучше из-за веса/габаритов по любому.
   
Смєна-2М :)
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Смєна-2М :)
гут! нею також мона номальні фотки робити
   
Люкс - якщо принципово Кенон то візьми цей.
https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/fotoapparaty_canon_eos-4000d-18-55-dc-iii.html?sc_content=13796_1
він дешевший.
обєктив кращий.
матриця не шумітиме.
пикселі справжні.
будеш потім тільки обєктиви купувати.
його можливостей - вистарчить на усе життя.
фотошоп не знадобиться :)))

https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/fotoapparaty_canon_eos-4000d-18-55-dc-iii.html?sc_content=13796_1

дивився я його, мені дуал піксель автофокус, повротний екран, і принятне відео хотілось би
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

дивився я його, мені дуал піксель автофокус, повротний екран, і принятне відео хотілось би
настійно не раджу найпростішу лінійку кенона. там якість складання нижче плінтуса. коли я мав для себе поставити крапку кенон вс нікон, цей хвакт став останнім цвяхом в труну кенона. нашшот відео- раджу розділити фото і відео на два девайси. матимеш щастя
   
гут! нею також мона номальні фотки робити
Ага
Маю в "старій скрині" такий девайс
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Понти для старих пердунів. 500 баксовий смартфон знімає не гірше ніж ця цеглина
   
Смєна-2М :)

в мене була Смена-8М потім Смена 35
До цих пір десь валяється бачки і фотопроявитель,
і памятаю запах фіксажу. І памятаю цб романтику, плівки, фотопапір, проявки в ванні в темноті та при червоному світлі ...  і шкільні роки ...
От чого не застав і не вмів тоді робити це кольорові фото.

Далі пішли мильниці дешеві і неякісні кольорові фото в центрах де здавав плівку і тобі там проявляли і друкували фото.

П.С. Як згадаю настройку фокуса в сліпу, на око :-)

 



Останнє редагування: 7 травня 2021 11:21:04 від Luxetenebris
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Понти для старих пердунів. 500 баксовий смартфон знімає не гірше ніж ця цеглина
Херню ти говориш. Смартфон фізично не може знімати "не гірше" через розмір своєї матриці і відповідну якість оптики.
Хоча, кому й кобила нєвєста.
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Херню ти говориш. Смартфон фізично не може знімати "не гірше" через розмір своєї матриці і відповідну якість оптики.
Хоча, кому й кобила нєвєста.
ну якщо тобі треба фотки для постерів чи плакатів то напевно так. А фоткати якусь херню для фупа як старе дерево згодиться і сяомі

Останнє редагування: 7 травня 2021 11:26:39 від DeL1T
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Чим телефон не влаштовує?
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Чим телефон не влаштовує?
це беззмістовне питання, як і у випадку з наручним годинником

Бумери думають що це показник "престижу"  :laugh:
   
це беззмістовне питання, як і у випадку з наручним годинником

Бумери думають що це показник "престижу"  :laugh:

На самом деле это довольно известный психологический феномен.

Человек проявляет себя, заявляет претензии на место в социальном бараке, через внешние атрибуты - внешний вид, аксессуары - вот все эти жены-модели, автомобили, телефоны, часы и одежда.

В этом нет ничего плохого или хорошего - так работает психика человека.

Останнє редагування: 7 травня 2021 11:39:06 від Profilaktik
   
ну якщо тобі треба фотки для постерів чи плакатів то напевно так. А фоткати якусь херню для фупа як старе дерево згодиться і сяомі

я фотогрфував на сяомі mi 9 lite
фото без обробки і корекції кольорів, як телефон сфоткав так і є.















Останнє редагування: 7 травня 2021 11:40:42 від Luxetenebris
   
Зі світла тільки сонце за вікном , сяомі на автоматі всі налаштування, без ручної корекції
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

я фотогрфував на сяомі mi 9 lite
фото без обробки і корекції кольорів, як телефон сфоткав так і є.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
у мене  є смартфон, є дзеркалка ніконовська і..... nikon s01-найменша в світі цифрова фотокамера. чому вона і для чого? для макрозйомки в першу чергу- як портативний мікроскоп. нею залізеш туди, де смартфон не запхаєш, а якщо і запхаєш, то натиснути спуск вельми проблемно. крім того, православний ксенон, трьохкратний оптичний зум і органи керування нормального фотика.
   
у мене  є смартфон, є дзеркалка ніконовська і..... nikon s01-найменша в світі цифрова фотокамера. чому вона і для чого? для макрозйомки в першу чергу- як портативний мікроскоп. нею залізеш туди, де смартфон не запхаєш, а якщо і запхаєш, то натиснути спуск вельми проблемно. крім того, православний ксенон, трьохкратний оптичний зум і органи керування нормального фотика.

в мене на сяомі теж макрозйомка є . і досить непогана :-)
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

я фотогрфував на сяомі mi 9 lite
фото без обробки і корекції кольорів, як телефон сфоткав так і є.

І? Що не влаштовує? Чого такого хочеться добитися завдяки купівлі фотоапарата?
   
Я брав свого часу апарат виключно для великого зуму. В горах можна було незвичні ракурси робити й "дотягуватися"до мальовничих місць, де навіть сучасний телефон не зможе. Ну й RAW звісно... Але 99% щоденних потреб Meizu 16 з зумом, оптичною стабілізацією та дуже непоганою нічною зйомкою перекриває, тож фотик, здебільшого, вкривається пилом.

Останнє редагування: 7 травня 2021 12:00:09 від WMax
   
І? Що не влаштовує? Чого такого хочеться добитися завдяки купівлі фотоапарата?

Більша якість фото , + норм відео для "студійної" зйомки
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

я фотогрфував на сяомі mi 9 lite
фото без обробки і корекції кольорів, як телефон сфоткав так і є.

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Фото как раз с обробкой))). В телефоне прошит алгоритм обработки снимков. Собственно это упрощённый вариант обработки фоток на лайтруме.
 Сырой снимок это raw формат.
   
Люкс, че ты паришься с этим фотоаппаратом? Вон у тебя с телефона вполне норм, а если его в фотошоп засунуть, то вообще будет выше крыши.

Тебе что, фото на продажу в фотостоках делать? Не думаю. Ты хочешь видеоканал по питону сделать? Так тебе фотоаппарат вообще не нужен, тебе софт для видеомонтажа и обработки видео надо изучать. Потому что любой видеокурс по программированию — это набор скриншотов экрана с наложенным звуком, очень редко — вставка кусков с видеозаписью происходящего на экране компутера.
   

Більша якість фото


Что это?
   
норм відео для "студійної" зйомки
Відео в приміщенні у мене зі смарту навіть краще виходить, як не дивно... Звичайно, якщо в великому зумі немає потреби. Єдине, в чому смарти камері початківця програють реально, як на мене, - це великий зум й творчі режими зйомки/обробки, включно з RAW. Ну то треба дивитися - як реально цього хочеться - то чом би й ні... Ну а як є плани стати в перспективі профі - то тут й варіантів, наче, немає поки що. Вас лише за напис на камері "Nikon" поважати почнуть ))
   
Фото как раз с обробкой))). В телефоне прошит алгоритм обработки снимков. Собственно это упрощённый вариант обработки фоток на лайтруме.
 Сырой снимок это raw формат.

я мав на увазі що я ніяк не обробляв його. Те що телефон віддав на автоматі
   
Люкс, че ты паришься с этим фотоаппаратом? Вон у тебя с телефона вполне норм, а если его в фотошоп засунуть, то вообще будет выше крыши.

Тебе что, фото на продажу в фотостоках делать? Не думаю. Ты хочешь видеоканал по питону сделать? Так тебе фотоаппарат вообще не нужен, тебе софт для видеомонтажа и обработки видео надо изучать. Потому что любой видеокурс по программированию — это набор скриншотов экрана с наложенным звуком, очень редко — вставка кусков с видеозаписью происходящего на экране компутера.

я десь рік працював на нелінійному монтажі відео в студетські роки. Адооб премєр, афтер еффект , карточка пінакл. :-)

цей кенон дає хорошу кантинку зі штатива + норм автофокус, і буде краще за телефон. Крім того є поворотний екран щоб себе бачити в кадрі.

і маю надію менше зі світлом потрібно буде заморочуватись





Останнє редагування: 7 травня 2021 12:34:36 від Luxetenebris
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

я мав на увазі що я ніяк не обробляв його. Те що телефон віддав на автоматі
Это результат работы цветокорекора. Если ты сам будешь обрабатывать снимок то что бы достичь такого уровня тебе надо потратить где-то минут 5-10 на снимок после изучения принципов работы проги и понимания как работать с кривыми и каналами.
   
Відео в приміщенні у мене зі смарту навіть краще виходить, як не дивно... Звичайно, якщо в великому зумі немає потреби. Єдине, в чому смарти камері початківця програють реально, як на мене, - це великий зум й творчі режими зйомки/обробки, включно з RAW. Ну то треба дивитися - як реально цього хочеться - то чом би й ні... Ну а як є плани стати в перспективі профі - то тут й варіантів, наче, немає поки що. Вас лише за напис на камері "Nikon" поважати почнуть ))

хз, мені не подобається зі смарту, на фронталку . А на основну дуже незручно настроювати фокус і інше.
Та і якось воно не то
   
Это результат работы цветокорекора. Если ты сам будешь обрабатывать снимок то что бы достичь такого уровня тебе надо потратить где-то минут 5-10 на снимок после изучения принципов работы проги и понимания как работать с кривыми и каналами.

згоден
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

Никон - унылое говно, с тупым автофокусом и типа "красивым цветом" , годным для предметных съемок. Цвета у Кенона не "красивые", а натуральные, в отличие от. Да и если уж речь о "надо очень красиво", я бы на Сони смотрел, опять же не на Никон.
Что касается оптики, я бы с большим удовольствием купил вместо Сигмы Canon 100-500 RF, но цена кусучая, потому и Сигма. А типа "оптику" Никкор можно засовывать исключительно в задницу, по сравнению с Л серией
ЗЫ ну и повторюсь, ну шоб 2 раза не ходить, Никон - унылое говно
Сказал человек который не имеет даже оптики кэнон. Дурень, о чем ты шепчешь вообще. В RAW файле все нормально с цветами на никоне, и главное преимущество никона это резкость и ресурс, чего у кэнона никогда не было. Также кэнон всегда был дороже, потому что жлобы. Короче ты профан, аматор и лох, т.к. только такой мог написать то что написал ты.
   
Это результат работы цветокорекора. Если ты сам будешь обрабатывать снимок то что бы достичь такого уровня тебе надо потратить где-то минут 5-10 на снимок после изучения принципов работы проги и понимания как работать с кривыми и каналами.

 :facepalm1: минута максимум (после изучения принципов работы проги и понимания как работать с кривыми и каналами (с) )
   
Re: ФЗВ: Що скажете за фотоапарат для початківця ?

:facepalm1: минута максимум (после изучения принципов работы проги и понимания как работать с кривыми и каналами (с) )
Я имел ввиду новичка)). Можно вообще прописать шаблоны и на снимок будет уходить секунды.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія