Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

а что школы с сентября в Украине не будет?

опять онлайн?


 :lol:
изя дурак это не смешно это горе большое
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Думаю завтра все ох у е ю т от результатов зно
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

4000 $  :weep:  :weep:
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

а кто знает что будет в том сентябре, может и не будет начнут учебный год после осени хз

а навіщо після осені починати? короновіруси нікуди не зникнуть з планети. скоріше люди.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Математика якраз онлайн просто. Матеріал є, формули глянув - і вперед.
ну это от ребенка зависит. Например младший меня спрашивал в чем практический физический смысл  в знаке минус перед скобками. Как они раскрываются и как это нарисовать на координатной прямой. Я если честно была в замешательстве. Пусть учитель учит этому
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Пусть учитель учит этому
Вчителі бувають теж ідіоти. Мову і математику можна самому, аби бажання.
   
Тут ще одна проблема. Діти в школі були під наглядом вчителів, поки батьки були на роботі.
Зараз один з батьків буде мусів звільнитися, щоб наглядати за дитиною.
Далі - якщо в сім'ї кілька дітей різного віку - як їм ділити кімнату і комп'ютер.

Коротше - це пиз*дець, шановні. +100
І основне тут - не турбота про здоров'я, а бажання зекономити кошти на утриманні приміщень шкіл і зарплаті вчителів та персоналу.
А доля дітей-неучів їм у сраці.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Життя школярів зміниться назавжди – Мандзій розповіла, чого очікувати з 1 вересня.
Перший дзвінок на 1 вересня, святкова лінійка, звичні уроки та перерви, випускні та інші шкільні заходи залишаться в минулому. Новий навчальний рік буде дистанційним, його організовують за новими правилами, прописаними Кабінетом міністрів.
Нова програма містить пункти про організацію дистанційного навчання у навчальному році 2020-2021, а також про проведення ЗНО у форматі онлайн. Виконуюча обов’язки міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла, що в школах постійно будуть впроваджуватися нові технології дистанційного навчання. В кінцевому підсумку Україна повністю перейде на новий формат навчання. Рекомендації від відомства школи і коледжі отримають у найближчі дні. За ними адміністрація установ і викладачі зможуть приступати до планування структури майбутнього навчального року. За словами Мандзій, тепер навчання школярів носитиме коригуючий характер і ґрунтуватиметься виключно на індивідуальному підході до кожної дитини. Навіть якщо до початку навчального року пандемію буде переможено, то освітня система все одно буде активно впроваджувати методи дистанційного навчання.

мрак.
по-моєму, треба змінювати всю цю верхівку, яка всілася на голови манюпаса і сере на них.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Вчителі бувають теж ідіоти. Мову і математику можна самому, аби бажання.
моим детям повезло у них математичка супермонстр городская легенда
   
ждем этих детей на улицах
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Вчителі бувають теж ідіоти. Мову і математику можна самому, аби бажання.
у младшего ребенка класс сплошных отличников. Там ужасный провал в табелях. Просто ад
Старшие дети конечно уже получше самостоятельно учатся
   
мрак.
по-моєму, треба змінювати всю цю верхівку, яка всілася на голови манюпаса і сере на них. +100
надо готовить
   
ждем этих детей на улицах

А зараз вони де ? Таке враження , що катастрофа освіти в Україні тільки зараз трапилась.
Карантин  відкрив вам на це очі ? 
   
как это получакться в беллоруссии начнут в россии тоже в венгрии  и румынии и полше начнут а у нас нет это же писец
   
моя младшая  сегодня принесла улитку
я ей говорю улитке надо аквариум
на что она мне ответила
папа ты что ей нужен террариум а не аквариум :laugh:
умный ребенок растет еще и в школу не пошла :laugh:
   
ну зря вы так конечно звезд нехватали но хоть какойто уровень давали

Між какімто і нікакім немає суттєвої різниці. Все давно йшло до цього. Карантин просто прискорив процеси  деградації. 
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

якщо шкільну система буде збудована на основі відео конференціі
небачу жодних проблем з навчанням

   
ІМХО, школа в Україні закінчилась десь років  10 назад.
   
якщо шкільну система буде збудована на основі відео конференціі
небачу жодних проблем з навчанням

 :)

Ти коли останній раз бачив українську школу ?

   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

якщо шкільну система буде збудована на основі відео конференціі
небачу жодних проблем з навчанням
Коли у смарт однушці живе стара бабця і сестра, тато, мамо, вуйко і брати обидва  :weep:
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

надо готовить

та вони і самі підготуються. покоління своїх батьків прикончать швидко, самі дітей не народжуватимуть.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Математика якраз онлайн просто. Матеріал є, формули глянув - і вперед.
это тебе сейчас просто, потому что ты уже научен, причем учителем.
у меня как раз в школе пример был показательный .
пришла училка математики на замену, пока наша квалификацию повышала. была тема по геометрии теорема косинусов (вот попробуй ее сам осилить, фиг).
в общем училка нам все рассказала, мы все поняли, домашку все сделали. НО, домашку уже проверяла вернувшаяся наша училка. вызвала к доске кого-то из "болота", как она называла слабаков в математике. я еще удивилась, такая сложная тема, а она слабаков опрашивает. короче, влепила тому двойку. вызвала следующего. опять двойка. слабо скрывая недоумение, вызвала сильного ученика, результат тот же. начала нервничать, стала спрашивать с места правила. поняла, что никто ни в зуб ногой. т.е. правило рассказать еще могут, а применить НЕТ! как она орала на нас, мы раз 10, хором, всем классом читали эти правила вслух, вызубривали, чтобы ночью разбуди , а правила от зубов отскакивали. короче, еле она нас всех, 40 человек, в чувство привела, чтобы мы щелкали эти легкие задачки.
а ты говоришь самостоятельно, легко. неа.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

моя младшая  сегодня принесла улитку
я ей говорю улитке надо аквариум
на что она мне ответила
папа ты что ей нужен террариум а не аквариум :laugh:
умный ребенок растет еще и в школу не пошла :laugh:

є такі равлики, які живуть як на суші, так і у воді.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

якщо шкільну система буде збудована на основі відео конференціі
небачу жодних проблем з навчанням
да? а как соответствовать нормам компьютер не более часа(условно) в день?
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

:)

Ти коли останній раз бачив українську школу ?

яке це має відношення до малих онлайн відеоконференційних навчальних групп ?

   
є такі равлики, які живуть як на суші, так і у воді.

Депутати шолє ?
   
ну это от ребенка зависит. Например младший меня спрашивал в чем практический физический смысл  в знаке минус перед скобками. Как они раскрываются и как это нарисовать на координатной прямой. Я если честно была в замешательстве. Пусть учитель учит этому

Скажи малому, шо минус перед скобкой — это все равно, что написать "минус единица умножить на то, что в скобках", просто единицу принято не писать в таких случаях

– (A + B) = (–1) * (A+B) = далее просто вступают в силу правила открытия скобок с множителем перед скобками = (–1)*А + (–1)*В = – A – B
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

да? а как соответствовать нормам компьютер не более часа(условно) в день?

в печку ...





   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

в печку ...
неа. это здоровье.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

это тебе сейчас просто, потому что ты уже научен, причем учителем.
Вчитель був добрий, але я паралельно з 8 класу вчився у школі при МФТІ заочно, тому був завжди десь на півроку попереду.

вот попробуй ее сам осилить, фиг
Уся тригонометрія базується на тригонометричному колі і теоремі піфагора.

Останнє редагування: 23 червня 2020 20:33:46 від Фома Липецкий
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?
Пшениця

Я персонально на шкільну освіту для своєх дитини давно забив, ще з 1 класу.
Побачив той рівень викладання, де все розраховано на тих, що пасуть останніх - і сам все з нею проходжу.
Закінчує 3 клас.
Планіметрію практично закінчили. Почали стереометрію. Чудово розуміє значення коренів

Це 1.5 рік тому, середина 2 класу



Це на початку року



Це місяць тому


Знає закон важеля, плавання тіл, розсіювання світла, трошки фізику світла і звуку, феномен допплера, еволюцію, структуру і функцію органел клітини, трішки біохімію переносу енергії в клітині (глюкоза, АТФ, мітохондрії, еволлюцію / виникнення мітохондрій) і т.п.
Молодчина, не скиглить, хоча і бачу, що нуднувато

Останнє редагування: 23 червня 2020 20:42:13 від Пшениця
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Вчитель був добрий, але я паралельно з 8 класу вчився у школі при МФТІ заочно, тому був завжди десь на півроку попереду.

Уся тригонометрія базується на тригонометричному колі і теоремі піфагора.
не заперечую. але ж мова про те, що навіть з вчителем 40 учнів не змогли застосувати отриманні знання для розв.язання нескладної задачки.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Я персонально на шкільну освіту для своєх дитини давно забив, ще з 1 класу.
Побачив той рівень викладання, де все розраховано на тих, що пасуть останніх - і сам все з нею проходжу.
Закінчує 3 клас.
Планіметрію практично закінчили. Почали стереометрію. Чудово розуміє значення коренів

Це 1.5 рік тому, середина 2 класу
Показати зображення...
Це на початку року
Показати зображення...
Це місяць тому
Показати зображення...
Знає закон важеля, плавання тіл, розсіювання світла, трошки фізику світла і звуку, феномен допплера, еволюцію, структуру і функцію органел клітини, трішки біохімію переносу енергії в клітині (глюкоза, АТФ, мітохондрії, еволлюцію / виникнення мітохондрій) і т.п.
Молодчина, не скиглить, хоча і бачу, що нуднувато

тобто ти за те, щоби батьки самі навчали , кожен що знає тому і навчає?  :lol:
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

не заперечую. але ж мова про те, що навіть з вчителем 40 учнів не змогли застосувати отриманні знання для розв.язання нескладної задачки.
Мотивації не було. Якби за нерозв'язання задачі примушували мити унітази, був би прогрес.
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

А чого прихильники певної політсили підстрибують? Включіть дітям квартал, хай дивляться, а самі по пиву
:laugh:  (tu)
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?
Пшениця

тобто ти за те, щоби батьки самі навчали , кожен що знає тому і навчає?  :lol:

Так в мене є і підручники з усіх предметів, якщо шо. І місцеві, і з України.
А що смішного? Ну, ти своїх не вчи, як не хочеш. А я не хочу, щоб моя дитина розкладала в Волмарті товари по поличках
   
не заперечую. але ж мова про те, що навіть з вчителем 40 учнів не змогли застосувати отриманні знання для розв.язання нескладної задачки.

Просто учни у нас пошли совсем немотивированные к учебе. Вот если б после 8-го класса выкидывали со школы в ПТУ или разнорабочими на ремонте дорог тех, кто не способен понять определение синуса и косинуса (а абсолютно вся тригонометрия выводится буквально за пару часов просто из этого определения), то наверное детки б меньше в телефоны пялились на уроках, а учились.

Но у нас же надо дотянуть каждого дебила до 11 класса, а оно потом еще и поступит в какой-то вуз, в который невозможно не поступить, корочку получит  :-)o
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Но у нас же надо дотянуть каждого дебила до 11 класса, а оно потом еще и поступит в какой-то вуз, в который невозможно не поступить, корочку получит
А потім у президенти  :facepalm1:
   
Re: а что школы с сентября в Украине не будет?

Не хочуть суки за 4000 баксів дітей навчати
   
Не хочуть суки за 4000 баксів дітей навчати

Научить можно только того, кто хочет научиться. Я за свою жизнь не встречал ни одного примера, опровергающего это  :-)o

А вот воспитать ребенка так, чтоб он хотел учиться — это задача родителей, а не школы!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія