Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Революція Свідомості. Гіпотеза про Розум як атрибут Матерії.

Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

Віно на піво вийшло діво.
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

Гашиш якши  (tu)
:D
Про суперпозицію хвиль у вигляді отих глистюків сподобалось
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

:D
Про суперпозицію хвиль у вигляді отих глистюків сподобалось
Ой які вражаюче "розумні" критики пішли. Давно таких не було. Вироджується контингент на ФУПі.
Раніічше заперечували власними Гіпотезами, а у цих схоже навіть нема чим заперечувати.  B-)

Ку-ку, панове! З чого роблять матриці?  :D
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Гашиш якши  (tu)
А! Давно не бачились!
Почім нині філіокве на базарі в Римі?  B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

:D
Про суперпозицію хвиль у вигляді отих глистюків сподобалось

Це , напевно , пішло одразу як він пихнув . Зараз півасіком полірне і там вже по дорослому можна клепати супердиспозиції.
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Це , напевно , пішло одразу як він пихнув . Зараз півасіком полірне і там вже по дорослому можна клепати супердиспозиції.

А що там сталося, що Шевчук раптом за єднання в Єдиній церкві з православними заспівав?
Мене в "пророки" записати хоче? Чи славу Гузара на себе приміряє? B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

А! Давно не бачились!
Почім нині філіокве на базарі в Римі?  B-)

О !  ;o  вже полірнув  :laugh:
   
О !  ;o  вже полірнув  :laugh:
Оце все, на що здатні, Ваша Зарозумілосте? Колись такі розумні проповіді нам недолугим на ФУПі писали.
Що сталося? Звивини розгубили?  :-o

Заперечте краще питання: Розум - то випадковість, чи закономірність?..


Останнє редагування: 18 березня 2019 00:26:39 від MAG
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

Ой які вражаюче "розумні" критики пішли. Давно таких не було. Вироджується контингент на ФУПі.
Раніічше заперечували власними Гіпотезами, а у цих схоже навіть нема чим заперечувати.  B-)

Ку-ку, панове! З чого роблять матриці?  :D
Навіть не знаю :(
Ааа, з тих глистюків? :S
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Навіть не знаю :(
Ааа, з тих глистюків? :S

Мо Ваша безгрішна зарозумілість навчить мене "тупого і обкуреного" Вашому баченню Світобудови?
 :D

P.S. Не вам пишу, а оцим:

   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  

О, до речі. Чого "пришестя Хреста", а не якоїсь іншої геометричної фігури  :S
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Агов! Хто там не "обкурений" Що нас чекає після виборів? Як  [M]-в перемогти?
Здатись, чи паРаші війну оголосити?  B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

О, до речі. Чого "пришестя Хреста", а не якоїсь іншої геометричної фігури  :S
О! Ви почали цілі речення читати?
Чого Хрест - сам дивуюсь: чого саме цей символ обрали 2000 років тому в якості "Світлого сьогодні і майбутнього" і повели за ним мільони! І дивно, що саме Хрест є вдалим
І КОЖЕН! несе свій Хрест! І свою спіраль розвитку. І чого вона ДПЗД нагадує?!!!  :S  :-o
Та ще дивно, що фізика таке підказує!
Мо то не фізика, а отой Розум підказує, за який Гіпотезу затоптуєте? B-)

 :-o

Останнє редагування: 18 березня 2019 00:53:03 від MAG
   
О! Ви почали цілі речення читати?
Чого Хрест - сам дивуюсь: чого саме цей символ обрали 2000 років тому в якості "Світлого сьогодні і майбутнього" і повели за ним мільони! І дивно, що саме Хрест є вдалим символом гармонійної єдності Матерії і Розуму в Людині!
Розділи їх = смерть, з'єднай в любові = Життя!
Та ще дивно, що фізика таке підказує! Мо то не фізика, а отой Розум підказує, за який Гіпотезу затоптуєте? B-)
Символика креста https://www.e-reading.club/book.php?book=85278
рекомендую
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Символика креста https://www.e-reading.club/book.php?book=85278
рекомендую
Круто! Щиро захоплений!
Куди мені тупому стільки букв осилити. Завжди задрив розумним людям, здатним отаке понаписувати. Я ледачкуватий, тому як багато читати, то краще щось сам простеньке вигадаю і буду користуватись.
Втім, дивно, що мої примітивні конструкції допомагають легко розуміти творіння  дуже розумних спеціалістів  в різних галузях!
Святе Письмо читав, та... грішний, не дуже ретельно, але дуже складні проповіді вчених теологів розумію!  :-o
Не економіст, а "Безшокову трансформацію планово-розподільчої економіки в ринкову" запропонував і вона якимсь дивом витримала державну рецензію в інституті економіки. Втім не прийняли її в дію, хоча визнали принципову відмінність від ідей "шокової терапії". Нє, ну не залишала вона місця для "прихватизації", то й справді - кому вона потрібна! B-)

P.S.Ось з Вашого посилання:
"...Глава IX. ДРЕВО СРЕДОТОЧИЯ

Другой аспект символики креста состоит в отождествлении его с тем, что в различных традициях обозначают понятием «Древо средоточия» или каким-либо другим эквивалентным термином; впрочем, мы уже видели, что это Древо — один из многочисленных символов «Мировой оси».[123]

Итак, здесь в основном следует рассмотреть вертикальную линию креста — образ этой оси: она представляет собой ствол Древа, тогда как горизонтальная линия (или две горизонтальные линии для трехмерного креста) образует его ветви. Это древо возвышается в центре мира или, скорее, одного из миров, т. е. области, в которой развертывается некое состояние существования, а именно человеческое состояние, обычно рассматриваемое в подобном случае. В библейской символике, в частности, это — «Древо жизни», растущее посреди «земного Рая», который сам представляет центр нашего мира, как мы уже объясняли в других случаях.[124]


В земном Раю имелось не только «Древо жизни»; было там и другое, игравшее роль не менее важную и даже более широко известную, — «Древо познания добра и зла».[125]

Отношения между двумя этими деревьями весьма загадочны: в библейском рассказе непосредственно после упоминания «Древа жизни», растущего «посреди рая», называется «Древо познания добра и зла»;[126] далее говорится, что это последнее также находилось «среди рая»;[127] и, наконец, что Адаму, отведавшему плода «Древа познания», достаточно было лишь «простереть руку», чтобы взять также и плод «Древа жизни»..."


Ну й дивина! це ж прямо з Гіпотези: Хрест і ДПДЗ(оті глистюки) і їх взаємодія!
Як мені вдається щось видумувати, що Розумні люди давно писали, і щоб воно тому не перечило?!! Дивина! :S  :-o

ДПДЗ= Дерево пізнання Добра і Зла.

Останнє редагування: 18 березня 2019 01:27:38 від MAG
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Агов! Щось давно помиївкритики не було!
Спати пішли? B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

На добраніч!
 :crazy_pil:
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  


 :lol:
   
Агов! Щось давно помиївкритики не було!
Спати пішли? B-)
так. Якої критики ви хочете, на що звернути увагу?
   
Пан Маг! Хочу підтримати вас!
Мені дуже подобаються ваші роздуми. Ви маєте надзвичайно гострий розум котрий проникає в суть речей минаючи догми та постулати.

Не звертайте уваги на форумних критиків.
   
Любєзні мої демони...  B-)
Але ж вас ковбасить гординя і бажання скльопати собствінне віроучєніє. :laugh:
Замєсто того, шоби прийнять істинне Слово Боже, алчні стяжателі мирських благ продовжують мудрствовати во мракє бізумія. :buba:

 :scenic: ІСТІННО, ІСТІННО КАЖУ ВАМ - ВАШ БОГ КРАКАДІЛ !!!  :scenic:

   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Пан Маг! Хочу підтримати вас!
Мені дуже подобаються ваші роздуми. Ви маєте надзвичайно гострий розум котрий проникає в суть речей минаючи догми та постулати.

Не звертайте уваги на форумних критиків.

 :-B

Мені цікаві форумні критики. Допомогають вдосконалювати Гіпотезу, і навчають вміло дискутувати з будь-якими аргументами.
Нажаль, поки  конструктивної критики малувато.
Хіба що в полеміці про Великий Вибух народилась додаткова аргументація правильності Гіпотези.
"...Якщо гіпотеза про ВВ правильна, то рано, чи пізно(наприклад через 1000000 років) вчені зрозуміють як ВВ стався. А далі мають повторити. Спочатку будуть невдачі, а колись і вийде створити новий Всесвіт. То вийде, що Розум створив Матерію, яку вчені мають підтримувати в режимі авторського супроводу.  :) Вони будуть Богом для цього новоствореного Всесвіту.
Але... А де гарантія від того, що ми нині не живемо у такому ж створеному іншими вченими Всесвіті..."
  B-)

Найкраще зауваження дав отець Євген на мій текст "... Розум аналог Бог Син, оскільки народжується  пізніше Отця(Матерії в Гіпотезі). О. Євген вказав, що І.Х. іпостась позачасова і існує в нерозривній єдності з Богом Отцем..."
Тоді я вніс відповідну суттєву правку: Розум проявляє свою дію в локальній матеріальній системі "Земля" пізніше в часі у порівнянні з появою Матерії..."



Останнє редагування: 18 березня 2019 11:17:04 від MAG
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Любєзні мої демони...  B-)
Але ж вас ковбасить гординя і бажання скльопати собствінне віроучєніє. :laugh:
Замєсто того, шоби прийнять істинне Слово Боже, алчні стяжателі мирських благ продовжують мудрствовати во мракє бізумія. :buba:

 :scenic: ІСТІННО, ІСТІННО КАЖУ ВАМ - ВАШ БОГ КРАКАДІЛ !!!  :scenic:

Показати зображення...
Не судіть імененем Бога, Йому видніше, хто краще Його розуміє, Він і вирішить кому пряники, а кому різки.
 B-)
   
Не судіть імененем Бога, Йому видніше, хто краще Його розуміє, Він і вирішить кому пряники, а кому різки.
 B-)

Та я чо ? Я ж нічо...  :shuffle:
Але ж внатурє... натуральний "Кракаділ".  :dirol: 



 :laugh:
   
Не дуркуйте, за це карають. Читайте Першоджерела.
   
Читайте Першоджерела.

 (tu)



 B-)
   


... и все как один сложат свои мятежные головы и исчезнут в сиянии Господа,
а кто-то из них вознесется в Его вечную обитель.


 :buba:

   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Не дуркуйте, за це карають. Читайте Першоджерела.
Це Ви мені?
А як щодо співпраці з Автором? Годиться? :shuffle:
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

Та я чо ? Я ж нічо...  :shuffle:
Але ж внатурє... натуральний "Кракаділ".  :dirol: 

Показати зображення...
:laugh:
То для молодого Людства. Нинішньому треба по іншому аргументувати.  B-)
   
А в чому практичний прикол цієї гіпотези?
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

А в чому практичний прикол цієї гіпотези?
Наприклад.Класифіковано зміст Епохи: Революція Свідомості. Процес Хвилеподібний. Надходить нова хвиля.
Війна має бути в ідеології в першу чергу, бо застосування звичайних "рішень" веде до гарантованого повного взаємознищення - нащо така війна?
Тощо. B-)

Останнє редагування: 18 березня 2019 23:28:56 від MAG
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

 :crazy_pil:
   
Наприклад.Класифіковано зміст Епохи Революція Свідомості. Пороцес Хвилеподібний. Надходить нова хвиля.
Війна має бути в ідеології в першу чергу, бо застосування звичайних "рішень" веде до гарантованого повного взаємознищення - нащо така війна?
Тощо. B-)

В чому хвилеподібність, ну крім малюнку звичайно, матерія і розум змінюють співвідношення?
Що таке війна в ідеології?
Боротьба ідей відбувається постійно, якщо ідея обґрунтована усебічно вона стає ідеологією, але не завжди це веде до війни.
Нова хвиля чого надходить?
   
Нинішньому треба по іншому аргументувати.  B-)

Тю. Пaжалуста..  B-)


+

+




Наша зримая вселенная суть горчичное зернышко — одно из многих, коими усеяны тысячи голов вселенского Змея.
Мириадами светлячков разбросаны сотворенные миры над главами безразмерного Аспида.








Качествам Его нет числа, многообразию Его нет предела.
Власть Его безгранична, сила безмерна. Он произволен и самодостаточен.
Все сущее зиждется в Нем.
Не покидая Своих чертогов, Он пребывает в каждой точке мироздания.
На главах Его покоится бытие мира, и нет никого беззаботнее Его.






   
... нисходит в сотворенный мир и предается здесь веселым забавам.  :read:   :buba:





Мир, как игрушка лежит, прям, передо мной....

   
игрушка
нє, не іграшка. Гра - ліла
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

В чому хвилеподібність, ну крім малюнку звичайно, матерія і розум змінюють співвідношення?
Що таке війна в ідеології?
Боротьба ідей відбувається постійно, якщо ідея обґрунтована усебічно вона стає ідеологією, але не завжди це веде до війни.
Нова хвиля чого надходить?
Якщо переграти ідею "русскава міра", то наслідком стане крах системи управління рєфє, тощо. Томос - то одина з "битв" ідеологічної війни.
Нова хвиля Революції Свідомості. Після попередніх зросла "бандеризація" України...  B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

... нисходит в сотворенный мир и предается здесь веселым забавам.  :read:   :buba:


https://www.youtube.com/watch?v=8m8VlyWDC-M
Мир, как игрушка лежит, прям, передо мной.... Показати зображення...
Вдарся головою об стіну. Незчисленну кількість разів. Нічим не ризикуєш, адже "...реальність віртуальна..."  B-)
   
Re: Революція Свідомості. Друге пришестя Хреста.  [ua]  
MAG

 [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія