Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
5 грудня 2023 21:47:48
і прохань про дозволи щось не було як я памятаю
Хочу налогодити виробництво пороху, купити обладнання, створити робочі місця, сплачувати податки, можна?
2
5 грудня 2023 21:46:32
укроборонпром
До речі, вже акціонерна компанія )
3
5 грудня 2023 21:44:31
Приватні компанії мають бути власністю правильних людей.
А тут нестиковка, або власники неправильні, або у правильних людей нема таких компаній.
Хай дадуть дозвіл, а після війни, у "неправильних" людей можна бізнес атжать, це ж краще ніж атжимать птицефабрику якусь )
4
5 грудня 2023 21:34:37
+ зброя
+ податки
+ робочі місця
+ інвестиції
ага
це ти про штати?

Про Україну, щлб не клянчити зброю по світу, приватні компанії самі можкть налогодити виробництво зброї, за власні кошти
5
5 грудня 2023 21:30:16
+ зброя
+ податки
+ робочі місця
+ інвестиції
6
5 грудня 2023 21:27:18
Дайте дозвіл приватним компаніям виготовляти зброю.
Найкращий інвестиційний проект який може бути на даний час!
7
5 грудня 2023 21:20:27
що немає... пороху.
Порох на вагу золота, якби держава дала би дозвіл приватним компаніям виробляти, то самі би купили обладнання і почали б виробляти, не треба державних коштів, дайде людям дозвіл на виробництво
8
5 грудня 2023 21:16:33
Хто винний і що робити?
Пропонуйте
Пропоную надати можливість приватним виробникам випускати продукцію військового призначення, ефект буде норм, сам би хотів виробляти порох наприклад (купити обладнання, створити робочі місця), але кто ж мені дасть дозвіл
10
5 грудня 2023 20:46:18
приватні оборонні компанії-"боєприпасники" наполягають на тому, що вони мають нарівні з державними підприємствами брати участь не тільки у виконанні державного оборонного замовлення, а й у підготовці своїх виробництв для випуску продукції

Хочу налагодити виробництво пороху, приватним компаніям можна цим займатися?

Посилання: https://www.ar25.org/article/ssha-nadaly-ukrayini-tehnologiyu-vyrobnyctva-snaryadiv-155-mm-tryvayut-peregovory-pro
11
5 грудня 2023 20:42:19
У Мінекономрозвитку і торгівлі поточну ситуацію мені прокоментували так: "Ми розглядаємо різні варіанти. "Зірка" нині в досить складному фінансовому становищі. І статус казенного не дозволяє провести досить швидко реструктуризацію самого підприємства. В "Укроборонпромі" вважають недоцільним використовувати механізм офсетних зобов'язань для "Зірки". Тому, ймовірно, доведеться шукати інший майданчик, оцінити її з точки зору проектних можливостей. І вже потім приймати рішення.

Державний НДІ хімічних продуктів у Шостці вже розробив всі директивні процеси для порохового виробництва. В принципі, навіть на підставі директивного технічного процесу ми вже сьогодні могли б закуповувати обладнання, не чекаючи виконання проектних робіт. На жаль, що стосується і порохового виробництва, і будь-якого іншого небезпечного виробництва, то наші фахівці з проектантами, повірте, проїхали всю Україну в пошуках відповідного майданчика. Поки нічого підходящого не знайшли".

За результатами 2018 р Мінекономрозвитку і підприємства "Укроборонпрому" вже реалізували низку помітних проектів для розвитку вітчизняної боєприпасної і ракетної промислової бази. Крім американських і південнокорейських контрактів з "Артемом", забезпечено створення технологічних і промислових умов для серійного виробництва елементів високоточної системи залпового вогню "Вільха".

Щодо всіх підприємств-суміжників генеральний конструктор "Вільхи" підписав акти "про створення спеціальніх технологій для серійного виробництва". Все це дозволяє говорити про те, що виріб "Вільха" сьогодні існує не тільки як дослідна розробка, а саме як серійний зразок, виробництво якого вже розгорнуто.

Узгоджено рішення про дозакупівлю обладнання для випереджаючої підготовки виробництва ракетного комплексу "Нептун".

У 2018 р підписано контракт на закупівлю сучасного обладнання для розширення можливостей підприємства "Імпульс". Як відомо, шосткинський "Імпульс" є унікальним підприємством в Україні з виробництва вогневих ланцюгів, детонаторів для боєприпасів. А це один із ключових елементів при створенні замкнутого циклу артбоєприпасів, мін, ВОГів тощо. Серед іншого, це дозволить підприємству вже в 2019 р самостійно виготовляти детонатор В-429, основний для великого калібру. Потім лінійка детонаторів буде суттєво розширена.

... Цього тижня має відбутися засідання Міжвідомчої комісії з питань ОПК при РНБО України. Серед іншого, одне з питань стосуватиметься і боєприпасної галузі. А саме - приватні оборонні компанії-"боєприпасники" наполягають на тому, що вони мають нарівні з державними підприємствами брати участь не тільки у виконанні державного оборонного замовлення, а й у підготовці своїх виробництв для випуску продукції в рамках ДОЗ за гроші за статтями МЕРТ. Поки "приватники" на це розраховувати не можуть. А хочуть..."
12
5 грудня 2023 20:42:02
Державний департамент США дозволив одній із компаній передати Україні обладнання та технологію виробництва сучасних боєприпасів. Обладнання дозволяє на одній лінії виготовляти корпуси снарядів великих калібрів, на іншій - гільзи для них.
Про це написав у Фейсбуці військовий експерт Сергій Згурець:

"Розвиток боєприпасного виробництва в Україні обростає новими цікавими деталями. Держдепартамент США дав дозвіл одній з американських компаній на виконання офсетного контракту з Україною. Ці зобов'язання в американської компанії виникли перед українською стороною після підписання в 2018 р великого контракту на поставку обладнання для виробництва корпусів артилерійських снарядів 152 і 155-мм на підприємстві "Артем" концерну "Укроборонпром".

"Було вибрано і куплено устаткування з передовою технологією, яку сьогодні у світі використовують лише чотири країни. Серед іншого, обладнання дозволяє на одній лінії виготовляти корпуси снарядів великих калібрів, на іншій - гільзи для них. При цьому, коли ми вийшли на прорахунок собівартості виробів із використанням сучасних технологій, то порівняно з іншими рішеннями вони виходять майже вдвічі дешевше", - пояснили мені фахівці державного підприємства Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Український центр "Безпека".

За дорученням МЕРТ саме підприємство "Безпека" відповідає за укладання та супроводження контрактів на технічне переоснащення оборонних підприємств - як за Державною цільовою оборонною програмою розвитку оборонної промисловості, так і за програмою розвитку боєприпасної галузі. У 2018 р за цими програмами було підписано близько 40 контрактів, пов'язаних із закупівлею сучасного обладнання для більш ніж 20 підприємств. У програмах беруть участь не тільки підприємства "Укроборонпрому", хоча їх і більшість.

Зараз, серед іншого, американській стороні запропоновано розгорнути в Україні промислово-технологічний ланцюжок порохового виробництва так званої "другої черги". Тобто, виробництво пороху з покупного піроксиліну. Логіка така: на першому етапі це знизить навантаження на наш бюджет, а в подальшому - коли в рамках національної програми Україна вийде на власне виробництво піроксиліну, то для виробництва порохів буде використовуватися вже підготовлена ​​лінія, отримана в рамках офсету.

На даний момент йдуть переговори між "Українським центром "Безпека" та "Укроборонпромом" щодо вибору оптимального майданчика для розгортання такого виробництва. Однозначної думки з цього питання поки немає, хоча в цьому контексті неодноразово обговорювалася "укроборонпромівська" казенна "Зірка", зі своїми традиційними проблемами з профільним завантаженням.

13
17 травня 2022 21:17:22
війна на території колишньої імперії не закінчиться ніколи. Після поразки імперія розрадеться на 100500 удєльних княжеств, котрі продовжать війну між собою.  Українські війська (у складі миротворчого контингенту) будуть охороняти газо- і нафтопроводи (та інші ніштяки), забезпечуючи  своєчасну виплату репарацій аборигенами.
(tu)
14
6 травня 2022 14:36:09
Не, Тайвань поменяли на сибирь и дальний восток, Китаю ближайшие 50 лет будет что осваивать
Хорошо бы...
Инфа 99,9%
Зачем помогать тому, у кого можно забрать Сибирь, дальний восток в обмен на Тайвань и забыть про его существование на 50 лет
Мир и расширение намного лучше войны и краха, доказано рашей
15
6 травня 2022 14:00:24
Не, Тайвань поменяли на сибирь и дальний восток, Китаю ближайшие 50 лет будет что осваивать
16
4 травня 2022 21:53:18
Идея хорошая  (tu)
17
4 травня 2022 16:56:00
Кацам надо донести, что маячки стоят не только в наушниках, а и в стиралках, и даже унитазах
18
4 травня 2022 16:40:49
Я вважаю, їх життя розміняли на пару автобусів з мирними.
Відосік зняли - і красота, "пройшла евакуація"
Орки допустили эвакуацию для того что бы понять откуда выходят люди, соответственно тудой и можно начать штурм
они и так все знают
что за бред
много ходов, многие из них заминированы и заблокированы, там кудой вышли мирные - можно зайти + допросили как что где устроено, кудой выходили и т.д.
19
4 травня 2022 16:37:45
В американских банках хуйло денюх больше триллиона
И шо?
в "американских" банках они заморожены
В банке Ватикана Его Святейшество бережет деньги хуйла как святыню
20
4 травня 2022 16:33:41
Я вважаю, їх життя розміняли на пару автобусів з мирними.
Відосік зняли - і красота, "пройшла евакуація"

Орки допустили эвакуацию для того что бы понять откуда выходят люди, соответственно тудой и можно начать штурм
21
4 травня 2022 16:12:43
В банке Ватикана 200 ярдов денег хуйла (старая инф) сейчас вероятно намного больше
22
30 березня 2022 00:00:00
majesty
Шо ми будемо робити з російськими біженцями?
23
27 березня 2022 22:00:51
+
К 2026 году так и будет
24
23 лютого 2021 22:23:07
Не прислухався Петро до поради 2 квітня 2019
25
20 лютого 2021 22:14:15
Саме жадоба - драйвер розвитку людства.
.
Нет она его погубит...
И процесс уже пошел... маховик запущен... воприс - удастся ли его остановить...

Уже нет.
26
22 січня 2021 23:02:01
1. Враг моего врага - мой друг. (Навальный и его сторонники в данный момент - наши "друзья")
2. Разделяй и властвуй (стравливайте их) учите строить баррикады, делать коктели молотова
3. Чем больше они убьют друг друга - тем лучше для нас (сейте хаос)
4. Цель - развал раши, как следствие - возврат земель, максимум - возврат Кубани. ))

Единственный побочный эффект - массовый приток беженцев


28
12 січня 2021 21:39:25
Ковид - синдром Делена— Геллерстедта
29
11 січня 2021 18:28:33
Если ФБ выпустит свою виртуальную валюту, то она стнет Государством-корпорацией
Серйозно? І які ж ознаки держави будуть у ФСБуку?
Повна твоя залежність від ФБ, хіба що бартеру твоєї вирощеної картоплі на сусідський самогон )
30
11 січня 2021 09:43:09
Если ФБ выпустит свою виртуальную валюту, то она стнет Государством-корпорацией
31
10 січня 2021 23:49:05
Насколько это может быть экономически выгодно для корпораци?
Достаточно было Фейсбуку выпустить свою виртуальную валюту (единицу обмена), как собственно они и планировали, Libra называлась, для мгновенной оплаты между людьми за товары и услуги через ФБ, то это бы произошло.
К сожалению или к счастью, им это запретили сделать.
32
20 жовтня 2020 19:48:29
Шкода що в гаражі але гараж гарний чистий
33
20 жовтня 2020 19:47:52
Без объявления войны, вероломный обстрел российскими войсками системой "град" мирный город Мариуполь.
После чего гаранты меморандума должны были проявить себя, но "акта агрессии" не заметили и событие замяли, как и некоторые лица украинской стороны, назвавшие это событие "террористическим актом"
Секретар РНБО України (на той час) Олександр Турчинов заявив, що цей терористичний акт а Президент Порошенко оголосив 25 січня Днем жалоби...

34
6 вересня 2020 20:53:00
Агрессия и кровожадность - это побочные эффекты от выстраивания иерархии.

Вы же понимаете, что иерархия возможна только при наличии более, чем 1 человека.
Возможно ли общество без иерархии?
У масонов, например, нет иерархии
Общество без иерархии невозможно.
Я не стал бы так уверенно утверждать этот тезис.
35
6 вересня 2020 20:50:32
У масонов, например, нет иерархии
га?
Кластерная система, на подобии кластеров полей, без вертикали власти, горизонталь, каждый кластер (ложе) делится информацией и опытом с другим кластером, делясь информацией и опытом друг с другом развивается организация в целом. У масонов есть мвои недостатки, например в распределении информации среди членов.
36
6 вересня 2020 20:15:13
но только если их не соединить в стаю

в стае хомосапиенс становятся крайне агрессивными и  часто кровожадными
Агрессия и кровожадность - это побочные эффекты от выстраивания иерархии.

Вы же понимаете, что иерархия возможна только при наличии более, чем 1 человека.
Возможно ли общество без иерархии?
У масонов, например, нет иерархии
37
6 вересня 2020 20:13:30
Люди в целом по отдельности
Гм. 8-:
имелось в виду в общем по отдельности все люди одуваны и зайчики
а если их соединить под какой то идеей  (в стаю) то кровожадные пидарасы получаются
Именно, идея, вектор направления определяет поведенческие моменты. Поэтому идеология имееи большое значение в любом обществе.
38
18 червня 2020 17:42:31
Шо ви скиглите, панове, там же є пункт: - "Ви можете відмовитися від допомоги в особистому кабінеті"
39
10 жовтня 2019 23:28:50
Тупиковый путь, как доказано историей нацизма

В 1921 году шведский парламент единогласно поддержал предложение социал-демократической фракции о создании в городе Упсала Государственного института расовой биологии. Главная задача института определялась так: «Исследование проблемы дегенерации человека, вызываемой смешением рас». К началу двадцатых годов ведущие университеты страны — в Упсале и Лунде — уже были готовы начать исследования. Вскоре Упсала превратилась в признанный международный центр изучения расовых проблем. Выводы ученых института признавались безоговорочно не только в Швеции, но и во многих других странах мира, в частности в Германии. Германия в 1933 году узаконила принудительную стерилизацию «неполноценных», но шведы пошли другим, более «цивилизованным» путем. В 1934 году был принят закон, согласно которому стерилизация «неполноценных» жителей Швеции признавалась желательной, но исключительно добровольной процедурой. Добровольцев, разумеется, не нашлось, и возникла необходимость менять закон.
Что и было сделано через год под давлением социал-демократов. Альва Мюрдаль, бывшая в тридцатые годы ведущим идеологом партии, а в 1982 году ставшая за гуманитарные заслуги перед человечеством лауреатом Нобелевской премии мира, опубликовала манифест, в котором призвала коренным образом изменить подход к стерилизации неполноценных жителей страны:
«Общество заинтересовано в том, чтобы свобода размножения неполноценных была ограничена… Даже если оставить в стороне долгосрочные преимущества — улучшение генофонда нации — общество уже вздохнет спокойнее, когда такие особи перестанут появляться на свет».
Пик волны стерилизации и кастрации «ущербных» пришелся на 1946 год. Но уже в конце года о государственной социальной программе, как её принято было называть, старались не говорить. В Швеции не хотели вспоминать о том, что едва ли не все германские генетики стажировались в Упсале и Лунде. Из закона о стерилизации были оперативно исключены упоминания о расовой неполноценности. Государственный институт расовой биологии был спешно переименован в Институт генетики человека, а в 1958 году и вовсе был поглощен Упсальским университетом.
В соответствии с буквой закона стерилизации подлежали жители страны, которых органы здравоохранения или социального обеспечения признавали умственно или расово неполноценными. Чтобы попасть в эту категорию, достаточно было проявлять «стойкую неспособность к обучению» или обладать внешностью, не соответствующей признанным арийским стандартам шведской нации. Когда технология была отлажена, список признаков неполноценности решили расширить и включили в него «асоциальность», а в конце войны в дополнение к уже существовавшему закону прибавился новый. Он допускал кастрацию — опять-таки «добровольную» — опасных преступников, а также «мужчин с необычными или чрезмерными сексуальными желаниями». Выбор у этой группы лиц был ещё уже: операция или тюрьма.
Шведская «социальная инженерия» была на порядок масштабнее: если в США в рамках «евгенических программ» было стерилизовано в общей сложности порядка 30 тысяч американок, то в Швеции количество женщин, принудительно подвергнутых этой процедуре, было на 10 тысяч больше. Учитывая разницу в населении между США и Швецией, различие масштабов очевидно.
Физик из США Вильям Шокли, ставший в середине прошлого века нобелевским лауреатом, специально занимался исследованием причин снижения интеллектуального потенциала американского общества. Он доказал: женщины с особенно низким уровнем интеллектуального коэффициента отличаются повышенным деторождением. Шокли считал, что при сохранении такой тенденции «возникнет реальная угроза для генофонда американской нации». Одно из предложений Шокли — выплачивать по 30 тысяч долларов людям с низким интеллектуальным коэффициентом, если они согласятся на добровольную стерилизацию.
40
10 жовтня 2019 22:26:54
Жаль, запретили евгенику и стерилизацию

Повна версія