Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему не разрешают пистолеты?

Re: Почему не разрешают пистолеты?

А майновий ценз чому?
Волыны- то дорогие.
Простой гопник и не купит.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Волыны- то дорогие.
Простой гопник и не купит.
плюс патроны... плюс тренировки в тирах... плюс средства для чистки и смазки, шомполы, ёршики, патчи, протирки... сейф, чехол, кобура, запасные магазины, тактическая одежда и обувь... оружейные мастера... в США огромное количество людей работают где-то при оружейном бизнесе.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Волыны- то дорогие.
Простой гопник и не купит.

"Волина", якою можна ефективно вбити - взагалі-то можете придбати по ціні непоганого мобільного телефону.
Ви багато гопніків бачили без "мобіли"?

А якщо не може купити - то це й є вже фільтр по достаткам. Навіщо Вам ще ценз якийсь майновий проводити?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Что значит дать оружие?
Значит разрешить пистолеты о которых вся эта тема, носить и применять.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

плюс патроны... плюс тренировки в тирах... плюс средства для чистки и смазки, шомполы, ёршики, патчи, протирки... сейф, чехол, кобура, запасные магазины, тактическая одежда и обувь... оружейные мастера... в США огромное количество людей работают где-то при оружейном бизнесе.
:gigi:
Ну тоді й кажіть, що Вам пісдік потрібно для бавкання, а не для "самозахисту". У це балабольство про "самозахист", як єдиний і дуже важливий аргумент для придбання зброї, ніхто ж не вірить насправді, у першу чергу фанати зброї.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Це ще один приклад слабкого аргументу від апологетів короткоствола. Бо злочинність залежить від багатьох факторів і контекст у кожному населенному пункті і у кожному суспільстві (країни, області, району, міста-села) різний. І Вам може понизити, а може й підвищити. І якщо понизилось - це може статися по іншим причинам, а не лиш тому що Ви короткоствол дозволили - краще почала працювати поліція, краще почали працювати з молоддю, помінялося суспільство у кращий бік, технічно-технологічний прогрес у справі упереджень злочинів, повиловлювали більшу частину серйозних злочинців (чи вони повбивали один одного) і т.д.
Це крім того, що я ж писав, що підвищить, чи понизить - це не так суттєво. Бо загалом ефект на статистику смертності буде мізерний. Люди у основному помирають від інфаркту, від раку та ще якоїсь болячки. Вже від ДТП помирає на порядки більше людей, ніж від вогнепалу.
я думаю, что есть один фактор, очень сильно влияющий на преступность.
сейчас, что бы не натворил гражданин, каких бы мерзостей он бы не совершил, скольких жертв бы он не убил, покалечил или изнасиловал - он останется жить. его могут изолировать, запереть под замок, круглосуточно над ним надзирать... но он будет жив. а это значит, что у него всегда есть шанс найти способ освободиться - сбежать, попасть под какую-то амнистию, подкупить кого-то, добиться пересмотра дела, и так далее. освободившись, он может продолжить свою преступную деятельность. поэтому матёрым преступникам бояться особо нечего. в самом худшем случае они будут весь остаток жизни жить за казённый счёт.
а теперь представьте, что этого "плохого гражданина" с одной стороны ждёт электрический стул, а с другой стороны пуля от законопослушного гражданина, который может застать его на месте преступления, и не согласен быть жертвой. я уверен, что многие из "плохих граждан" сильно поумерили бы свою преступную активность.
поэтому ваши рассуждения "злочинність залежить від багатьох факторів і контекст у кожному населенному пункті..." я считаю бесполезным теоретизированием.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

я думаю, что есть один фактор, очень сильно влияющий на преступность.
сейчас, что бы не натворил гражданин, каких бы мерзостей он бы не совершил, скольких жертв бы он не убил, покалечил или изнасиловал - он останется жить. его могут изолировать, запереть под замок, круглосуточно над ним надзирать... но он будет жив. а это значит, что у него всегда есть шанс найти способ освободиться - сбежать, попасть под какую-то амнистию, подкупить кого-то, добиться пересмотра дела, и так далее. освободившись, он может продолжить свою преступную деятельность. поэтому матёрым преступникам бояться особо нечего. в самом худшем случае они будут весь остаток жизни жить за казённый счёт.
а теперь представьте, что этого "плохого гражданина" с одной стороны ждёт электрический стул, а с другой стороны пуля от законопослушного гражданина, который может застать его на месте преступления, и не согласен быть жертвой. я уверен, что многие из "плохих граждан" сильно поумерили бы свою преступную активность.
поэтому ваши рассуждения "злочинність залежить від багатьох факторів і контекст у кожному населенному пункті..." я считаю бесполезным теоретизированием.

Що злочинці дорослі будуть менше вбивати, бо тіпа будуть "боятися" - це теж лиш побудова wishful гіпотез у кращому випадку. Основана на сумнівній впевненості, що зброя тіпа лякає злочинця. Але насправді і у реальності може бути навпаки - злочинці будуть себе вести агресивніше і жорстокіше.
Рекомендую почитати "Зоряний десант" Хайнлайна. Він там у 8, чи 9 розділі шикарно зробив ревізію щодо злочинності і звідки вона вилазить і які вади (на його думку) має сучасна система упередження злочинності. Куди як більш продумано у нього.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

"Волина", якою можна ефективно вбити - взагалі-то можете придбати по ціні непоганого мобільного телефону.
Ви багато гопніків бачили без "мобіли"?

А якщо не може купити - то це й є вже фільтр по достаткам. Навіщо Вам ще ценз якийсь майновий проводити?
Я не уверен, шо гоп с Трои или из Досэ купит за свои деньги волыну за $ 1-2К.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Я не уверен, шо гоп с Трои или из Досэ купит за свои деньги волыну за $ 1-2К.

Але за 150-250 купить.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Що злочинці дорослі будуть менше вбивати, бо тіпа будуть "боятися" - це теж лиш побудова wishful гіпотез у кращому випадку. Основана на сумнівній впевненості, що зброя тіпа лякає злочинця. Але насправді і у реальності може бути навпаки - злочинці будуть себе вести агресивніше і жорстокіше.
Рекомендую почитати "Зоряний десант" Хайнлайна. Він там у 8, чи 9 розділі шикарно зробив ревізію щодо злочинності і звідки вона вилазить і які вади (на його думку) має сучасна система упередження злочинності. Куди як більш продумано у нього.
я читал Хайнлайна, хорошая фантастика. но не болеее.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Але за 150-250 купить.
Только нелегальный ствол.
Что они и делают сейчас.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

я читал Хайнлайна, хорошая фантастика. но не болеее.

Це Гаррі Гаррісон - хороша фантастика.
А  Хайнлайн, чи Бредбері з Азімовим, наприклад - це вже не хороша фантастика, це часто набагато більше, ніж "фантастика". З таким самим успіхом можна навіть і Ґьотте, чи Данте назвати - хорошим фентезі.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

не надо преувеличивать. фантастика - это просто выдумка.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Только нелегальный ствол.
Что они и делают сейчас.

Чому саме "нелегальний"? Якщо буде дозвіл, то пістолети будуть починати коштувати з 100 баксів за штуку.
А за 200-400 можна буде придбати навіть не таке вже й лайно, рівня поліцейської зброї.

Наприклад, регламентарна поліцейська 9-мм PB Берса аргентинська 20 тис. песо для громадян. 380-й - від 10 тис.
Для порівняння - Motorola G7 коштує 16 тис. песо у тій же Аргентині.

Якраз нелегальна, "пропавша" зброя може коштувати у цьому випадку суттєво дорожче за легальну.

Останнє редагування: 18 жовтня 2019 18:23:45 від MartinFierro
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

то пістолети будуть починати коштувати з 100 баксів за штуку
нету таких пистолетов. :)
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Якраз нелегальна, "пропавша" зброя може коштувати у цьому випадку суттєво дорожче за легальну.
сравните сколько стоит новый автомобиль в автосалоне, и сколько стоит авто "на бляхах", по сути нелегальное, ввезённое по коррупционной схеме?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

9-мм PB Берса аргентинська
Это как себя надо не уважать?
Шоб такое купить?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Это как себя надо не уважать?
Шоб такое купить?

Гопніку більш ніж достатньо буде. Йому навіть ПМ досить буде.
Але я Вас зрозумів. Гопнік повинен купити лиш пукавку за 2 штуки баксів і не менше :)

P.D.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?


Чому саме "нелегальний"? Якщо буде дозвіл, то пістолети будуть починати коштувати з 100 баксів за штуку.

маю величезні сумніви щодо цього.
он цивільний калашмат за штуку баксів продають і нічого, не кашляють...
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

"Волина", якою можна ефективно вбити - взагалі-то можете придбати по ціні непоганого мобільного телефону.
Ви багато гопніків бачили без "мобіли"?

А якщо не може купити - то це й є вже фільтр по достаткам. Навіщо Вам ще ценз якийсь майновий проводити?
для гопников все доступно в виде "стартовика" +15-30 минут работы.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Гопніку більш ніж достатньо буде. Йому навіть ПМ досить буде.
Але я Вас зрозумів. Гопнік повинен купити лиш пукавку за 2 штуки баксів і не менше :)

P.D.
https://www.youtube.com/watch?v=AUNPnK0Q9W0
где вы видели гопников купивших ствол по всем процедурам и который "привязан" к нему?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?
PAL

маю величезні сумніви щодо цього.
он цивільний калашмат за штуку баксів продають і нічого, не кашляють...

й трошки інформації для роздумів: у 2008му кабмін спродував бойові калаші по 20-30 баксів за штуку  :laugh:
а СКС взагалі по десятці  :weep:

ось дуже цікаві документи
https://zbroya.info/ru/blog/8838_prodazha-ukrainskogo-oruzhiia-za-granitsu-pochem-rodina-synok/
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Значит разрешить пистолеты о которых вся эта тема, носить и применять.
и сейчас носят.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

где вы видели гопников купивших ствол по всем процедурам и который "привязан" к нему?
Чому Ви мене питаєте? Це kohl збирався гіпотетично продавати, чи НЕ продавати по майновому цензу зброю, перешкоджаючи таким чином купляти зброю "гопнікам".
У випадку, якщо її дозволять.
З іншого боку не дуже зрозуміло, чому це "гопніки" зброю купити не можуть. Гопніки не бідніші за пересічних і для держави вони як пересічні громадяни у більшості випадків, хоч особисто комусь може здаватися інакше.
У нього у паспорті не пишуть, що він "гопнік".

Останнє редагування: 18 жовтня 2019 23:50:51 від MartinFierro
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Чому Ви мене питаєте? Це kohl збирався гіпотетично продавати, чи НЕ продавати по майновому цензу зброю, перешкоджаючи таким чином купляти зброю "гопнікам".
У випадку, якщо її дозволять.
З іншого боку не дуже зрозуміло, чому це "гопніки" зброю купити не можуть. Гопніки не бідніші за пересічних і для держави вони як пересічні громадяни у більшості випадків, хоч особисто комусь може здаватися інакше.
У нього у паспорті не пишуть, що він "гопнік".
кого вы вообще в "гопники" определяете?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В нас пістолет починається з 150-180 usd  за ТТ.Більш менш нормальне 400 usd.Потрібно практикуватись це самий мінімум 200 набоїв в місяць,це 30 дол плюс 30 за тир.додаткові магазини 30-50дол.і тд
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В нас пістолет починається з 150-180 usd  за ТТ.Більш менш нормальне 400 usd.Потрібно практикуватись це самий мінімум 200 набоїв в місяць,це 30 дол плюс 30 за тир.додаткові магазини 30-50дол.і тд

І приховане носіння заборонено
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Любе носіння пістолету в Канаді заборонено.Але бандюкам пофік.носять і стріляють.
Дозволено лише геологам ,мисливцям і тд відрите носіння в лісі.Але треба брати дозвіл
   
https://youtu.be/ghPuqQW_s_k

умышленное убийство. причем хорошо задокументированное
   
умышленное убийство. причем хорошо задокументированное

проверил. фейк

upd. и без меня это проверили тут
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

:gigi:
Ну тоді й кажіть, що Вам пісдік потрібно для бавкання, а не для "самозахисту". У це балабольство про "самозахист", як єдиний і дуже важливий аргумент для придбання зброї, ніхто ж не вірить насправді, у першу чергу фанати зброї.
Да, в том числе и для развлечения, и для хобби. Для души. У тебя душа есть? У меня есть.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

:gigi:
Ну тоді й кажіть, що Вам пісдік потрібно для бавкання, а не для "самозахисту". У це балабольство про "самозахист", як єдиний і дуже важливий аргумент для придбання зброї, ніхто ж не вірить насправді, у першу чергу фанати зброї.
Оружие во многих странах мира служит для самообороны в экстремальных ситуациях.
Но не только.
Охота промысловая и спортивная... Охота ходовая, загонная, на пернатую дичь, на пушного зверя... Подводная охота... Санитарный отстрел... В сельской местности - отстрел вредителей.
Переходим к спорту. Стрельба стендовая - круглый стенд, траншейный стенд, несколько видов спортинга. Пулевая стрельба из винтовок и пистолетов - множество дисциплин и упражнений. Стрельба по подвижной мишени типа «бегущий кабан», «бегущий олень». Большое разнообразие видов и разновидностей практической стрельбы - из дробовиков, карабинов, пистолетов... Биатлон! Разные виды многоборья! стрельба из пневматических винтовок и пистолетов... стрельба из лука (чи не оружие?)... лёгкая атлетика - метание копья, молота, ядра - это тоже оружие! Метание дротиков - дартс! Развлекательная стрельба в тирах на ярмарках и в луна-парках!
Далее. Коллекционирование оружия!
Всё вышеперечисленное, ну может кроме промысловой охоты и отстрела вредителей - это спорт, увлечения и развлечения. Это то для чего большинству из нас нужно оружие, кроме самообороны в критических ситуациях.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В электричке? С боевым калашом?
Ну ты прикольный!!!!
+===============================+
Згідно з правилами. В чохлі. А що?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

"Дивакуватість".
На хуторі, чи у СМТ можна потягати, якщо вже кортить. У великому місті звичайному пересічному тягати зброю на собі усюди - це лиш одна велика проблема.
+=============================================+
Не тягай, тебе ніхто не змушує. Але не заважай іншим!
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Оружие во многих странах мира служит для самообороны в экстремальных ситуациях.
Но не только.
Охота промысловая и спортивная... Охота ходовая, загонная, на пернатую дичь, на пушного зверя... Подводная охота... Санитарный отстрел... В сельской местности - отстрел вредителей.
Переходим к спорту. Стрельба стендовая - круглый стенд, траншейный стенд, несколько видов спортинга. Пулевая стрельба из винтовок и пистолетов - множество дисциплин и упражнений. Стрельба по подвижной мишени типа «бегущий кабан», «бегущий олень». Большое разнообразие видов и разновидностей практической стрельбы - из дробовиков, карабинов, пистолетов... Биатлон! Разные виды многоборья! стрельба из пневматических винтовок и пистолетов... стрельба из лука (чи не оружие?)... лёгкая атлетика - метание копья, молота, ядра - это тоже оружие! Метание дротиков - дартс! Развлекательная стрельба в тирах на ярмарках и в луна-парках!
Далее. Коллекционирование оружия!
Всё вышеперечисленное, ну может кроме промысловой охоты и отстрела вредителей - это спорт, увлечения и развлечения. Это то для чего большинству из нас нужно оружие, кроме самообороны в критических ситуациях.

Ви вже перечисляєте, як Буба з Форест Гампа - страви з кріля.

   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

+=============================================+
Не тягай, тебе ніхто не змушує. Але не заважай іншим!
Оце "не заважай іншим" - це вже вдруге бачу на гілці. Звідки Вам це на думки приходить, що я заважаю Вам зброю носити та чи хоч голяком на ходулях по вулиці ходити?
Тут всі дорослі по паспорту люди, можуть робити, що завгодно.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Да, в том числе и для развлечения, и для хобби. Для души. У тебя душа есть? У меня есть.
У мене нема. І у Вас теж нема.
Це hoax іудео-християнський - ідея існування "душі".
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

У мене нема. І у Вас теж нема.
Це hoax іудео-християнський - ідея існування "душі".
Верю - у тебя нет. А у меня - есть! :) Мне, наверно, лучше знать что у меня есть и чего нет! :)
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Верю - у тебя нет. А у меня - есть! :) Мне, наверно, лучше знать что у меня есть и чего нет! :)
Ні, звичайно.
Ви ж лікарю не кажете - "а мнє, навєрна, лутше знать, шо у мєня єсть і чєво нєт"
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

 :pofig:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія