Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему не разрешают пистолеты?

Re: Почему не разрешают пистолеты?

Якщо Вам потрібна "скритая" зброя - то вона Вам швидш за все потрібна не для самозахисту.
Вы меня разоблачили, я только притворяюсь законопослушным гражданином, а на самом деле я киллер, наёмный убийца, и маньяк, мечтающий о том чтобы массово расстрелять, вот только для злодеяний мне не хватает пистолета, честно купленного, зарегистрированного в полиции, и разрешения на этот пистолет. Как только так сразу сброшу маску! :)
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

И вряд ли написано что и на применение. Т.е. насколько я в курсе, закона который бы разрешал применять огнестрелы в общ. местах нет. И даже если будет с вашей стороны самооборона вас посодют по любасу. Потому к ношению еще нужен закон на применение, а не будет ни первого, ни второго, я надеюсь. Если конечно власть не захочет срубить денег на пр-ве и продаже оружия.
Тут полностью согласен. Стрельба в неположенном месте это административное правонарушение, должно караться штрафом и конфискацией оружия. И это правильно.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну то для дела же его используют, сознательно так сказать, спланировано, это мизерный % по сравнению с тем, что общество натворить может. Ведь уголовников на самом деле с стволами не так много среди людей, их мизер и на них охотится полиция!

Так стрелять то из него не криминал будет, а сами граждане, большинство из которых или неадекваты или не умеют управлять гневом и решать вопросы цивилизованно. Также очень многие перейдут грань допустимой самообороны.
+==============================================================================+
В Україні десь 3 500 000 нарізних ЛЕГАЛЬНИХ стволів. У 2015-2018-х роках не було ЖОДНОГО 
вбивства з їх застосуванням. Це і є ОБ"ЄКТИВНОЮ  відповідю чи здатна Україна жии зі зброєю.
Бо це козацька традиція: козак без зброї - не козак. В козацькому селі, звідки моя мати та моя жінка,
не було кріпатства - бо озброєні козаки боронили свою свободу. Лише у 1928-1929-х роках совьєтам
 вдалося забрати зброю у людей. Наступним кроком став голодомор...
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В моём разрешении написано «разрешение на хранение и ношение». Поэтому я свободно выношу своё оружие из дому, перемещаюсь с ним по городу и за городом, я имею на это полное право. Выгляни в окно, хоплофобов, и усрись от страха, это я там стою с ружьём.
+============================================================+
У мене також. Їзджу електричкою з Калашом за спиною в чохлі. На початок
стрільби потрібно 1.5 секунди. Спеціально перевіряли...
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Это вы про охотничье ружо что-ли? :). ню-ню...
Это ваше «ню-ню» говорит о вашем полном невежестве в обсуждаемом вопросе. Охотничье оружие и боеприпасы часто рассчитаны на надёжное смертельное поражение крупной сильной дичи - кабана, лося, медведя. Например, если это ружьё 12 калибра, там патрон имеет энергию под 2000 джоулей. Для человека такое оружие гораздо опаснее чем любой пистолет.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

С людей прет ущемленное самолюбие, вооруженный считает себя защищенным, очень сильным, начинает качать права, выяснять, лезть куда не надо, вести себя агрессивно, отвечать на агрессию также агрессией. В общем будут создаваться конфликты и очень много. Я сужу даже по поведению водителей на дорогах, особенно водителей не дешевых авто, и представляю какими агрессивными они станут после того как будут иметь ствол на поясе. А также представляю как их перестанут бояться те кто победнее, но тоже будут иметь стволы в кармане. В общем как я писал, нужна культура поведение, культура в конфликтах, а ее нет и ей не учат в Украине.
+================================================================+
Культура поводження зі зброєю може бути виключно лише за наявності зброї.
Це як вчити людей плавати без води - теоретично. У старшого сина три одиниці
зброї та четверо дітей. І діти з пелюшок  ЗНАЮТЬ, що зброя не для жартів.
Дістав - потрібно стріляти!
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

И вряд ли написано что и на применение. Т.е. насколько я в курсе, закона который бы разрешал применять огнестрелы в общ. местах нет. И даже если будет с вашей стороны самооборона вас посодют по любасу. Потому к ношению еще нужен закон на применение, а не будет ни первого, ни второго, я надеюсь. Если конечно власть не захочет срубить денег на пр-ве и продаже оружия.
+==========================================================+
Тобто, вас мають вбити, а лише потім з"явиться право на застосування
зброї для самозахисту?  Більшого ідіотизму видумати важко!
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну то для дела же его используют, сознательно так сказать, спланировано, это мизерный % по сравнению с тем, что общество натворить может. Ведь уголовников на самом деле с стволами не так много среди людей, их мизер и на них охотится полиция!

Так стрелять то из него не криминал будет, а сами граждане, большинство из которых или неадекваты или не умеют управлять гневом и решать вопросы цивилизованно. Также очень многие перейдут грань допустимой самообороны.
Вы именно такой как описали, неадекват не умеющий управлять гневом и решать вопросы цивилизованно?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ага.
Ви в курсі, що у багатьох країнах більше поліцейських та цивільних вмирає та поранюється від необережного користування зброєю та нещасних випадків пов"язаних з нею, ніж від вбивств злодіїв?

Якщо Вам потрібна "скритая" зброя - то вона Вам швидш за все потрібна не для самозахисту.

Щодо конкретної ситуації. Я не розумію особисто, як мені у мегаполісі тягати з собою волину. Це ж на роботу, у метро, у авто, у супермаркетах, у ресторані, у кіно-театрах, на дискотеках і часто у людській давці... А ще якщо сюди додати літо і спеку... Це ж іпанутися, як незручно і яка обуза щоденно з цим тягатися - і щоб що? Може на мене нападе хтось, щоб грабанути? Так цього поки що не сталося за останні десятки років і це аж ніяк не дасть мені 100% шансу вижити, а фіфті-фіфті з злодієм у кращому випадку.

Я не знаю, може Ви десь у полі живете, чи на хуторі десь, чи на бразильській фавелі, чи що, але у моєму випадку тягати на собі зброю добровільно - це дивакуватість, як мінімум.
Ваша право не носить. Что дикость, а что нет решать не вам. На улицах от криминала гибнет больше чем в АТО.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну и?
В ДНР например разрешено хранение и ношение пистолетов (только после оф. регистрации). Я сам иногда со стволом хожу.Зачем? Просто так.
И нас народ друг в друга не стреляет.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

+============================================================+
У мене також. Їзджу електричкою з Калашом за спиною в чохлі. На початок
стрільби потрібно 1.5 секунди. Спеціально перевіряли...

В электричке? С боевым калашом?
Ну ты прикольный!!!!
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ваша право не носить. Что дикость, а что нет решать не вам. На улицах от криминала гибнет больше чем в АТО.
"Дивакуватість".
На хуторі, чи у СМТ можна потягати, якщо вже кортить. У великому місті звичайному пересічному тягати зброю на собі усюди - це лиш одна велика проблема.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну и?
В ДНР например разрешено хранение и ношение пистолетов (только после оф. регистрации). Я сам иногда со стволом хожу.Зачем? Просто так.
И нас народ друг в друга не стреляет.
Тут взагалі-то про цивилізовані країни вели розмову, а не про захоплені та засрані орками NULL-зони, як у Стругацьких.
Що там у Новоотбросії, чи на бразильській фабелі, чи на території африканського племені робиться не грає ролі по зрозумілим причинам.

Останнє редагування: 18 жовтня 2019 00:32:59 від MartinFierro
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В электричке? С боевым калашом?
Ну ты прикольный!!!!
А "личняки" с калашами в рюкзаках вместо КС, как?))
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Тут взагалі-то про цивилізовані країни вели розмову, а не про захоплені та засрані орками NULL-зони, як у Стругацьких.
Що там у Новоотбросії, чи на бразильській фабелі, чи на території африканського племені робиться не грає ролі по зрозумілим причинам.
Чехия, Австрия, Болгария, Хорватия и т.д. цивилизованные страны?)
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Вы именно такой как описали, неадекват не умеющий управлять гневом и решать вопросы цивилизованно?
Где и кто учит людей управлению гневом? Никто и нигде. Дай людям только оружие еще.

Это ваше «ню-ню» говорит о вашем полном невежестве в обсуждаемом вопросе. Охотничье оружие и боеприпасы часто
Я представил вас на прогулке в парке, на оживленной улице, в метро, транспорте с ружом за плечом... бу-га-га. Да ходите, чего уж там.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Где и кто учит людей управлению гневом? Никто и нигде. Дай людям только оружие еще.

Я представил вас на прогулке в парке, на оживленной улице, в метро, транспорте с ружом за плечом... бу-га-га. Да ходите, чего уж там.
Что значит дать оружие? Вы вообще понимаете тему о которой судите?
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?
IP

Re: Почему не разрешают пистолеты?
IP

С людей прет ущемленное самолюбие, вооруженный считает себя защищенным, очень сильным, начинает качать права, выяснять, лезть куда не надо, вести себя агрессивно, отвечать на агрессию также агрессией. В общем будут создаваться конфликты и очень много. Я сужу даже по поведению водителей на дорогах, особенно водителей не дешевых авто, и представляю какими агрессивными они станут после того как будут иметь ствол на поясе. А также представляю как их перестанут бояться те кто победнее, но тоже будут иметь стволы в кармане. В общем как я писал, нужна культура поведение, культура в конфликтах, а ее нет и ей не учат в Украине.

мисливці часто після полювання напиваються. Навіть у такому стані не беруться за зброю для вияснення стосунків.

Озброєна людина знає, що таке зброя й знає, що противник також може її мати, тому навпаки не лізуть у конфлікт саме озброєні бо відповідальність більша й наслідки тяжчі.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

"Дивакуватість".
На хуторі, чи у СМТ можна потягати, якщо вже кортить. У великому місті звичайному пересічному тягати зброю на собі усюди - це лиш одна велика проблема.
В больших городах множество людей ходят с травматами, просто вы не знаете и не замечаете.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В Ирландии... однако...
Ну, ирландскому полицейскому оружие давать, это как дать обезьяне гранату.
Приходится организовывать что- то типа RSU и отбирать туда наименее пьющих.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Не свисти.
Ст. 36.5. ККУ
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В больших городах множество людей ходят с травматами, просто вы не знаете и не замечаете.
и не только с тоавматами
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

я против. предлагаю разрешить открыто катать только пулемет максима со щитком.
для тех кому действительно есть чего опасаться.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

мисливці часто після полювання напиваються. Навіть у такому стані не беруться за зброю для вияснення стосунків.

Озброєна людина знає, що таке зброя й знає, що противник також може її мати, тому навпаки не лізуть у конфлікт саме озброєні бо відповідальність більша й наслідки тяжчі.
Так рибаки можуть  дозволити собі ,мій тесть рибак це завжди повторює,що мисливці більш дружні і помірковані саме через зброю.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

да не дадут они право на ношение оружия

они право на владение землей - не дают

а вы говорите - выстрелить в злодея - убить его - и спокойно по закону получить похвалу и удовольствие

ДА ЭТО КАЗНЬ

ДА ТАК ВЫ И КОРРУПЦИОНЕРОВ начнете валить

ДА ТАК ВЫ И на митинги с пистолями пойдете

ЕЩЕ Хужее - на работу с пистолем начнете ходить (а зарплата три месяца не плачена) и п***а Директору

ВЫ сошли с ума
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

да не дадут они право на ношение оружия

они право на владение землей - не дают

а вы говорите - выстрелить в злодея - убить его - и спокойно по закону получить похвалу и удовольствие

ДА ЭТО КАЗНЬ

ДА ТАК ВЫ И КОРРУПЦИОНЕРОВ начнете валить

ДА ТАК ВЫ И на митинги с пистолями пойдете

ЕЩЕ Хужее - на работу с пистолем начнете ходить (а зарплата три месяца не плачена) и п***а Директору

ВЫ сошли с ума
Не рви серце.
Это всё и так понятно.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

да не дадут они право на ношение оружия

они право на владение землей - не дают

а вы говорите - выстрелить в злодея - убить его - и спокойно по закону получить похвалу и удовольствие

ДА ЭТО КАЗНЬ

ДА ТАК ВЫ И КОРРУПЦИОНЕРОВ начнете валить

ДА ТАК ВЫ И на митинги с пистолями пойдете

ЕЩЕ Хужее - на работу с пистолем начнете ходить (а зарплата три месяца не плачена) и п***а Директору

ВЫ сошли с ума
да кто же вам сказал такую глупость?
на самом деле "они" дают право на ношение оружия практически всем желающим. если у вас такого права нет, это какая-то ваша личная проблема.
ваш пост это чисто политическая декларация, типа лозунг на митинге. никакой корреляции с реальной жизнью не имеет.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Так рибаки можуть  дозволити собі ,мій тесть рибак це завжди повторює,що мисливці більш дружні і помірковані саме через зброю.

Ну, це, наприклад, Кушнарьову, чи ось цим мисливцям на Рівенщині на днях не допомогло

Цитувати
НА РІВНЕНЩИНІ ЛЬВІВСЬКИЙ БІЗНЕСМЕН ВБИВ НА ПОЛЮВАННІ МИСЛИВЦЯ Більше читайте тут:
15 жовтня 21:38
За скоєне чоловікові загрожує до п'яти років за ґратами


https://тсн/ukrayina/na-rivnenschini-lvivskiy-biznesmen-vbiv-na-polyuvanni-inshogo-mislivcya-1427160.html
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

В больших городах множество людей ходят с травматами, просто вы не знаете и не замечаете.
Ну в БсАс точно ні. Велика вірогідність того, що Ваш травмат зкомуніздять, чи грабануть разом з гаманцем та мобільним.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?
PAL

Это вы про охотничье ружо что-ли? :). ню-ню...

так, для информации
Под категорию "охотничье оружие" в Украине попадает ЛЮБОЕ оружие с двумя ограничениями: длина оружия не менее 800мм, режим автоматического огня отсутствует (полуавтомат можно)
Т.е., если есть деньги, то хоть снайперку 50го калибра покупай, хоть АРку, хоть калаша (даже АКСУ), хоть М4 или М16 (разумеется, с отключенным режимом автоматического огня)
И это будет абсолютно законно
А гладкоствол вааще весьма либеральный и дешевый (почему и популярен), для ближнего боя лучше ничего нету, окромя короткостволов (и то только по причине габаритов)
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?
PAL

Ну, це, наприклад, Кушнарьову, чи ось цим мисливцям на Рівенщині на днях не допомогло

https://тсн/ukrayina/na-rivnenschini-lvivskiy-biznesmen-vbiv-na-polyuvanni-inshogo-mislivcya-1427160.html
ты сам читав статтю?
там грубе порушення правил безпеки на полюванні, а не розборки сп'яну
а з Кушнарьовим все ще простіше - там замовне вбивство, замасковане під нещасний випадок

щоденно з причин порушення правил безпеки під колесами автівок гинуть десятками - але умисно давить дуже рідко хто
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

да не дадут они право на ношение оружия

они право на владение землей - не дают

а вы говорите - выстрелить в злодея - убить его - и спокойно по закону получить похвалу и удовольствие

ДА ЭТО КАЗНЬ

ДА ТАК ВЫ И КОРРУПЦИОНЕРОВ начнете валить

ДА ТАК ВЫ И на митинги с пистолями пойдете

ЕЩЕ Хужее - на работу с пистолем начнете ходить (а зарплата три месяца не плачена) и п***а Директору

ВЫ сошли с ума
для директора хватит переделанного Флобера или стартовика))) что и носят и никто не контролирует. и на митинги в том числе, одно дело такую переделку применить и скинуть, а другое нормальный нарезной ствол записанный на тебя.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну в БсАс точно ні. Велика вірогідність того, що Ваш травмат зкомуніздять, чи грабануть разом з гаманцем та мобільним.
ага...а их все не комуниздят и не комуниздят))
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну, це, наприклад, Кушнарьову, чи ось цим мисливцям на Рівенщині на днях не допомогло

https://тсн/ukrayina/na-rivnenschini-lvivskiy-biznesmen-vbiv-na-polyuvanni-inshogo-mislivcya-1427160.html
эти примеры говорят о том, что есть категории охотников охреневшие от своей "эксклюзивности" и плюющие на все правила.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

эти примеры говорят о том, что есть категории охотников охреневшие от своей "эксклюзивности" и плюющие на все правила.
Це просто протирічить тому, що мисливство у компанії - це повністю безпечна справа і що ним займаються усі тверезі та відповідальні люди, а не що між них трапляються, як Ви кажете, всякі "категорії"

Те ж саме стосується і короткостволів усім бажаючим. Цей короткоствол роздобудуть усякі "категорії".

Ви не зрозумійте мене не вірно. У мене позиція по короткостволам нейтральна. Тобто пофігу, чи дозволять, чи ні, накрайняк туди-сюди процент вбивств та загибелі у середньому коливнеться. Але у сучасної людини навіть у якійсь Венесуелі невеликий шанс загинути від вогнепалу. Тому це не суттєво для загальної картини.
Просто інколи апологети дозволу на вогнепал, та ще й на носіння приводять недолугі аргументи. Їх послухай, то це афігєть, як вигідно і на користь суспільству.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

то це афігєть, як вигідно і на користь суспільству
Ну, если сравнивать Вермонт и Детройт, то таки да.
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

короткостволів усім бажаючим.
Вот почему всем?
Возрастной ценз, имущественный и пр...
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Ну, если сравнивать Вермонт и Детройт, то таки да.

А якщо з фабелою "Росінья" порівнювати?

Ви у Вермонті живете, чи у Детройті? Чи все-таки в Україні?

Це ще один приклад слабкого аргументу від апологетів короткоствола. Бо злочинність залежить від багатьох факторів і контекст у кожному населенному пункті і у кожному суспільстві (країни, області, району, міста-села) різний. І Вам може понизити, а може й підвищити. І якщо понизилось - це може статися по іншим причинам, а не лиш тому що Ви короткоствол дозволили - краще почала працювати поліція, краще почали працювати з молоддю, помінялося суспільство у кращий бік, технічно-технологічний прогрес у справі упереджень злочинів, повиловлювали більшу частину серйозних злочинців (чи вони повбивали один одного) і т.д.
Це крім того, що я ж писав, що підвищить, чи понизить - це не так суттєво. Бо загалом ефект на статистику смертності буде мізерний. Люди у основному помирають від інфаркту, від раку та ще якоїсь болячки. Вже від ДТП помирає на порядки більше людей, ніж від вогнепалу.

Останнє редагування: 18 жовтня 2019 17:14:35 від MartinFierro
   
Re: Почему не разрешают пистолеты?

Вот почему всем?
Возрастной ценз, имущественный и пр...

А майновий ценз чому? Що за соціально-економічна дискримінація? Ті, хто побідніше, на пукавку мають менше права, чи що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія