Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

гермашка или Франция блокируют

Та ні, ніби не блокують, але реально треба вчити а словаки не хочуть залишитись з голим небом  хоча моглтґи б своїх спе іалістів дати
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.



Останнє редагування: 17 березня 2022 19:01:24 від DFMB
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/BerezaJuice/11766

Здивували чехи, словаки і хорвати.
З жабоїдами і швабами, та й з австріяками і так все ясно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

вчора писали десь, що зламали її телеграм
ти віриш, що та курва зробить такий розворот?
не вкурсі про злам, може і так
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не глупі. Просто гроші брали, які відробляти треба. Агентуру россія давно готувала і годувала.
Ну, не в селах же.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

:facepalm1: коли не дали паспорт

Показати зображення...
руSSкий военный корабль вооон там ----->
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нет там ничего обнадеживающего
К сожалению
Наши не форсировали Ирпень
В тех селах уже даже калоборанты заняли места голов сельсовета


Кацапские войска не размещают рядом с ирпенем, т.к. их там легко накрыть

Они есть в И.  50 на н 50
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Теж дивився, це просто пестець, люди тупо штампами з телевізора говорять, навіть власної думки не мають.

Це вирок. Вся та п***а повинна жерти ягель, запиваючи чайком з кори.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ворог завдав артудару по Святошинському району Києва, є жертви.

За інформацією ДСНС, близько 16:30 17 березня до Служби порятунку 101 надійшло кілька повідомлень одночасно про пожежі у Святошинському районі столиці.

Внаслідок потрапляння снарядів сталося займання двох автомобілів. О 17:04 загоряння було ліквідовано.

"На жаль, загинула одна людина", – повідомляють рятувальники.

Також неподалік виникло загоряння трав’яного настилу на площі 5000 кв. м. Ліквідація пожежі триває.

"Ще один виклик поступив на склади, куди потрапив снаряд, внаслідок чого виникла пожежа на площі 3000 кв. м. Є загроза вибуху снаряду, через що здійснюється гасіння пожежі з безпечної відстані. Ліквідація триває", – сказано оперативному зведенні ДСНС.

За попередньою інформацією, внаслідок пожежі загинула одна людина.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Ворог завдав артудару по Святошинському району Києва, є жертви.

Так, вже є фото. Якийсь складський комплекс.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В тех селах уже даже калоборанты заняли места голов сельсовета

Вот на что они рассчитывают?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не знайшов такого.

https://www.hrw.org/ru

.РУ? ну звісно
спробуй шукати наприклад нормальною мовою https://www.hrw.org/news/2022/03/16/ukraine-respect-rights-prisoners-war
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А цы п"дараси збираються свіфт відключати??? Таке враження що на кацапню ніяких санкцій крім того що американці спиз"дили собі їх бабло (((

12.03 фіналізували відключення, яке розпочалось здається 1.03. Чого кричиш?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Це вирок. Вся та п***а повинна жерти ягель, запиваючи чайком з кори.

Не повинна. Це не люди, виродки, ця недонація повинна припинити існування. Може й не фізично, але денацифікація повинна бути для кожного з них, з екскурсіями до Харкова, Маріуполя, Охтирки, Ізюму. Але я особисто за варіант "фізично"... і давно так вважаю.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

я не знаю что там говорит товарищ Перельман
но в артиллерийском училище по предмету Стрельба и управление огнем наземной артиллерии говорилось что таки да! максимальная дальность стрельбы при угле возвышения ствола именно 45*

У сверхдальнобойных главная задача поскорее вытолкнуть снаряд из плотных слоев атмосферы.
     Сверхдальнобойные пушки стреляли при угле возвышения около 50 градусов. При этом снаряд входил в стратосферу под углом в 45 градусов, то-есть под углом наибольшей дальности в пустоте.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+==========================================================================================+
По офіційним повідомленням та зйомкам ТВ з Ірпеня - 70% його у наших. А весь Ірпінь на західному боці річки...
Донька моєї сусідки втекли із сім"єю з Ірпеня і теж це підтверджує. А ти брешеш що річку не перейшли...
+
Я уже ему карту чуть выше скинул. Речка у наших в тылу.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Олег76, cьогодні в 18:50
Розгорнути попередні цитати...
А цы п"дараси збираються свіфт відключати??? Таке враження що на кацапню ніяких санкцій крім того що американці спиз"дили собі їх бабло (((

12.03 фіналізували відключення, яке розпочалось здається 1.03. Чого кричиш?
Я не спостерігаю вибухи кацапських пердаків що вони не можуть проводити платежі. В принципі не спостерігаю. Значить у них все працює - тупо все ходить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+
Я уже ему карту чуть выше скинул. Речка у наших в тылу.

Нет. Я эвакуировалась с И. И сейчас  ещё идет эвакуация. Орки по центропарк.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мариупольцы ничему не научились. Кланяются в ножки оккупантам за пачку сигарет.

https://youtu.be/kqkJUZZpH6M

Навіть не знаю, як це сприймати...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Навіть не знаю, як це сприймати...

А шо тут спрыймать? Это ж не Скадовск или Бердянск, это работники индустриальных гигантов, разного рода кузниц светлого коммунистического будущего.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

африканский_йож, cьогодні в 19:24
Олег76, cьогодні в 18:50
Розгорнути попередні цитати...
А цы п"дараси збираються свіфт відключати??? Таке враження що на кацапню ніяких санкцій крім того що американці спиз"дили собі їх бабло (((

12.03 фіналізували відключення, яке розпочалось здається 1.03. Чого кричиш?
Я не спостерігаю вибухи кацапських пердаків що вони не можуть проводити платежі. В принципі не спостерігаю. Значить у них все працює - тупо все ходить.
До речі! А їм же єбан не рубанули! Вони можуть бабло через європейські банки заводити а потім використовувати євробанки для платежів по свіфту. Чому ніхто ще не вздрючив п"дарасів щоб єбан в комплексі рубанули???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У сверхдальнобойных главная задача поскорее вытолкнуть снаряд из плотных слоев атмосферы.
     Сверхдальнобойные пушки стреляли при угле возвышения около 50 градусов. При этом снаряд входил в стратосферу под углом в 45 градусов, то-есть под углом наибольшей дальности в пустоте.
55-60 если быть более точным. У парижской пушки например был фиксированный 55
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/voynareal/15550
наконец-то уже не мендальничают с разговорами ехали на учения...
Ему повезло шо не пристрелили.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не повинна. Це не люди, виродки, ця недонація повинна припинити існування. Може й не фізично, але денацифікація повинна бути для кожного з них, з екскурсіями до Харкова, Маріуполя, Охтирки, Ізюму. Але я особисто за варіант "фізично"... і давно так вважаю.

Павло, та ти бандерівець
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

До речі! А їм же єбан не рубанули! Вони можуть бабло через європейські банки заводити а потім використовувати євробанки для платежів по свіфту. Чому ніхто ще не вздрючив п"дарасів щоб єбан в комплексі рубанули???

Та заіпав ти своєю істерикою, думаю, без тебе розберуться, або пишу в НБУ.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Максимальна довжина польоту будь-якого тіла кинутого під кутом до горизонту при інших рівних умовах буде максимальною при 45 град.
Добуток косинуса і синуса є найбільшим саме при цьому значенні кута . І військовий час ніяк цього не змінює.

На Місяці - так... На Землі - є така подлянка, як сила спротиву повітря, в основному залежить від швідкості снаряду, густини повітря (висоти, фактично) ну ще його аеродинамічних характеристик...  Десь 50 років тому теорія була така... На реактивні та керовані сучасні снаряди це все не розповсюджується, звичайно  8-)

"Вопрос об увеличении угла возвышения получил сейчас иное освещение, чем до сих пор. Дело в том, что при стрельбе на большие дальности используется не только очень большая начальная скорость, но и уменьшение плотности воздуха с высотой. Снаряд забрасывается на такую большую высоту (30 — 40 км), на которой плотность воздуха практически равна нулю; снаряд летит как бы в безвоздушном пространстве, покрывая благодаря отсутствию сопротивления воздуха громадные расстояния.

Чтобы снаряд пролетел наибольшее возможное при данной начальной скорости расстояние, он должен влететь в эту «пустоту» под углом наибольшей дальности в пустоте, т. е. под углом в 45°. А это значит, что с земли его надо бросить под углом, большим 45°. Поэтому теперь углом наибольшей дальности называют угол в 42°, добавляя при этом, чти это верно только при стрельбе в однородных слоях атмосферы или при стрельбе на обычные дальности. При стрельбе же на очень большие расстояния угол наибольшей дальности увеличивается до 52 — 55°, в зависимости от начальной скорости
".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Олег76, cьогодні в 19:39
Розгорнути попередні цитати...
До речі! А їм же єбан не рубанули! Вони можуть бабло через європейські банки заводити а потім використовувати євробанки для платежів по свіфту. Чому ніхто ще не вздрючив п"дарасів щоб єбан в комплексі рубанули???

Та заіпав ти своєю істерикою, думаю, без тебе розберуться, або пишу в НБУ.
Ти не розумієш - це декларувалося як найбільш потужна санкція що спинить війну. Натомість це навіть не спрацювало! Як же воно мало припинити війну як ввели в дію фейкові санкції?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

на маріуполь неможливо дивись на відео  :cray:
чому туди не відправлять допомогу?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

ladzio, cьогодні в 19:43
Олег76, cьогодні в 19:39
Розгорнути попередні цитати...
До речі! А їм же єбан не рубанули! Вони можуть бабло через європейські банки заводити а потім використовувати євробанки для платежів по свіфту. Чому ніхто ще не вздрючив п"дарасів щоб єбан в комплексі рубанули???

Та заіпав ти своєю істерикою, думаю, без тебе розберуться, або пишу в НБУ.
Ти не розумієш - це декларувалося як найбільш потужна санкція що спинить війну. Натомість це навіть не спрацювало! Як же воно мало припинити війну як ввели в дію фейкові санкції?
Похєр як воно називається, що вони там п"дари понаписували. Платежі не повинні ходити. Крапка. Це є санкцією а не якась там мулька типу поклацали перемикачами і затихли як миші...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Про арту.
Я розумію, кут нахилу, атмосфера, ...

Але я не розумію, як можна попасти в те село, куди цілився, а не в сусіднє???
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

на маріуполь неможливо дивись на відео  :cray:
чому туди не відправлять допомогу?

Бля
Як ви заїпали
Яким чином зараз туди відпоавити підмогу?
Щоб її розхуярили з повітря?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Нет. Я эвакуировалась с И. И сейчас  ещё идет эвакуация. Орки по центропарк.
Ну правильно. По центропарк. Так речка же у наших в тылу. Или я что- то не так понимаю?

Темный цвет - это орки.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А почему у свинособачьих командиров натовские каски? Это так скрепно?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

+
Я уже ему карту чуть выше скинул. Речка у наших в тылу.
+==================================================+
Я знаю, ти знаєш... А воно вивчає лише кацапські помийки....
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Про арту.
Я розумію, кут нахилу, атмосфера, ...

Але я не розумію, як можна попасти в те село, куди цілився, а не в сусіднє???
артилеристи знають як
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

А почему у свинособачьих командиров натовские каски? Это так скрепно?

від Шольца.
Він усім такі присилає.
І нам хотів, але ми схоже не взяли.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Бля
Як ви заїпали
Яким чином зараз туди відпоавити підмогу?
Щоб її розхуярили з повітря?
А вот тут уже я не понимаю.
Там же зона ООС в двух шагах!
И войск там наших тыщ под 50. Это по бедному.
Почему все время муссируется тема, что надо из под Запорожья шпилить якобы 300 км без прикрытия?!
Зачем из под Запорожья….если зона ООС в двух шагах?
Не понимаю.
Почему нельзя оттуда попытаться в тыл оркам которые Марик обложили….
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Павло, та ти бандерівець
+===========================================+
Ще тиждень - і ВСІ українці стануть бандерівцями...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія