Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапи хотіли провокацію з Зеленським: Я не починаю як ви з брехні... [ua]

... во время его отдыха в Турции на закрытую территорию отеля пробрались «журналисты» телеканала «Россия», которые солгав представились гостями отеля ...

Мдя кацапи є брехливе бидло

Останнє редагування: 29 квітня 2019 16:39:16 від pelfor
   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

И чем закончилось??
   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

Кацапи дуже хотіли щоб їх нах послали

   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

И чем закончилось??

Послав їх :) - Я не починаю як ви з брехні
   
Marusja54

Під час відпочинку В. Зеленського, на закриту територію готелю пробралися журналісти телеканалу “Росія1”, які представилися гостями готелю, відверто збрехавши і, навіть, сфотографувалися з ним, а потім намагалися організувати провокацію. Кому це вигідно? Відповідь очевидна.
   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

Кацапи дуже хотіли щоб їх нах послали

https://twitter.com/view/status/1122829488507822081
Зачод  (tu)
   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

Кацапи дуже хотіли щоб їх нах послали

https://twitter.com/view/status/1122829488507822081

огидні кацапські свинособаки
   
А якби це були петрово-баширови з новічком?
Час зав'язувати з простим життям.
   
Скорее, совместная постановка, чтоб показать, что Зе: проукраинский
   
 [KA] істерят у скабєєвої що Зеленський поганий
   
[KA] істерят у скабєєвої що Зеленський поганий
Шо опять?
   
Шо опять?

Висміюють що він від них втік на курорті.
Процитували його пост про свободу слова в Україні і хотіли перевірити ту свободу слова - поговорити з Зеленським а він не захотів з ними говорити і втік

а ще сказав що російські паспорти - щоб у рабство попасти  :D
і він це писав і знав що у лугандонів ажиотаж. от така мєрзость
 :D
   
Висміюють що він від них втік на курорті.
Процитували його пост про свободу слова в Україні і хотіли перевірити ту свободу слова - поговорити з Зеленським а він не захотів з ними говорити і втік

Ця іскня вже навіть вагому частину ватних користувачів у твітері Скарабеєвої обурила
   
істерять що Зеленский з представником Литви зустрівся а как же с раісіє? лагічнєє то с раісєй!
   
Re: Кацапи хотіли провокацію з Зеленським

огидні кацапські свинособаки

 Велика кількість виборців Зе на Східній Україні постійно дивиться цих огидних кацапських свинособак. Ну Зе і хамелеон))
   
може він тепер зрозуміє чому Мальдиви і чому інкогніто
   
цитували що щоб у рай попасти треба пройти суд і що амністії не буде
і скабєєва каже - ну как с нім разгаварівать?
   
може він тепер зрозуміє чому Мальдиви і чому інкогніто

 :weep:
   
Він скоро стане для них русофобом похлєщє пороха, і кацапи будуть знову нєдоумєвать - шо ж це ніяк не виберуть когось підходящого)
   
кажуть - ну хуйло каже - давайте сідати за стіл переговорів
а Зєлєнскій - нє нада разгаварівать с Украіной с пазіциі сіли
Ну о чьом с нім разгаварівать?
 :D
   
Я не розумію,як журналюги могли в готель пролізти? Куди дивились турецькі служби безпеки? А якби вони новічка підсипали? Я б на місці зе відєбав би ердогана і в хвіст і в гриву за такий пройоб. Так ся не робить. Як ти приймаєш без пяти хвилин президента країни, посиль охорону , постав кілька агентів, бо хєрзнащо може статись.
 Уявіть , якби ердоган до києва приїхав , а до нього в готель гюлем завалився?
   
Смотрю Росиию 1. Чем дальше тем больше  Зеленский насинает мне нравиться... Хорошо он из взул экспромтом в Турции.... Скабеевы захлебываются в пене злобы.
ЗЫ. Голосовал за Петю
   
Я не розумію,як журналюги могли в готель пролізти? Куди дивились турецькі служби безпеки? А якби вони новічка підсипали? Я б на місці зе відєбав би ердогана і в хвіст і в гриву за такий пройоб. Так ся не робить. Як ти приймаєш без пяти хвилин президента країни, посиль охорону , постав кілька агентів, бо хєрзнащо може статись.
 Уявіть , якби ердоган до києва приїхав , а до нього в готель гюлем завалився?

це проблеми команди клоуна і його служби протоколу. вони думали в казку попали, шоу тільки починається)
ці альтернативно розвинуті, вже Порошенка звинуватили в атаці рос. змі ... скоро клоун буде сцятися на вулиці зявлятися
   
На канале Россия - разрыв матки скабеевой.. там истерика настоящая , все виззжат ....
   
[KA] істерят у скабєєвої що Зеленський поганий

а у блазня істерять, що то все клятий Порох Скабєєву підговорив....  :laugh:
   
це проблеми команди клоуна і його служби протоколу. вони думали в казку попали, шоу тільки починається)
ці альтернативно розвинуті, вже Порошенка звинуватили в атаці рос. змі ... скоро клоун буде сцятися на вулиці зявлятися
По видео понятно что с ним был один охранник, мощный..Надо было оттеснить эту шлоебень рашинскукю
   
По видео понятно что с ним был один охранник, мощный..Надо было оттеснить эту шлоебень рашинскукю

охорона блазня навчена тільки українців відстороняти від тіла
   
Ничо он их не взул.
Мурчал и искал куда спрятаться....
Охрану на кол.
   
Ничо он их не взул.
Мурчал и искал куда спрятаться....
Охрану на кол.

+1
навіть не сказав  "я вам нічего нє должен", хамити може тільки українцям
   
зюзик в своем репертуаре
застигнутый врасплох бормочет что-то невнятное и пытается спрятать голову в песок

   
На канале Россия - разрыв матки скабеевой.. там истерика настоящая , все виззжат ....
просто из зеленського сейчас росийская пропаганда делает проукраинского президента как раньше из промедчуковского Гордона делала патриота Украины.
   
Он на отдыхе... Еще не было инагурации, еще ЦВК не объявил результаты...
На канале Россия была такая истерика, что понять ничего нельзя было...
Я сделал вывод  - Ор был от бессилия и понимания своего ничтожества - нас накололи как с Трампом...Этот хрен Зеленский еще похлеще  Порошенко....
Истерикой удовлетворен( заменила мне пол бутыля коньяка). сейчас продолжается но мягче, валерьянку выдали им, а может боярышник
   
https://youtu.be/qqeQrHzekwU просто из зеленського сейчас росийская пропаганда делает проукраинского президента как раньше из промедчуковского Гордона делала патриота Украины.
Это надо отдельно, сщас идет реал жесткий.
   
Скабеева - лапочка и солнышко. Зеленский - язык без костей. :D
   
Пока, это всё больше похоже, на банальную операциию прикрытия...
Словестное надувание щек, обмен "грозными" спитчами...
"Внезапно" нарисовавшийсе кацапские пропагандоны...
"Четкий" ответ Вазелина...
   
Это надо отдельно, сщас идет реал жесткий.
реал заключается в том что по своей природе евреи либо космополиты либо патриоты Израиля. Я говорю это без всякого негатива. Просто их так воспитывают.
   
Меня никогда не втыкал юмор распавшейся семейной пары Степаненко-Петросян... Скабеева и Попов хорошая замена российским зрителям...
И знаете почему. Потому что Петросян и Степаненко были интеллигентами, которых немного в Раше осталось и были по-коньячку.
Скабеева и Попов просто пошли по боярышнику и пусть покойного с самолетом от воздуха иногда вспоминают
   
Смотрю Росиию 1. Чем дальше тем больше  Зеленский насинает мне нравиться... Хорошо он из взул экспромтом в Турции.... Скабеевы захлебываются в пене злобы.
ЗЫ. Голосовал за Петю
:facepalm1:

Ну шо ти п.здиш?

"За Пєтю" воно голосувало... Що там наступне у методичці? "Я, канешна, нє паклоннік Зєлєнскаго, і ваабщє галасавал за Пороха, но ета настаящій прєзідєнт, істінна гаварю вам"?
   
-Зеленский это ухудшенный вариант Порошенко -  цитата с трансляции
   
:facepalm1:

Ну шо ти п.здиш?

"За Пєтю" воно голосувало... Що там наступне у методичці? "Я, канешна, нє паклоннік Зєлєнскаго, і ваабщє галасавал за Пороха, но ета настаящій прєзідєнт, істінна гаварю вам"?
ПНХ, откуда ты вылезло?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія