Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почали кошмарити малий бізнес.

Re: Почали кошмарити малий бізнес.

скажіть як закошмарити малий бізнес якщо немає меню на української мові, якщо не обслуговають державною мовою, якщо працівниці з Білорусь, та  мабуть не мають права на роботу...викликати поліцію немає сенсу.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

скажіть як закошмарити малий бізнес якщо немає меню на української мові, якщо не обслуговають державною мовою, якщо працівниці з Білорусь, та  мабуть не мають права на роботу...викликати поліцію немає сенсу.

вы туда поесть пришли или повые...ваться?
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

в того хлопа
допоки вила в руки не візьме так і буде холопом...
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

допоки вила в руки не візьме так і буде холопом...
:lol:  хлоп != холоп
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

вы туда поесть пришли или повые...ваться?
йшла мимо. захотіла попити каву, меню тільки англійською мовою, запитала чому немає українською, бо англ мову я не знаю... запитала чи знайоми дівчині з Законом про мову, тут оказуеца що вони з Белорусі... не розуміють українською.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

хлоп != холоп
ні, не так, а так
"хлоп без вил = холоп"
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

ФОПИ будуть згадувати Порошенко плачучи.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

"а клоун втіче як тільки хуйло піднажме".

Куди втече?
в італію чи де там блазневе гніздечко
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

запитала чому немає українською, запитала чи знайоми дівчині з Законом про мову

перед такими клієнтами просто треба зачиняти двері в свій приватний заклад.

хай ідуть в АТБ касирш дрочать своїми комплексами.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

в італію чи де там блазневе гніздечко

Так отож, де?
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Так отож, де?
Президент Украины Владимир Зеленский подал электронную декларацию о доходах за 2018 год, в которой в частности указал виллу в Италии и квартиру в Великобритании.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

У друзів кафешка невеличка.
Тільки відкрилися після локдауну, щось почали заробляти... До цього тупо платив аренду зі свого карману. Думав: відкриємося і відіб'ємо.

Відкрилися.... і панеслась - сьогодні прийшов Держспожив. За ними дільничний припхався з перевіркою.
На наступному тижні обіцяли Держпрацю та Благоустрій.

Власник сидить і думає - а накуя мені то все треба?

Нехай твої друзі потратяться ще на книгу реєстрації цієї 3.14здоти, а потім до суду, нехай суддя розповість - як робити бізнес, коли весь час тре витрачати на цих шакалів!?
Вони бояться, коли їх реєструють...! 

Останнє редагування: 13 травня 2021 23:54:16 від CrackFind
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

йшла мимо. захотіла попити каву, меню тільки англійською мовою, запитала чому немає українською, бо англ мову я не знаю... запитала чи знайоми дівчині з Законом про мову, тут оказуеца що вони з Белорусі... не розуміють українською.

Но кофе то наверняка принесли?  :laugh:

Уж не знаю кого как, но меня в заведениях волнуют только четыре вопроса:
- уровень переплаты "за комфорт и обслуживание"
- Санитарное состояние. Тараканы в супе я встречал не раз. Не говоря о живых, выглядывающих из-под плинтуса
- Качество еды
- Отсутствие пьяных компаний, пляшущих баб, идиотской громкой музыки и всего того, что мешает кушать.
Обслуживание на неродном языке (в моем случае не на русском) раздражает, да, но всё же не настолько, как тараканы или песни "сорок я отсидел, у меня аж член взопрел!"

Поэтому мой идеал - маленькие чистенькие закусочные с телевизором на стене  :gigi:
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

У друзів кафешка невеличка.
Тільки відкрилися після локдауну, щось почали заробляти... До цього тупо платив аренду зі свого карману. Думав: відкриємося і відіб'ємо.

Відкрилися.... і панеслась - сьогодні прийшов Держспожив. За ними дільничний припхався з перевіркою.
На наступному тижні обіцяли Держпрацю та Благоустрій.

Власник сидить і думає - а накуя мені то все треба?
Кількість закладів скоротилась, а перевіряючих скільки було стільки і залишилось і за час карантину вони зголодніли.
"Протягом 2020 року кількість ресторанів та кафе в Україні зменшилась майже на 4 000 закладів. Про це йдеться в дослідженні аналітичного центру ресторанного бізнесу України «Ресторани України».
«На початок 2021 року працювало 14 700 ресторанів, кафе та барів, у порівнянні з початком 2020 року, коли в Україні працювало 18 600 закладів», – ідеться в повідомленні."

https://mind.ua/news/20224043-torik-cherez-lokdauni-v-ukrayini-zakrilisya-4-000-zakladiv-harchuvannya
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.
nik

волька смотрит на вас всех, как на говно  :)
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

У друзів кафешка невеличка.
Тільки відкрилися після локдауну, щось почали заробляти... До цього тупо платив аренду зі свого карману. Думав: відкриємося і відіб'ємо.

Відкрилися.... і панеслась - сьогодні прийшов Держспожив. За ними дільничний припхався з перевіркою.
На наступному тижні обіцяли Держпрацю та Благоустрій.

Власник сидить і думає - а накуя мені то все треба?
а що він хотів.ті люди теж були в локдауні,тепер вийшли і ПРАЦЮЮТЬ.
  Якщо він тримав так довго на пару,то чого тепер думає-а на куя мені то треба. Оптиміст -романтик? :D  А через терні до зірок -не підходить B-)
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

йшла мимо. захотіла попити каву, меню тільки англійською мовою, запитала чому немає українською, бо англ мову я не знаю... запитала чи знайоми дівчині з Законом про мову, тут оказуеца що вони з Белорусі... не розуміють українською.

У вас есть замечательный способ закошмарить этот частный бизнес. Это очень надежный способ, который замечательно работает во всем цивилизованном мире. Способ простой - пройти мимо и ничего у них не покупать. :)
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

эмиграция
А то ніби в віднях парижах в укрфопа є шанс кафешки організовувати.
))
Чи він думає що тут пожежнагляду немає чи контроль якості продуктів забули організувати)
Чи норми і штрафи тут менші?

На власні очі бачив штраф на 50к євро на Ашан в Фонтеней під Парижом  за п'ять виявлених позицій протерміну на мясному регалі.
2008р
З того часу штрафи тільки ростуть.

Для власника чи управлінця сратою кафешкою щоб кебапи чи сосиски смажити  тут потрібна або освіта в тзв "сфері гостинності" або хоча б навчання на 3 місяці. І З м. практики де тобі ВКО і контролюючі інспекціі в вуха такого напхаєють що не факт що бажання до сосисок залишиться.

Хіба еміграція цеглу тягати...
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Відкрилися.... і панеслась - сьогодні прийшов Держспожив. За ними дільничний припхався з перевіркою.
На наступному тижні обіцяли Держпрацю та Благоустрій.

они тоже оголодали, жили на одну з\п, ждали, когда клиенты откроются  :gigi:
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Теж саме. Бюро перекладів, з яким я співпрацюю. Київблагоустрій за розміщення інформаційного стенду на вулиці про бюро перекладів оштрафував та ще й номер заблокував. Замовниця бідолашна не отримувала замовлень. Тільки-но сплатила штраф і гугл її розблокував.

З вивісками вже майже 2 року працюють.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Теж саме. Бюро перекладів, з яким я співпрацюю. Київблагоустрій за розміщення інформаційного стенду на вулиці про бюро перекладів оштрафував та ще й номер заблокував. Замовниця бідолашна не отримувала замовлень. Тільки-но сплатила штраф і гугл її розблокував.
Это давно работает. Года 3 так точно. Реклама в неразрешенном месте. Даже за вывески на балконах могут подключить телефон к роботу, который названивает.

Поэтому такие рекламы лучше размещать на левый номер, который не жалко выкинуть
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

А то ніби в віднях парижах в укрфопа є шанс кафешки організовувати.
))
Чи він думає що тут пожежнагляду немає чи контроль якості продуктів забули організувати)
Чи норми і штрафи тут менші?

На власні очі бачив штраф на 50к євро на Ашан в Фонтеней під Парижом  за п'ять виявлених позицій протерміну на мясному регалі.
2008р
З того часу штрафи тільки ростуть.

Для власника чи управлінця сратою кафешкою щоб кебапи чи сосиски смажити  тут потрібна або освіта в тзв "сфері гостинності" або хоча б навчання на 3 місяці. І З м. практики де тобі ВКО і контролюючі інспекціі в вуха такого напхаєють що не факт що бажання до сосисок залишиться.

Хіба еміграція цеглу тягати...

Так и я об этом же.

Дело-то не в проверяющих, а в том, что человек не справляется с ведением бизнеса.

Не идет оно, все раздражает, бесит, денег не приносит - бросай нахрен и делай что-то другое в своей жизни.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Предпринимателей,которые делают вкусно,красиво,модно,весело всего 5%
Те,для кого они работают их же ненавидят
В обществе есть запрос на кошмарить барыг
Это поддерживает и генерирует главдебил.
Народ конченый,его надо воспитывать,внедрять правильные мыслевирусы
Вместо этого поощерение дичи,тупого мракобесия

+1

им пенсии платят не из налогов, а из личных сбережений Зеленского
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Так може то клієнт кафешки накатав скаргу
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Бувають такі кафе в яких основний дохід на продажі розведеного спирту на розлив - кафе наливайка. Можливо, це такий заклад.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Так и я об этом же.

Дело-то не в проверяющих, а в том, что человек не справляется с ведением бизнеса.

Не идет оно, все раздражает, бесит, денег не приносит - бросай нахрен и делай что-то другое в своей жизни.
Простий але показовий приклад.

В Відні офіційно проживає  станом на 1.1.2019  6.467 украінців
І мінімум вдвічі більше на польських словацьких документах візах і тд.
І ще купа вахтових безвізів
20тис орієнтовно.

Одночасно в Відні проживає 7.750 китайців
Безвізу з Китаєм Австрія немає.
Також теоритично можливо що китаєць запхався в Відень з польскою візою чи отримав румунський паспорт але то досить  комічно б виглядало.

Отже грубо Уа:Китай по іноземцям в Відні 2:1

Тепер достатньо проїхати пару магістральних вулиць.
І порівняти кількість локалів (кафе ресторанів чи просто стрітфуд) з укр і китайською кухнею.
Співвідношення 0:10
Розширюючи радіус під лупою можливо виявимо 1:100

Зратойопити в Уа про хабари як перешкодау бізнесу це без проблем.
Хай чувак переізжає і покаже клас в безкорупційному Відні)

Хто його там "кошмарить"?
Праця?
От що є в Австріях по питаннях "відпросився" з роботи:

Працівники мають право на повну заробітну плату,  в наступних випадках:

У разі смерті батьків, подружжя або супутників життя або зареєстрованого партнера у значенні Закону про зареєстроване партнерство, Федерального вісника закону I No 135/2009 із змінами та доповненнями ( EPG ), а також дітей (також пасинків, прийомних дітей або усиновлених дітей, а також дітей зареєстрованого партнерства у значенні EPG ), за умови, що вони проживали в одному домогосподарстві з працівником
...... протягом двох днів

У разі особистого шлюбу або реєстрації за значенням EPG
...... протягом двох днів

Для відвідувань весілля (пасинки, вихованці або усиновлені діти, а також діти зареєстрованого партнерства у значенні EPG )
 ...... одного дня

Під час участі у похоронах батьків або дітей (включаючи пасинки, вихованців або усиновлених дітей, а також дітей зареєстрованих товариств за значенням EPG), за умови, що вони не проживають в одному домогосподарстві з працівником, крім того похорон братів і сестер
 ...... на один день

У разі догляду важкоі хвороби дружини (партнера) або зареєстрованого партнера у значенні EPG
...... протягом двох днів

Не пригадую щоб "відпросився на весілля"  в Украіні регулювалося.

Мегатони подібного.
І то потрібно або виконувати або платити компенсаціі чи конячі штрафи 2400є + а не відкуплятися соткою баксів
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

ФОПИ будуть згадувати Порошенко плачучи.
==================================
Та вже плачуть.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

А то ніби в віднях парижах в укрфопа є шанс кафешки організовувати.
))

Если хочется кафешку укрфопу, то луче в Грузии открыть, например, в Батуми... Или еще лучше в Китае, даже в той же Санье. :)
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Українці мають всячеськи припинити платити податки та мінімізувати комунальні платежі (що є квазіподатки). Скоро зелепня постигне справжня фінансова катастрофа і нарешті його здихаємось. Хай краще Аваков буде.
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

Если хочется кафешку укрфопу, то луче в Грузии открыть, например, в Батуми... Или еще лучше в Китае, даже в той же Санье. :)
Відкривали супермаркет в Тіфлісі. В 2011р
Не сказав би що було простіше.

Система списування неліквідів з товарного залишку була жесть.
Обовязкова присутність інспектора з податкової.
Хто в темі торгівлі овочевою групою  може оцінити як то виглядало)
Бананові ящики ( з гнилью що тече) і не в контейнері а зовні інакше підпису не буде.
А акти без візи  інспектора в товарному звіті не дійсні.

Пристосувлися якось.
))

Біглий грузін може впарювати хохлам  про ришучи реформи скільки завгодно.
Але в них нормативів від совка чимало залишилося.

В Уа ще на початку 90х такого "контролю"  позбулися.
Хто пригадає інспектора на списання?

В Австріі ще простіше Украіни.
Рішення на списання приймає простий продавець а не так як в Уа директор супермаркету  з візою ЦО.
Тут після продавця що викинув неліквід філіалфюрер маркету візує акт постфактум в базі САП одним кліком.
Податковій як і в Уа на то наплювати.

...
В Австріі досить просто працювати.
Арендуй готовий бізнес з ліцензіями ще з часів "цісаря" і вперед.
Просто іпаш як папа карло оплачуючи власника ліцензіі консультантів податкової і ще купу народу з віршафткамери і все буде ОК.
Просто маслай кінцівками швидше (хоча б як китаєць) і на брот  і  бутер теж залишиться.

В Уа сотня баксів вирішує те що тут офіційно тисячі коштує.
Навіть не напишу що то ті ж самі яйця але в профіль.

В Уа однозначно (навіть через хабарі) в рази дешевше)

Останнє редагування: 14 травня 2021 14:43:04 від Lemberg.AT
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.
Ser

За 100 баксів в УА? :acute:
Звідки такий масав невірної інфи?
   
Re: Почали кошмарити малий бізнес.

будеш реготати, але за.... Петра! Всією сім'єю.

доречі, якщо б я була тру порохоботом, я б запустила флешмоб "свій до свого", може б скинулась на консультанта і взагалі організувала голосну і бадьору підтримку
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія