Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Зеленський призначив главу ДУС: зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Президент Володимир Зеленський призначив керівником Державного управління справами Сергія Борзова, який до цього був тимчасово виконуючим обов’язки.

Його дружина Ірина Борзова – кандидатка-мажоритарниця у Верховну Раду від партії Зеленського "Слуга Народу".

Батько Ірини Борзової, Наум Баруля, є одним із керівників гумористичного шоу "Ліга сміху", яке виробляє студія "Квартал 95" разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Разом із батьком Ірина Борзова володіє ТОВ "Профіль-Н", зареєстрованим у кримському Судаку. Компанія займається діяльністю ресторанів. Після окупації її перереєстрували як російську.

Згідно з бухгалтерською звітністю "Профиль-Н", її прибуток на окупованих територіях з 2014 року постійно зростав. У 2017 році вона заплатила близько 275,4 тисяч рублів податків і внесків.
   
прихильники певної політсили Вам щас скажут за липецкую фабрику, про медальку тестя Климкина и про конфеты Рошен в Луганске, и разговор не заладится
   
прихильники певної політсили Вам щас скажут за липецкую фабрику, про медальку тестя Климкина и про конфеты Рошен в Луганске, и разговор не заладится

про это начали говорить спустя дооолгий срок и кучу шансов для петюнца
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Керівник ДУС Сергій Борзов отримав від підлеглих квартиру вартістю в 10 млн грн

МАР'ЯНА МОТРУНИЧ / 22.06.2016

Як з'ясувала Мар'яна Мотрунич в програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом", забезпечена родина чиновника отримала квартиру в 190 кв.м. задарма.

Сергій Борзов потрапив до Державного управління справами два роки тому, як заступник керівника. За півтора тижні після призначення отримав четвертий ранг держслужбовця. З кінця літа 2015 р. Сергій Борзов виконує обов’язки голови ДУС. До урядової кар’єри Борзов заробляв жартами у складі команди КВН «Вінницькі Перці». Сьогодні керує цілою структурою при Президентові України.

За минулий рік Борзов отримав – 400 тис грн доходу, його дружина Ірина – майже мільйон. У задекларованій власності родини чиновника - земельна ділянка, будинок та квартира, комерційна нерухомість в Криму, Тойота Рав 4 та Мерседес Віто.

Дружина Борзова - Ірина - голова ГО «Розвиток. Розвиток», власниця мережі кафе «Смачний Їжак» та співвласниця готелю в Судаку. Батько Ірини Борзової - Наум Баруля - теж відомий гуморист, 10 років очолював компанію «АМіК» Олександра Маслякова. Є у співвласниках десятка фірм. Тато Сергія Борзова вже майже 20 років займається програмним забезпеченням, а також є у засновниках фірми, яка спеціалізується на технічному обслуговуванні автотранспорту.

Забезпеченість родини не завадила керівнику Державного управління справами отримати від свого ж відомства чималу квартиру. І не як службову, а - у власність. ДП «Укржитлосервіс», підвідомче Державному управлінню справами видало свідоцтво на право власності своєму керівнику та всій його родині. Квартира в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис дол США за квадрат. В цілому - понад 10 млн грн.

Нову квартиру Борзов пояснив необхідністю перевезти до Києва своїх батьків: "І батьки мої тут, тому що я до першої до другої ночі на роботі. Я фізично не беру участі у вихованні дітей, тому що мене нема. Я вранці йду і ввечері приходжу, тому що знаєте специфіку нашої роботи, принаймні на сьогодення."

В квартиру вписали не лише голову ДУСі з дружиною, а й додали 4 родичів. Це дозволило збільшити площу отриманого житла. Юрист Анатолій Рибак-Сікорський зауважує, що норма розрахунку: 13,65 кв.м. жилої площі на одну людину.

Однак навіть для 6 осіб квартира у 190 квадратних метрів загальної площі (110 - жилої) це перевищення усіх норм.

Перевищення метражу Сергій Борзов пояснив коротко: "То які квартири були, такі й були. Нових надходжень не було, а от коли будуть, то вони будуть вираховувати, знаєте. Чітко метраж під вас там не пристосують. А якщо 3,5 метра окремі, то що ще робити?". Державне управління справами проігнорувало прохання надати документи і показати розрахунок квадратних метрів для свого керівника.

За місяць після отримання квартири, дружина Борзова зареєструвала у власність BMW 2016 року випуску. Ринкова вартість такої машини від 40 до 65 тис дол США.

https://bihus.info/kerivnik-dus-sergij-borzov-otrimav-vid-pidleglih-kvartiru-vartistyu-v-10-mln-grn
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Сергій Борзов потрапив до Державного управління справами два роки тому, як заступник керівника.
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"
den

Сергій Борзов потрапив до Державного управління справами два роки тому, як заступник керівника.

Так
Якщо ПП накосясив то чого не можна Зе?
Це нечесно
   
Забезпеченість родини не завадила керівнику Державного управління справами отримати від свого ж відомства чималу квартиру. І не як службову, а - у власність. ДП «Укржитлосервіс», підвідомче Державному управлінню справами видало свідоцтво на право власності своєму керівнику та всій його родині. Квартира в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис дол США за квадрат. В цілому - понад 10 млн грн.
А ось це зальот...  ;o Таки треба цю ДУСю розформовувати к фуям...
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"
den

А ось це зальот...  ;o Таки треба цю ДУСю розформовувати к фуям...

Ти шо, прот ліги сміху?
На кого руку підняв?
Одумайся!
   
Ти шо, прот ліги сміху?
На кого руку підняв?
Одумайся!
Мені піфуй ліга сміху і твоя ліга сексуальних меншин... Але коли керівник відомства отримує квартиру в подарунок від відомства це корупція в чистому вигляді. І добре що це виявили на початку... Надіюся висновки будуть.
   
Мені піфуй ліга сміху і твоя ліга сексуальних меншин... Але коли керівник відомства отримує квартиру в подарунок від відомства це корупція в чистому вигляді. І добре що це виявили на початку... Надіюся висновки будуть.
Да висновок буде, будуть краще це все приховувати, або їм пох., вони нічого нікому не обіцяли...
   
Да висновок буде, будуть краще це все приховувати, або їм пох., вони нічого нікому не обіцяли...
На разі неможливо щось приховати так щоб не виплило нічого. А спроби приховати тільки ще більше відвернуть манюпаса від чергового президента і під кінець каденції він найімовірніше стане прєзіком як і Підро.
   
На разі неможливо щось приховати так щоб не виплило нічого. А спроби приховати тільки ще більше відвернуть манюпаса від чергового президента і під кінець каденції він найімовірніше стане прєзіком як і Підро.
Він стане презиком, як янукович, бо який би не був порох, йому до нього буде завжди далеко...
Знаючи хто на місцях зараз у молодих ригах, то думаю, буде дуже "весело"...
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Надеюсь, был проведен честный открытый конкурс на столь вкусную должность?
Все, как обещали зебуины?
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Что это за коммунизм, наемным работникам хаты раздавать ? Ну полицаям/воякам бараки общажные в аренду бесплатную до конца жизни я ещё понимаю, а всем остальным - максимум проценты по ипотеке, и то не все, а часть.
Ну сколько будет продолжаться социализма с раздачей хат бесплатно ?
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Надеюсь, был проведен честный открытый конкурс на столь вкусную должность?
Все, как обещали зебуины?
Ага. Був. В дуже вузькому колі.
   
Что это за коммунизм, наемным работникам хаты раздавать ? Ну полицаям/воякам бараки общажные в аренду бесплатную до конца жизни я ещё понимаю, а всем остальным - максимум проценты по ипотеке, и то не все, а часть.
Ну сколько будет продолжаться социализма с раздачей хат бесплатно ?
Це треба в Підро питати...
   
Что это за коммунизм, наемным работникам хаты раздавать ? Ну полицаям/воякам бараки общажные в аренду бесплатную до конца жизни я ещё понимаю, а всем остальным - максимум проценты по ипотеке, и то не все, а часть.
Ну сколько будет продолжаться социализма с раздачей хат бесплатно ?
Це не соціалізм, це чистої води корупція, але у нас зараз все по приколу, тому це все фігня, вибрали їжте... :gigi:
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Сергій Борзов потрапив до Державного управління справами два роки тому, як заступник керівника.
:weep: пЄдроти це зашквар
   
:weep: пЄдроти це зашквар
Зашквар продовжується і при новому, вашому, президенту... :gigi:
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"
den

:weep: пЄдроти це зашквар

На фоні того що "всіх старих геть "
Взяти старого бо він має зятя з бізнесу президента
А дружина ще й депутат з політичної партії президента
Це..   не зашквар
Так?
   
все ок, Клоун обещал не ставить друзей/кумовей/родню на должностя! Но это была шутка, так что усбагойтесь.
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

:weep: пЄдроти це зашквар

 :weep:
   
Зашквар продовжується і при новому, вашому, президенту... :gigi:
А почему ты раньше за Борзова молчал, при вашем президенте, почему только сегодня репетуешь? :weep:
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Это уже Свинарчуки!!!!,  или ещё нет? Что то течет за роса зелёного цвета по лицам прихильники певної політсили?
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

А почему ты раньше за Борзова молчал, при вашем президенте, почему только сегодня репетуешь? :weep:
Бо не був на слуху той конкретний борзов (характерне фамілійо, до речі, не гірше "свинарчуків")
А зараз про нього відомо навіть тобі. Чому не обурюєшся?
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Зебуины оборзели! :gigi:
   
А почему ты раньше за Борзова молчал, при вашем президенте, почему только сегодня репетуешь? :weep:
Я за пороха не голосував і завжди критикував, якщо він цього заслуговував, тому  "при вашем", тут не до мене...
По друге, не я розповідав казочки, що ніяких кумів, сватів,зятів, друзів і т.д..., а що виходить, нічим не кращий пороха...
Тому всі притензії, до вашого любителя шаурми і фонтанів, і до вас виборців, які не вміють мізки включати...
Да і прошу, якщо мені щось пишете будь ласка державною а не окупаційно...
   
все ок, Клоун обещал не ставить друзей/кумовей/родню на должностя! Но это была шутка, так что усбагойтесь.
Борзов кум? Друг? Родня?  8-:
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Борзов кум? Друг? Родня?  8-:
Нє, ну те, що його сім'я має відношення до ліги сміху - це чисто соупадєніє.
   
Нє, ну те, що його сім'я має відношення до ліги сміху - це чисто соупадєніє.
:S І шо?
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Кто теперь порохоботы, слово же нарицательное,
Может мы не правильно зелюков называем? Подождите, это только начало, вы ещё взвоете, да нам от того не легче.
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Зеленський призначив главу ДУС: зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Президент Володимир Зеленський призначив керівником Державного управління справами Сергія Борзова, який до цього був тимчасово виконуючим обов’язки.

Його дружина Ірина Борзова – кандидатка-мажоритарниця у Верховну Раду від партії Зеленського "Слуга Народу".

Батько Ірини Борзової, Наум Баруля, є одним із керівників гумористичного шоу "Ліга сміху", яке виробляє студія "Квартал 95" разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Разом із батьком Ірина Борзова володіє ТОВ "Профіль-Н", зареєстрованим у кримському Судаку. Компанія займається діяльністю ресторанів. Після окупації її перереєстрували як російську.

Згідно з бухгалтерською звітністю "Профиль-Н", її прибуток на окупованих територіях з 2014 року постійно зростав. У 2017 році вона заплатила близько 275,4 тисяч рублів податків і внесків.
"Вам панравіцца" (Зе).
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Борзов кум? Друг? Родня?  8-:

А Свынарчук кум Друг? Родня?
   
А ось це зальот...  ;o Таки треба цю ДУСю розформовувати к фуям...

А може не коровники розвалювати а голові колгоспу по сраці дати?  :pooh_lol:

Он у хуйла за поребриком хочь боярі винуваті, а у вас прогрес - не боярі а будівлі... :laugh:
   
Його дружина Ірина Борзова – кандидатка-мажоритарниця у Верховну Раду від партії Зеленського "Слуга Народу".

Батько Ірини Борзової, Наум Баруля, є одним із керівників гумористичного шоу "Ліга сміху", яке виробляє студія "Квартал 95" разом із Drive Production, очолюваним Барулею.

Нікакіх родствєнніков (с) Зе!коМанда
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Нікакіх родствєнніков (с) Зе!коМанда
:D
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Жена главы Госуправделами владеет бизнесом в Крыму



Кандидат в депутаты Ирина Борзова владеет компанией вместе со своим отцом - одним из партнеров президента Зеленского

Борзова владеет 49% компании Профиль-Н, которая зарегистрирована в Судаке.

51% этой компании владеет отец Борзовой, бизнес-партнер президента Владимира Зеленского, один из руководителей юмористического шоу "Лига смеха" Наум Баруля.

Компания занимается ресторанной деятельностью и доставкой продуктов питания.





   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Зелёная роса. Ничего нового.
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Це перший серйозний пройоб ЗЕ.
   
Re: Зять у "Лізі сміху", дружина у "Слузі народу"

Це перший серйозний пройоб ЗЕ.
сохраните этот пост. Даже целый делит, что Богдана не видит, сказал про пройоб Зе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія