Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

а в яку номінацію віднесеш себе ти?)) чи ти вважаєш себе настільки мізерним - не вартим жодної)

де син псіхіатра , волька наш - щоб точніше це охарактеризував))

та 200 активних учасників форуму, що це я ще маю для себе вигадувати щось.
   
ок. до понеділка тоді. на добраніч.

не мамчурить. тримати стрій. )) .а . у тебе зміна закінчилась)))
давай умовимось за умовний сигнал - що в понеділо то будеш точно ти - а не якась бородата тітка під цим ніком))

   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

:X
піду я від вас. назавжди
знову
тобі  теж.треба  змінитись,  нп  лише  73+24  процентам.

Ти вважаєш  щт  множиш  бандустан  на  нуль. Нє,  чувирло,  воно тебе  на  нуль зробить.

Вибір  завжди  за  тобою.
   
не мамчурить. тримати стрій. )) .а . у тебе зміна закінчилась)))
давай умовимось за умовний сигнал - що в понеділо то будеш точно ти - а не якась бородата тітка під цим ніком))


я з proua під цим ніком з 2005 року. так що не п***а дядьку, лягайте спати.
   
та 200 активних учасників форуму, що це я ще маю для себе вигадувати щось.

у тебе девіація тільки на олдбоєві і аелітові? 
 цитм випадком точно має зацікавитись фуп-син-псіхіатра з запоріжжя
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Якась потворна гілка
   
я з proua під цим ніком з 2005 року. так що не п***а дядьку, лягайте спати.

як кажуть наші нові старші брати сшанці - луценки брешуть щоразу коли відкривають рота. то ж вірити твоїм чи будь чиїм словам -  :laugh:
   
у тебе девіація тільки на олдбоєві і аелітові? 
 цитм випадком точно має зацікавитись фуп-син-псіхіатра з запоріжжя

хм...здається мені, це в тебе пєрдак палає :lol: йди вже, чортило.
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Аеліт то якийсь сільський дурник, який тим не менше грає свою гру - як тільки починається якийсь двіж (як на захист стерненка) то від нього починається потік зрадойобського лайна який хтось може почитає і нікуди не піде
Те ж саме з загостреннями на фронті

Але полтавський насрєддін працює трохи тонше, старанно і невплинно вбиває культурний або національний клін між українцями
Плюс зрадойобить «аргументовано» щодо неможливості оборонятись: опускайте руки браття, красная армія всех сільней, і тп
   
Якась потворна гілка
не читав, але засуджую  (tu)
   
Якась потворна гілка

підбирай слова. це гілка чистого щирого свідомого небратскава адіннаротнава українства .  (tu)  [ua]
   
як кажуть наші нові старші брати сшанці - луценки брешуть щоразу коли відкривають рота. то ж вірити твоїм чи будь чиїм словам -  :laugh:

взагалі на тебе насрати та розтерти, тут є люди з проуа, тут є люди з інших форумів, що мене знають.
   
Аеліт то якийсь сільський дурник
мамчур  :super:
   
Аеліт то якийсь сільський дурник, який тим не менше грає свою гру - як тільки починається якийсь двіж (як на захист стерненка) то від нього починається потік сомневающийся* лайна який хтось може почитає і нікуди не піде
Те ж саме з загостреннями на фронті

Але полтавський насрєддін працює трохи тонше, старанно і невплинно вбиває культурний або національний клін між українцями
Плюс сомневающийся* «аргументовано» щодо неможливості оборонятись: опускайте руки браття, красная армія всех сільней, і тп

прошу зафіксувати контрагітацію проти аеліта і олдбоя під час виборів на користь велесоважива

 :X
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Я тут новенькая, и скорее гость, но насколько мне известно:
Велесов - просто инвалид (знаю по ФОРе), с него взятки - гладки.
Аэлит - вообще непонятно за счёт чего держится, за его писанину банят на любом форуме.
Олдбой - классический эмигрант-ватник. Такие люди не нужны никому, нигде и никогда. Разумеется, и на новом своём месте. Его ненависть к остальным естественна.
Все они - психически нездоровые люди и каждый болен по своему. 
   
взагалі на тебе насрати та розтерти, тут є люди з проуа, тут є люди з інших форумів, що мене знають.

слова тобі подібних вартують рівно стільки ж як і твої))))

а те як тобі насратиі розтерти - свідчить що ти перманентно бігаєш за мною по всіх гілках як брошенка :)

   
Аеліт то якийсь сільський дурник, який тим не менше грає свою гру - як тільки починається якийсь двіж (як на захист стерненка) то від нього починається потік сомневающийся* лайна який хтось може почитає і нікуди не піде
Те ж саме з загостреннями на фронті

Але полтавський насрєддін працює трохи тонше, старанно і невплинно вбиває культурний або національний клін між українцями
Плюс сомневающийся* «аргументовано» щодо неможливості оборонятись: опускайте руки браття, красная армія всех сільней, і тп

на самом деле я однозначно за Олди здесь, потому что он тоньше работает и книги в руках держал. Аэлит же с определенного момента просто сорвался в неконтролируемые испражнения руками о клавиатуру, хотя раньше пытался с претензией на интеллект быть. так что мой выбор однозначен. но глас народа пока считает иначе.
   
Я тут новенькая, и скорее гость, но насколько мне известно:
Велесов - просто инвалид (знаю по ФОРе), с него взятки - гладки.
Аэлит - вообще непонятно за счёт чего держится, за его писанину банят на любом форуме.
Олдбой - классический эмигрант-ватник. Такие люди не нужны никому, нигде и никогда. Разумеется, и на новом своём месте. Его ненависть к остальным естественна.
Все они - психически нездоровые люди и каждый болен по своему. 

. о . ще одна доця татка-псіхіатра. напевно сестра вольки))
   
на самом деле я однозначно за Олди здесь, потому что он тоньше работает и книги в руках держал. Аэлит же с определенного момента просто сорвался в неконтролируемые испражнения руками о клавиатуру, хотя раньше пытался с претензией на интеллект быть. так что мой выбор однозначен. но глас народа пока считает иначе.

   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Я тут новенькая, и скорее гость, но насколько мне известно:
Велесов - просто инвалид (знаю по ФОРе), с него взятки - гладки.
Аэлит - вообще непонятно за счёт чего держится, за его писанину банят на любом форуме.
Олдбой - классический эмигрант-ватник. Такие люди не нужны никому, нигде и никогда. Разумеется, и на новом своём месте. Его ненависть к остальным естественна.
Все они - психически нездоровые люди и каждый болен по своему. 



це пздц
як можна мене плутати із олд вудом  :(
   
слова тобі подібних вартують рівно стільки ж як і твої))))

а те як тобі насратиі розтерти - свідчить що ти перманентно бігаєш за мною по всіх гілках як брошенка :)

я створюю свою гілку, до гілки прибігає Аеліт та розказує мені, що я за ним бігаю. ты вообще переколядовал, ебанько? :lol:  :lol:  :lol:
   
це пздц
як можна мене плутати із олд вудом  :(

это реально обидно было.
   
я створюю свою гілку, до гілки прибігає Аеліт та розказує мені, що я за ним бігаю. ты вообще переколядовал, ебанько? :lol:  :lol:  :lol:

ти створив присвячену мені гілку . ти вчинив як вірний фанат-попандопуло. то ж тепер не ний. щев біблії сказано - важка десниця кумира :laugh:
   
Як на мене, то гнида тут Shannou, бо знає, що модерації нема, тому нагло порушує правила форуму.
Гнида - это личинка воши. А это тухложопый наркоман, за которым гоняются кредиторы в Израиле и у нас. Расплачивается жопой, а скоро в ход и органы пойдут. :lol:
   
ти створив присвячену мені гілку . ти вчинив як вірний фанат-попандопуло. то ж тепер не ний. щев біблії сказано - важка десниця кумира :laugh:

що? присвячену тобі? я Олдбою її присвятив, ти сраний андеркарт взагалі. констатую вдруге. брак уваги у дитинстві, пошук уваги у дорослому житті навіть у такий схиблений спосіб серед дорослих. Олді підтвердить.
   
українці знвоу створюють списки - щоб коли прийдуть нові старші брати - за їх спинами різати )) як то було у львові і в києві з євреями в 1941)))

еволюція не торкається українців)  (tu)  [ua]

   
українці знвоу створюють списки - щоб коли прийдуть нові старші брати - за їх спинами різати )) як то було у львові і в києві з євреями в 1941)))

еволюція не торкається українців)  (tu)  [ua]
Показати зображення...

жаль, не могу редактировать ветки, это уже неприкрытая самореклама.
   
що? присвячену тобі? я Олдбою її присвятив, ти сраний андеркарт взагалі. констатую вдруге. брак уваги у дитинстві, пошук уваги у дорослому житті навіть у такий схиблений спосіб серед дорослих. Олді підтвердить.

ша. попандопуло - я на першому місці в списку)0 і гілку ти створрив акурат після того як у тебе вкотре рванув щойно зашитий пердак після узріння лику мого в гілці вольки))а
а тепер звично традиційно всрався і мамчуриш "це не всрався це перемога"

гавном ти жив гавном і доживаєш)))
   
жаль, не могу редактировать ветки, это уже неприкрытая самореклама.

що таке - не встигаєш гогольперекладачем користуватись)))
ну це ж улюблене заняття ваше - створювати списки щоб коли прийде можливість безкарно різати - різати)))

   
попандопуло - а ну давай весь мій оновлений фуп титул)
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

українці знвоу створюють списки - щоб коли прийдуть нові старші брати - за їх спинами різати )) як то було у львові і в києві з євреями в 1941)))

еволюція не торкається українців)  (tu)  [ua]
Показати зображення...

На этом форуме реально нет модерации?
   
ша. попандопуло - я на першому місці в списку)0 і гілку ти створрив акурат після того як у тебе вкотре рванув щойно зашитий пердак після узріння лику мого в гілці вольки))а
а тепер звично традиційно всрався і мамчуриш "це не всрався це перемога"

гавном ти жив гавном і доживаєш)))

 моя мася :lol:  гілку я пообіцяв створити Олді на днях. ти схиблене на своїй персоні єбанько
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1097858.msg25219733#msg25219733
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

На этом форуме реально нет модерации?

Сам в шоці, яке якісне гуано з колгоспника полізло
   
Всі ТРОЄ !
але узбек-жид  - це щось  (td)
   
На этом форуме реально нет модерации?

а які підстави банити за англомовну вікі ?

у тебе претензії до англомовної вікі? у вас несприйняття реальнсоті - )) відторгення)) буває у доць татків -псіхіатрів)))

читай - а то так і дурой помреш
https://en.wikipedia.org/wiki/Lviv_pogroms_(1941)

у львові в 1941 році все теж починалось з складання списків)
   
Сам в шоці, яке якісне гуано з колгоспника полізло
називати англомовну вікі гавном може лиш агент кремля і кацапидл)))

https://en.wikipedia.org/wiki/Lviv_pogroms_(1941)
   
позавчора на фупі була гілка яка так і називалась -
ЧАС СКЛАДАТИ СПИСКИ (tu)  автор  вродь тракер
   
називати англомовну вікі гавном може лиш агент кремля і кацапидл)))

https://en.wikipedia.org/wiki/Lviv_pogroms_(1941)

называть вики, в которую может внести правки любой аэлит, авторитетным источником...надо быть антиукраинской мразью аэлитом.
   
позавчора на фупі була гілка яка так і називалась -
ЧАС СКЛАДАТИ СПИСКИ (tu)  автор  вродь тракер

норм у тебя горит, гнида :lol:
   
чувствуешь, сучара аэлитная, обжигающее дыхание Олди на затылке? :lol: Олдбой, давай! мы с тобой!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія