Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у католиків намічається скандал

у католиків намічається скандал

Кількадесят католицьких священників у Німеччині підписали відкритого листа, в якому засудили рішення Ватикану не благословляти гомосексуальні шлюби. На знак протесту вони планують 10 травня провести вінчання геїв у своїх церквах.

далі https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/8/7292905/

першоджерело https://www.liebegewinnt.de/statement/
   
Re: у католиків намічається скандал

нахрена взагалі їм те благословіння? чи хер в дупу не йде без нього?   :facepalm1:
   
Re: у католиків намічається скандал

А пердаки начнут рваться у скрепоносцев всех стран, включая украинских свидомых гомофобов. :)
   
Re: у католиків намічається скандал

нахрена взагалі їм те благословіння? чи хер в дупу не йде без нього?   :facepalm1:
я не зможу це пояснити безбожнику, пробач
   
Re: у католиків намічається скандал

 гейропа

мать йейо
   
Re: у католиків намічається скандал

я не зможу це пояснити безбожнику, пробач
не переймайся. питання було риторичним  :D  а за безбожника дякую
   
Re: у католиків намічається скандал

нахрена взагалі їм те благословіння? чи хер в дупу не йде без нього?   :facepalm1:

Хер и тетушку нормально без венчания входит. :)
   
Re: у католиків намічається скандал

не переймайся. питання було риторичним  :D  а за безбожника дякую
хіба я тебе з кимось переплутав? Тоді ще одне пробач
   
Re: у католиків намічається скандал

нахрена взагалі їм те благословіння? чи хер в дупу не йде без нього?   :facepalm1:
Хочуть шоу, щоб "все, як у людей". Нєчюткій ти. Ну, і заодно ще раз бажають і таким чином насрать на еті ваши традіционниє ценності.
   
Католическая церковь основана на Писании и традициях, коими содомия объявлена грехом еще тысячи лет назад.
Поэтому немецким священникам нужно либо придерживаться Писания, либо покинуть церковь - и основать собственную, в которой они будут поклонятся Дупе и Фалосу.
   
Re: у католиків намічається скандал

покинуть церковь - и основать собственную
от і я про таку можливу перспективу
   
Re: у католиків намічається скандал

Та мабуть ті священники самі гоми, тому так й збудилися.
   
Re: у католиків намічається скандал

 " Ти кохаєш мене Дидріх?!-" Так,я кохаю тебе,Роланд!"  B-)

 Німці взагалі завжди балувалися п.ідорством, а Берлін-взагалі Содом.  Був та є. Лише при хвюрері його трохи почистили від цього збочення. Не те, щоб я не бачив в Еуропі геїв. Але в інших країнах вони себе не демонструють. Ну так,хіба що на парадах...ну іноді сидячи в каХве, трохи тримаються за ручки,як Хуйло з Ведмедєвим. Але так щоб дуже відкрито,то ні. Крім Німеччини... ( В Британії не був,тре Фомочку спитати-він експерт!)  :D

В Німеччині там дуже багато демонстративно п.ідори себе показують. Одягом... поведінкою. Ну як в Поліцейської академії....

 
   
Re: у католиків намічається скандал

А пердаки начнут рваться у скрепоносцев всех стран, включая украинских свидомых гомофобов. :)

Я вважаю що хто з ким і куди трахається то є особиста справа кожного,але до чого тут традиційна церква? Якщо такі люди хочуть вінчатися то хай створюють окрему церкву та й вінчаються скільки завгодно,абсурдна ситуація. З таким успіхом завтра туди прийдуть з собачками і скажуть обвінчайте бо я хочу це на відео зняти. Ну а чого ні? Якщо ти жрець якоїсь релігії то виконуй її постулати,якщо не виконуєш то створюй власну з такими правилами які тобі потрібні або займись чимось іншим. Дограється католицька церква до того що буде новий розкол у них якщо спустить на тормозах такі речі.
   
Re: у католиків намічається скандал
nik

" Ти кохаєш мене Дидріх?!-" Так,я кохаю тебе,Роланд!"  B-)

 Німці взагалі завжди балувалися п.ідорством, а Берлін-взагалі Содом.  Був та є. Лише при хвюрері його трохи почистили від цього збочення. Не те, щоб я не бачив в Еуропі геїв. Але в інших країнах вони себе не демонструють. Ну так,хіба що на парадах...ну іноді сидячи в каХве, трохи тримаються за ручки,як Хуйло з Ведмедєвим. Але так щоб дуже відкрито,то ні. Крім Німеччини... ( В Британії не був,тре Фомочку спитати-він експерт!)  :D

В Німеччині там дуже багато демонстративно п.ідори себе показують. Одягом... поведінкою. Ну як в Поліцейської академії....

 https://www.youtube.com/watch?v=pbkHJpYCl80

тут ты прав, волька, пидаров даже в армию не берут  :laugh:


   
Re: у католиків намічається скандал

нахрена взагалі їм те благословіння? чи хер в дупу не йде без нього?   :facepalm1:


Я думаю воно їм нафіг не потрібно,це просто борцуни за права сексменшин доводять все до маразму.
   
Re: у католиків намічається скандал

Бегает за мною по веткам опять этот АНАЛЬНЫЙ nik. Напоминаю обчественности: это реальный подтвержденный канадский п.идор, который давно эмигрировал по причине "преследования его за п.едерастию". Так наз.виза для "сексуальных меньшинств." Состоял в ряде гейских интернет тусовок, его вычислил Олд Вуд, да и он сам как-то намекнул,даже хвастался,что вот сдрыснул по этой статье, но таки выяснилось,что этот торонтский почтальон реальный пассивный анальный п.идорок. Видать испытывает к мене какие-то чуйства, извращенец и енто его МСТЯ.

 Я то его стараюсь игнорить,ибо старому натуралу впадлу с гнойным анальным даже словом обмолвиться. Но оно скачет и скачет. Маньяк,чуваки... И он тут не один такой. :D  X(
   
Re: у католиків намічається скандал
nik

Бегает за мною по веткам опять этот АНАЛЬНЫЙ nik. Напоминаю обчественности: это реальный подтвержденный канадский п.идор, который давно эмигрировал по причине "преследования его за п.едерастию". Так наз.виза для "сексуальных меньшинств." Состоял в ряде гейских интернет тусовок, его вычислил Олд Вуд, да и он сам как-то намекнул,даже хвастался,что вот сдрыснул по этой статье, но таки выяснилось,что этот торонтский почтальон реальный пассивный анальный п.идорок. Видать испытывает к мене какие-то чуйства, извращенец и енто его МСТЯ.

 Я то его стараюсь игнорить,ибо старому натуралу впадлу с гнойным анальным даже словом обмолвиться. Но оно скачет и скачет. Маньяк,чуваки... И он тут не один такой. :D  X(

тут минимум 3х250  :laugh:

ну что, уклонист? за базар ответишь, или как всегда, носком занюхаешь, и спать?
   
Re: у католиків намічається скандал

тут минимум 3х250  :laugh:

ну что, уклонист? за базар ответишь, или как всегда, носком занюхаешь, и спать?
==============================
Знов цей хворий анальний збоченець! Ви ж бачите самі... :facepalm:
   
Re: у католиків намічається скандал
nik

ну так что, будешь отвечать, или носок нюхать?

вот я утверждаю, что ты укллонист - ты сам в этом признался, почки "больные", налоги не платил - этим ты хвастался...

трутень ты 100%  :laugh:
   
Re: у католиків намічається скандал

Чота гавном анальным завоняло....
   
Re: у католиків намічається скандал
nik

==============================
Знов цей хворий анальний збоченець! Ви ж бачите самі... :facepalm:


нюхай носки  :weep:
   
Re: у католиків намічається скандал
nik

Чота гавном анальным завоняло....

это твое подходит  :laugh: и ты еще носки не снимал. сам жаловался комуналка дорогая, ты хоть мойся иногда, нужна помощь, ты скажи, мы же не звери.
   
Re: у католиків намічається скандал

это твое подходит  :laugh: и ты еще носки не снимал. сам жаловался комуналка дорогая, ты хоть мойся иногда, нужна помощь, ты скажи, мы же не звери.

може би вам з вольтером перейти в приват і там тойво)))) спілкуватися
   
Re: у католиків намічається скандал

Дебіли :))) В Біблії існує пряма заборона на мужеложство.
   
Re: у католиків намічається скандал

Я вважаю що хто з ким і куди трахається то є особиста справа кожного,але до чого тут традиційна церква?

Я - человек не религиозный, судьбы церкви меня мало волнуют. Но мне кажется, что церковь, это не про "кто с кем спит и куда трахается", а все же по души ее прихожан.

Якщо такі люди хочуть вінчатися то хай створюють окрему церкву та й вінчаються скільки завгодно,абсурдна ситуація.

Мне кажется у католиков сейчас не те времена, что бы разбрасываться своими слугами. Но это их проблемы.

З таким успіхом завтра туди прийдуть з собачками і скажуть обвінчайте бо я хочу це на відео зняти. Ну а чого ні?

Ну вот и вы докатились до сравнения человека с собачками. Все же стоит признать, что человек - это не собачка. Это человек.

Якщо ти жрець якоїсь релігії то виконуй її постулати,якщо не виконуєш то створюй власну з такими правилами які тобі потрібні або займись чимось іншим. Дограється католицька церква до того що буде новий розкол у них якщо спустить на тормозах такі речі.

Мне кажется, что мир меняется, и церковь тоже может меняться. И решать это должны ее бенефициары - священники. Пусть они там письма пишут коллективные друг другу, собираются на разные там синоды, и придумывают, как им жить. Надо ли им разгонять часть своего электората прихожанства, или уже пора подбирать каждую кроху.
   
Re: у католиків намічається скандал

Важнейшая проблема, геям совершенно негде обвенчатся.   :zrada:
   
Re: у католиків намічається скандал

Я - человек не религиозный
цього достатньо
   
Re: у католиків намічається скандал

Важнейшая проблема, геям совершенно негде обвенчатся.   :zrada:
та є, деякі протестанти вінчають, вже не кажу про сектантів
   
Re: у католиків намічається скандал

 :facepalm: тю, а шо вы так возбудились?  :weep: забыли что на сечи промеж запорожцев это была норма. и запарожская мужская лубовь появилась раньше чем в католической явропе. явропа просто скопировала незамысловатые запорожские отношения  X(
   
Re: у католиків намічається скандал

норма
вінчатись в церкві?
   
Re: у католиків намічається скандал

вінчатись в церкві?

зачем? детей же заводить не собирались  8-)
   
Re: у католиків намічається скандал

зачем?
а тема про що?
   
Re: у католиків намічається скандал

Дебіли :))) В Біблії існує пряма заборона на мужеложство.

Маленький мальчик Сирожа молил бога, что бы тот послал ему велосипед... Потом понял, что это не работает, изучил, как устроена церковь, украл велосипед, и начал молить бога о прощении греха. Катаясь на отличном велике. :)

Что вы так переживаете? А церкви на что? Пусть попы отпускают грешникам их грехи. Венчают, и отпускают... венчают,  отпускают. :) Кошмарный сон священника - прихожане перестали грешить. :)
   
Re: у католиків намічається скандал

изучил, как устроена церковь
церква так не працює
   
Re: у католиків намічається скандал

Дебіли :))) В Біблії існує пряма заборона на мужеложство.
================================
nik АНАЛЬНЫЙ так не считает. Он у нас настоящий реальный LGBT+QRA ABCD....  Активист! Пля! Но и маньячок. Видите как бегаеть!  Призналось что дрочит на Жана Маре! :facepalm:  :D  X(
   
Re: у католиків намічається скандал

Я так думаю, що вони вже перестали бути католицькими  священиками. І храми належать єпархії, а не громаді, то просто туди призначать нового. Тай по всьому
   
Re: у католиків намічається скандал

Видать испытывает к мене какие-то чуйства,
запарожская мужская лубовь
Це натяк?
   
Re: у католиків намічається скандал

Увы! Я не разделяю яго чуйств. Тут,конечно,немало геев, но такое маньячное...  :D  Я старый натурал. Может енто и не модно сейчас и не в тренде, но меняться уже не буду. :D   И самое смешное,чуваки и чувихи, что этот nik и ВПРАВДУ Ж П.ИДОРОК! Это не обзывание и нисколько не шутка!

ОТАК ОТ!
   
Re: у католиків намічається скандал

Якщо Ватикан дасть таку згоду, це буде кінець католицької церкви.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія