Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кабмін пропонує Фонд розвитку людського капіталу для айтішників! (tu)

При добровільному переході
Це і є оті гарантії та переваги. :)

ну я залишусь на свої групі, поки не побачу якихось плюшок які мене зацікавлять перейти на нову групу ...
   
приклад чоколядової сліпоти ...

Вам вже, як в Ріксосі, все в картинках пояснюють, но ніт   :D
   
Вам вже, як в Ріксосі, все в картинках пояснюють, но ніт   :D

на картинці написано третя група не міняється і не скасовується, перехід на нову ДОБРОВІЛЬНИЙ ...
чи ви не бачите цього ? чоколядом очі підзалило ?
   
НАБУ провело обшуки в офісі IT-компанії SAP
СЕРЕДА, 4 ВЕРЕСНЯ 2019, 12:25
1 ПЕРЕГЛЯД  8


Національне антикорупційне бюро 3 вересня провело обшуки в українському офісі міжнародної продуктової IТ-компанії SAP.

Про це заявив керівник офісу SAP в Україні Максим Матяш під час зустрічі уряду з експортною ІТ індустрією, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вчора в нашому офісі пройшов обшук НАБУ. Робота була заблокована не на один день, а на дуже тривалий період", - підкреслив Матяш.

Він звернув увагу прем'єр-міністра на те, як проходять обшуки в IТ- компаніях, та звернувся з проханням проконтролювати цю сферу роботи силовиків.

Водночас прем'єр запропонував керівництву SAP Ukraine подати коротку довідку про те, що відбувалося, на яку відреагує Кабмін.

SAP Ukraine є дочірнім підприємствам німецького виробника IТ-рішень з управління підприємствами (ERP Systems) SAP SE.

https://www.epravda.com.ua/news/2019/09/4/651255/


От цікаво,  шо ЗЕ буде блеяти Меркель на Нормандській зустрічі  коли до неї дійте інфа шо його прихильники певної політсили розбушувались та загубили нюх  :D

це чи не єдина на 100% біла IT компанія в Україні яка принципово не використовує ФОП для своїх співробітників і сплачує всі податки
   
на картинці написано третя група не міняється і не скасовується, перехід на нову ДОБРОВІЛЬНИЙ ...
чи ви не бачите цього ? чоколядом очі підзалило ?

Ну ми ж знаємо як працює наша податкова. Мене викликають і кажуть - "Ми рекомендуємо вам перейти на нову форму податкування. А якщо ні - то.... (і натяк на те, що мене перевірками просто заїбуть)". І плюс - що за нах "Людський капітал"? Я сам вивчився за свої власні гроші і час - в мене ніхто не вкладався. І я зараз ложив абсолютний болт на тих, хто вчиться на ІТ.
   
В США есть подобное. Вот не помню не хочу врать в деталях. Но компании  с прибыли или дохода в ярд платят 50млн в фонд развития студенческих програм, делегируют своих людей в конкурсную комиссию. И затем все университеты США борются за эти многомилионные гранты. А вы думали откуда у них деньги на многомилионные лаборатории?
у цивілізованому світі компанії борються за реноме соціально-відповідальних. У нас за реноме хто більше на суспільство насре
   
Щось друже Люкс не їде у Гейропу платити податки і прихильники певної політсили теж платити не хоче
   
Щось друже Люкс не їде у Гейропу платити податки і прихильники певної політсили теж платити не хоче
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався. Якщо платити 10 відсотків - тоді краще Європе, де хоч і податки вищі, але краща інфраструктура, рівень життя і т.д Якщо піднімаєте податки - то вибачте - давайте тоді і рівень життя та інфраструктури як в Європі - а то 10 відсотків плати, але будеш жити так і далі в гавні і їздити оп розбитих дорогах.
   
АЛЕ якщо ФОП добровільно перейде на запропоновану схему, він матиме більше плюшок.
псевдофопам полюбе жопа, тут важливо лише хто встигне реструктуризуватися
   
я зараз ложив абсолютний болт
оце він і є, український соціально-безвідповідальний бізнес
   
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався. Якщо платити 10 відсотків - тоді краще Європе, де хоч і податки вищі, але краща інфраструктура, рівень життя і т.д Якщо піднімаєте податки - то вибачте - давайте тоді і рівень життя та інфраструктури як в Європі - а то 10 відсотків плати, але будеш жити так і далі в гавні і їздити оп розбитих дорогах.
платіть 50% як в Данії, і буде вам інфраструктура :lol:
   
платіть 50% як в Данії, і буде вам інфраструктура :lol:

Буде - ага... Ми просо не віримо нашим чиновникам і все. Коротко кажучи - дурацька ініціатива. Я думав? що може мізків у них вистачить не лізти туди, де хоч якийсь ріст є. Так ні - давай і ІТ задушимо нафік.
   
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався.
:weep: Епоха жадібності закінчилась, час ділитись, шановний!
   
Бо 5% - це той баланс, що вже історично вибудувався. Якщо платити 10 відсотків - тоді краще Європе, де хоч і податки вищі, але краща інфраструктура, рівень життя і т.д Якщо піднімаєте податки - то вибачте - давайте тоді і рівень життя та інфраструктури як в Європі - а то 10 відсотків плати, але будеш жити так і далі в гавні і їздити оп розбитих дорогах.

10% в Европе? :lol:
   
Буде - ага... Ми просо не віримо нашим чиновникам і все. Коротко кажучи - дурацька ініціатива. Я думав? що може мізків у них вистачить не лізти туди, де хоч якийсь ріст є. Так ні - давай і ІТ задушимо нафік.

де у Європі 10% ?
і чим айті відрізняється від торгівлі хлібом шоб мати такі преференції ?
крім надвисоких неоподаткованих "зарплат" нічим.
і цей, я взагаліто за Айтішників.
хоч комусь добре останні роки  (tu)
   
оце він і є, український соціально-безвідповідальний бізнес

Ви читали - про що я вище написав. Я сам себе зробив і мені ніхто нічим не допомагав. Якого лисого я маю зараз комусь віддавати? Точніше так скажу - якщо от я бачу конретного талановитого хлопчину в якого є хист до ІТ, але немає грошей - я допоможу йому. Але тут - віддавай гроші у якийсь фонд, яким буде невідомо хто розпоряджатись. А потім виявиться, що синочок якогось чинуші неймовірно талановитий і йому треба терміново стипендію надати. Та їб..в я їх в рот
   
Якого лисого я маю зараз комусь віддавати?
Тому що бюджет треба наповнювати. Чи ви кнур-свинарчук?
   
де у Європі 10% ?
і чим айті відрізняється від торгівлі хлібом шоб мати такі преференції ?
крім надвисоких неоподаткованих "зарплат" нічим.
і цей, я взагаліто за Айтішників.
хоч комусь добре останні роки  (tu)

В Європі немає 10 відсотків - але я мав на увазі, що тоді вже немає змісту сидіти в Україні. Вже тоді можна і про релокацію думати
   
Ви читали - про що я вище написав. Я сам себе зробив і мені ніхто нічим не допомагав. Якого лисого я маю зараз комусь віддавати? Точніше так скажу - якщо от я бачу конретного талановитого хлопчину в якого є хист до ІТ, але немає грошей - я допоможу йому. Але тут - віддавай гроші у якийсь фонд, яким буде невідомо хто розпоряджатись. А потім виявиться, що синочок якогось чинуші неймовірно талановитий і йому треба терміново стипендію надати. Та їб..в я їх в рот

будеш віддавати з часом.
як і усі решту вже віддають. і до вас доберуться з часом.
поки ше не віддаєш - купуй нерухомість. бо потім буде значно важче.
п.с я не жартую.
усі друзі кєнти  программери купують квартири. поки є 5% і не більше.
   
Тому що бюджет треба наповнювати. Чи ви  -свинарчук?

Не трогайте ІТ - і поступово бюджет буде наповнюватись. Просто не трогайте. ТІльки щось змінете - зразу ж не будете мати навіть те що і є. Особисто для мене я бачу наступний шлях - якщо піднімуть до 10 відсотків - тоді на рік в тінь і потім переїзд, чи то в Чехію, чи то в Словакію.
   
В Європі немає 10 відсотків - але я мав на увазі, що тоді вже немає змісту сидіти в Україні. Вже тоді можна і про релокацію думати

тільки США і на вдвічі більші доходи.
якшо ти програмер то ти сам знаєш шо це так.
в Європі до кінця місяця залишить о.оо євро.
в Україні таки ше залишаються гроші після сплати 5%.
   
будеш віддавати з часом.
як і усі решту вже віддають. і до вас доберуться з часом.
поки ше не віддаєш - купуй нерухомість. бо потім буде значно важче.
п.с я не жартую.
усі друзі кєнти  программери купують квартири. поки є 5% і не більше.

Можливо ви і праві. Хоча нерухомість ще та бульбашка. Я якось не розумію? як при середній зарплаті в 300 баксів метр житла може коштувати 500. Але в нас тут багато дивностей є. От презиент клоун - я якось вже з цим навіть змирився
   
может хоть оборот увеличат? хотя-б до $1M
   
як при середній зарплаті в 300 баксів метр житла може коштувати 500.


бо є на то попит, вам то гріх жалітися, вже мали б 5 квартир купити за свої доходи
   
Ви читали - про що я вище написав. Я сам себе зробив і мені ніхто нічим не допомагав. Якого лисого я маю зараз комусь віддавати? Точніше так скажу - якщо от я бачу конретного талановитого хлопчину в якого є хист до ІТ, але немає грошей - я допоможу йому. Але тут - віддавай гроші у якийсь фонд, яким буде невідомо хто розпоряджатись. А потім виявиться, що синочок якогось чинуші неймовірно талановитий і йому треба терміново стипендію надати. Та їб..в я їх в рот
я саме про це і кажу)))
   
Тому що бюджет треба наповнювати. Чи ви  -свинарчук?
інфраструктуру вибудовувати!
))
   
Не трогайте ІТ - і поступово бюджет буде наповнюватись. Просто не трогайте. ТІльки щось змінете - зразу ж не будете мати навіть те що і є. Особисто для мене я бачу наступний шлях - якщо піднімуть до 10 відсотків - тоді на рік в тінь і потім переїзд, чи то в Чехію, чи то в Словакію.
патріот! (tu)
   
Особисто для мене я бачу наступний шлях - якщо піднімуть до 10 відсотків
Cлона їдять по шматочку. Від 5 до 10 за 5 років, ніхто і не помітить.

тоді на рік в тінь
Баканов, тут чорт!

чи то в Чехію, чи то в Словакію
:weep: З копійчаними зарплатами, високими податками, іншою мовою  :super:
   
может хоть оборот увеличат? хотя-б до $1M
в тебе ж офшор, йо
   
Премьер утверждает, что крупнейшие IT-компании согласились платить дополнительный налог

Идея создания Фонда развития человеческого капитала, который будет финансироваться за счет налогов с ИТ-отрасли, дискутировалась в течение трех последних месяцев. Об этом сказал на брифинге премьер-министр Украины Алексей Гончарук, передает корреспондент РБК-Украина.

отметил премьер, главная идея заключается в том, чтобы помочь IT-отрасли сконцентрировать ресурс, которым она сама будет руководить, и решать проблемы, которые сдерживают ее развитие.

"У нас сейчас явная проблема с университетами, которые выпускают новых молодых людей. У нас явная проблема с тем, что молодые люди уезжают из страны", - сказал он.

Гончарук считает, что для решения проблем нужно "организовать отрасль, которая сегодня является локомотивом, которая сегодня растет".

Премьер сообщил о встречах с "десятками менеджеров крупных компаний". По его словам, новый налог - "это согласованная с ними модель".

Гончарук заявил, что вмешательство государства в деятельность Фонда развития человеческого капитала будет минимальным.


В то же время правительство продолжает собирать мнения представителей отрасли. "Мы допускаем, что модель может быть изменена", - сказал он.
   
крупнейшие IT-компании согласились платить дополнительный налог


 :gigi:


чистый рекет,  вы нам добровольно 5% от оборота в администрирование, в обход бюджета  :D

а мы вам гарантию отсутствия лишних проблем  :)

схема дискутировалась в течение трех последних месяцев  X(
   
рехформи прихильники певної політсили
   
на картинці написано НЕ СКАСОВУЄТЬСЯ І НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ ...
хз .. мо їй чоколядом так очі залило ...
так третя група залишиться, але податки там піднімуть  :laugh:
обіцяли ж 15-20 відсотків вліпити
побіжать усі на 11 відсотків аж бігом

   
і чим айті відрізняється від торгівлі хлібом шоб мати такі преференції ?
тим, що практично не витрачаючи матеріальних ресурсів, приносить купу цілком матеріальної валюти до країни
а торгівля хлібом з точністю до навпаки
   
Премьер утверждает, что крупнейшие IT-компании согласились платить дополнительный налог

Идея создания Фонда развития человеческого капитала, который будет финансироваться за счет налогов с ИТ-отрасли, дискутировалась в течение трех последних месяцев. Об этом сказал на брифинге премьер-министр Украины Алексей Гончарук, передает корреспондент РБК-Украина.

отметил премьер, главная идея заключается в том, чтобы помочь IT-отрасли сконцентрировать ресурс, которым она сама будет руководить, и решать проблемы, которые сдерживают ее развитие.

"У нас сейчас явная проблема с университетами, которые выпускают новых молодых людей. У нас явная проблема с тем, что молодые люди уезжают из страны", - сказал он.

Гончарук считает, что для решения проблем нужно "организовать отрасль, которая сегодня является локомотивом, которая сегодня растет".

Премьер сообщил о встречах с "десятками менеджеров крупных компаний". По его словам, новый налог - "это согласованная с ними модель".

Гончарук заявил, что вмешательство государства в деятельность Фонда развития человеческого капитала будет минимальным.

В то же время правительство продолжает собирать мнения представителей отрасли. "Мы допускаем, что модель может быть изменена", - сказал он.

покажите это Люксу
он уже согласен  :D
   
платіть 50% як в Данії, і буде вам інфраструктура :lol:

не буде тому як
якщо в умовний офіс з 1000 українських ФОПів завтра зайде ГПУ і видасть 1000 штрафів щодо використання праці без належного оформлення договорів репутація компанії полетить під три чорти. А хто дасть гарантії, що цього не станеться? Ніхто.



   
почалося, всякі мудаки муть проштовхують, пашлі вон.  (td)
100500%
пашли найух гниды рукожопые без вас все вертится и нехер трогать.
   
Премьер утверждает, что крупнейшие IT-компании согласились платить дополнительный налог
Це не компанії погодились
Це вони добазарились що співробітники будуть платити
   
так третя група залишиться, але податки там піднімуть  :laugh:
обіцяли ж 15-20 відсотків вліпити
побіжать усі на 11 відсотків аж бігом
а через год и там +20%
   
почалося, всякі мудаки муть проштовхують, пашлі вон.

та ти ж сьодня цiлував свого приЗедента в розову дупу...а тут на..мудаки..поки вас по башцi не шандорахне..асанни спiватаете..зе бiли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія