Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Задержан подозреваемый в убийстве Ноздровской по словам спикера МВД Украины

v-образні ольгінці - гавкають, а влада працює

Цитувати
Затриманому підозрюваному у вбивстві юриста і правозахисниці Ірини Ноздровської оголошено про підозру.

Про це ввечері 8 січня повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"Слідчий Вишгородського відділу поліції оголосив підозру у вбивстві Ірини Ноздровської", - зазначив він.

При цьому Луценко додав, що працівники Нацполіції та прокуратури "змогли зробити свою справу в умовах штучно створеної, політизованої істерії, як зробили це у понад 2 тисячах проваджень по вбивствах минулого року".
   
v-образні ольгінці - гавкають, а влада працює

ВОНА или ВОНи
   
v-образні ольгінці - гавкають, а влада працює

А когда убийц Самарского найдут
   
Так шо, не Порошенко і не Аваков? ну може хоч виявиться якимось порохоботом. А то ж у зрадойобів пердаки розірве
Пора вводити смайлик порохобот-їбанько.
   
твоя сусідська собака в Ольгіно це vittrym  чи вафлєт? Хоча вони дійсно гавкають та воняють тут сильно

уймись, ботяра, ты повторяешься и стал скучен :weep:

Останнє редагування: 8 січня 2018 22:24:07 від vittrym
   
твоя сусідська собака в Ольгіно це vittrym  чи вафлєт? Хоча вони дійсно гавкають та воняють тут сильно

Хуйлоботам не дає спати спокійно існування української влади.
Зрадодрочери брешуть, караван іде.
 [ua]
   
vadym
напиши : хуйло - хуйло
   
vadym
напиши : хуйло - хуйло
Предыдущая смена была более адекватной
зовите Шарика обратно
   
Предыдущая смена была более адекватной
зовите Шарика обратно

відповідь закономірна від ольгінця

вадіг, так все ж напиши: хуйло - Хуйло
   
відповідь закономірна від ольгінця

вадіг, так все ж напиши: хуйло - Хуйло
Мне уже без тебя скучно стало
решил что тебя этой тупой slp заменили
даже на твоем фоне видно что это либо женщина либо какой то слабоумный
   
Оперативно! Молодці!
   
Юрій Луценко
2 год ·
Щойно слідчий Вишгородського відділу поліції оголосив підозру у вбивстві І. Ноздровської.
https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri
   
Адвокати і родичі Ноздровської мають сумніви, що затриманий - реальний убивця
276 переглядів
0
Понеділок, 8 січня 2018, 23:40
0
0
0

Адвокати і родичі вбитого юриста і правозахисниці Ірини Ноздровської мають сумніви у тому, що затриманий за підозрою в її вбивстві Юрій Россошанський - реальний виконавець злочину.

Про це у коментарі Українській правді повідомив представник сторони потерпілої, адвокат Анатолій Худяков.

"Зі ЗМІ нам стало відомо, що затриманий - Юрій Россошанський, батько Дмитра. Але і у нас, як у представників сторони потерпілої, і у родичів Ірини - її дочки, зокрема, - викликає дуже великий сумнів, що затриманий - реальний виконавець", - заявив Худяков.

За його словами, даний затриманий - "найлегша, проста версія, яка лежала на поверхні".

"Тіло Ірини знайшли недалеко від будинку Россошанських. Знайшли так, ніби його ніхто не ховав. Тобто його мали залишити так, щоб його знайшли. Тому перші, до кого б виникли питання - сім'я Россошанських", - зазначив Худяков.

При цьому він зазначив, що ситуація з вироком у справі, яким займалася в останні роки Ірина про загибель її сестри в результаті ДТП за участю Дмитра Россошанського, ще не була остаточною і його родичам за останні 2 роки "нічого не заважало скоїти вбивство".

"Говорити, що у Юрія Россошанського були мотиви - що Дмитра посадили і у справі поставлено крапку, - не можна. Захист Дмитра може використовувати закон про амністію ("Закон Савченко"- ред.), і Дмитро міг би досить швидко вийти за амністією. Відповідно, мотив для його батька жорстоко вбивати Ноздровську - дуже "натягнутий", - впевнений адвокат.

Худяков додав, що за роки розслідування і за час суду Юрій Россошанський поводився "досить стримано".

"Були коментарі, якісь загрози, але ніхто їх, і Ірина в тому числі, не сприймав як такі, що матимуть наслідки", - додав він.

Адвокат підкреслив, що у нього і у адвокатів виникають "дуже великі питання" в зв'язку з тим, що правоохоронці не дають їм ознайомлюватися з матеріалами справи.

"Чи не хочуть від нас щось приховати ... тому що ми миттєво побачимо, якщо доказова база - слабка", - зазначив Худяков.

"Однозначно одне - справу було підготовлено, а час - вибрано. Замовником і виконавцем. І виконано грамотно", - заявив адвокат.

За даними Худякова, справу за фактом вбивства Ноздровской порушено за ч.1 ст.115 "Умисне вбивство" (до 15 років ув'язнення).

"На мій погляд, тут - ч.2 ст.115, де покарання - до довічного ув'язнення. Але тяжкість покарання має бути встановлена ​​з урахуванням того, яким способом було скоєно злочин, з яких мотивів. На тілі Ірини - 15 колотих ран", - заявив адвокат.

Він додав, що родичі загиблої "хотіли б розуміти реальну картину" в результаті розслідування, а не "отримати козла відпущення, на якого зручно повісити справу".

http://www.pravda.com.ua/news/2018/01/8/7167799/
   
то затримання зрада, чи перемога?  :S
   
то затримання то зрада, чи перемога?
Копи  одразу пресують двох підозрюваних з різними мотивами.
Хто першим зізнається - той сяде. Подивимось, хто витриваліший. Можна робити тоталізатора... :facepalm1:
   
то затримання зрада, чи перемога?  :S

ну так хотіли ж розкрутити ледь не політичне вбивство, а виявляється, що це все ж таки битовуха і тут навіть брата підозрюваного суддю ніяк не причепиш. От якби то суддя найняв кілерів для вбивства, ото б було діло, а так про що писати, про що говорити, як суспільство збурювати
   
ну так хотіли ж розкрутити ледь не політичне вбивство, а виявляється, що це все ж таки битовуха і тут навіть брата підозрюваного суддю ніяк не причепиш. От якби то суддя найняв кілерів для вбивства, ото б було діло, а так про що писати, про що говорити, як суспільство збурювати

думаєш таки наркоша?


а потім її таки вбив і вкинув у річку напроти будинку свого брата. ну хоча може він теж наркоша, як і синуля, то тоді все можливо

   
Якщо родич винуватця ДТП, залишається лише дивуватися, які йолопи... Одразу після суду так робити - це п***а.

это называется "а нам пох@й"..
может хоть это убийство покажет всю степень отмороженности некоторых судейских..
они реально себя богами в Украине чувствуют..
   
Якщо родич винуватця ДТП, залишається лише дивуватися, які йолопи... Одразу після суду так робити - це п***а.
они мыслят даже не так как обычные люди.
ничего удивительного.
   
думаєш таки наркоша?


можливо, можливо алкоголь, можливо якесь затьмарення, можливо вирішив синулю врятувати ціною власної свободи. але можливо що й обмовив себе. все може бути
   
это называется "а нам пох@й"..
может хоть это убийство покажет всю степень отмороженности некоторых судейских..
они реально себя богами в Украине чувствуют..

а до чого тут суддя?
   
а я усматривал в этом убийстве цель дестабилизации в Украине
   

а Библия учит не мстите возлюбленные Я воздам .
   
а я усматривал в этом убийстве цель дестабилизации в Украине
А результатов "реформированной судебной системы Украины" не видишь?
Странно, а она уже есть, ну если верить Президенту.
   
когда её сестру сбили то был несчастный случая а когда она начала мстить то получилось убийство - от такие то дела малята, а Библия учит не мстите возлюбленные Я воздам .

В чем ее месть заключалась, она, кого то убила?
Ее убили, если ты заметил.
   
Якщо родич винуватця ДТП, залишається лише дивуватися, які йолопи... Одразу після суду так робити - це п***а.

якщо б не резонанс, то фіг би кого знайшли
   
Жена задержанного по подозрению в убийстве Ноздровской: «У Юры будто что-то случилось с головой»
Екатерина КОПАНЕВА, «ФАКТЫ»

09.01.2018 0:05 758


Жена Юрия Россошанского, задержанного по подозрению в убийстве Ирины Ноздровской, рассказала «ФАКТАМ», где был ее муж в день исчезновения Ирины.

- Когда я нашла записку мужа, мне стало страшно, — рассказала «ФАКТАМ» Ольга Россошанская. — У него как будто что-то случилось с головой… Даже если он признался в убийстве, я не верю, что он мог такое сделать. Мужу 64 года. Он крупный, но очень медлительный. Не представляю, как он мог сделать это физически. Да еще и в то время, когда по селу ходили люди. Ведь, по версии следствия, это был вечер, а не ночь. А потом, как следует из их версии, он взял ее (Ноздровскую. — Авт.) на плечи и понес… Я этого не представляю.

— Где был ваш муж 29 декабря?

- Дома. В начале третьего дня к нам в гости приходил сват. Они с мужем выпили, помянули покойного родственника. А вечером, как мне кажется, Юра тоже был дома. Дело в том, что я живу в доме, а муж — на летней кухне. Он ночует там. Я вечером была занята: стирала, гладила, собирала сыну в СИЗО передачу. Уходя к себе, Юра сказал, что ляжет спать пораньше. У меня нет привычки контролировать каждый его шаг. Мне кажется, он был у себя. Сосед Коля рассказал, что когда в полвосьмого вечера подошел к нашему дому, калитка была закрыта на засов. Муж так закрывает калитку, когда уже не собирается никуда выходить.

Утром 30 декабря мы с мужем ехали вместе: я на работу, а он — отвезти сыну передачу. Юра был спокоен, вел себя нормально. Об исчезновении Ноздровской не говорили — я об этом узнала позже.

- На суде 27 декабря, где Ноздровская добилась, чтобы Дмитрий Россошанский не попал под закон «Об амнистии», ваш муж открыто угрожал Ирине…

— Юра был сильно возмущен происходящим. Мы ждали сына. Его должны были наконец выпустить из СИЗО. Дима ведь попадал под амнистию! Юру всего колотило: как же так?! Его возмущала даже не столько Ноздровская, сколько решение судей. Понимаете, мы так надеялись, что Дима выйдет! Но в суде верили только Ноздровской. А нам не верил никто. Да, сын сбил ту девочку. Но он не был пьян. Когда он ее сбил, в прессе назвали Диму сыном областного прокурора. Клевета! Мой муж всю жизнь проработал водителем. Потом прицепились к тому, что дядя Димы — председатель суда. Это, положим, правда, но мы с тем дядей даже не общались… Конечно, Юру все это допекло. Когда стало известно, что Ноздровскую убили и началась очередная травля сына в прессе, я сказала мужу: «Вот увидишь, все равно нас сделают крайними. Нас во всем обвинят». А у него от этих слов аж пот проступил. Теперь думаю: а вдруг этими словами я надоумила его признаться в убийстве?

 — Вы не допускаете, что он действительно мог это сделать? Выпил, алкоголь ударил в голову…

 — Нет. Но я допускаю, что Юра мог во всем признаться, чтобы не трогали других — нас с дочкой, друзей Димы. Ребята ходили на суды, чтобы нас поддержать. А тут получилось, что их стали тягать на допросы. Возможно, муж испытывал перед ними чувство вины. 29-го, когда они сидели со сватом, Юра был спокоен. Помню, он только сказал что-то вроде: «Не тут страну назвали Гондурасом. Кто у нас судьи? Все, что мы говорим, даже не рассматривается».

Хотя в последнее время у мужа бывали странности. Например, 28 декабря я попросила его поздравить наших племянниц. Юра всегда был очень общительным, родных называл только в уменьшительно-ласкательной форме: Оленька, Анечка… А тут приехал к племяннице, отдал ей пакет со словами: «Аня, на» — развернулся и поехал. Это было совсем на него не похоже. Вчера утром я ехала на работу, а Юра должен был ехать к дочке. Доехав до работы, я позвонила ему уточнить, есть ли дома йогурт. Потом выхожу с работы в магазин — а он стоит, ждет меня. «Почему ты здесь? — говорю — Ты же к дочке поехал!» А он так странно на меня смотрит: «Ну ты же позвонила…» Как будто не совсем понимал, что делает. Когда я рассказала о произошедшем сыну Диме, он сказал: «Наверное, у папы что-то с головой».

 — Вы разговаривали с мужем после задержания?

 — Это был короткий разговор по телефону. Услышав его голос, я расплакалась: «Что случилось? Тебя запугали? Ты не мог такого сделать! У них есть улики?» А он: «Ты не переживай. С тобой дочь. А еще у вас там есть охрана». Я повторяю вопрос об уликах, а он свое: «У вас есть охрана, я побеспокоился…» Вот и весь разговор.

— Что за охрана?

— Сейчас наш дом со всех сторон окружен. Тут не меньше семи полицейских машин и даже пожарная машина. Не знаю, что они все тут делают. Лично я об охране никого не просила.

Ранее «ФАКТЫ» сообщали, что задержанный по подозрению в убийстве Ирины Ноздровской Юрий Россошанский оставил родным записку. Сын Юрия Россошанского Дмитрий два года назад насмерть сбил сестру Ирины Ноздровской Светлану. С тех пор Ирина добивалась наказания для Россошанского-младшего.



Останнє редагування: 9 січня 2018 02:12:26 від Мазепа, Київ
   
так что, на инсультника повесят?
Ну так всі зрадофіли ФУПа кричали, що це треба родину водятла за жабри брати.
Ну ось взяли (напевно таки прислухалися) - і що, знову не того взяли ?  :shuffle:
   
Ну так всі зрадофіли ФУПа кричали, що це треба родину водятла за жабри брати.
Ну ось взяли (напевно таки прислухалися) - і що, знову не того взяли ?  :shuffle:

ну так все педрососы фупа кричали шо таки есть за шо ее наказать
так хто на самом деле наказал?
   
Пора содержание записки публиковать
   
После инсульта,  выпил,  нуну
   
Убивство Ноздровської. Підозрюваний розповів деталі злочину – ЗМІ
За інформацією ЗМІ, Россошанський повідомив, що завдав правозахисниці ударів у шию.
Підозрюваний у вбивстві Ірини Ноздровської Юрій Россошанський заявив, що діяв сам і скоїв злочин унаслідок сварки з правозахисницею на зупинці громадського транспорту в селі Демидів. Про це пише Insider з посиланням на джерело.

"Під час допиту він сказав, що на зупинці сталася сварка, після чого він дістав ніж і завдав потерпілій ударів у шию. Після скоєння злочину він відтягнув її до річки, одяг, на якому залишилися краплі крові, спалив у себе вдома в грубці", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Россошанський Юрій Вікторович, 1954 року народження є батьком Дмитра Россошанського - водія, який у вересні 2015 року збив на смерть сестру Ноздровської - Світлану Сапатинську.

Як повідомлялось, 8 січня поліція встановила та затримала підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. При цьому INSIDER повідомили джерела в правоохоронних органах, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської виявився Юрій Россошанський. Згодом, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що затриманому у справі про вбивство оголосили про підозру. 

Нагадаємо, 1 січня у Київській області, в одній із річок, правоохоронці знайшли тіло правозахисниці Ірини Ноздровської. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". У справі про вбивство слідчі допитали вже близько 50 людей. У Нацполіції уже назвали чотири основні версії вбивства Ноздровської. Згодом голова поліції у Київській області Дмитро Ценов заявив, що, згідно з експертизою, смерть правозахисниці Ірини Ноздровської настала за дві-три доби до того, як знайшли тіло.

Згодом, у Нацполіції повідомили, що, за попередніми даними експертизи тіла правозахисниці Ірини Ноздровської, вона померла від множинних колото-різаних ран.

Близькі Ірини Ноздровської повідомили про її зникнення 29 грудня. Зникла на шляху з Києва в село Демидів Вишгородського району. Вона вела справу про загибель своєї сестри, яку у вересні 2015 року насмерть збив Дмитро Россошанський - племінник районного судді, на момент ДТП знаходився у стані наркотичного сп'яніння.

Через два роки після ДТП Ірина змогла добитися покарання для Россошанському. Наприкінці травня 2017 року суд засудив його до семи років позбавлення волі, однак 27 грудня він ледь не вийшов з-під варти: в Апеляційному суді Київської області адвокат намагався оскаржити вирок і підвести свого клієнта під амністію, використовуючи порушення, допущені судом першої інстанції. Як стверджували родичі Ірини, вона постійно отримувала погрози від Россошанського.

Insider
   
ага

і довідку зараз принесуть, що він інвалід і придурок по життю
вже і палочку придумали і т.д.
дивіться записи з суду, де цей урод зовсім не схожий на інваліда

зрадофільство - це невиліковний діагноз

до слова, якщо палив одяг дома, то знайдуться сліди, хоча б від гудзиків і т.д.
   
Ну так всі зрадофіли ФУПа кричали, що це треба родину водятла за жабри брати.
Ну ось взяли (напевно таки прислухалися) - і що, знову не того взяли ?  :shuffle:
Это типа как "диабетчик Порошенко на радостях от принятия безвиза сожрал пять кило конфет Ромашка собственного производства" :gigi:
   
осталось найти кровь на одежде Ю. Россошанского и дело в шляпе. Луценко уже инструктирует экспертов.
   
Не поймали хуево
Поймали хуево
Вас дебилов не поймешь.
   
Не поймали хуево
Поймали хуево
Вас дебилов не поймешь.

везде зрада и виноват всегда Порошенко  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія