Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт :)

Ти не розумієш. Сучасні молодіжні блогери, це інфлюенсери, вони влпивають на свідомість молодого покоління, на майбутнє, і дійсно дуже важливо все це відслідковувати і скеровувати в правильне русло

А Ківа фрік, і це дуже добре, що він отаке говорить. В іделі було б, якби він оце говорив і прилюдно мастурбував на камеру.

Я розумію що хтось тупо сцить зачіпати кумового Бобіка, все просто  :)
   
А что х-перд олег жданов? Если те его заявления, что цитируют рашасми, не фейк, то не пора ли взять этого стопудового работающего на путлера провокатора за яйки?
Цитувати
Кроме громких слов: «Держите меня семеро, я сейчас его буду бить» — реально больше ничего нет. Говорят, самый страшный сон хуйло — это когда натовские войска будут стоять на границе с Россией. На сегодняшний день он фактически сбывается», — уверен эксперт.
хуйло просто нарисует себе очередную «красную линию» поближе к Москве или к Уралу.
Что оно несет? Это уже натовские войска на границе с московией? Что-то невидно их. Да и если б были, какое дело до этого путлеру? Вон в Прибалтике НАТОвские войска и никаких "страшных снов". И что значит "поближе к Москве или к Уралу"? Это что мы что ли захватим москву? Шо воно несе?
   
ТК Свєта ввечері в суботу.  Нікому вона не потрібна в реальному житті :girl_were:

   
ТК Свєта ввечері в суботу.  Нікому вона не потрібна в реальному житті :girl_were:



Ага, я і ще тисячі півтори відвідувачів та пару сотень дописувачів  :laugh:
Йди пісень співай , холуй сцикливий   :pooh_lol:
   
А что х-перд олег жданов? Если те его заявления, что цитируют рашасми, не фейк, то не пора ли взять этого стопудового работающего на путлера провокатора за яйки?
Что оно несет? Это уже натовские войска на границе с московией? Что-то невидно их. Да и если б были, какое дело до этого путлеру? Вон в Прибалтике НАТОвские войска и никаких "страшных снов". И что значит "поближе к Москве или к Уралу"? Это что мы что ли захватим москву? Шо воно несе?

Пєси гавкають лише на кого вкажуть )
   
 :pooh_lol:

   
Пічкуни, що ще має зробити Ківа щоб ваші червонолінійці - нікапітулянти його помітили ?
Сісти накласти кнурю на голову ?



   
Re: Пічкуни та нікапітулянти, вам знову привіт  :)

Навіть до Свтілани доходить, що силові органи, за роботу яких вона сплачує податки, нічого не збираються робити зі злочинцями.

дякую, Світлана, що так тверезо оцінюєш безпорадність влади Зеленського.
   
Капєц які ідіоти  :facepalm1:  чом і не покарання  :facepalm:  :facepalm1:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4501357019943420&id=100002074997384
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія