Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Під'їзджаємо до Сан Дієго каунті - знову туман. У нас його називають Глум. Він щоранку з океану наступає

Показати зображення...

Туман акуєнєн!!!

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

А вообще - испохабилась Калифорния... 20 лет назад было чище и чертей меньше...

На мій погляд, все навпаки. 20 років назад, Лос Анжелес був фактично як в фільмах про гангстерів, сан Франціско був брудний і ніякий, Сан Дієго центр був п`ять кварталів на три, темний, брудний, з наркоманами через крок. Зараз навіть Лос Анжелес вичухався та став більш меньш приємний в більшості районів, особливо біля океану. А Сан Дієго з міста військових та дешевих мотелей перетворився в одну світових столиць в біотехнологіях, космічна індустрія та інший хай-тек. Про Сан Франціско і говорити нема що - це зовсім інше місто.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Такое впечатление что автор или живет за рулем, или копирует фотки из Гугл Стрит Вью.

Где экзотика? Где национальный колорит? Где сиськи в конце концов?

Это Америка. Треть жизни в авто. Че- то вспомнил, что в Америке надо иметь толстую, крепкую жоппу для постоянных многочасовых поездок
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

На мій погляд, все навпаки. 20 років назад, Лос Анжелес був фактично як в фільмах про гангстерів, сан Франціско був брудний і ніякий, Сан Дієго центр був п`ять кварталів на три, темний, брудний, з наркоманами через крок. Зараз навіть Лос Анжелес вичухався та став більш меньш приємний в більшості районів, особливо біля океану. А Сан Дієго з міста військових та дешевих мотелей перетворився в одну світових столиць в біотехнологіях, космічна індустрія та інший хай-тек. Про Сан Франціско і говорити нема що - це зовсім інше місто.

Что тогда хуйня, что сейчас хуйня....
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Что тогда хуйня, что сейчас хуйня....

То може і так. Якби не сім’я і відповідно робота, то жив би десь у Вануату чи Фіджі, мав би маленький свічний заводік у вигляді дайв ресорт з човном і дивився би зараз не в монітор комп’ютера, а на небл з Чумацьким шляхом Південоі півкулі і Південим хрестом.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

То може і так. Якби не сім’я і відповідно робота, то жив би десь у Вануату чи Фіджі, мав би маленький свічний заводік у вигляді дайв ресорт з човном і дивився би зараз не в монітор комп’ютера, а на небл з Чумацьким шляхом Південоі півкулі і Південим хрестом.

Я не згоден. Мені тут подобається. Скучно в Південній Каліфорнії лише якщо ліньки сідницю підняти та пошукати собі пригод....  :D
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

То може і так. Якби не сім’я і відповідно робота, то жив би десь у Вануату чи Фіджі, мав би маленький свічний заводік у вигляді дайв ресорт з човном і дивився би зараз не в монітор комп’ютера, а на небл з Чумацьким шляхом Південоі півкулі і Південим хрестом.

что вас постоянно в какие- то ипеня тянет? Книжек в деццтве начитались? Так же и Калифорния ваша - ипеня на краю земли.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?
krd

на фото нет ничего калифорнийского.
ну и вообще,ни  лиц людей, ни еды.....
х\з, ни о чём
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

на фото нет ничего калифорнийского.
ну и вообще,ни  лиц людей, ни еды.....
х\з, ни о чём

Пейзажі трохи.... Дороги
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Пейзажі трохи.... Дороги

Бетон. Мало чем отличается от репортажа из Тернополя. Хотя из Тернополя и то интересней было, там колоритней
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

все одно корисно подивитися
викреслюю
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

что вас постоянно в какие- то ипеня тянет? Книжек в деццтве начитались? Так же и Калифорния ваша - ипеня на краю земли.

Каліфорнія це четверта економіка світу не рахуючи самих США. Попереду тільки Китай, Японія та Германія. Так що з рівним успіхом можна сказати, що Каліфорнія це центр світу, самодостатній сам по собі. а всі інші десь плетуть позаду на велосепедах. Тому періодично виникає бажання звідси виїхати куди небудь в Нову Зеландію чи Вануату.

Останнє редагування: 11 вересня 2018 21:40:50 від Dobre
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Турч дуже влучно все описав, навіть в постах американських фупчеків відчуваеться якась "тоска"- безвихідь, їм лише залишаеться свое болото розхвалювати щоб не так сумно було. В Европі все набагато веселіше та цікавіше. Мабуть еміги італійці та греки першої хвилі згадуючи свое море плакали гіркими сльозами.

 :facepalm:  :facepalm: я хуею с вас, панове однопалатники. что до кали, то например от Юки в трех-четырех часах езды, находятся обалденные места, равных которым нет на всей планете, йосемити, редвуд, секвойя, долина смерти.  если увеличить радиус до 7-8 часов легкого драйва, то еще гранд каньон, брайс, зайон, севернее шикарный кратер лейк. и я далеко не все перечислил.  такой фантастической природы нет нигде. это не просто сохраненная в своем естественном виде кусочки планеты, это фантастические виды, а как для европейского глаза, абсолютно  не земные, поражающие своими цветами, размерами, конфигурацией, сумасшедшей красотой. такого в европе вы просто не увидите. ну потому что она другая, по другому формировалась поверхность и флора.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ще трохи доріг. Наступного дня вирішили з'їздити в селище Джуліан на сході, в лісистій зоні. Там вирощують яблука та роблять найсмачніші в світі яблуневі пироги

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Каліфорнія це четверта економіка світу не рахуючи самих США. Попереду тільки Китай, Японія та Германія. Так що з рівним успіхом можна сказати, що Каліфорнія це центр світу, самодостатній сам по собі. а всі інші десь плетуть позаду на велосепедах. Тому періодично виникає бажання звідси виїхати куди небудь в Нову Зеландію чи Вануату.

У мене останнім часом не виника такого бажання..... Ну ще в європу можна, для культурного відпочинку так би мовити
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ось цей Джуліан. Маненьке туристичне селище в стилі дикого заходу..... В понеділок зранку абсолютна тиша.... Нікого нема ні на вулицях ні в крамничках

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Маненька церква на пагорбі

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Місцева дошка оголошень

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Зайшли в крамничку, де роблять найсмачніші яблуневі пироги.... У них там повно власних яблук  :D

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Замовив по шматку яблуневого пирога з морозивом.... А також пиріг додому.



Дуже смачні. Вони їх роблять зі свіжих яблук місцевих.... Якось так, шо вони ще трішечки хрустять. Хто буде в цих краях - рекомендую
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

І знову дорога та краєвиди.

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

В понеділок народу на пляжі трохи меньше

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Замовив по шматку яблуневого пирога з морозивом.... А також пиріг додому.

Показати зображення...
Дуже смачні. Вони їх роблять зі свіжих яблук місцевих.... Якось так, шо вони ще трішечки хрустять. Хто буде в цих краях - рекомендую

Блеацкхет бы захавала за три минуты
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Галявинка біля пляжу.

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ну от і все.... Вертаємось назад.

   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

 (tu)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Я ——людина ,яка висловлює свою думку незалежно від мого відношення до автора фоток.
Фотки мені не сподобалися((—— вибачайте.
Чи це тому що правий Турчиноф і там дійсно нецікаво?
Чи тому що переглядаючи своі фотки з Болгаріі вони мені подобаються більше(((
Чи це я такий вправний Фотограф, чи це просто в Укі така собі камера.
пс. Моі фотки перенесли в Подорожі де іх більше не зможуть передивитися всі бажаючі(((
Що робити щоб фотки не зносили туди де іх не дивляться?
   
а де БЛ ЯДІЩІ 8-)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

не заважают, потому что привык. Подобаеться, потому что другого не знаешь

Турч, ти в цьому випадку нагадуєш свідка Єгови.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Фотки гарні, природа і океан - супер, а міста/містечка ваші - розчарували. В Канаді симпатичніші.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

На мій погляд, все навпаки. 20 років назад, Лос Анжелес був фактично як в фільмах про гангстерів, сан Франціско був брудний і ніякий, Сан Дієго центр був п`ять кварталів на три, темний, брудний, з наркоманами через крок. Зараз навіть Лос Анжелес вичухався та став більш меньш приємний в більшості районів, особливо біля океану. А Сан Дієго з міста військових та дешевих мотелей перетворився в одну світових столиць в біотехнологіях, космічна індустрія та інший хай-тек. Про Сан Франціско і говорити нема що - це зовсім інше місто.

Гы... нынешние конторки в СД - на 10-15 чел... когда умер совок, умерла аэрокосмическая промышленность... Конвэйр накрылся писей... и далее везде...

Но были и в СД кучерявые районы, Мишн, Бэнкерс Хилл, Бальбоа Парк, Маунт Соледад. В даунтауне появился дистрикт газовых ламп.

И нехуй было по Лома-портал лазить, куда после 6 мес плавания морячки набегали за дешевыми блядями и мордобоем...

СанФран был ничего тогда, ничего и сейчас. А ЛА всегда был отстоем...:)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ну от і все.... Вертаємось назад.

Показати зображення...

А я в этом соборе был, когда открыли...:)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Бльо.... Любое мексиканское село интереснее. Не говоря о таких местах, как Пуэбла, Монтерей. О Сан-Мигеле и Тлакскале и говорить нечего... и есть ещё одно местечко под Монтереем...

Съездил бы лучше в Гвадалупе-валли... хоть на девок украинско-мексиканских поглядел...;)
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Галявинка біля пляжу.

Показати зображення...

 (tu)

Побільше таких треба було наробити!
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Я ——людина ,яка висловлює свою думку незалежно від мого відношення до автора фоток.
Фотки мені не сподобалися((—— вибачайте.
Чи це тому що правий Турчиноф і там дійсно нецікаво?
Чи тому що переглядаючи своі фотки з Болгаріі вони мені подобаються більше(((
Чи це я такий вправний Фотограф, чи це просто в Укі така собі камера.
пс. Моі фотки перенесли в Подорожі де іх більше не зможуть передивитися всі бажаючі(((
Що робити щоб фотки не зносили туди де іх не дивляться?

Ти просто ахуєнний фотограф. Мені до тебе дуже далеко
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Ти просто ахуєнний фотограф. Мені до тебе дуже далеко

Ти можеш висловити свою думку в Голосувалці)))
пс. І ти не подумай—— це не до тебе закидон—— щось мені не сподобалось—— чи то ракурси , чи то якість фоток.
   
Re: Завтра в Сан Дієго їду..... Хочете фотки?

Турч, ти в цьому випадку нагадуєш свідка Єгови.

Дуже влучно  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія