Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

   
Не засмучуйтесь: зараз корови прискаче і швєтку на шворці приведе - і такеееее почнеться !  :super:
і я в тебе вірю!
такого дна-дніщева навіть коровка не продукує.
в кого ти перетворилася, Бяка.  :facepalm1:  :cray:
   
не треба, не провокуйте її. Це знущання з нервової системи людини.
це з вашої системі знущання.
я вже не питаю, навіть, чого ж ти своїх однодумців не совестишь?

ну і щодо агресії.
я колись запам'ятала слова Денак - гарна фупівська юзерка і тепер, скоріш порохофілка, з ваших
так от -вона казала, що форуми і існують для того, аби сюда приходити і скидувати мортідо.
а вона розумниця і я їй тут довіряю )))
так що не наїзджай на Тигрика.
краще люстерко подаруй Бяці.

   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ти виглядаєш огидно.
Недоеб,нмд
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

здається мені, що одне з фото тигрикове...
Яке?)
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Вія, йди, звідки прийшла. Коли тут про чоловіків і членів родини ригачками блює Бяка чи Натіві ти чомусь не бачиш. Огидні ви , з подвійною мораллю. Не наклич Світлану, бо вона знає про вашу шоблу багато цікавого. Зараз розкаже про ваш показний патріотизм і як липнуть до "патріотичних" рук пенсіонерські гроші.
Охереть... Ну ты точно  с вавкой в голове))) может, у тебя шиза?)
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Охереть... Ну ты точно  с вавкой в голове))) может, у тебя шиза?)
Нутро поперло? Це та, що мене не помічає :gigi:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Охереть... Ну ты точно  с вавкой в голове))) может, у тебя шиза?)
Нутро поперло? Це та, що мене не помічає :gigi:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Тигрик. Перепрошую.Навіщо все це саме тут? Ви хочь прочитали тему, чи так, просто випорожнитися?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Тигрик. Перепрошую.Навіщо все це саме тут? Ви хочь прочитали тему, чи так, просто випорожнитися?
Ви тільки Тигрика бачите? Дивне у вас бачення.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ви тільки Тигрика бачите? Дивне у вас бачення.
вибачте. Бачу вашу провокацію та відверте хамство. Не переводьте стрілки. Ми всі відповідаємо лише за свої дії. Як щось робить хтось не так, так то не виправдовює саме нас.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

вибачте. Бачу вашу провокацію та відверте хамство. Не переводьте стрілки. Ми всі відповідаємо лише за свої дії. Як щось робить хтось не так, так то не виправдовює саме нас.
Ще раз. Дивне у вас бачення. Але прийде час, я запрошу вас побачити хамство ще декого. Побачу, як ви відреагуєте.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ви, Тигрик, споплюжили цикаву психологічну тему. Пишаєтеся тим?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ще раз. Дивне у вас бачення. Але прийде час, я запрошу вас побачити хамство ще декого. Побачу, як ви відреагуєте.
зрозумів, що звертання до здорового глузду недоречні та зайві.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Ви, Тигрик, споплюжили цикаву психологічну тему. Пишаєтеся тим?
Це ваше шобло просто болюче відреагувало, коли я всього-навсього показала, що Бяка - брехуха. :gigi:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Яке?)
Та хз
Але чомусь же ж  тигрик з себе вийшла
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

ні. Ви не зрозуміли. Да, то не біда.

Тануяк - не зрозумів , то й - не зрозумів . бо ж і надрукував вище у що вірю - місця усім вистачає . )
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Я не маю шобла. Та до ниякого шобла не приналеджу. Я з вами розмовляю ввічливо, а навить зі мною не можете без хамства. Чекати від вас вибачень зайва справа. Та взагалі, розмови з вами, то  справа недостойна. Живіть собі в вашому пеклі.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

на вокзалі ще й не таких можна за 100 грам наловити.

Як горобців , чі як мишей - наловити ..?

Намагатимусь десятою дорогою обходить , таких ловців .


Фотограф класний, зняв те, чого ми зазвичай не помічаємо.

Ма-ть аристократія , ну і гаразд н-ай і аристократія , чом би й ні .., але - "ми"иии .., *принюхуєцця* шось таки "вівцями" не "вовками" тхне .
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Та хз
Але чомусь же ж  тигрик з себе вийшла
Не намагайся притягнути щось за вуха. Дешево. Мова про бякіну брехню.
   
в мене ще я фотки, зовсім іншого гатунку і ідеї.

але філософськи.
я чогось зависла на них і під впливом.

показати?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Я не маю шобла. Та до ниякого шобла не приналеджу. Я з вами розмовляю ввічливо, а навить зі мною не можете без хамства. Чекати від вас вибачень зайва справа. Та взагалі, розмови з вами, то  справа недостойна. Живіть собі в вашому пеклі.
Живи сам у своєму пеклі. А я живу і буду жити  серед чудового оточення. Я тебе не чіпала, чи причепився. Що ти хочеш? Іди собі.
   
Фотограф знімкував 4 сестер 43 роки поспіль. Це більше, ніж просто світлини

З 1975-го Ніколас Ніксон розпочав щороку фотографувати чотирьох сестер.

Робить він це 43 роки. Попри те, що Ніксон одружений на одній із сестер, ці фото – не просто сімейний альбом.

Фотографії дозволяють побачити, як ми старіємо і як життєвий досвід відображається на нашій фізичній формі.


Якщо пози і локації жінок на фото змінюються щороку, сестри завжди стоять у тому ж порядку.




1975 рік. Сестри Браун в 1975 році, Нью – Ханаан, штат Коннектикут. Зліва направо – Гетер у віці 23 років, Мімі у 15 років, Бебе у 25 і Лора у свої 21.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Фотограф знімкував 4 сестер 43 роки поспіль. Це більше, ніж просто світлини

З 1975-го Ніколас Ніксон розпочав щороку фотографувати чотирьох сестер.

Робить він це 43 роки. Попри те, що Ніксон одружений на одній із сестер, ці фото – не просто сімейний альбом.

Фотографії дозволяють побачити, як ми старіємо і як життєвий досвід відображається на нашій фізичній формі.


Якщо пози і локації жінок на фото змінюються щороку, сестри завжди стоять у тому ж порядку.


Показати зображення...
1975 рік. Сестри Браун в 1975 році, Нью – Ханаан, штат Коннектикут. Зліва направо – Гетер у віці 23 років, Мімі у 15 років, Бебе у 25 і Лора у свої 21.
(tu)
   
дозволю собі коментар.
я дала першу фотку -де дівчата молоденьки.

можна показати фотку їх середнього віку, і можна показати іх старечий вигляд.

але справа у тім, що коли ти дивишься на них кожного року -ти не помічаєш як вони старіють.
і раптом -хоп, вони вже старі. ЯК? ЯК ЦЕ ТАК ВИХОДИТЬ?
от ще того року и позатогу вони були свіжі і молоденьки. і ось вони вже жінки..., бабці.

мене вставило, коротше.)))
   
Посмотрите, кто согласился на съемку и на что люди потратят эти деньги


Украинский фотограф Роман Пашковский https://www.instagram.com/pashkovich/ придумал любопытный проект. Он вывесил в публичных местах объявления о том, что заплатит любому, кто согласится сделать у него портрет, 50 гривен (около € 2). После фотосессии Роман задавал людям один вопрос: «На что вы потратите эти деньги?» Пашковский признается, что черно-белые снимки, которые получились в итоге, стали для него отправной точкой в мир совершенно другой фотографии.


1. Владислава, 17 лет. 50 гривен добавит к деньгам на мультиварку в подарок маме

Показати зображення...
2. Алла Павловна, 82 года. Купит фрукты, очень любит хурму

Показати зображення...
3. Евгения, 21 год. Гонорар потратит на сигареты

Показати зображення...
4. Олег Викторович, 43 года. Купит 150 г водки и вафельный торт для ребенка

Показати зображення...
5. Оксана, 42 года (жена Олега, привела мужа в буквальном смысле за ручку). 50 гривен потратит на печенье ребенку и даст деньги в школу

Показати зображення...
6. Анатолий, 46 лет. Выплатит часть кредита на куртку Mango, которая на нем

Показати зображення...
7. Татьяна, 38 лет. Деньги пойдут на проезд, чтобы поучаствовать в передаче «Говорит Украина», где она получит за участие 160 гривен

Показати зображення...
8. Анатолий, 37 лет. 50 гривен потратит на шоколадку для любимой дочки

Показати зображення...
9. Людмила, 58 лет. Актриса, соскучилась по вниманию и съемкам. Гонорар потратит на проезд

Показати зображення...
10. Юлия, 35 лет. Купит яблоки и апельсины

Показати зображення...
11. Николай, 52 года. 50 гривен потратит на еду

Показати зображення...
12. Юлия, 38 лет. Хочет кусочек сыра с дырочками и банан

Показати зображення...
Вы бы согласились принять участие в таком проекте? Если да, то на что бы потратили 50 гривен от фотографа?

Алкашам бы дал 50 гришек, чтоб этого мудака отмудахали.
   
подивіться -усі роки неможливо вставити ))
але варто дивитися саме так -пороково.

https://life.pravda.com.ua/society/2019/09/5/238120/
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

подивіться -усі роки неможливо вставити ))
але варто дивитися саме так -пороково.

https://life.pravda.com.ua/society/2019/09/5/238120/
декілька років тому бачив, дякую вам, що нагадали, зараз би довго шукав. Цикаві надзвичайно фото.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Як горобців , чі як мишей - наловити ..?

Намагатимусь десятою дорогою обходить , таких ловців .


Ма-ть аристократія , ну і гаразд н-ай і аристократія , чом би й ні .., але - "ми"иии .., *принюхуєцця* шось таки "вівцями" не "вовками" тхне .
ви нічого не зрозуміли. Та то таке, не переймайтеся.
   
Ну хоч хтось посміявся.  :D А то розкудахкались тут, курки бруднодзьобі.
О да. Пореготав. Але мабуть не над тим, про що ти подумала. Такої мегахуцпи не часто побачиш, ото мене й прорвало.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

1. Владислава, 17 лет. 50 гривен.

 ;o
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

ви нічого не зрозуміли. Та то таке, не переймайтеся.

А я і не намагаюсь "зрозуміти" фарісейські причитання "елітарно-аристократичних" дописувачів , що вони там когось не помічають та що , хтось там якось місця у житті не знайшло , бо як занурюсь у процесс "зрозуміти" - виблюю , стовідсотково виблюю від отого огидного фарісєйства , та самозакоханості із саможалістю до себе , котрою від дописів тієї "аристократії" тхне . )

Але ж , якшо виблюю - самому і прибирати . Такшо - раціо працює - шо нуйого на - намагатись "зрозуміти" . ))

А от розважитись друкуючи частку власних уявлень - не соромитимусь , бо - інтирнет . ))
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

А я і не намагаюсь "зрозуміти" фарісейські причитання "елітарно-аристократичних" дописувачів , що вони там когось не помічають та що , хтось там якось місця у житті не знайшло , бо як занурюсь у процесс "зрозуміти" - виблюю , стовідсотково виблюю від отого огидного фарісєйства , та самозакоханості із саможалістю до себе , котрою від дописів тієї "аристократії" тхне . )

Але ж , якшо виблюю - самому і прибирати . Такшо - раціо працює - шо нуйого на - намагатись "зрозуміти" . ))

А от розважитись друкуючи частку власних уявлень - не соромитимусь , бо - інтирнет . ))
третій раз вам повторюю. Не зрозуміли.
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

О да. Пореготав. Але мабуть не над тим, про що ти подумала. Такої мегахуцпи не часто побачиш, ото мене й прорвало.
так, пане. Це справді смішно.
   
причитання "елітарно-аристократичних" дописувачів , що вони там когось не помічають та що , хтось там якось місця у житті не знайшло , бо як занурюсь у процесс "зрозуміти" - виблюю , стовідсотково виблюю від отого огидного фарісєйства , та самозакоханості із саможалістю до себе , котрою від дописів тієї "аристократії" тхне . )
Даремно ви ото.
Мова всього-навсього була про те, що оці люди на фото для багатьох - справді паралельний світ. Це справді так, ви будете спотикатись об них, кудись поспішаючи, вони будуть так само натикатись на вас, не помічаючи, і будете дивитись не одне на одного, а крізь. Так і є. В той світ є дорога, звідти - дуже непросто.
Яке ж тут фарисейство.
Це ще таке собі. Знаю людей, фотографів, котрі справді занурюються в той світ з головою і повертаючись приносять справжні репортажі, наче з експедицій. Не всім дано, і не для того знімають, щоб якусь "діковінку" показати, а щоб зробити ближчими ці два всесвіти.
Цими днями проходить виставка одного з таких майстрів, автора шедеврів знятих на людському "дні", називається "Видалені", здається в Українському домі. Дуже раджу.
   
Цими днями проходить виставка одного з таких майстрів, автора шедеврів знятих на людському "дні", називається "Видалені", здається в Українському домі. Дуже раджу.

Судя по тому, что все руки в мастюхах не Выделенные, а Самоустранившееся.
   
О да. Пореготав. Але мабуть не над тим, про що ти подумала. Такої мегахуцпи не часто побачиш, ото мене й прорвало.

Та...шлюхи вчать нас моралі  :facepalm:
онде ще одна поряд гілку відкрилаі квохче: "гаспада, ві звєрі, гаспада!"   :gigi:
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Даремно ви ото.
Мова всього-навсього була про те, що оці люди на фото для багатьох - справді паралельний світ. Це справді так, ви будете спотикатись об них, кудись поспішаючи, вони будуть так само натикатись на вас, не помічаючи, і будете дивитись не одне на одного, а крізь. Так і є. В той світ є дорога, звідти - дуже непросто.
Яке ж тут фарисейство.
Це ще таке собі. Знаю людей, фотографів, котрі справді занурюються в той світ з головою і повертаючись приносять справжні репортажі, наче з експедицій. Не всім дано, і не для того знімають, щоб якусь "діковінку" показати, а щоб зробити ближчими ці два всесвіти.
Цими днями проходить виставка одного з таких майстрів, автора шедеврів знятих на людському "дні", називається "Видалені", здається в Українському домі. Дуже раджу.
Показати зображення...
ви то розумієте, й те не дивно, а пояснювати - зайвий клопіт. Дякую, пане, за розуміння.

Останнє редагування: 6 грудня 2019 23:14:32 від beggy
   
а щоб зробити ближчими ці два всесвіти.


А зачем нам этот АУЕ?
   
Re: Фотограф пообещал 50 гривен за портрет.

Насправді, таки фото та малюнки людей не з нашого світу робиться дуже багато. Ми не зажралися, в нас свої проблеми комуналка висока, газ, світло. Тим людям їнши муляють проблеми - холодно стало, де ночувати? Цигарки зкінчилися, а сьогодні не приймають шклотару. Ну не знаю, багато проблем мабуть, та вони іньши. В людей дуже цикаві обличчя, безрадісні. Це майже відчай, та не зовсім. Треш та угар таке називають, я не згоден.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія