Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крашанки-веселки (tu)

Крашанки-веселки   (tu)

Крашанки-веселки. 7 натуральних барвників для великодніх яєць

https://life.pravda.com.ua/society/2018/04/6/230121/
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Давно збираю поради стосовно натуральних барвників для крашанок,   а тут відразу скільки нових і класних ідей  :)
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Крашанки-веселки. 7 натуральних барвників для великодніх яєць

https://life.pravda.com.ua/society/2018/04/6/230121/

з усім пробувала, пофарбувалися тільки з чорниці - стали блакитними.
ну і лушпайки з луку, виходить завжди!
можна ще покласти якийсь листочок на яєчко, петрушки, наприклад, перед фарбуванням і замотати в клаптик з панчохи старої і закріпити нитками з боків яйця, потім фарбувати. листочок залишиться непофарбованим.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Давно збираю поради стосовно натуральних барвників для крашанок,   а тут відразу скільки нових і класних ідей  :)
(tu)

а кава напевно шоколадний колір дасть. червоне вино - рубіновий.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

з усім пробувала, пофарбувалися тільки з чорниці - стали блакитними.
ну і лушпайки з луку, виходить завжди!
можна ще покласти якийсь листочок на яєчко, петрушки, наприклад, перед фарбуванням і замотати в клаптик з панчохи старої і закріпити нитками з боків яйця, потім фарбувати. листочок залишиться непофарбованим.

З куркумою в принципі також має зпрацювати, якщо в ній проварити хвилин 10...    хіба ні, не вийшло?

А мене зелений колір просто зачарував, наступного року обов'язково випробую...
Раніше, щоб отримати світло зелений колір( салатовий)  -  використовувала відвар з березових сережок

Останнє редагування: 27 квітня 2019 21:12:36 від ценительница алей
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

З куркумою в принципі також має зпрацювати, якщо в ній проварити хвилин 10...    хіба ні, на вийшло?

може, я поспішила і витягла швидко. пробуйте й ви, і розкажете, чи у вас вийшло і з яким фарбником!
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума, синяя капуста, шпинат и черника . Жена в этом году делала.

   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума, синяя капуста, шпинат и черника . Жена в этом году делала.

Показати зображення...

 (tu)

Жовтенькі гарненькі  :)
А блакитне ( голубе)  яйце  - то чим фарбоване ?

Останнє редагування: 27 квітня 2019 21:17:08 від ценительница алей
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

(tu)

Жовтенькі гарненькі  :)
А блакитне ( голубе)  яйце  - то чим фарбоване ?
красная капуста.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума, синяя капуста, шпинат и черника . Жена в этом году делала.

Показати зображення...

гарненько. пастельні таки тони вийшли, так сучасненько!
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

з усім пробувала, пофарбувалися тільки з чорниці - стали блакитними.
ну і лушпайки з луку, виходить завжди!
можна ще покласти якийсь листочок на яєчко, петрушки, наприклад, перед фарбуванням і замотати в клаптик з панчохи старої і закріпити нитками з боків яйця, потім фарбувати. листочок залишиться непофарбованим.
Де б ще кацап не спалився   :D
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Де б ще кацап не спалився   :D

ойвей. а ти звідки такий расово чистий арій, цікаво? предки тільки в своєму селі парувалися, не виходячи з сімейного кружка?
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

ойвей. а ти звідки такий расово чистий арій, цікаво? предки тільки в своєму селі парувалися, не виходячи з сімейного кружка?
Йопрст  :laugh:
Кацапи вони такі.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркумой красится, но яйца надо белые брать. На желтых и не заметно вовсе.

Стравинский, с синей капустой замечательно. А как делали? Я б на крупной терке кочанчик потерла, натертое в кастрюлю,  проварила, остудила, процедила, и в этом отваре уже б яйцы варила. А как вы делали?

А я не красила в этом году яйцы. Ничьи.
Будут одни пасочки.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Йопрст  :laugh:
Кацапи вони такі.

нє, дорогуша, це ти тут натякаєш, шо ти українець "чистих кровей". видно, шо біологію ти в школі не вивчав. равно, як і історію і географію, про логіку я взагалі промовчу.

Останнє редагування: 27 квітня 2019 22:24:11 від Vera
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)
LAR

А,  когда яйца покрасите,  натрите олийкой,  и будет более сочный цвет,  и появится хороший блеск.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

А,  когда яйца покрасите,  натрите олийкой,  и будет более сочный цвет,  и появится хороший блеск.

ага. це хто любить. але мені стравинського яйця сподобалися. точніше, його жінки. якраз отаке матове - в тренді!
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

А должны быть только красные, учите первоисточники
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума (tu)
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

А должны быть только красные, учите первоисточники

кому яйця должньі? цікаво.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

ага. це хто любить. але мені стравинського яйця сподобалися. точніше, його жінки. якраз отаке матове - в тренді!
ага, такі мармурово-гранітні. дуже незвичні. (tu)
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

ага, такі мармурово-гранітні. дуже незвичні. (tu)

супер!
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

А как делали?
В сыром соке.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

ага. це хто любить. але мені стравинського яйця сподобалися. точніше, його жінки. якраз отаке матове - в тренді!
:laugh:
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

В сыром соке.

 Я бачила відео:  яйця варяться деякий час в соку, а залишаються білими...   лише після того, як їх вийняти і дати прохолонути, вони набирають вираженого блакитного кольору...  так, пане Стравинський?  :)     перепитайте жінку з яйцями чи так було?   ;)

Останнє редагування: 28 квітня 2019 00:51:03 від ценительница алей
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

щось ен памятаю нічого в євангелії про крашення яєць))) який взагалі це має стосунок до християнства взагалі і воскресіня зокрема?
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

щось ен памятаю нічого в євангелії про крашення яєць))) який взагалі це має стосунок до християнства взагалі і воскресіня зокрема?

Мені моя бабуся розповідала колись, що якщо на Пасху сонячна  погода,  а особливо коли Пасха з Пейсахом співпадає, то на небі навколо сонця часто  видно гру різнокольорових кульок..  може звідти і пішла традиція яйця красити?  Хоча я персонально такогона небі  ніколи не помічала  :shuffle:
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Мені моя бабуся розповідала колись, що якщо на Пасху сонячна  погода,  а особливо коли Пасха з Пейсахом співпадає, то на небі навколо сонця часто  видно гру різнокольорових кульок..  може звідти і пішла традиція яйця красити?  Хоча я персонально такогона небі  ніколи не помічала  :shuffle:

   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Показати зображення...

"В каждой избушке свои погремушки"   :rotate:    вона казала, що бачила  :)

А взагалі-то  вся ця історія з крашанками ще з дохристиянських  часів тягнеться , з язичництва, де яйце - символ зародження  життя...     так і перейшла ця гарна традиція в християнство,  хоч з самого початку і заборонялася ....
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Гало

Галό — оптичне явище в атмосфері, що виникає внаслідок заломлення та відбиття світла в льодяних кристалах. Найчастіше спостерігається в перисто-шаруватих хмарах, рідше — за інших умов. Найпоширеніша форма гало — світле слабко забарвлене коло навколо Сонця чи Місяця. Досить часто спостерігаються яскраві кольорові плями обабіч Сонця — несправжні сонця чи паргелії, яскрава кольорова дуга з центром у зеніті — зенітна дуга, світлові стовпи, що йдуть вгору та вниз від світила. Всього відомо декілька десятків різновидів гало (до 90). Переважна більшість їх — рідкісні та спостерігаються лише в країнах із суворим кліматом.

В Україні гало можна спостерігати 70-120 разів на рік, але воно переважно малопомітне. Яскраве й добре помітне гало з'являється 10-20 разів на рік.

Поява гало часто свідчить про зміни в погоді — похолодання, прихід вологих атмосферних фронтів.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума, синяя капуста, шпинат и черника . Жена в этом году делала.

Показати зображення...
Красиво, вийшли сучасні модні кольори.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Куркума, синяя капуста, шпинат и черника . Жена в этом году делала.

Показати зображення...

Класно  (tu)   

   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Все довольно банальное. До пасхи пост. Курам не запретиш нестись. Люди начали варить и  красить яйца, то есть обозначать, какие когда снесслись, что бы сберечь.


   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

:laugh:
відлиті з граніту :pooh_lol:
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

Все довольно банальное. До пасхи пост. Курам не запретиш нестись. Люди начали варить и  красить яйца, то есть обозначать, какие когда снесслись, что бы сберечь.
хорошая теория, но сырые хранятся дольше, чем вареные.
   
Re: Крашанки-веселки   (tu)

з усім пробувала, пофарбувалися тільки з чорниці - стали блакитними.
ну і лушпайки з луку, виходить завжди!
можна ще покласти якийсь листочок на яєчко, петрушки, наприклад, перед фарбуванням і замотати в клаптик з панчохи старої і закріпити нитками з боків яйця, потім фарбувати. листочок залишиться непофарбованим.
А почему лушпайки з луку, а не з цибулі?

Не в плане и иправить или еще что. Просто интересно, это местный диалект или банально описка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія