Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ніхто не знає коли помре. це може бути навіть завтра ) ми постійно стукаємо в двері Неба

і лиш Небо знає коли воно відкриє нам двері))))

сінкебаут .



а тривалість нашого життя - та ще й свідомого і активного - навіть не мить
   
і лиш Небо знає коли воно відкриє нам двері))))

сінкебаут .

https://youtu.be/ZS7jD66f_xo
а тривалість нашого життя - та ще й свідомого і активного - навіть не мить
Только дошло?

Да, человек смертен, но это было бы ещё полбеды. Плохо то, что он иногда внезапно смертен, вот в чём фокус! Кирпич ни с того ни с сего никому и никогда на голову не свалится. Люди как люди.(С)
   
давно це збагнув. находжу цей факт кумедним))
   
Кумэдного тут мало. Но положительно есть. Хреновато было бы жить зная, когда выключат свет? B-)
   
Кумэдного тут мало. Но положительно есть. Хреновато было бы жить зная, когда выключат свет? B-)

кумедне тут все .взагалі людина кумеднна істота . здебільшого мерзенна але й кумедна одночасно.
   
що мене завжди вражає так це німецька поезія. сенсово вона найвиразніша . приому що німецька мова досить немелодична і негнучка .. що і вражає. фонетично то лиш підсилює
   
кумедне тут все .взагалі людина кумеднна істота . здебільшого мерзенна але й кумедна одночасно.
Человек зачат в грехе и рождён в мерзости, путь его - от пелёнки зловоний до смердящего савана.(С) :D
   
Человек зачат в грехе и рождён в мерзости, путь его - от пелёнки зловоний до смердящего савана.(С) :D
(tu)  :lol:

проте кожен обирає сам як йому проти свій цей шлях.
   
і лиш Небо знає коли воно відкриє нам двері))))

Ну, и?
   
(tu)  :lol:

проте кожен обирає сам як йому проти свій цей шлях.
От єто и отличает нас от свынячуков. За них выбирает Сятой Пьотр. :D
   
От єто и отличает нас от свынячуков. За них выбирает Сятой Пьотр. :D

і як винятки - блези паскалі макси планки лео да вінчі  . (алее все рівно це не виправданння існуванню людству)
   
Ну, и?

ну і

все))

вас бляйбт)) відповідає кожен собі сам
   
ну і

все))

вас бляйбт)) відповідає кожен собі сам

Бухаешь на пару с тилипоном?
 :facepalm1:
   
як швидко біжить час . петер хепнер  що на чорнобілому кліпі це ось цей молодик соліст  цього кліпу )))

шіллєр це той хто грає на клавішних і мудрує з ноутом пультом  вертаком одночасно)))

   
Бухаешь на пару с тилипоном?
 :facepalm1:

рлкс я взагалі не бухаю)))
   
Тре жити і працювати,тре бути потрібним хоча б дітям. Тоді ще поживеш... А почнеш скуксюватися-все,чекай кондратія з ластами та клієм...

Останнє редагування: 7 квітня 2019 21:13:22 від Wolter
   
Тре жити і працювати,тре бути потрідним хоча б дітям. Тоді ще поживеш... А почнеш скуксюватися-все,чекай кондратія з ластами та клієм...

так . потрібно побільше робити добра. робити добро і кидати його вводу.
   
рлкс я взагалі не бухаю)))

Тогда, чем же тыт ак нагрешил, что на трезвяк такими мыслями проникаешься?

 :facepalm:
   
Тогда, чем же тыт ак нагрешил, что на трезвяк такими мыслями проникаешься?

 :facepalm:

))) я вагалі не грішу)))))в хритисянському розумінні)))
   
Первые десять лет разум человека спит, следующие десять лет уходят на игрища и забавы
— так двадцать лет пролетают впустую, как одно мгновение.
В старости же немощь и болезни лишают человека способности заниматься делами
— и последние годы жизни уходят на бессмысленную борьбу со смертью.




В безудержной погоне за сиюминутными удовольствиями человек покушается
на имущество и жизнь ближнего, и, хотя знает, что будет наказан за это при жизни или после,
он заглушает в себе голос разума и поддается низменному чувству наживы.
Воистину, дабы обустроиться в суетном мире, ты вынужден обманывать, воровать и убивать.


Любезные мои демоны, в нашем искаженном мире признаком учености считается умение отделять чужих от своих.
А главная задача в жизни — обеспечить существование своих за счет чужих, точно как у животных.

Здесь ученый человек — тот, кто ловчей других удовлетворяет свои животные наклонности.
Воистину здесь все наоборот — невежество принимается за мудрость, а ложь за истину.




   
))) я вагалі не грішу)))))в хритисянському розумінні)))

Тогда что тебя заставляет задаваться мыслями, что придет время предстать перед всевышним судом?
Тебе нечем заняться в реальной жизни, нет любимого занятия, тебе больше не о чем думать кроме как о том, каким ты предстанешь перед архангелами?
   
Тогда что тебя заставляет задаваться мыслями, что придет время предстать перед всевышним судом?
Тебе нечем заняться в реальной жизни, нет любимого занятия, тебе больше не о чем думать кроме как о том, каким ты предстанешь перед архангелами?

де ти бачив у мене про всєвишний суд. я кажу очевидні речі що всі ми помрем )) і помрем дуже скором ,  в космічних масштабах за мить. ні ніхто не знає коли буте та мить. це все що я сказав. ати якийсь суд якісь гріхи приплів)))
   
Пан Аеліт, ви дуже назлословили. Архангели цього не люблять. Більшість гріхів ми робимо думками і словами.
   
де ти бачив у мене про всєвишний суд. я кажу очевидні речі що всі ми помрем )) і помрем дуже скором ,  в космічних масштабах за мить. ні ніхто не знає коли буте та мить. це все що я сказав. ати якийсь суд якісь гріхи приплів)))

Шо страшно?
І правильно.
   
Шо страшно?
І правильно.
)) з чого ти взяв що страшшно)) кумеедно так ) є усвідомлення необхідності гідно пройти свій шлях творячи добро . і все .
   

де ти бачив у мене про всєвишний суд. я кажу очевидні речі що всі ми помрем )) і помрем дуже скором ,  в космічних масштабах за мить. ні ніхто не знає коли буте та мить. це все що я сказав. ати якийсь суд якісь гріхи приплів)))

Тем у кого есть дела на земле, некогда задумываться про небо...
Значит ты приплыл...
Отработанный материал...
Никому не нужен...

   
Пан Аеліт, ви дуже назлословили. Архангели цього не люблять. Більшість гріхів ми робимо думками і словами.

я кажу винятково правду. а правда зло тільки для мракобісів - в тому числі і християьких. я вам гніди джордано бруно не подарую.
   
Тем у кого есть дела на земле, некогда задумываться про небо...
Значит ты приплыл...
Отработанный материал...
Никому не нужен...

наші ммрії кажуть про нас найбільше. тво тут висловлені мрії тебе характеризують на всі сто )))

 
   
Человек зачат в грехе и рождён в мерзости, путь его - от пелёнки зловоний до смердящего савана.(С) :D
Дебильное выражение. Нормально зачат, нормально рождён и нормально прожил. А пеленки и саван просто не нюхайте
   
наші ммрії кажуть про нас найбільше. тво тут висловлені мрії тебе характеризують на всі сто )))

О каких моих мечтах речь?
Я кажется тут ими не делился...
   
О каких моих мечтах речь?
Я кажется тут ими не делился...

"ты приплыл...
Отработанный материал...
Никому не нужен.."
   
як залишатися якомого довше потрібним?
це не празне питання.

що значить бути потрібним дітям?
діти виросли і вже самостійні.
ні в чому від тебе не залежать. самі приймають рішення і розгрібають самі в разі чого.

вже почуваєш себе від них залежним ))) іноді.
   
"ты приплыл...
Отработанный материал...
Никому не нужен.."

Таки боишься... B-)

Я как раз востребован, и у меня еще много планов на земле, поэтому про смерть и вечное не задумываюсь... живу земными делами, делаю добро по мере сил и возможности, а не думаю о том как его делать...
   
кумедне тут все .взагалі людина кумеднна істота . здебільшого мерзенна але й кумедна одночасно.

аеліт, не треба бути таким людоненависником. людина від природи прагне миру і добра для себе і своїх близьких.
   
Таки боишься... B-)

Я как раз востребован, и у меня еще много планов на земле, поэтому про смерть и вечное не задумываюсь... живу земными делами, делаю добро по мере сил и возможности, а не думаю о том как его делать...
нну прпо страх і вострєбованість говориш тут ти)) я таким не переймаюсь. )) а твох ммені зичинння говорять про тебе все  ;)
   
Дебильное выражение. Нормально зачат, нормально рождён и нормально прожил. А пеленки и саван просто не нюхайте
Ну само собой. Роберт Уоррен  - дебил. Пля, апломб и идиотизм прихильники певної політсили так умилителен. :lol:
   
нну прпо страх і вострєбованість говориш тут ти)) я таким не переймаюсь. )) а твох ммені зичинння говорять про тебе все  ;)

Тему кто открыл, непереймающийся?
   
аеліт, не треба бути таким людоненависником. людина від природи прагне миру і добра для себе і своїх близьких.
Эт точно. История тому подтверждение.
   
Угу, і витратив своє єдине життя на ФУПоманію і ФУПоголізм  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія