Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Южанін вдарив пенсіонера, який заступився за жінку


 
UzpfSTIzMjc0NjY1Njk zNTg2MDo4MDg5MzI2Mj U5ODM5MjQ/?multi_permalinks=808932625983924&comment_id=808956999314820&notif_id=1527347690792720&notif_t=feedback_reaction_generic
   

 "26 травня на столичному ринку група іноземних торговців побила військового пенсіонера, який заступився за жінку з дітьми. Чоловіку зламали носа.

Чоловік по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитись з жінками, особлива якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні.

Продавець поводив себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив у шию. Опісля іноземець викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і казати, що то його правоохоронні органи.
   
будет разбор полетов на всем рынке. со всеми "гостями".

   
А мусарок що зробив? Правильно, як завжди - відморозився бо йому капає від нападників.
   
Якщо людині погано, не варто ставити її на ноги. Най краще посидить або полежить. Поки не отямиться.
   
А мусарок що зробив? Правильно, як завжди - відморозився бо йому капає від нападників.

   То охорона ринку "Лісовий"
   Кажуть того малого козлодоя, який вдарив поліція врешті решт забрала.
   Подивимось
   
давай ви спочатку зробите. ок?
   
по дружески угостить коктейлями
   
Ну тут я поддержу молодчиков, и даже сам зигану и одену белый балахон..
Так ударить изподтишка... сука.
   
Re: что б потом не говорили про "фашиствующих молодчиков"

Це на якому ринку ?
   
Ну тут я поддержу молодчиков, и даже сам зигану и одену белый балахон..
Так ударить изподтишка... сука.

Дуже типово у йужан. Працюють завжди кодлом.
   
Побачимо.
   
это на Лесном?
   
Я вам не казав, бо це буде підбурювання до незаконних дій, але вас люди підтримають .... (tu) дома на кухні.
   
Поймать и посадить в тюрьму.
   
Це на якому ринку ?
новый рынок на метро Лесная
   
Re: Южанін вдарив пенсіонера, який заступився за жінку

Походу Украина не для украинцев..
Все как хотели...
   
Re: что б потом не говорили про "фашиствующих молодчиков"

новый рынок на метро Лесная
я ж дивлюся, що знайоме місце, часто там проходжу, правда нічого не купую. Тварюки якісь.
   
Це всі ці чурки, чечени, грузини ітд з якими яшкаються праві, дояшкались?
   
 :(

Останнє редагування: 27 травня 2018 11:35:19 від БубкаГоп
   
Походу Украина не для украинцев..
Все как хотели...

   А ви на Финика виступаєте.
   Вважаю, буде правильно, якщо хлопці проведуть виховну роботу.
   
   
Конфлікт потрібно вирішувати в правовому полі.
Терористи спалять ринок. І скажуть, що то правосекі. Заскринять фуп, фейсбук та покажуть по зомбоящику.
   
Ну тут я поддержу молодчиков, и даже сам зигану и одену белый балахон..
Так ударить изподтишка... сука.
Та  невже  ? Крім  пьотра  і  фьодарича  ще  комусь зіганеш ? Брешеш .
   
Конфлікт потрібно вирішувати в правовому полі.
Терористи спалять ринок. І скажуть, що то правосекі. Заскринять фуп, фейсбук та покажуть по зомбоящику.

    ти от кого зараз вважаєш ідітом? 
 
   
   
Та  невже  ? Крім  пьотра  і  фьодарича  ще  комусь зіганеш ? Брешеш .

Не тошни йолопе.
   
Финикс , а  в  чому  справа ? Що  за  історія  загалом ?
   
 
   Я тільки "за".
   Покидьки південні зарахували себе вже до гаспод.
   Хочу, щоб вони помилились
   
Не тошни йолопе.
   мене  нудить  від таких як  ти ,  не більше .
   
Финикс , а  в  чому  справа ? Що  за  історія  загалом ?
гости чувствуют себя хозяевами. надо им объяснить, что они ошибаются. а история вот.

"На відео - мій тато, військовий пенсіонер. На ринку (метро Лі
сова) заступився за жінку.

Ситуація була наступна: жіночка з двома синами підійшла до прилавку та хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на ту, почав погрожувати.
Мій тато цієї миті проходив повз та по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитись з жінками, особлива якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні. Той переключив увагу на тата, поводив себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив у шию. Тоді тато викликав поліцію і сказав, що з’ясовуватиме відносини в присутності правоохоронних органів.
Продавець тоді викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і казати, що то його правоохоронні органи!

Далі - все на відео. Згуртованість українців просто вражає.
   
Нікого не вважаю.

За розгортанням конфлікту будуть дивитись через поребрик в Останкіно.
   
Щас заступиться за них якась "дуже поважна уважяємая людина, голова діаспори" заодно кримінальний авторитет "рахвик неуинават"
   
Зверніть увагу, з натовпу одне вдарило і вся їх група враз зникла.... але спершу вони дали втекти тварюці, що завдала удару... і безпомічна "охорона" ринку.... Кого і від кого вони охороняють?

Останнє редагування: 26 травня 2018 19:01:20 від ФРАНКО
   
    ти от кого зараз вважаєш ідітом? 
 
   

На кадрах мы видим только то, что какой-то хрен подошел сзади к человеку и ударил его в нос. За это хрена и нужно посадить. Точка.
   
гости чувствуют себя хозяевами. надо им объяснить, что они ошибаются. а история вот.

"На відео - мій тато, військовий пенсіонер. На ринку (метро Лі
сова) заступився за жінку.

Ситуація була наступна: жіночка з двома синами підійшла до прилавку та хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на ту, почав погрожувати.
Мій тато цієї миті проходив повз та по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитись з жінками, особлива якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні. Той переключив увагу на тата, поводив себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив у шию. Тоді тато викликав поліцію і сказав, що з’ясовуватиме відносини в присутності правоохоронних органів.
Продавець тоді викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і казати, що то його правоохоронні органи!

Далі - все на відео. Згуртованість українців просто вражає.
:X

тоді  робіть все  можливе ,  але  без піару  тихо і  спокійно
   
Re: Южанін вдарив пенсіонера, який заступився за жінку

 Вчинок отого брунєта каже про те, що він взагалі не вважав діда за людину, бо у мусульман є повага до старших за віком. Тобто це такий вчинок, що не можна залишати без відповіді.
   
Финикс , а  в  чому  справа ? Що  за  історія  загалом ?
Люди зі сходу побачили що Українці толерантні , починають качати права, бо у себе дома їх би натовп лінчував за таку поведінку. Самі з їх національності кажуть. У себе дома вони таке не дозволяють а ховаються по підворотні а нас в даному випадку вважають слабкими і нижчою расою... На жаль - це обєктивна оцінка, ситуації. :(

Навіть, якщо жінка неправа, вони у себе на батьківщини не дозволяють таку поведінку.
   
Тут ще одна тема про це побиття.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005313.0
Южанін вдарив пенсіонера, який заступився за жінку

Об'єднати треба? Та є кому?
   
Феникс! Не забудьте заодно отпиздить тех двух "охранников", что на видео. Потому что эти твари еще хуже, чем те овцеебы — свои типа, покрывающие хачей.

Ждем интересный репортаж  :-)o
   
Тут ще одна тема про це побиття.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005313.0
Южанін вдарив пенсіонера, який заступився за жінку

Об'єднати треба? Та є кому?

   я тільки "за"
   
На кадрах мы видим только то, что какой-то хрен подошел сзади к человеку и ударил его в нос. За это хрена и нужно посадить. Точка.

не посадят его, выкупят. а вот если зубы повыбивать и нос сломать... будет всю оставшуюся черномазую свою жизнь помнить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія