Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уповноважений у справах дітей Кулеба мало не вбив двох непристібнутих дітей

Тут вот компетентное мнение нарисовалось. Главвождица всех времен и народов Богуцкая.


   
Мені абсолютно пох на того ідіота, шкода лише його дітей (а йому своїх дітей явно не шкода).  Ремонт буде оплачувати страхова у будь-якому випадку, але буде ржачно якщо в нього страховки також нема.

Щодо лікування водія - отут є чуйка що ідіот спробує дати бабла щоб відмазатись. Але то шо він не сяде - то гарантія. З цим вітаю 73%  [ua]
Хто не сяде, Кулеба? Звісно не сяде, хто ж його посадить, якщо він пам'ятник.
Я кажу, водія іншої машини вже миляться посадити "за перевищення швидкості". І відео не допоможе.
   
так какое ваше мнение? Обоюдка?
безработный водий буса не принял всех мер для избежания ДТП, перевижчив безпечну швидкысть?

тюбля. тут все очевидно. Кулеба грубо порушив ПДР. та ще й неодноразово.
   
вони впевнені шо якшо направо є зелена стрілка то вони мають їхати а їм перешкоджають спереду ті кому прямо..

я раз із таксистом поскандалив в такій ситуації. воно сигналило і махало руками і кричало шось ззаду.
я вимушений був вийти з автомобіля і підійти до нього...
"вчися їздити. у нас зелене направо. чого ти перекрив полосу ?" було його пояснення  :D

картина еще печальнее. Это действительно Львов и его жители? вы рисуете картину какого то тупого, глухого, задрыпаного города с недалекими людьми живущими в нем.

   
Я кажу, водія іншої машини вже миляться посадити "за перевищення швидкості". І відео не допоможе.
З чим я і вітаю 73% українців!  А решті треба думати. До той Кулеба міг влетіти в авто з дітьми. І щоб дати дітям шанс - треба брати автокрісло.
   
картина еще печальнее. Это действительно Львов и его жители? вы рисуете картину какого то тупого, глухого, задрыпаного города с недалекими людьми живущими в нем.

 (P)
нє ну ми бачимо що в Києві по іншому.
по цій аварії можна зробити такий висновок  :D
   
Тут вот компетентное мнение нарисовалось. Главвождица всех времен и народов Богуцкая.

https://twitter.com/view/status/1198904304540753920

У этой ТП большой опыт в ДТП... Точнее в придумывании нелепых отмазок и оправданий.
   
https://www.facebook.com/lv.kazachynska/posts/2575996452454348

 (tu)  Lesya Kazachynska молодець.  Їх треба і в хвіст і в гриву жорстко. Власне, зашквар може бути потужним, бажаю зеленим обережно на поворотах..
   
Re: Сьогодні в зелених новий зашквар

Та досить цього цинізму.
Невже вам дійсно шкода його дітей?
А от мені життя підказує, що в таких
уіпанів діти завжди перевершують батьків.
Там не має кого жаліти, а ще й потрібно
батька каструвати якщо виживе,
щоб далі не розмножувався.
(tu)
   
З чим я і вітаю 73% українців!  А решті треба думати. До той Кулеба міг влетіти в авто з дітьми. І щоб дати дітям шанс - треба брати автокрісло.

идеально не фантазировать, а дождаться развития событий.
то что он не сядет .... думаю так и будет. но по большому счету в нашем менталитете так и прописано.... никто не посадит отца, если он с детьми попал в дтп по своей вине . если из за его безалаберности пострадали дети ( в том числе из за отсутствия детских кресел).
мы блин его еще жалеть будем.... вот такие мы сердобольные.




Останнє редагування: 25 листопада 2019 13:13:39 від olegan
   
(P)
нє ну ми бачимо що в Києві по іншому.
по цій аварії можна зробити такий висновок  :D

я немного не про то. Львов же не Киев. как то ожидаешь от  него и его жителей чего то более "высокого" что ли.
а тут житель города пишет... а у нас тут нихрена не знают правил .... да еще нагло сигналят ... :lol:
   
Цитата: olegan
картина еще печальнее. Это действительно Львов и его жители? вы рисуете картину какого то тупого, глухого, задрыпаного города с недалекими людьми живущими в нем.
ну так.... європа близько :) чи ви дійcно думаєте, що принцеси не какають?
   
якшо його машина має Каско - заплатять за все.

якшо ні - проблема. бо цивілка при порушенні не діє.

Шо, бля?  :S
   
Хто не сяде, Кулеба? Звісно не сяде, хто ж його посадить, якщо він пам'ятник.
Я кажу, водія іншої машини вже миляться посадити "за перевищення швидкості". І відео не допоможе.

муж разобрался с детским сидением? взяли уже?
   
я немного не про то. Львов же не Киев. как то ожидаешь от  него и его жителей чего то более "высокого" что ли.
а тут житель города пишет... а у нас тут нихрена не знают правил .... да еще нагло сигналят ... :lol:

знають вони правила.
у них "логіка" наступна : якшо тобі прямо то навіщо перекрив праву полосу ?
це є просто  :D
   
Проблема этой публики в том что они считают что все вокруг просто обязаны знать кто едет в этой машине и беспрекословно уступать ей дорогу, несмотря на всякие правила ПДД и светофоры.

Это было типичное нарушение. Много идиотов делают то же самое, не имея никакого отношения к власти.
   
Шо, бля?  :S

от так.
їхав на червоне - нафіг.  :D
   
от так.
їхав на червоне - нафіг.  :D

Питання було про мікроавтобуси. Вони під автоцивілку Кулеби як раз підпадають.
   


я про Львів написав шо у нас всі сигналять в правій полосі
Не бреши. Я, наприклад, не сигналю.
   
Цитата: Amid
Можливо за кермом був старший син, без прав?
Ви натякаєте, що молода особа, майже досягнувши вікового цензу, що потрібен для займання посади Почесного Консула Сейшельських островів, могла підкоритись незаконній вказівці Уповноваженого, і сісти за кермо?
P.S. До сліз розчулює ота толерастична турбота про діток владних упирів.....
   
идеально не фантазировать, а дождаться развития событий.
то что он не сядет .... думаю так и будет. но по большому счету в нашем менталитете так и прописано.... никто не посадит отца, если он с детьми попал в дтп по своей вине . если из за его безалаберности пострадали дети ( в том числе из за отсутствия детских кресел).
мы блин его еще жалеть будем.... вот такие мы сердобольные.

 Так. І в тому проблема.
   
Цитата: ricardo
Не бреши. Я, наприклад, не сигналю.
От чесно.... і я не сигналю. Іноді на секунду вмикаю задню сигнальщикам.
А ті, що пишуть, мовляв ВСІ сигналять, з високою долею імовірності самі і сигналять.
   
Не бреши. Я, наприклад, не сигналю.

давай перефразую :
на кожному такому світлофорі у Львові задні кому праворуч, сигналять тому кому прямо.
тіко не свисти шо це не так  :D
   
От чесно.... і я не сигналю. Іноді на секунду вмикаю задню сигнальщикам.
А ті, що пишуть, мовляв ВСІ сигналять, з високою долею імовірності самі і сигналять.
всетаки сигналять задні ?  :D
львівяни такі львівці.
я пишу про ситуацію - вони пиштьу ти брехун бо я не сигналю хоча мені сигналять...
ви хоч читайте шо пишете  :D
   
Питання було про мікроавтобуси. Вони під автоцивілку Кулеби як раз підпадають.

по грошах не вийде.
там відновлювальних робіт далеко за 100 тис грн. тому відповідальність на суму вище 100 лягає на водія.
   
Тут вот компетентное мнение нарисовалось. Главвождица всех времен и народов Богуцкая.

https://twitter.com/view/status/1198904304540753920

розрив ГРМ призводить до того що двигун зупиняється.
до чого тут руль ?
   
розрив ГРМ призводить до того що двигун зупиняється.
до чого тут руль ?
не те що зупиняється, його зазвичай мертво клинить і ведучі колеса відповідно блокуються
   
Там чітко видно шо на червоне легкова їхала.Тупо хотів проскочити.Тепер цапа відбувайла будуть робити з водія бусу типу їхав на зелене але перевищив швидкість.Побачимо чим закінчиться.
   
Треба терміново перейменувати країну на Брехляндію - немає вже сил бачити все це лицемірство...
   
Треба терміново перейменувати країну на Брехляндію - немає вже сил бачити все це лицемірство...

Окраїна прихильники певної політсили (с)
   
по грошах не вийде.
там відновлювальних робіт далеко за 100 тис грн. тому відповідальність на суму вище 100 лягає на водія.
Так.
На виноватого у ДТП.
   
Вангую - якщо він і діти дійсно були не пристебнуті то почнеться окозамилювання і на цю тему, мов хтось потім ремені безпеки у такому положенні зафіксував.
   
Alyona Bilyk
Видужуйте! Зичу вам і вашим дітям швидше оправиться від лиха. На жаль, всі ми робимо помилки. Зараз будуть розбиратися, хто винний. Тягати того нещасного водія, який їхав на зелений. Напишіть, що винні ви, так як усі це побачили, щоб того хлопця не тягали, намагаючись виправдати вас. Ваша помилка вас вже наказала, не дай Бог. Майте совість, врятуйте того хлопця, який не винний, а постраждав від вас.
   
Майте совість, врятуйте того хлопця, який не винний, а постраждав від вас.
Можна петицію організувати  (tu) Щоб винний визнав себе винним.
   
Уполномоченная… езда на красный
25.11.2019, 14:29
ПОДЕЛИТЬСЯ Facebook Twitter 


Государство выздоровеет только тогда, когда оно сможет наказывать именно виновного. Независимо от его рангов и дружеских отношений с кем-либо из силовых замминистров...
Михаил Подоляк:

Давешняя авария на автобане Киев-Одесса, которую, несомненно, спровоцировал Уполномоченный по делам детей Николай Кулеба и в которой пострадали его же дети, крайне красноречивая и показательная история. О нас. О нашем безупречном лицемерии. Об ужасающей склонности ко лжи. О том, почему мы всё больше говорим правильных речей, чаще одеваемся в патриотические одежды, но неуклонно падаем на дно. Почему страну массово покидают её граждане…

Безусловно, сама по себе авария — это страшная трагедия с тяжелыми последствиями и безусловно нужно выразить сочувствие всем пострадавшим сторонам. Так поступают в цивилизованных обществах…

А вот тот лёгкий информационный беспредельчик, который начался сразу после аварии, это именно то, как категорически НЕ поступают успешные сообщества. Наша государство (т.е. его официальные представители), не задумываясь о ничтожности собственного поведения, молниеносно попытались организовать… защиту человека, который, собственно, и спровоцировал катастрофическую аварию. И навесить весь этот ужас на другого пострадавшего, придав ему ещё и клишированный флёр «человека без определённых занятий».

Тут же появились потрясающе лживые версии произошедшего и соответствующие массовые комментарии. После волны инфантильной дезинформации по горячим следам пошла другая волна — целая гроздь слезливых текстиков от знакомых/друзей/коллег типа «Коля — такой хороший человек и он просто не мог себе такое позволить. И потому это чистая провокация». Оставлю в стороне философскую дискуссию о том, что хороший человек понятие субъективное. Но как быть с фактической стороной дела? С очевидными доказательствами вины конкретного человека?..

… Вот эта вот авария, увы, опять позволяет сделать нам ряд печальных выводов. О дальнейшей неизменности нашего падения… Парадоксально, но наше государство, судя по всему, всё ещё живёт в… доцифровую эпоху и позволяет себе глупо так на чёрное говорить белое. Несмотря на наличие документальных доказательств из сотен источников. И даже более того, государство внаглую пытается оспорить очевидное, видеодоказательное. Зачем?..

Во-вторых, у нас все ещё правит бал выдающееся и нескончаемое лицемерие. Т.е. любой государственный деятель, включая Уполномоченного по делам детей, безостановочно рассказывает нам о важности тех же пристегиваний или детских кресел в авто, но сам в повседневной жизни это напрочь игнорирует. Ребята пишут правила, рвут на себе рубашки, а потом демонстративно игнорят их. И общество игнорит. Потому что пример заразителен…

В-третьих, государство выздоровеет только тогда, когда оно сможет наказывать именно виновного. Независимо от его рангов и дружеских отношений с кем-либо из силовых замминистров…

В-четвёртых, провинциальная пропаганда тем и отличается, что предлагает ответы на очень примитивные вопросы. Но стоит задать вопрос посложнее и пропаганда тут же превращается в раздражающее блеяние. Потому что… нельзя же быть тупыми такими…

Хотите задать вопрос автору или получить еще больше информации, личная страница М.Подоляка в Facebook.
   


Кулеба їздив з завжди застібнутим ременем що воно "не піщало"?
Кого він намагався обманути, бога чи диявола?
Добре що є камера, бо з того молодика 22-річного вже намагалися "нового Дронова" зробити. :X
   
Там чітко видно шо на червоне легкова їхала.Тупо хотів проскочити.


Ні,  він просто не хотів стояти на перехресті зайвого,  тому і виїхав перед всіми,  але помилився з циклом світлофору.
Очевидно що він так їздив завжди,  просто цього разу помилився, ціна - здоров'я дітей.
   
А вот что написал Геращенко:
Пряма мова Геращенка: "Нажаль, 24 листопада о 13.30 у селищі Чабани Києво-Святошинського району Київської області житель села Гатне П., 1998 р.н., без постійного місця роботи, керуючи мікроавтобусом Volkswagen, на перехресті автодороги допустив зіткнення з автомобілем Toyota під управлінням Миколи Кулеби, 1972 р.н., уповноваженого президента України з прав дитини.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/11/24/7232880/
Зы. Детей жалко.
Як це жирне гівно Тотоша Геращенка за 5 років вже набридло!
Яке відношення має виділене до події та до того що Кулеба зі своїми дітьми поїхав в "атаку камікадзе" на червоне світло?
   
Як це жирне гівно Тотоша Геращенка за 5 років вже набридло!
Яке відношення має виділене до події та до того що Кулеба зі своїми дітьми поїхав в "атаку камікадзе" на червоне світло?

насколько понял ... тоха уже давно подправил тексты и этого уже нет.  но интернет помнит все!!! это зашквар серьезный!!! как по мне Кулеба должен написать заяву и идти в отставку однозначно, тоха Геращенко тоже. просто, цивилизованно, по европейски!!! и это еще до всяких расследований и там судов ( если будут)
   
Вангую - якщо він і діти дійсно були не пристебнуті то почнеться окозамилювання і на цю тему, мов хтось потім ремені безпеки у такому положенні зафіксував.

Щойно по 1+1 мєнт сказав, що допоки невідомо хто винен і які причини того, що сталося. Слідчі все будуть досліджувати. Покищо слідчі встановили, що всі 4 постраждалі були пристебнуті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія