Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** (Азовсталь і азовстальці )

Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

дивлюсь по карті та оленівка дость близько від лінії зіткнення, ех туди би якийсь десант, всетаки 2+ тис бійців це дуже багато щоб не намагатись їх визволити
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали


УП зачот.
бездоганна робота к цій темі ...

Якщо судити по кількості анонімних співрозмовників УП, згаданих в статті:
- один зі співрозмовників УП у верхівці силового блоку,
- один із співрозмовників УП, знайомий із ходом операції,
- інший співрозмовник, близький до "Азова",
- інший співрозмовник УП у розвідці,
- один із членів дипломатичної команди,
- один із українських розвідників,
 - один із чиновників Офісу президента з оточення Андрія Єрмака,
- співрозмовник із оточення Зеленського, дотичний до переговорів,
- один із співрозмовників УП в розвідувальних колах,
- співрозмовник, знайомий із ходом переговорів по "Азовсталі",
- один зі співрозмовників із середовища розвідників, співрозмовник УП у розвідці,
- співрозмовник із близького оточення Зеленського.
Нікого не пропустив?

Так от, якщо судити по кількості анонінимних співрозмовників - це все вигадана історія, яка інтерпретує факти, так як комусь вигідно.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

дивлюсь по карті та оленівка дость близько від лінії зіткнення, ех туди би якийсь десант, всетаки 2+ тис бійців це дуже багато щоб не намагатись їх визволити
То по карті близько, а по факту далі, ніж зараз від наших найближчих позицій до Маріуполя. По досить простій причині: там все дуже-дуже-дуже щільно заміновано вже багато років.
У мене чоловік, якраз десантник, в 2017 році був неподалік Оленівки. Саме там його служба і закінчилася після зустрічі з пмн-2.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Запад опоздал с поставкой оружия.
Не успели загрузить гарнизон по полной
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

То по карті близько, а по факту далі, ніж зараз від наших найближчих позицій до Маріуполя. По досить простій причині: там все дуже-дуже-дуже щільно заміновано вже багато років.
У мене чоловік, якраз десантник, в 2017 році був неподалік Оленівки. Саме там його служба і закінчилася після зустрічі з пмн-2.
Співчуваю.. він живим залишився?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Запад опоздал с поставкой оружия.
Не успели загрузить гарнизон по полной

Не зрозумів ідею.
"морпіхи здались з танками, із РСЗВ, із боєприпасами..." мало трофеїв оркам дісталось?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я не великий полководець, але на мою думку після прориву орків до Мелітополя потрібно було організованно виходити до Волновахи. Тому що "змусило оточені українські сили залишити свої роками укріплювані позиції, та переміститись у ще не пристосоване для війни місто".
Оркам вірити не можна, ще нічого не закінчилось. Хочу помилитись, але хлопців будуть ломати і влаштовувати шоу. Гебня це вміє. 37 рік.
Сумно.


Останнє редагування: 10 червня 2022 03:11:29 від Сивий
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали


Насправді цим вироком хуйло змушує Джонсона вступити з ним в перемовини про долю громадян ВБ.
Взамін на помилування кацапи можуть вимагати припинення поставок в Україну зброї наприклад.


tom_cat в своему репертуарі.
Коза, ти чому "легітимного" постити перестала? Ти ж так любила його гівно сюди тягати.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Співчуваю.. він живим залишився?
Так, навіть обійшлися без ампутації. Тільки нога пошита трохи з кусків іншої ноги. Потрібне спецвзуття, без нього сам ходити не може.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Не зрозумів ідею.
"морпіхи здались з танками, із РСЗВ, із боєприпасами..." мало трофеїв оркам дісталось?

Танк без снарядов это трактор, а без соляры это даже не трактор
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я не великий полководець, але на мою думку після прориву орків до Мелітополя потрібно було організованно виходити до Волновахи. Тому що "змусило оточені українські сили залишити свої роками укріплювані позиції, та переміститись у ще не пристосоване для війни місто".
Оркам вірити не можна, ще нічого не закінчилось. Хочу помилитись, але хлопців будуть ломати і влаштовувати шоу. Гебня це вміє. 37 рік.
Сумно.
Там був комплекс причин, я так розумію.
Одна із найважливіших вказана у статті: не зрозуміло, хто "головний" у питаннях оборони міста: морпіхи чи Азов, тобто підрозділ ЗСУ чи МВС.

Також у військово-політичного керівництва держави не було стратегічного планування. Про це говорив Зеленський в інтерв'ю. Так, як він дуже косноязикий, його слова можна передати так: я їм запропонував, якщо вони хочуть, можуть виходити з міста, але вони відмовилися, бо не захотіли залишати там тіла загиблих. Вибачте, але як це так? Що за позиція під час війни: робіть що самі хочете?

Довгий час ситуація з облогою Маріуполя була вигідна тому таки військово-політичному керівництву України. Я вже не пам'ятаю хто з наших говорив, що відтягуючи на себе у 3-5 разів переважаючі сили противника, оборонці Маріуполя дуже допомогли в період "битви за Київ", бо ворог тримав значні сили навколо міста і не перекидав їх на інші напрямки. Від себе додам, що улюблені багатьма березневі бравурні відосіки Кіма, на мою думку, забезпечені оборонцями Маріуполя.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ким конечно немного придурок, но видосики его помогали гражданским не паниковать. А военные делали свое
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Робота на 4-
Де згадки про Азовмаш?
Де згадки про звернення морпіхів на колишній офіційній сторінці 36 бригади? Зараз знесена, передрук є на Новинарні. Про звернення, які публікувала Настя Нагорна?
Де згадки про те, що на Азовсталь були неодноразово поставки необхідного вертольотами, а морпіхам доставили тільки раз? Що базу 36 бригади з більшістю майна на півночі міста знищили ще в перші дні березня?
Ці нюанси гарно пояснюють, що сталося після блокади міста і чого морпіхи при повній бездіяльності влади були вимушені припинити опір раніше.

"не на часі" (с)
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Там був комплекс причин, я так розумію.
Одна із найважливіших вказана у статті: не зрозуміло, хто "головний" у питаннях оборони міста: морпіхи чи Азов, тобто підрозділ ЗСУ чи МВС.

Також у військово-політичного керівництва держави не було стратегічного планування. Про це говорив Зеленський в інтерв'ю. Так, як він дуже косноязикий, його слова можна передати так: я їм запропонував, якщо вони хочуть, можуть виходити з міста, але вони відмовилися, бо не захотіли залишати там тіла загиблих. Вибачте, але як це так? Що за позиція під час війни: робіть що самі хочете?

Довгий час ситуація з облогою Маріуполя була вигідна тому таки військово-політичному керівництву України. Я вже не пам'ятаю хто з наших говорив, що відтягуючи на себе у 3-5 разів переважаючі сили противника, оборонці Маріуполя дуже допомогли в період "битви за Київ", бо ворог тримав значні сили навколо міста і не перекидав їх на інші напрямки. Від себе додам, що улюблені багатьма березневі бравурні відосіки Кіма, на мою думку, забезпечені оборонцями Маріуполя.

так, зараз це вже видно по результатах, що потрібно було вчасно відступити з Маріуполя,
але через відсутність єдиного командуання та стратегічного планування оборони міста, про що йдеться в статті, сталося так, як сталося...
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

так, зараз це вже видно по результатах, що потрібно було вчасно відступити з Маріуполя,
але через відсутність єдиного командуання та стратегічного планування оборони міста, про що йдеться в статті, сталося так, як сталося...

Зруйноване місто, завод.
Числені жертви. Переселені у рашку тисячі людей. Бездомні маріупольці в Запоріжжі.
Втрачений Азов. Деморалізація пасіонаріїв усієї країни.
Можна питання в вузькому колі - іншого плацдарму не можна було утримувати?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

так, зараз це вже видно по результатах, що потрібно було вчасно відступити з Маріуполя,
але через відсутність єдиного командуання та стратегічного планування оборони міста, про що йдеться в статті, сталося так, як сталося...

Ти маєш військову кваліфікацію щоб робити такий висновок? Бо такий собі полковник гіркін стверджує, що гарнізон маріуполя виконав бойову задачу на 100%
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Зруйноване місто, завод.
Числені жертви. Переселені у рашку тисячі людей. Бездомні маріупольці в Запоріжжі.
Втрачений Азов. Деморалізація пасіонаріїв усієї країни.
Можна питання в вузькому колі - іншого плацдарму не можна було утримувати?


Оце взагалі брехня.

ЗІ Вулиця героїв Маріуполя є чи не в кожному місті.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я розумію, що я зараз виглядаю дуже підозрілою "консервою". Дуже давно, роками, нічого не писала на фуп, а тут раптом з'явилася в цій темі та ще й з критикою військово-політичного керівництва України.

Просто так сталося, що мій батько зустрів велику війну в Маріуполі. І вчора було якраз 2 місяці, як він востаннє виходив на зв'язок. Тому за темою Маріуполя я слідкую дуже детально.

Так от, ви навіть не уявляєте, який п***а твориться в питаннях зниклих безвісти військових, особливо в Маріуполі, бо у Маріуполі таких сотні, якщо не понад тисячу. У нас є 100500 служб, в які треба повідомляти про зниклих, надавати дані. Фактично кожне відомство веде свою базу: НІБ (міністерство вже не Верещук), Об'єднаний центр (СБУ), МВС, офіс омбудсмена. Ще є ті, до кого треба звертатися в командуванні бригади, роду відповідного військ і всього ЗСУ. Колишнє міністерство Верещук ще офіційно в фейсбуці давало контакти якогось нового уповноваженого, який додатково дає контакти ГОшки, яка також збирає дані. І це помимо міжнародних організацій - Червоного хреста (відділення в Україні і міжнародного, який теж має відділення у нас) і ООН.
Вони всі лише збирають інформацію. Та так гарно збирають, що на сайті ріановості публікують списки полонених і зниклих безвісти із контактними даними заявників. А потім в чатах родичів з'являється інформація, що їм дзвонили і або пропонували "викупити" родича або просто насміхалися і ображали.

Важко зрозуміти, чого так "пощастило" 36 бригаді: спочатку їх держава Україна кинула в Криму, потім кинула напризволяще в Маріуполі, а тепер, коли частина в полоні, частина загинула, в інформаційному полі про них або не згадують, або цитують Прокопенка, який їх називає боягузами і зрадниками.
Як вам таке?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

так, зараз це вже видно по результатах, що потрібно було вчасно відступити з Маріуполя,
але через відсутність єдиного командуання та стратегічного планування оборони міста, про що йдеться в статті, сталося так, як сталося...
Суми були в оточенні, Чернігів майже оточений може й звідти треба було вчасно відступити?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Як вам таке?

слів нема, тільки щирі співчування,
неможливо уявити собі весь жах, який пережили маріупольці та їхні родичі,
який зараз переживають родичі зниклих без вісті людей,
Денісова казала, що в неї список зниклих без вісті до 20 000 осіб був десь в травні... 

   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Суми були в оточенні, Чернігів майже оточений може й звідти треба було вчасно відступити?

ситуації були геть різні, в Маріуполі і там, їх неможливо порівнювати,
це моя думка, звісно, хоча про це вже кажуть і військові експерти
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Зруйноване місто, завод.
Числені жертви. Переселені у рашку тисячі людей. Бездомні маріупольці в Запоріжжі.
Втрачений Азов. Деморалізація пасіонаріїв усієї країни.
Можна питання в вузькому колі - іншого плацдарму не можна було утримувати?
а почему інший? Чем этот отличается от других? Там мирняк какой то не такой?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

слів нема, тільки щирі співчування,
неможливо уявити собі весь жах, який пережили маріупольці та їхні родичі,
який зараз переживають родичі зниклих без вісті людей,
Денісова казала, що в неї список зниклих без вісті до 20 000 осіб був десь в травні... 
Саме цікаве, що в кожному з названих українських відомств наголошують, що вони лише збирають інформацію. Шукати має заявник. Завжди запитують, чи переглядає заявник відповідні телеграм-канали ворога типу "опознай хохла по чубу". Може уявити який там контент? І кажуть:  як знайдете, зателефонуйте нам, щоб ми знали і внесли зміни.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

а почему інший? Чем этот отличается от других? Там мирняк какой то не такой?
А без мирняку не можна? Риторичне питання.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Саме цікаве, що в кожному з названих українських відомств наголошують, що вони лише збирають інформацію. Шукати має заявник. Завжди запитують, чи переглядає заявник відповідні телеграм-канали ворога типу "опознай хохла по чубу". Може уявити який там контент? І кажуть:  як знайдете, зателефонуйте нам, щоб ми знали і внесли зміни.
я вам сочувствую, но это называется война.существует наверное только тройка стран, которые Россия не смогла бы оккупировать:Канада Сша и какая нибудь бразилия и Индия и то за последнюю я не уверена.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

а почему інший? Чем этот отличается от других? Там мирняк какой то не такой?

на мою непрофесійну думку диванного експерту, коли місто беруть в оточення з усіх боків і при цьому в місті залишається недостатня кількість бійців, боєприпасів, медикаментів для забезпечення належного спротиву, то бійців потрібно виводити через останній залишившийся коридор,
особливо, якщо немає надії на швидкий наступ армії в цьому напрямку та визволення і бійців, і мешканців
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Саме цікаве, що в кожному з названих українських відомств наголошують, що вони лише збирають інформацію. Шукати має заявник. Завжди запитують, чи переглядає заявник відповідні телеграм-канали ворога типу "опознай хохла по чубу". Може уявити який там контент? І кажуть:  як знайдете, зателефонуйте нам, щоб ми знали і внесли зміни.

Мої щирі співчуття. Тримайтеся, як би тяжко це не було.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

ситуації були геть різні, в Маріуполі і там, їх неможливо порівнювати,
це моя думка, звісно, хоча про це вже кажуть і військові експерти
І  Суми й Чернігів  були в глибокому тилу кацапів, так само деблокувати й вийти звідти військам  було нереально. Якби ті експерти командували то вже б пів України було в окупації.

Останнє редагування: 10 червня 2022 11:18:50 від psandr
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали


Важко зрозуміти, чого так "пощастило" 36 бригаді: спочатку їх держава Україна кинула в Криму,
тільки давайте не ліпити все в одну купу, задля потужної "зради".
 Вивчіть питання по Криму ретельніше.
 
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Мої щирі співчуття. Тримайтеся, як би тяжко це не було.
Дякую за підтримку.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Я розумію, що я зараз виглядаю дуже підозрілою "консервою". Дуже давно, роками, нічого не писала на фуп, а тут раптом з'явилася в цій темі та ще й з критикою військово-політичного керівництва України.

Просто так сталося, що мій батько зустрів велику війну в Маріуполі. І вчора було якраз 2 місяці, як він востаннє виходив на зв'язок. Тому за темою Маріуполя я слідкую дуже детально.

Так от, ви навіть не уявляєте, який п***а твориться в питаннях зниклих безвісти військових, особливо в Маріуполі, бо у Маріуполі таких сотні, якщо не понад тисячу. У нас є 100500 служб, в які треба повідомляти про зниклих, надавати дані. Фактично кожне відомство веде свою базу: НІБ (міністерство вже не Верещук), Об'єднаний центр (СБУ), МВС, офіс омбудсмена. Ще є ті, до кого треба звертатися в командуванні бригади, роду відповідного військ і всього ЗСУ. Колишнє міністерство Верещук ще офіційно в фейсбуці давало контакти якогось нового уповноваженого, який додатково дає контакти ГОшки, яка також збирає дані. І це помимо міжнародних організацій - Червоного хреста (відділення в Україні і міжнародного, який теж має відділення у нас) і ООН.
Вони всі лише збирають інформацію. Та так гарно збирають, що на сайті ріановості публікують списки полонених і зниклих безвісти із контактними даними заявників. А потім в чатах родичів з'являється інформація, що їм дзвонили і або пропонували "викупити" родича або просто насміхалися і ображали.

Важко зрозуміти, чого так "пощастило" 36 бригаді: спочатку їх держава Україна кинула в Криму, потім кинула напризволяще в Маріуполі, а тепер, коли частина в полоні, частина загинула, в інформаційному полі про них або не згадують, або цитують Прокопенка, який їх називає боягузами і зрадниками.
Як вам таке?
Складно собі уявити ці жахіття  :(
Мабуть, до кінця війни так усе й залишиться, а потім хтозна скільки пройде часу, поки зміниться цей негативний імідж у бригади. Може, будуть ще якісь розслідування, окрім цитування?
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

так, зараз це вже видно по результатах, що потрібно було вчасно відступити з Маріуполя,
але через відсутність єдиного командуання та стратегічного планування оборони міста, про що йдеться в статті, сталося так, як сталося...

Ось що про це в квітні писав Бутусов.
https://facebook.com/story.php?story_fbid=7563969670309930&id=100000909172681

Цитата:

"24 лютого не були підірвані стратегічні мости через Чонгар - а тільки підрив мостів призвів би до зупинки оточення Маріуполя. Але мости не підірвали, і російські війська швидко замкнули кільце.

25 лютого російські війська зайняли Мелітополь після кількох перестрілок, оборону тут розгорнути не встигли. Це ключове місто, від якого залежить контроль Приазов'я та півдня Запоріжжя, та весь коридор з Криму до РФ, залишилось без серйозної оборони.

26 лютого російські війська зайшли у Бердянськ без бою. Одночасно російські війська підійшли до Токмаку, Пологів, Василівки, Оріхова, тобто основні магістралі до Маріуполя були перехоплені або стали під загрозою на третій день війни. Стало очевидно, що Маріуполь знаходиться у оперативному оточенні.
Керівництво полку "Азов" розуміло критичне становище та загрозу оточення, відкриті тили, і намагалось самостійно прикрити Бердянськ та мелітопольский напрямок. Але "Азов" отримав наказ діяти виключно в Маріуполі.

1 березня російські війська прорвали оборону 53-ї бригади військ ООС північніше Маріуполя та перерізали основні шляхи до міста. Одночасно почався штурм міста з півночі. На цей момент ще була можливість у разі отримання наказу на прорив вийти з міста та збергіти основні сили, та посилити південний фронт.

3 березня Маріуполь був повністю оточений і перехоплені усі шляхи, а російські війська почали штурм також і з заходу.
В цей момент ситуація стала критичною, оскільки бій в повному оточенні є найбільш небезпечним та невигідним за усіма статутами. Прорив вже вимагав значних втрат, бо кожен день в оточенні значно зменшував кількість боєприпасів та додавав кількість поранених, і значно зменшував боєздатність. Артилерійських складів у місті не було.
Близько 5,5 тисяч захисників Маріуполя у складі 36-ї бригади морської піхоти, полку "Азов" та інших підрозділів, мали отримати або наказ на прорив, або наказ триматись, тому що кільце мав би прорвати хтось інший ззовні. Але ініціативою володіли російські війська.

Підрозділи 53-ї механізованої бригади було відкинуто до Волновахи. Це вже 65 кілометрів від Маріуполя. На певний час оборона в цьому районі була стабілізована. Поки трималась Волноваха, ще був шанс на організований прорив з Маріуполя, хоча це призвело б вже до великих втрат. Але росіяни зосередили великі сили для штурму Волновахи.

12 березня російські війська захопили Волноваху. Це призвело до відходу українських військ до Вугледару та до Великої Новосілки, відстань збільшилась до 100 кілометрів."
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Ось що про це в квітні писав Бутусов.

до сьогодні не можу збагнути, чому ми були геть не готові обороняти від рашистів південь,
очевидно ж було, що попруть з Криму та лугандону точно,
можна було сумніватися про північ, але не про південь та схід,
на сході підготувалися, на півдні ні 
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

до сьогодні не можу збагнути, чому ми були геть не готові обороняти від рашистів південь,
очевидно ж було, що попруть з Криму та лугандону точно,
можна було сумніватися про північ, але не про південь та схід,
на сході підготувалися, на півдні ні
по Маріуполю - тотальна зрада. По іншим містам - не в курсі.
і так, взяття Бердянська та Мелітополя - то ключі від Маріуполя
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

до сьогодні не можу збагнути, чому ми були геть не готові обороняти від рашистів південь,
очевидно ж було, що попруть з Криму та лугандону точно,
можна було сумніватися про північ, але не про південь та схід,
на сході підготувалися, на півдні ні

Особливо враховуючи те, що американская та англійська розвідка  100%-но бачила і знала  про передослакацію кацапських військ і їх  рух в сторону наших рубежів.  Наше керівництво  однозначно було про все це вчасно попереджено,   яка ситуація приближається.  Питання: Чому вчасно не прореагували? Це питання  до керівництва країни однозначно!
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

У Києві почали ідентифікацію українських військових, які загинули на заводі “Азовсталь” у Маріуполі. Йдеться про 220 тіл, які отримали під час двох обмінів загиблими.

Про це повідомив командир полку “Азов” у  2016-2017 роках Максим Жорін.

“Багато деталей говорити не можу, але можу поділитися деякою інформацією. Вже відбулося два обміни тілами загиблих: перший – 160:160… Під час другого обміну нещодавно ми змогли поміняти й забрати майже 60 тіл. (…) Ще майже стільки ж тіл треба повернути. Ще майже стільки ж тіл знаходиться в Маріуполі. Зараз ідуть процеси, перемовини по подальшому обміну й поверненню їх додому”, – розповів він.

Серед тих загиблих, кого вже поміняли, приблизно третина – це “азовці”.  Є тіла воїнів з інших підрозділів, що перебували в Маріуполі: морська піхота, поліція, СБУ, прикордонники.  За словами Жоріна, це можна зрозуміти з одягу й шевронів. Водночас зазначив, що для того, щоб ідентифікувати персонально кожного захисника знадобиться багато часу.(с)

https://www.nta.ua/u-kyyevi-pochaly-identyfikacziyu-til-zagyblyh-zahysnykiv-mariupolya/
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Україна не відкидає можливості обміну «засуджених» у «ДНР» до страти британців Шона Піннера та Ейдена Асліна.

За інформацією джерел у Києві британського таблоїду Sunday Express, обмінною монетою може стати затриманий раніше кум президента росії володимира хуйло Віктор Медведчук.

«Питання цих осіб (обмін Піннера та Асліна, - ред.) обговорювалося цього тижня з міністром закордонних справ Ліз Трасс. Ми співпрацюємо, хочемо висловити подяку Великій Британії та обов'язково розглянемо обмін на Медведчука», - сказало джерело видання.(с)

https://www.slovoidilo.ua/2022/06/12/novyna/svit/medvedchuka-mozhut-obminyaty-dvox-brytancziv-zasudzhenyx-straty-zmi
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

Україна не відкидає можливості обміну «засуджених» у «ДНР» до страти британців Шона Піннера та Ейдена Асліна.

За інформацією джерел у Києві британського таблоїду Sunday Express, обмінною монетою може стати затриманий раніше кум президента росії володимира хуйло Віктор Медведчук.

«Питання цих осіб (обмін Піннера та Асліна, - ред.) обговорювалося цього тижня з міністром закордонних справ Ліз Трасс. Ми співпрацюємо, хочемо висловити подяку Великій Британії та обов'язково розглянемо обмін на Медведчука», - сказало джерело видання.(с)

https://www.slovoidilo.ua/2022/06/12/novyna/svit/medvedchuka-mozhut-obminyaty-dvox-brytancziv-zasudzhenyx-straty-zmi

:facepalm:

А інших іноземців на кого міняти будуть? Де вони на усіх Медведчуків наберуть? Міняти потрібно на полонених кацапів.
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

У Києві почали ідентифікацію українських військових, які загинули на заводі “Азовсталь” у Маріуполі. Йдеться про 220 тіл, які отримали під час двох обмінів загиблими.

Про це повідомив командир полку “Азов” у  2016-2017 роках Максим Жорін.

“Багато деталей говорити не можу, але можу поділитися деякою інформацією. Вже відбулося два обміни тілами загиблих: перший – 160:160… Під час другого обміну нещодавно ми змогли поміняти й забрати майже 60 тіл. (…) Ще майже стільки ж тіл треба повернути. Ще майже стільки ж тіл знаходиться в Маріуполі. Зараз ідуть процеси, перемовини по подальшому обміну й поверненню їх додому”, – розповів він.

Серед тих загиблих, кого вже поміняли, приблизно третина – це “азовці”.  Є тіла воїнів з інших підрозділів, що перебували в Маріуполі: морська піхота, поліція, СБУ, прикордонники.  За словами Жоріна, це можна зрозуміти з одягу й шевронів. Водночас зазначив, що для того, щоб ідентифікувати персонально кожного захисника знадобиться багато часу.(с)

https://www.nta.ua/u-kyyevi-pochaly-identyfikacziyu-til-zagyblyh-zahysnykiv-mariupolya/
----
Я так розумію,якщо вже по шевронами роблять опізнання,то про персональні жетони військовика питати не доводицця.
б***ь,ну чому треба робити все через дупу??? :X
   
Re: Идёт эвакуация солдат с Азовстали

----
Я так розумію,якщо вже по шевронами роблять опізнання,то про персональні жетони військовика питати не доводицця.
б***ь,ну чому треба робити все через дупу??? :X
насколько я знаю, жетоны носят не все. но я могу ошибаться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія