Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Імпічмент Трампа

Re: Імпічмент Трампа

Ну от і все. За Україну іпучі деми тепер різко і наглухо забудуть. Ну хіба Левку Парнасу фігурних пісдюлей з розпачу наостанок накидають.

Останнє редагування: 6 лютого 2020 03:12:07 від outsider
   
Re: Імпічмент Трампа

Ну яйця у Ненсі точно є. Боєць. Порвала промову Трампа з особливим цинізмом.



https://twitter.com/view/status/1224897851303628801
Імхо Пелосі все, на неї чекає пенсія B-)
   
Re: Імпічмент Трампа

Хто поставить 100 EUR На виграш Додіка на Президентських виборах 20 року???
   
Re: Імпічмент Трампа

Імхо Пелосі все, на неї чекає пенсія B-)

А кого чекає буцегарня??? Вгадай з 3 раз???  :lol:  :weep:
   
Re: Імпічмент Трампа

А кого чекає буцегарня??? Вгадай з 3 раз???  :lol:  :weep:
Keep dreaming.
   
Re: Імпічмент Трампа

Хто поставить 100 EUR На виграш Додіка на Президентських виборах 20 року???

А что, у вас в Ольгино в Евро платят?
   
Re: Імпічмент Трампа

СУВОРЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: дивитись зі звуком. Для довідки -

   
Re: Імпічмент Трампа

  Президент Трамп выше всех законов-привыкайте.
   
Re: Імпічмент Трампа

  Президент Трамп выше всех законов-привыкайте.
дякую, ні
   
Re: Імпічмент Трампа

дякую, ні
  Щось мені здається що ані вас, ані інших питати не будуть. Кремлівські лекала, сер.
   
Re: Імпічмент Трампа

  Щось мені здається що ані вас, ані інших питати не будуть. Кремлівські лекала, сер.
ви знаєте, чому євангельські християни голосували за Трампа?
   
Re: Імпічмент Трампа

так шо, всі бздюки , які тут Додіка вихваляють, Месією проголошують бояться на його перемогу на президентських 100EUR поставити до березня місяця???

 :lol:  :weep:  :lol:

Кловуни блят, тоді закрийте свої писки і не говоріть на чорне -що воно біле...
   
Re: Імпічмент Трампа

ви знаєте, чому євангельські християни голосували за Трампа?
  А вы считаете это достойным внимаия? Или полагаете что теперь они прозреют?
Видите ли, я делаю свой вывод по факту. А факт заключается в том что  суд в Сенате постановил что президент может нарушать закон, что он выше закона. Никто не спорил с тем что он это сделал, суд решил что президент может это делать.

Останнє редагування: 7 лютого 2020 18:10:35 від Igor_Kharkov
   
Re: Імпічмент Трампа

  А вы считаете это достойным внимаия? Или полагаете что теперь они прозреют?
як на мене, це достойне уваги - бо Трамп наблизить друге пришестя Христа. Як вважаєте, ця причина (неважливо, наскільки вона відповідає дійсності) достойна уваги?
   
Re: Імпічмент Трампа

так шо, всі бздюки , які тут Додіка вихваляють, Месією проголошують бояться на його перемогу на президентських 100EUR поставити до березня місяця???

 :lol:  :weep:  :lol:

Кловуни блят, тоді закрийте свої писки і не говоріть на чорне -що воно біле...

Та вони обережні стали... Он один кількома постами вище свого часу 10 штук ставив, щоправда на іншого підараса - Януковиджа - просрав   :D
Тепер на холодну воду дмуть.

А я можу поставити хоч ще раз 10, хоч 100, що як на першому терміні Обісцяного Гамерика вмилася ганьбою, то на другому (а він скоріше за все - невідворотній, бо здорових сил в американському політичному класі схоже не залишилося зовсім) вона вмиється кров"ю. І ще багато хто разом з нею за кампанію.

   
Re: Імпічмент Трампа

як на мене, це достойне уваги - бо Трамп наблизить друге пришестя Христа. Як вважаєте, ця причина (неважливо, наскільки вона відповідає дійсності) достойна уваги?
  Я не є віруючою людиною у вашому розумінні цього слова. Тому відповідність пророцтвам, або релігійним міфам мене не так турбує як оцінка дійсної реальності. До речі, релігій у нас досить багато, як і різноманітних релігійних текстів. Я так розумію, що ця секта голосувала за Трампа щоб наблизити друге пришестя Христа? Мене це зовсім не радує.
   
Re: Імпічмент Трампа

І ще багато хто разом з нею за кампанію.
  Цілком ймовірно, але Україна точно попадає у цю компанію.
   
Re: Імпічмент Трампа

  Я не є віруючою людиною у вашому розумінні цього слова. Тому відповідність пророцтвам, або релігійним міфам мене не так турбує як оцінка дійсної реальності. До речі, релігій у нас досить багато, як і різноманітних релігійних текстів. Я так розумію, що ця секта голосувала за Трампа щоб наблизити друге пришестя Христа? Мене це зовсім не радує.
так, ви правильно розумієте, хіба що це не секта
   
Re: Імпічмент Трампа

  Цілком ймовірно, але Україна точно попадає у цю компанію.

Україна, можна сказати, буде на передовій цього наближаючогося "свята". Хоча чому буде? Вона вже там...
   
Re: Імпічмент Трампа

Хоча чому буде? Вона вже там...
  Саме це мене і турбує, а от пригоди якогось там Бутіджича, чи Сандерса, чи Байдена, аж ніяк.
 Закон у USA якось тихо, без особливого галасу, здох. Так шо далі буде.
   
Re: Імпічмент Трампа

  Саме це мене і турбує, а от пригоди якогось там Бутіджича, чи Сандерса, чи Байдена, аж ніяк.
 Закон у USA якось тихо, без особливого галасу, здох. Так шо далі буде.

Коли рушиться сталий світовий порядок, який був може і не ідеальний, але принаймні зрозумілимй і прогнозований, то це повинно турбувати кожного на цій планеті, незалежно від пачпорту і місця проживання.

Амеркианська демократія прийшла до своєї кризи не вчора. До тої ганьби, що сталася із голосуванням за толерування очевидних порушень американських законів і Конституції, ОБИДВІ найбільші політсили країни йшли не один рік. Готовність поставити на карту доволі хиткий суспільний спокій всередині країни, та похерити американські інтереси і американську відповідальність за її межами заради сумнівного задоволення  - потерти сракою крісло в Овальному кабінеті - були в тренді принаймні дві останні президентські кампанії. Сподіваюсь Те, що буде відбуватися в період кампанії 20 року, змусить еліти схаменутися. Хоча надії на те обмаль.

А всім нам раджу просто радіти кожному дню більш менш спокійного життя, бо навіть те, що сьогодні здаєтсья страшним і нестерпним завтра може вдаватися недосяжним благом...
   
Re: Імпічмент Трампа

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вимагає знищити матеріали розслідування, проведеного демократами в рамках процедури імпічменту. https://www.рбк-укр/ukr/news/tramp-trebuet-unichtozhit-materialy-dela-1581107176.html
   
Re: Імпічмент Трампа

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вимагає знищити матеріали розслідування, проведеного демократами в рамках процедури імпічменту. https://www.рбк-укр/ukr/news/tramp-trebuet-unichtozhit-materialy-dela-1581107176.html
  Коли немає Закону, на перше місце виходе гола сила. Мені здається, обом сторонам відступати нема куди.
   
Re: Імпічмент Трампа

Сподіваюсь Те, що буде відбуватися в період кампанії 20 року, змусить еліти схаменутися. Хоча надії на те обмаль.
  Схоже на те що головним буде свій і чужий. Усе інше- побоку.  Можливо де-хто вже готує зброю. Протистояння Конгрес-Президент-Сенат буде тільки загострюватись. Програти і залишитись вже майже не можливо.
   
Re: Імпічмент Трампа

Коли рушиться сталий світовий порядок, який був може і не ідеальний, але принаймні зрозумілимй і прогнозований, то це повинно турбувати кожного на цій планеті, незалежно від пачпорту і місця проживання.

Амеркианська демократія прийшла до своєї кризи не вчора. До тої ганьби, що сталася із голосуванням за толерування очевидних порушень американських законів і Конституції, ОБИДВІ найбільші політсили країни йшли не один рік. Готовність поставити на карту доволі хиткий суспільний спокій всередині країни, та похерити американські інтереси і американську відповідальність за її межами заради сумнівного задоволення  - потерти сракою крісло в Овальному кабінеті - були в тренді принаймні дві останні президентські кампанії. Сподіваюсь Те, що буде відбуватися в період кампанії 20 року, змусить еліти схаменутися. Хоча надії на те обмаль.

А всім нам раджу просто радіти кожному дню більш менш спокійного життя, бо навіть те, що сьогодні здаєтсья страшним і нестерпним завтра може вдаватися недосяжним благом...

Ну ты понял что я был прав в 2017 когда написал что Додик полностью подмял под себя респов и старой доброй GOP больше не существует?

А пока начались преследования тех кто давал показания против Трампа.
Вигмана под эскортом выдворили с работы. Дали буде...  :butcher:
   
 :S Re: Імпічмент Трампа

Слава, нельзя подмять под себя тех, кто не хочет ложиться. А єти на 90% просто бляди. Тогда в 2017 я видел конечно, что партия прогнила, но не представлял что настолько. А в Митте - я все таки не ошибся! Ни минуты не жалею, что отдал тогда в 12-м столько сил и здоровья. Но одного его да вот  Волш сегодня еще снялся, не захотел участвовать в этом дерьме...Не хватит, чтобы отмыть имя гоп от этого рыжего экскримента. Ну и хер с ними   :D  Демсы тож недалеко ушли. Впервые с получения гражданства не буду, похоже, жать на кнопку в ноябре...

   
Re: Імпічмент Трампа

Вигмана под эскортом выдворили с работы. Дали буде...

Все вірно. На важливих посадах Госдепа мають працювати якщо не однодумці,
то принаймі лояльні до Президента співробітники, а не свистуни B-)
   
Re: Імпічмент Трампа

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп вимагає знищити матеріали розслідування, проведеного демократами в рамках процедури імпічменту. https://www.рбк-укр/ukr/news/tramp-trebuet-unichtozhit-materialy-dela-1581107176.html

Хер ему! Рукописи не горят, а в частынх архивах  расхождяться по миру  B-) . Раньше или позже правда в виде неоповержимых улик всплывет. Токо скорее всего всем уже будет не до этого... Ну так хотя бы для истории...
   
Re: Імпічмент Трампа

Все вірно. На важливих посадах Госдепа мають працювати якщо не однодумці,
то принаймі лояльні до Президента співробітники, а не свистуни B-)

Держдеп, який очолює твостожопий лузер Жопео вже можна взагалі розпускати  :eyes:
Нормальні люди, фахівці за ці 4 роки вже самі розбіглися. Понабирали реднеків з Додікових фондів і холуїв з джаредових обрізаних дружків  :laugh:


Останнє редагування: 8 лютого 2020 06:43:34 від Silentio
   
Re: Імпічмент Трампа

Все вірно. На важливих посадах Госдепа мають працювати якщо не однодумці,
то принаймі лояльні до Президента співробітники, а не свистуни B-)

Вы ставите лояльность фюреру выше лояльности стране и Конституции.
Почему то не удивительно :)
   
Re: Імпічмент Трампа

Хер ему! Рукописи не горят, а в частынх архивах  расхождяться по миру  B-) . Раньше или позже правда в виде неоповержимых улик всплывет. Токо скорее всего всем уже будет не до этого... Ну так хотя бы для истории...
Будьте последовательны и прокомментируйте выскпзывания помощника Сандерса о том что гулаг это хорошо и оппонентов туда отправят.
Додик -райский цветок по сравнению с красной мразью
   
Re: Імпічмент Трампа

Держдеп, який очолює твостожопий лузер Жопео вже можна взагалі розпускати  :eyes:
Нормальні люди, фахівці за ці 4 роки вже самі розбіглися. Понабирали реднеків з Додікових фондів і холуїв з джаредових обрізаних дружків  :laugh:
Готов поставить $100 на победу кандидата от респов на выборах президента.
   
Re: Імпічмент Трампа

Будьте последовательны и прокомментируйте выскпзывания помощника Сандерса о том что гулаг это хорошо и оппонентов туда отправят.
Додик -райский цветок по сравнению с красной мразью

Почему я должен комментировать высказывание какого то долбоеба о котором никогда не слышал и скорее всего никогда больше не услышу.
А тут конкретные действия недофюрера который очень хочет стать полноценным фюрером.
И вы это называете «райским цветочком»
   
Re: Імпічмент Трампа

Почему я должен комментировать высказывание какого то долбоеба о котором никогда не слышал и скорее всего никогда больше не услышу.
А тут конкретные действия недофюрера который очень хочет стать полноценным фюрером.
И вы это называете «райским цветочком»
«Недофюрер» спокойно уйдет в 2024, я на это готов поставить много денег, и даже не аффектнет американскую политическую систему.
А вот левый Троцкий приведет с собой раскулачивание и отмену всех противовесов.
Все с вами ясно.
   
Re: Імпічмент Трампа

Почему я должен комментировать высказывание какого то долбоеба о котором никогда не слышал и скорее всего никогда больше не услышу.
А тут конкретные действия недофюрера который очень хочет стать полноценным фюрером.
И вы это называете «райским цветочком»

Именно так... что у Обоссаного в голове, у Очкарика - на языке. Вот и вся разница между ними  :)

Останнє редагування: 8 лютого 2020 07:25:52 від Silentio
   
Re: Імпічмент Трампа

Почему я должен комментировать высказывание какого то долбоеба о котором никогда не слышал и скорее всего никогда больше не услышу.
А тут конкретные действия недофюрера который очень хочет стать полноценным фюрером.
И вы это называете «райским цветочком»
Думал силентио ответил... обращался на Вы.
Тебе, говно зловредько даже отвечать не буду. Ставь деньги, тогда поговорим.
Вас, швондеров, надо рублем казнить
   
Re: Імпічмент Трампа

Готов поставить $100 на победу кандидата от респов на выборах президента.

Да хоть 200.  :)  А чего-так туманно - "кандидата от респов"? Будто бы не понятно КТО будет этми кандидатом... И то, что елси для победы будет нужно облизать зад всяким подонкам от Пухлика до Вовы Хуйла, дать себя трахнуть Эрдогану на пару с Асадом - он это сделает!
А дома, если нужно будет пойти по трупам сограждан - он пойдет. Потому как его сограждане, которые не внесены в гроссбух его Маланки - это биомусор и личные враги Его Уринового величества и Соединенных Штатов.

Я готов поставить 10 штук или больше на то, что эта кампания не пройдет без крови. Немного крови было уже на прошлой кампании, на этой будет в разы больше. Но самое интересное будет когда в январе это ничтожество опять введут в насиженное кресло... Боже, спаси Амеркику и всех нас, як то кажуть....
   
 Re: Імпічмент Трампа

«Недофюрер» спокойно уйдет в 2024,

Вместе с бюьтифул Вольдемар  8-) Надо же какое совпадение  B-)

Впрочем, с такими мировыми Плидерами до это 24-го еще надо дожить...
   
Re: Імпічмент Трампа

Додик уволил ещё и брата Вингмана (?!) ну и своего спонсора Сондлэнда.  :butcher:
   
Re: Імпічмент Трампа

Додик уволил ещё и брата Вингмана (?!) ну и своего спонсора Сондлэнда:butcher:

Очевидно в Москве спонсоры пощедрее будут  :big_boss:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія