Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ВломиЗацеперу

#ВломиЗацеперу

предлагаю начать бессрочную акцию #ВломиЗацеперу

цель - если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду. пока до этих ублюдков не начнет доходить, шо зацеп - это не "паприколу", а ОЧЕНЬ больно. и морда после синяя-синяя..

почему я предлагаю эту акцию? вот вам новость

У Житомирі на залізничному вокзалі 18-річний хлопець отримав сильні опіки від ураження електрострумом на даху залізничного вагона, про що стало відомо з повідомлення Головного управління Національної поліції у Житомирській області.

Правоохоронці повідомляють, що трагедія сталася сьогодні вночі: "Співробітники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу, які прибули на місце, з'ясували, що близько першої години ночі 23 квітня на третьому шляху місцевого залізничного вокзалу перебувала електричка сполученням Фастів-Житомир".

Як стало відомо, хлопець заліз на дах залізничного вагона, де його вдарило електричним струмом, від чого він звідти впав. У поліції додали: "Потерпілий госпіталізований в дуже важкому стані з попереднім діагнозом "ураження електричним струмом 96% тіла" та іншими травмами".

В даний час життя молодої людини знаходиться в руках медиків. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановлюють обставини події, після чого дадуть їй правову оцінку.


Нічна поїздка до пекла: удар струмом перетворив зацепера на смолоскип, не по собі стало навіть медикам
   
Re: #ВломиЗацеперу

вот фотки этих долбойопов







а теперь по самому случаю - горело это чучело так, шо было видно за 150 метров ТОЧНО.
медики трахались с чучелом несколько часов. чучело померло в диких муках.

РАДИ ПОНТОВОГО СЕЛФИ.

имхо - всем будет лучше, чем вместо того, шоб весело гореть, эти выбл@дки будут ходить с синими мордами. с СИНИМИ ПОБИТЫМИ МОРДАМИ.

шо думаете, панове?
   
Re: #ВломиЗацеперу

ну и напоследок

не. видео вы не увидите.
эти говнюки зацеперы закидали жалобами Ютуб. за то, шо на видео видно, как мужик КАЧЕСТВЕННО надавал по шее одному из этих мудаков.

при этом Ютуб почему-то не удаляет ролики этих мудаков..
вот такой вот Ютуб

Останнє редагування: 24 квітня 2019 18:48:46 від проходямимо
   
Re: #ВломиЗацеперу

А нашо йому заважати здохнуть?
   
Re: #ВломиЗацеперу

я проти втручання людини у природні процеси відбору.
   
Re: #ВломиЗацеперу

А нашо йому заважати здохнуть?

да если б они сдыхали быстро..
они сдыхают в муках
приносят много бед как родным, так и медикам, которые должны трахаться, пытаясь спасти этих говнюков с 95% ожогами..
а сколько из этих говнюков остаются без рук/ног..
а потом шо? а потом ИНВАЛИДНОСТЬ. и бюджет платит пособие по инвалидности. ВСЮ ЖИЗНЬ

имхо, дешевле им морду набить..
   
Re: #ВломиЗацеперу

Десь бачив в інеті шо в минулому році мінімум 300 "дарвінів" врізали дуба при селфі. В основному падіння з великих висот, або як одна молода пара вилізла через вікно поїзда і робила селфі з тої сторони, а тут - ПРИВІТ! Стовб! І два трупа!    ;o
   
Re: #ВломиЗацеперу

цель - если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду. пока до этих ублюдков не начнет доходить, шо зацеп - это не "паприколу", а ОЧЕНЬ больно. и морда после синяя-синяя..

Нуу , якшо пан-автор цытованого , такым чыном намагаеця сам розважытысь , то - "розумию" .

А от що-бы лизты пид 27 киловольт самому , намагаючысь зупыныты долб_ба , то ж и з самому можна на хвакел пэрэтворытысь . Нах воно нада .

И воно ж на лоби нэ напысано чого воно биля вагонив вэштаецця .

Таа , по столыцях воно ма-ть якося инакшэ .
   
Re: #ВломиЗацеперу

300 "дарвінів" врізали дуба при селфі
Движение зацеперов существовало задолго до появления селфи. И это их выбор, естественный отбор.
   
Re: #ВломиЗацеперу

при этом Ютуб почему-то не удаляет ролики этих мудаков..
вот такой вот Ютуб

Бэзвидносно до особы автора , алэ стосовно цытованого маю зауважыты , що власныку сайта , так само як и корчмарэви потрибни видвидувачи , а тому якшо Ютуб нэ выдаляе , то - нэ поважна элитарна рэсторация , а звычайна забигайливка-налывайка . ))
   
Re: #ВломиЗацеперу

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4_%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%B2
если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду
Вперед, хочу посмотреть как ты им морду бить будешь :lol:

   
Re: #ВломиЗацеперу

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4_%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%B2Вперед, хочу посмотреть как ты им морду бить будешь :lol:
Показати зображення...
Це зацепери? Це електричка?
   
Re: #ВломиЗацеперу

предлагаю начать бессрочную акцию #ВломиЗацеперу

цель - если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду. пока до этих ублюдков не начнет доходить, шо зацеп - это не "паприколу", а ОЧЕНЬ больно. и морда после синяя-синяя..

почему я предлагаю эту акцию? вот вам новость

У Житомирі на залізничному вокзалі 18-річний хлопець отримав сильні опіки від ураження електрострумом на даху залізничного вагона, про що стало відомо з повідомлення Головного управління Національної поліції у Житомирській області.

Правоохоронці повідомляють, що трагедія сталася сьогодні вночі: "Співробітники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу, які прибули на місце, з'ясували, що близько першої години ночі 23 квітня на третьому шляху місцевого залізничного вокзалу перебувала електричка сполученням Фастів-Житомир".

Як стало відомо, хлопець заліз на дах залізничного вагона, де його вдарило електричним струмом, від чого він звідти впав. У поліції додали: "Потерпілий госпіталізований в дуже важкому стані з попереднім діагнозом "ураження електричним струмом 96% тіла" та іншими травмами".

В даний час життя молодої людини знаходиться в руках медиків. На місці події працювала слідчо-оперативна група. Правоохоронці встановлюють обставини події, після чого дадуть їй правову оцінку.

Нічна поїздка до пекла: удар струмом перетворив зацепера на смолоскип, не по собі стало навіть медикам

в чому трагедія. кожному своє. дебілу дебілове.
   
Re: #ВломиЗацеперу

Відрадно, що більшість коментів - у струї "дибілу - дибілово".

Цікаво, чи вони перенесуть се на себе, коли прихильники певної політсили проявить себе у всій красі.
   
Re: #ВломиЗацеперу

Відрадно, що більшість коментів - у струї "дибілу - дибілово".

Цікаво, чи вони перенесуть се на себе, коли Зе проявить себе у всій красі.

хто про що а пидробот про наболіле. про порвану на виборах сраку))))) "зннаєш як болить)) ніяк не пройде))"
   
Re: #ВломиЗацеперу

цель - если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду
Ти пропонуєш присісти за нанесення побоїв середньої тяжкості,  а нафуя?
   
Re: #ВломиЗацеперу

ящітаю більш корисною буде акція #вломи бидло-ксенонщику,  а заодно бидло-протівотуманщику.
   
Re: #ВломиЗацеперу

хто про що а пидробот про наболіле. про порвану на виборах сраку))))) "зннаєш як болить)) ніяк не пройде))"

Так, мене бомбить коврово - і ще довго бомбитиме від "мудрості" "мудрого українського народу", але я ж кажу, хочу подивитися на плоди ваших старань. Використовуючи зачеперську аналогію, ви тіки що залізли на ЗЕЛЕНого електровоза зробити селфі і запостити у фейсбучєк. І електровоз вже тронувся. "Вагончік тронєцца - пєрон останєцца" (с).

   
Re: #ВломиЗацеперу

Оцим категоріям бидла, а ще бидло-задиральщикам ближнього, варто робити боляче...
   
Re: #ВломиЗацеперу

Так, мене бомбить коврово - і ще довго бомбитиме від "мудрості" "мудрого українського народу", але я ж кажу, хочу подивитися на плоди ваших старань. Використовуючи зачеперську аналогію, ви тіки що залізли на ЗЕЛЕНого електровоза зробити селфі і запостити у фейсбучєк. І електровоз вже тронувся. "Вагончік тронєцца - пєрон останєцца" (с).

гарна аналогія  (tu)
   
Re: #ВломиЗацеперу

хто про що а пидробот про наболіле. про порвану на виборах сраку))))) "зннаєш як болить)) ніяк не пройде))"
В самий Гамєриці петрушку привалило.  Щэмыть серцэ козака на чужыни. Аж жалко бедолагу.
   
Re: #ВломиЗацеперу

Автор пропонує бити морди зацеперам в профілактичних цілях (щоб полегшити життя медикам, які їх рятують).
Ну, тоді треба пи÷дити всіх, хто веде нездоровий спосіб життя: випив пива - получай ногою в табло, з'їв магдональц - відгреби ломом по ребрах... :D
   
Re: #ВломиЗацеперу

Автор пропонує бити морди зацеперам в профілактичних цілях (щоб полегшити життя медикам, які їх рятують).
Ну, тоді треба пи÷дити всіх, хто веде нездоровий спосіб життя: випив пива - получай ногою в табло, з'їв магдональц - відгреби ломом по ребрах... :D

Ну, у принципі - щось таке, ага... "А давайте всі хороші люди зберуться разом і повбивають всіх поганих". Думаю, результат нємножко прєдсказуєм.
   
Re: #ВломиЗацеперу

Думав тут про виборців зеленського
   
Re: #ВломиЗацеперу

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4_%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8_%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%B2Вперед, хочу посмотреть как ты им морду бить будешь :lol:
Показати зображення...

В них перенаселення, їм можна.
   
Re: #ВломиЗацеперу

я проти втручання людини у природні процеси відбору.
Прийдеться тоді від медицини та хірургії відмовлятися.  :)
   
Re: #ВломиЗацеперу

да если б они сдыхали быстро..
они сдыхают в муках
приносят много бед как родным, так и медикам, которые должны трахаться, пытаясь спасти этих говнюков с 95% ожогами..
а сколько из этих говнюков остаются без рук/ног..
а потом шо? а потом ИНВАЛИДНОСТЬ. и бюджет платит пособие по инвалидности. ВСЮ ЖИЗНЬ

имхо, дешевле им морду набить..

Той штріх з такими травмами не жилєц. Другий-третій день і гаплик.
   
Re: #ВломиЗацеперу

предлагаю начать бессрочную акцию #ВломиЗацеперу

цель - если где-нибудь увидите зацеперов - не стесняться и бить им морду. пока до этих ублюдков не начнет доходить, шо зацеп - это не "паприколу", а ОЧЕНЬ больно. и морда после синяя-синяя..

навіть і не подумаю щось казати. це природній відбір і проблеми наслідків виховання батьками.
   
Re: #ВломиЗацеперу

я проти втручання людини у природні процеси відбору.
согласен на 100500%, но...
из-за этих дибилов ломаются графики поездов... сколько снимали жмура в житомире? это остановка движения, опоздавшие на работу, на самолет, еще кудато....

бить в морды!
   
Re: #ВломиЗацеперу

В них перенаселення, їм можна.
в Індонезії взагалі негуманно з "зайцями" борються ;o .

   
Re: #ВломиЗацеперу

 У підлітків недорозвинені лобні ділянки мозку,які відповідають за оцінку ризику. Це щось дарвіністичне, якась функціональна програма,тобто виду треба деяка кількість таких відчайдушних пожертв,може щоб інші якось виживали. Ну то було розраховано на зовсім вороже певісне середовище, на те,що,якщо хтось виживе,то отримає певні навички,а зараз вони "ІктстрІмалять". :D
   Взагалі то лобні ділянки дозрівають десь ближче до 21-22 рокам. Але є й такі,у яких це відбувається пізніше,десь аж к 30-ти. Ото з них екстрімали й виходять,що ми бачимо на ТБ та у мережі. Я он себе згадую десь у 12-16 років. Таке витворяв,стрибав  з 20,а одного разу з 35 метрів у воду. Бо був дурень,міг загинути вмить!

( Признаюся,що з 35 метрів стрибнув....у 29 років. Мабуть десь справа,чи зліва якась лобна ділянка трохи ще не дійшла до кондиції). Правда більше вже не стрибав. B-)  :facepalm:
   
Re: #ВломиЗацеперу

У підлітків недорозвинені лобні ділянки мозку,які відповідають за оцінку ризику. Це щось дарвіністичне, якась функціональна програма,тобто виду треба деяка кількість таких відчайдушних пожертв,може щоб інші якось виживали. Ну то було розраховано на зовсім вороже певісне середовище, на те,що,якщо хтось виживе,то отримає певні навички,а зараз вони "ІктстрІмалять". :D
   Взагалі то лобні ділянки дозрівають десь ближче до 21-22 рокам. Але є й такі,у яких це відбувається пізніше,десь аж к 30-ти. Ото з них екстрімали й виходять,що ми бачимо на ТБ та у мережі. Я он себе згадую десь у 12-16 років. Таке витворяв,стрибав  з 20,а одного разу з 35 метрів у воду. Бо був дурень,міг загинути вмить!

( Признаюся,що з 35 метрів стрибнув....у 29 років. Мабуть десь справа,чи зліва якась лобна ділянка трохи ще не дійшла до кондиції). Правда більше вже не стрибав. B-)  :facepalm:

вот, если б воды там было по пояс, былобы заипись
   
Re: #ВломиЗацеперу

вот, если б воды там было по пояс, былобы заипись
-------------------------------------------------------
 Не повіриш,і таке було!!! Є у нас на Хортиці скеля у Наумовій балці десь від 13 до 15 метрів заввшики. Ми там відпочивали на природі компанією ,шашлики ,та трохи бухали. І ось мене понесло на скелю,бо зазвичай там під скелями глибоко. Ну кажу ж трохи хильнув,а там дівки з нами були,мені було десь 25. Як я не подивився-просто не знаю! Стрибнув і тільки вже коли летів-зрозумів що бачу під собою батьків та дітей,що стоять по груди у воді! ЦЕПИЗДЕЦЬ! ;o  Ну мене врятувало,що я був досвідченим вже стрибунцем і при вході у воду трохи підняв ноги уперед,тобто вішов під такою собі дугою,гальмуючи жопою по дну по якому мене проволокло. Ну,жопа трохи боліла пару днів,а так був цілий та неужкоджений. Ой! Все бувало! А як підлітками лазили по скелям,а по льоду на Дніпрі-страшно згадати. Але Бог милував!
   
Re: #ВломиЗацеперу

-------------------------------------------------------
 Не повіриш,і таке було!!! Є у нас на Хортиці скеля у Наумовій балці десь від 13 до 15 метрів заввшики. Ми там відпочивали на природі компанією ,шашлики ,та трохи бухали. І ось мене понесло на скелю,бо зазвичай там під скелями глибоко. Ну кажу ж трохи хильнув,а там дівки з нами були,мені було десь 25. Як я не подивився-просто не знаю! Стрибнув і тільки вже коли летів-зрозумів що бачу під собою батьків та дітей,що стоять по груди у воді! ЦЕПИЗДЕЦЬ! ;o  Ну мене врятувало,що я був досвідченим вже стрибунцем і при вході у воду трохи підняв ноги уперед,тобто вішов під такою собі дугою,гальмуючи жопою по дну по якому мене проволокло. Ну,жопа трохи боліла пару днів,а так був цілий та неужкоджений. Ой! Все бувало! А як підлітками лазили по скелям,а по льоду на Дніпрі-страшно згадати. Але Бог милував!
Колись воєнрук в школі розповідав: "Від менінгіту або вмирають, або стають дебілами. Ми з братом захворіли. Я вижив" :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія