Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну шо панове, маємо натурний експеримент щодо дієвості файзера

всьо, побіг штиритися

Я тоже только что перезвонил доктору, уже назначил себе шприц. Спасибо друг ТС, ты открыл мне глаза.
   
А чому тещу не вщепили?

Не змогли, чи сама не схотіла?

Спершу не схотіла гриби їсти :D
   
Я щось не розумію переконань антиваксерів. Тобто шкода від вакцини буде більша ніж шкода від віруса ? :D

Чи, просто, розрахунок на те, що ви не захворієте ?

Я ризикувати не схотів, а ви не вакцинуйтесь, якщо вважаєте, що краще перехворіти.

В чому проблєма ? Одним повезе, іншим не повезе.

Такоє.

Класно буди дибілом, га?
   
Я щось не розумію переконань антиваксерів. Тобто шкода від вакцини буде більша ніж шкода від віруса ? :D

Чи, просто, розрахунок на те, що ви не захворієте ?

Я ризикувати не схотів, а ви не вакцинуйтесь, якщо вважаєте, що краще перехворіти.

В чому проблєма ? Одним повезе, іншим не повезе.

Такоє.
Чому не було такого холівару щодо грипу? Адже болячка теж не проста. Хтось ширнувся, хтось ні, добровільна справа.
   
Я ризикувати не схотів, а ви не вакцинуйтесь, якщо вважаєте, що краще перехворіти.
А я переболел то зачем мне вакцинироватся?  И не такая уж страшная болезнь 38 температура 3 дня из необычного сильная слабость на больничном был 2 недели.
   
Жінка та я привиті.
Експеримент мав би чистоту, якби перед щепленням ви перевірилися на антитіла.
А так хз, може у вас вже був природний імунітет.
Нічого не доведено.
   
А я переболел то зачем мне вакцинироватся?  И не такая уж страшная болезнь 38 температура 3 дня из необычного сильная слабость на больничном был 2 недели.

Ну а хіба хтось заставляє ?
   
Чому не було такого холівару щодо грипу? Адже болячка теж не проста. Хтось ширнувся, хтось ні, добровільна справа.

Ну таке. В мене є знайомі, що кожен рік вакцинуються від грипу. Мене питають чому я ризикую і не вакцинуюсь.

Тут сам кожен вирішує. В мене близьких знайомих, що вмерли від грипу немає, а від Ковіду є.

   
Ну а хіба хтось заставляє ?
Да.
   
Ну а хіба хтось заставляє ?

Невпинно доводиш шо таки дибіл. Видно, не треба так настоювати.
   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

Захворіла теща. Температура до 39, усі симптоми ОРВІ. 10 днів на сьогодні хвороби. Взагалі ніяка, сатурація падала до 93, але до кисню, слав богу, не дійшло. Сьогодні отримали результат ПРЦ тесту - позитивний.
За нею захворіла дочка за день після появи симптомів. Хворіла три дні, температура трохи вища 37, нежить

Жінка та я привиті. Симптоми відсутні повністю.

панове антивакси, ви програли.

Зараз зроблю тобі неприємне.
На роботі. Вакціновані/не вакціновані 50/50.
На ковідьку захворіла тільки вакцінована файзером. Більше ніхто не захворів.
   
В мене близьких знайомих, що вмерли від грипу немає, а від Ковіду є.
Вот это научный подход. Могу предположить что от бешенства и столбняка тоже нет.
   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

Захворіла теща. Температура до 39, усі симптоми ОРВІ. 10 днів на сьогодні хвороби. Взагалі ніяка, сатурація падала до 93, але до кисню, слав богу, не дійшло. Сьогодні отримали результат ПРЦ тесту - позитивний.
За нею захворіла дочка за день після появи симптомів. Хворіла три дні, температура трохи вища 37, нежить

Жінка та я привиті. Симптоми відсутні повністю.

панове антивакси, ви програли.

Джекпот бля!

Ось вона вічне життя!!!
   
Вот это научный подход. Могу предположить что от бешенства и столбняка тоже нет.

 :gigi:  Научно.

Але, якщо б у мене був ризик захворіти сказом чи ствобняком співмірний з ризиком захворіти Ковідом, то я не те що вакцинувався б, я б зубдинку рік не виходив. :D
   
Невпинно доводиш шо таки дибіл. Видно, не треба так настоювати.

Петро, я от коли тебе читаю, навіть не можу точно визначити звідки ти пишеш. :gigi:

Давай розказу, ти з психлікарні, чи просиш виховательку в дистадку замість тебе писати?   :D
   
Чому не було такого холівару щодо грипу? Адже болячка теж не проста. Хтось ширнувся, хтось ні, добровільна справа.

Бо у грипу набагато нижча смертність.
Якби у сучасних штамів була така сама смертність як іспанського грипу прчатку 20-го століття, було б так само як з ковідом.
   
:gigi:  Научно.

Але, якщо б у мене був ризик захворіти сказом чи ствобняком співмірний з ризиком захворіти Ковідом, то я не те що вакцинувався б, я б зубдинку рік не виходив. :D
А вас бесплатно вакцинируют ,а тех у кого 100% шанс умереть за денюжку.  Курс от бешенства 3000грн и столбняк 2000грн.
   
Експеримент мав би чистоту, якби перед щепленням ви перевірилися на антитіла.
А так хз, може у вас вже був природний імунітет.
Нічого не доведено.

в мене не було 100%, бо від першої дози мене тиждень штирило, по справжньому, як від ковіду (хіба що не задихався, бо ж у легенях вірусу не було)

   
Питання лише одне - чому ті хто перехворів мають вакцинуватись?
   
Питання лише одне - чому ті хто перехворів мають вакцинуватись?

а хіба мають?
Як перехворів, є бамажка, її має бути достатньо, наскільки я в курсі
   
Питання лише одне - чому ті хто перехворів мають вакцинуватись?

Ну раніше таке писали.

Тим, хто перехворів на COVID-19, щеплення не обов’язкове – лікар-імунолог

https://www.radiosvoboda.org/a/news-koronavirus-shcheplennia/31048333.html
   
Бо у грипу набагато нижча смертність.
Якби у сучасних штамів була така сама смертність як іспанського грипу прчатку 20-го століття, було б так само як з ковідом.
Серьезно? Пандемия 2007-2008г

Данные ВОЗ показывают, что 60 % случаев с диагнозом H5N1 были смертельны. Однако, существуют признаки того, что процент смертности птичего гриппа мог быть ниже, так как очень много людей со средней степенью тяжести симптомов не обращались за медицинской помощью и не были учтены в статистике.

У меня вероятно им болела в 2008году ,и я скажу что ковид детский лепет по сравнению с ним.
   
Тим, хто перехворів на COVID-19, щеплення не обов’язкове – лікар-імунолог

То якійсь антиваксер. Бо ж не можуть всі держави одночасно пропихувати антинаукову маячню?!!  :gigi:
   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

Захворіла теща. Температура до 39, усі симптоми ОРВІ. 10 днів на сьогодні хвороби. Взагалі ніяка, сатурація падала до 93, але до кисню, слав богу, не дійшло. Сьогодні отримали результат ПРЦ тесту - позитивний.
За нею захворіла дочка за день після появи симптомів. Хворіла три дні, температура трохи вища 37, нежить

Жінка та я привиті. Симптоми відсутні повністю.

панове антивакси, ви програли.

на сколько ты старше тещи?  :gigi:
   
на сколько ты старше тещи?  :gigi:
Сначала она мне была сестрой ,потом женой ,а теперь стала тещей.
   
Сначала она мне была сестрой ,потом женой ,а теперь стала тещей.

 :laugh:
   
Серьезно? Пандемия 2007-2008г

Данные ВОЗ показывают, что 60 % случаев с диагнозом H5N1 были смертельны.
Ніколи не забуду як навіжена Богословська волала в прямому ефірі що ми всі помремо!!
Щоправда вона саме тоді гроші отримала від Манафорта 8 млн доларів щоб мочити Юлю - то ж вона верещала з особливим задоволенням.
   
:laugh:
А бывает и так
   
Сначала она мне была сестрой ,потом женой ,а теперь стала тещей.
=============================
Тут ще один приклад є,теж показовий -з  Люкстенебрісом та його тещею. :lol:
Там,правда,ще епічніший випадок.
Теща притримується гігієни та  використовує перекис водню.
Люкса це дуже бісить, бо він вважає тещу дурепою,яка йде проти науки.Люкс їде в Київ,
заражаєцця Ковідом,тяжко хворіє. :(

Люкс вирішує- буду берегтися та піду щеплюся.
Теща ніфіга не захворює і розуміє,що все робить правильно, доки Люкс  телесуєцця,
 намагаючись зрозуміти, що ж він робить не так, та продовжує
вважати тещу дурепою та призивати Дарвіна,щоб той зробив  справедливість в його розумінні- покарав тещу Ковідом. :weep:
   
Чому не було такого холівару щодо грипу? Адже болячка теж не проста. Хтось ширнувся, хтось ні, добровільна справа.
=================
Я вже про це запитував,не ви перший. :clapping:
Уже стільки тих пандемій відшуміло навіть з початку 2000-х, що просто ой!
Пригадайте- пташиний грип,свинячий,атипова пневмонія...
Люди помирали тисячами,сотнями тисяч і мільйонами в масштабах світу.
І раптом ВООЗ прокинувся саме після Ковід-19... :weep:
   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

 :facepalm1: оце дійсно натурний експеримент. Лютий. Тупий. Старі не щеплені. Молоді щеплені.

І ви ще запитуєте, звідки в нас така смертність?

   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

Захворіла теща. Температура до 39, усі симптоми ОРВІ. 10 днів на сьогодні хвороби. Взагалі ніяка, сатурація падала до 93, але до кисню, слав богу, не дійшло. Сьогодні отримали результат ПРЦ тесту - позитивний.
За нею захворіла дочка за день після появи симптомів. Хворіла три дні, температура трохи вища 37, нежить

Жінка та я привиті. Симптоми відсутні повністю.

панове антивакси, ви програли.
Ваш трапунок не має нічого спільного з натурним експериментом.  :)
Читайте науковий метод.

Ось, умови подібного псевдонаукового дослідження:

Україна, червень 2021
- син
- невістка
- американський юнак, що тусив із сином
- мати, 82 роки
- я та дружина
американський хлоп привитий пфайзером двічі, всі решта непривиті
всі, крім американця, живуть в 2-х суміжних квартирах із безперервним спілкуванням

1. американець через тиждень в Україні підхопив ковід (із тестом) - кашель, 37,7-38, 2 дні
2. вірогідно, від нього ковід (із тестом) підхопив син - ті самі симптоми, 2 дні
3. від сина підхопила ковід (з тестом) невістка - без симптомів
4. далі - я (без тесту) - симптоми, як в сина та американця, 3 дні
5. дружина та мати, якщо хворіли, то не помітили (без тесту)

Підсумовуємо:
- Двічі вакцинована людина сама захворіла і заразила мінімум трьох (мені відомих).
- З цих трьох двоє невакцинованих осіб отримали ідентичний перебіг, третя (а, з огляду на високу вірулентність, з певною мірою вірогідності можна додати ще двох)- взагалі без симптомів .

Пане вакс, Ви програли.

Звісно, це жарт.
На відміну від довірливих ваксерів, я не можу робити висновків з подібних галімих "експериментів", що до науки мають відношення, як шмурцина до вакцини.
Насправді, це шалена фальсифікація та знущання з методології й здорового глузду, що вже стали візитівкою нерозумних об'єктів глобального фейспалму. :(
   
Дурний думкою бoгатіє.

Гывнозубе, оце про що тут розповыли - це називається експеримент. З контрольною групою. І його результати - це об'єктивна реальність, а не якась там думка.
   
Питання лише одне - чому ті хто перехворів мають вакцинуватись?

відомо чому, щоб чіп вживили, і потім можна було керувати ним чепез вишки 5G...
   
Для переболевших бамажка действительна пол года, потом делай прививку и тогда ты будешь Здоров. Пидары одним словом. Понимают что переболевших очень много, и по сути эта моча им не нужна. Нет, им нужно проколоть всех.
   
Моча, шмурдяк... Чего только не ридумают антиваксеры..
   
Умови натурного експерименту:
Теща, не привита взагалі нічим
Дочка, одна доза файзера
Я та жінка, дві дози файзера.

Захворіла теща. Температура до 39, усі симптоми ОРВІ. 10 днів на сьогодні хвороби. Взагалі ніяка, сатурація падала до 93, але до кисню, слав богу, не дійшло. Сьогодні отримали результат ПРЦ тесту - позитивний.
За нею захворіла дочка за день після появи симптомів. Хворіла три дні, температура трохи вища 37, нежить

Жінка та я привиті. Симптоми відсутні повністю.

панове антивакси, ви програли.

Ну, статистика не репрезентативна, але обнадійлива  (tu)
Родичам здоров'я
П.с. буває так, що в одній сім'ї не хворіють і не вакциновані
   
Питання лише одне - чому ті хто перехворів мають вакцинуватись?
Менше справок менше корупції.
   
Та то всім хто в школі мав хоча б трійку по біології давно зрозуміло, що треба вакцинуватися
Что такое биологхия?(73% ничегонедолжных)  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія