Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

Йди, чурбан, ішака в'їби, може буде хоч тваринці користь.  :lol:
А то, бач, пече йому класова боротьба українських націоналістів з більшовиками та іншими комуняками.
Твоє предки в ті часи  мабуть й читати не вміли в тих узбецьких їпенях. :K

Не виключаю того факту, шо той, хто голосніше за всіх співав, мав відповідну підписочку та індульгенцію від кдбшників )))

В 14 лет???

Впервые слышу, что восьмиклассник в 1970 году написал некую расписку в КГБ.

Нельзя ли поподробнее.

У Вас есть какой то опыт и прошу поделиться им.

   
Re: Батько наш Бандера

В 14 лет???
Впервые слышу, что восьмиклассник в 1970 году написал некую расписку в КГБ.
Я шось провтикав, шо співунам було по 14 років.
Але я колись впоров фуєту в малому віці разом з купкою кількох друзів, й сцуко  за кілька днів мене вже фуєсосили  вчителі в школі перед усіма,  пізділи який я гандон й показую поганий приклад, що ніфуя не лічить піонерії.  Це ж якесь падло спецом настучало.
Тому, я більш ніж впевнений шо про ваші співи, знали ті кому треба.

Пізніше вже після інституту, коли заходив в гості до класного керівника групи, то дід мені розповідав, що в першу чергу він вичухував першокурсників, які чітко йому стучали про все шо хто говорить й думає. Й це була нормальна практика. Звісно що прізвищ він не назвав, але я здогадався, хто стукачок. Керівник групи точно знав, хто з студентів з ким бухає, де шаройпиться й кого їбе. Радянська система, йопт )))

Останнє редагування: 15 жовтня 2021 16:49:45 від птах Сорока
   
 :laugh:  :laugh: Re: Батько наш Бандера


Твоє предки в ті часи  мабуть й читати не вміли в тих узбецьких їпенях. :K



ну я ж кажу імбецил йододефіцитний

в узбецьких іпенях писали книжки по астрономії, алхімії та медицині коли словянських іпеней власне ще і не існувало, а до створення греками письменності для словян лишалось дуже багато століть

  :laugh:


просись до Гройсмана на генетичну допомогу
   
Re: Батько наш Бандера

в узбецьких іпенях писали книжки по астрономії, алхімії та медицині
Саме тому ти не в узбецьких їпенях, ага.
Там усіх зайопували алхімією з астрономією, але твої предки  прагнули створювати музичні шедеври. :gigi:
   
Re: Батько наш Бандера

Саме тому ти не в узбецьких їпенях, ага.
Там усіх зайопували алхімією з астрономією, але твої предки  прагнули створювати музичні шедеври. :gigi:


ага, я вибирав і вибрав поближче до високої цивілізації  :lol:

ФУП це кладєзь єбанатів, і всі з коронами на дурних бошках
   
Re: Батько наш Бандера

На проспекте Бандеры в Киеве стелили плитку, но похоже, что укладчик решил сделать оригинальный рисунок, который привел к тому, что узор посредине не совпал. Возможно, что рабочие клали плитку навстречу друг другу, но одни решили выкладывать камни ровно, а другие под углом. Конечно посередине тротуара рисунок немножко не сошелся.
   
Re: Батько наш Бандера

ага, я вибирав і вибрав поближче до високої цивілізації  :lol:

ФУП це кладєзь єбанатів, і всі з коронами на дурних бошках
Ну а ти хто  ?
Звичайне чучело,  яке щось там тявкає проти України.
   
Re: Батько наш Бандера

Я дочекався.
І дідо мій дочекався цього моменту.
   
Re: Батько наш Бандера

Ну а ти хто  ?
Звичайне чучело,  яке щось там тявкає проти України.


я думаю що я за Україну, а ти якийсь здриснувший ковбасник щось гавкаєш проти із своєї Чехії
   
Re: Батько наш Бандера

я думаю що я за Україну, а ти якийсь здриснувший ковбасник щось гавкаєш проти із своєї Чехії
  ну цє правда,  здриснув колись, 
Пиши узбецька антиукраїнськіа морда,
Крим - Україна
хуйло-Хуйло.
   
Re: Батько наш Бандера

  ну цє правда,  здриснув колись, 
Пиши узбецька антиукраїнськіа морда,
Крим - Україна
хуйло-Хуйло.

 :fan_1:
   
Re: Батько наш Бандера

ФУП це кладєзь єбанатів, і всі з коронами на дурних бошках
Погоджуюсь, ти так хочеш ту корону тримати на бошці, тому й сидиш тут )))
   
Re: Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

Еріка по ідеї має бути такою  :gigi:

   
Re: Батько наш Бандера

Саме найсмішніше, що дуже мила і симпатична пісня, та Еріка. Особливо зважаючи, що її співали солдати, які не були впевнені, що переживуть день  8-)
   
Re: Батько наш Бандера



 :super:
   
Re: Батько наш Бандера

  ну цє правда,  здриснув колись, 
Пиши узбецька антиукраїнськіа морда,
Крим - Україна
хуйло-Хуйло.


Крим це за всіма ознаками Росія. населення визнача себе росіянами, культура російська, армія російська, грошова одиниця російська.
хуйло - Хуйло
пильзєнь - здриснувший ковбасник, який продав Україну так само як і кримчани, ба навіть гірше

іще чогось?
   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

а чим творці голодомору гірші від творців расової теорії?

може тебе батьки виховували так, що ти унтерменш, я ж не знаю.
Гірші тим що вони своїх морили. Якщо вважати щирим їх єдінонародіє. А нацисти чужих. Тих хто визискує трудолюбивий німецький народ. З їхньої точки зору. І ті і ті нелюди тільки комісари істребляли всередині свого виду. Хижаки на таке не здатні. Інстинкт природи оберігає.
Батьки виховували, що всі народи рівноправні і кожен має право на свою державу. То ти поводиш себе тут як унтерменш. Ніби хто з місцевих тобі дуже насолив, роги наставив чи що гірше.
   
Re: Батько наш Бандера

Гірші тим що вони своїх морили. Якщо вважати щирим їх єдінонародіє. А нацисти чужих. Тих хто визискує трудолюбивий німецький народ. З їхньої точки зору. І ті і ті нелюди тільки комісари істребляли всередині свого виду. Хижаки на таке не здатні. Інстинкт природи оберігає.
Батьки виховували, що всі народи рівноправні і кожен має право на свою державу. То ти поводиш себе тут як унтерменш. Ніби хто з місцевих тобі дуже насолив, роги наставив чи що гірше.

все таки є думка що в ті часи голодом винищували не українців як народ, а незалежне селянство як клас.  і не тільки на території україни
ось так якось.
   
Re: Батько наш Бандера

Недавно вспомнил полувековую историю с песней и с удовлетворением нашел, что эта песня существовала в многих вариантах все время

Знов Бандери голос чути в лісі,
І кулемет заховано у стрісі, -
Комуніст іде селом, співає, -
Грянув постріл, і його немає!

Приспів:
Холєра ясная, зараза красная, -
Нехай багряна кров тебе заллє!
А ми - бандерівці, ми хлопці дружнії,
Ми - України вірнії сини!

Знов Бандери голос чути в лісі,
І автомат заховано у стрісі, -
Комсомол іде селом співає -
Грянув постріл, і його немає!

Но самый прикольный вариант этот

Чего то его москали боятся показыватб по зомбиящику

https://youtu.be/sUNimTkF2ws

Ми спіали трохи інакше:

Знов Бандери голос чути в лісі,
Кулемети знайдемо у стрісі,
Ось іде москаль карпатським плаєм,
Тьохнув постріл і його немає.
   
Re: Батько наш Бандера

"Батько наш Бандера" :facepalm:

 (tu)
   
Re: Батько наш Бандера

Украинские тиктокеры запустили новый флешмоб и начали петь песню "Батько наш Бандера". Источник: https://censor.net/ru/v3293815

https://youtu.be/t46L1wbsGCs

В сусідній гілці у кацапської пропагандонки ОТ від цієї пісні порвало пукани конкретно.

Вы за СС Галычина или против?  :weep: Флешмоб китайских болванчиков им паралелен.

 :suicide2:
   
Re: Батько наш Бандера

Хуясє в Олдбоя та вхавр2 розірвало сраку B-)
   
Re: Батько наш Бандера

Гірші тим що вони своїх морили. Якщо вважати щирим їх єдінонародіє. А нацисти чужих. Тих хто визискує трудолюбивий німецький народ. З їхньої точки зору. І ті і ті нелюди тільки комісари істребляли всередині свого виду. Хижаки на таке не здатні. Інстинкт природи оберігає.
Батьки виховували, що всі народи рівноправні і кожен має право на свою державу. То ти поводиш себе тут як унтерменш. Ніби хто з місцевих тобі дуже насолив, роги наставив чи що гірше.


морили це якби пожаліли куль щоб розстріляти та виморили голодом
а комуністи не морили а тягнули за волосся у світле майбутнє

через надлюдські зусилля і терор намагались державу із цивілізаційного  аутсайдера виштовхати у цивілізаційні лідери

тому в результаті їхнього моріння кількість українців зросла удвічі. а уже після моріння почала стрімкими темпами зменшуватись

а от місце українців у світі де переміг фюрер визволитель було чітко визначене, і це було місце худоби.
   
Re: Батько наш Бандера

це прекрасно ящєтаю.

   
Re: Батько наш Бандера

Ківа   :weep:

   
Re: Батько наш Бандера

Я дочекався.
І дідо мій дочекався цього моменту.

если бы еще это было свидомо, а не просто детский тупой хайп, когда для них важно только то, что от этого у ненавистных учителей и взрослых или бомбит или экстаз.
детишки просто тащятся от своей манипулятивности, типа нашли кнопку у взрослых, палец для дурачков, чтоб с них поржать
   
Re: Батько наш Бандера

при розлученні Сталін залишився у росіян, українці трохи помикались і згадали, що у них був свій Сталін, ріднесенький, навіть україномовний  :laugh:
   
Re: Батько наш Бандера

нє, був іще короткий період коли українці сміялись над росіянами, які тужать за Сталіним.  Мовляв раби, не можуть без тоталітаризму, жорстокого вождя...  а потім зрозуміли, що і самим то хочеться, ой хочеться...
   
Re: Батько наш Бандера

нормально у пидара узбекского полыхает который день :K
   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

даже представить такое в 2013 году было нереально,
хуйлу надо памятник ставить как главному мотиватору патриотизма в Украине.
   
Re: Батько наш Бандера

при розлученні Сталін залишився у росіян, українці трохи помикались і згадали, що у них був свій Сталін, ріднесенький, навіть україномовний  :laugh:

бандера - уособлення ідеї незалежності
сталін - уособлення ідеї величі і експансії
   
Re: Батько наш Бандера

при розлученні Сталін залишився у росіян, українці трохи помикались і згадали, що у них був свій Сталін, ріднесенький, навіть україномовний  :laugh:

то виходить Бандера за класову боротьбу?
за захоплення чужих земель і розповсюджування українства по всьому світу?
 :)
   
Re: Батько наш Бандера

морили це якби пожаліли куль щоб розстріляти та виморили голодом
а комуністи не морили а тягнули за волосся у світле майбутнє

через надлюдські зусилля і терор намагались державу із цивілізаційного  аутсайдера виштовхати у цивілізаційні лідери

тому в результаті їхнього моріння кількість українців зросла удвічі. а уже після моріння почала стрімкими темпами зменшуватись

а от місце українців у світі де переміг фюрер визволитель було чітко визначене, і це було місце худоби.
А хто той Сусанін що спочатку зробив країну політичним аутсайдером. Мародери захопили владу за допомогою німецьких грошей, пограбували вщент здорові продуктивні сили, промисловців, підприємців, представників малого бізнесу, трудове селянство, інтелігенцію. Тих власників активів хто не встиг втекти до буржуїнів ненависних розстріляли чи відправили у заслання. І потім облагодєтєльствувал и колишніх найманих працівників. Хто лизав чоботи кривавим комісарам взяли у підручні, а хто сторонився так і залишився в наймі. Тільки з легендою що він є акціонер того бандокартелю.
А потім через надлюдські зусилля тягнули за волосся у світле майбутнє. Фіни й поляки якось в тому темному залишились. Двадцять років тягнули. Мало було. Тоді розтягнули за чуби з фюрером, той західняків та балтів у світлий союз інший чехів та поляків у світлий рейх. Фінам знову не повезло. Не дотягнулись трохи. Ну а коли подєльнік не тільки буржуїнам, в морду наваляв, а й братану в пику затопив то з буржуїнами прийшлось брататись.
Ну а потім коли колишнього подєльніка не стало вже прийшлось тягнути в світле майбутнє пів рейха,чехів, поляків, корейців. От так більше сорока років в темінь тягнули, якби перед самим виходом з тунелю до того омріяного світла не охляли зовсім. А ті кого тягнули не розбіглись невдячні. Мало хто там залишились, бо кому тягнути. Але ті хто залишились вдячні, що їх тягнули. Відтягнули від самсунгів та хюндаїв відсталих. Тепер передовим ракетобудуванням з Америкою можуть рівнятись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія