Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина переходит на Linux [ua]

Re: Украина переходит на Linux [ua]

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А чего вы так зациклились на MS? Любой производитель качественного коммерческого
> > ПО выдвигает свои требования к железу.
>
> Нє, ви сказали про про мінімальні вимоги для компа. От я й питаю, хто і де виставляє,
> які характеристики повинні бути у того чи іншого компа. Ілюструю прикладом. У мене
> в фірмі є маленький сотий пень. Його не перезавантажують роками, бо на ньому
> крутиться маршрутизатор мережі. Стоїть там FreeBSD. Він свою задачу виконує на всі 200%.
> А які мінімальні вимоги для маршрутизатора насправді (ну, на думку геніяльного
> Мульбіона) і головне - ким такі вимоги формуються?


Вимоги для того, що б найкраща в світі вінда поставились X(
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > А чем уже родной Adobe Acrobat не угодил? Или снова проблемы с лицензированием? :) )
>
> Формули, сер, формули. Я от використовую взагалі MathML для формул. Ги. Зараз Мульбіон
> задвине спіч про "умірающую технологію" про Super Microsoft Equation Mastery. :lol:

Я не знаю до таких подробностей Акробат, но что там не так с формулами-то? И еще, чтобы прекратить этот ваш бездумный самопеар, дайте мне формулу, которую нельзя легко и красиво набрать в Word 2007! Давайте сравним! :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Боже, какое кладбище... О ужас! Я помню, 7 лет назад в одной фирмочке работал, как
> страшный сон сегодня вспоминаю. Так там стоял какой-то безликий системный блок, на
> нем был Дебиан и этот кошмар выполнял функции прокси и гейтвея - чтобы у всех тупых
> секретарок на их Windows 2000 работал инет. Так помню как периодически нужно было ресет
> нажимать на этом дебиановском блоке, чтобы оживить зависший инет :D

Так от і питання виникає. Якщо працює те, що є, і виконує свою задачу на всі 100% - навіщо міняти? Щоб красивше було і понтів побільше?

Ах да, вам же шашечки треба. А їхати треба тільки таким ідіотам, як я :lol:
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион а чому на топ500.орг вінди нема? чому найпотужніші суперкомпи вінду не використовують?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Боже, какое кладбище... О ужас! Я помню, 7 лет назад в одной фирмочке работал, как
> > страшный сон сегодня вспоминаю. Так там стоял какой-то безликий системный блок,
> на
> > нем был Дебиан и этот кошмар выполнял функции прокси и гейтвея - чтобы у всех
> тупых
> > секретарок на их Windows 2000 работал инет. Так помню как периодически нужно было
> ресет
> > нажимать на этом дебиановском блоке, чтобы оживить зависший инет :D
>
> Так от і питання виникає. Якщо працює те, що є, і виконує свою задачу на всі 100% -
> навіщо міняти? Щоб красивше було і понтів побільше?
>
> Ах да, вам же шашечки треба. А їхати треба тільки таким ідіотам, як я :lol:

Шо п не почував себе селом а був гламурним X(
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
>
> Вимоги для того, що б найкраща в світі вінда поставились X(

Снова лепите какашки из шоколадок? :) ) Я сторонник качественного, коммерческого и проприетарного софта, а не только и только винды :)
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Ashnar Lynx Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мульбион Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > А чем уже родной Adobe Acrobat не угодил? Или снова проблемы с лицензированием? :) )
> >
> > Формули, сер, формули. Я от використовую взагалі MathML для формул. Ги. Зараз
> Мульбіон
> > задвине спіч про "умірающую технологію" про Super Microsoft Equation Mastery. :lol:
>
> Я не знаю до таких подробностей Акробат, но что там не так с формулами-то? И еще,
> чтобы прекратить этот ваш бездумный самопеар, дайте мне формулу, которую нельзя
> легко и красиво набрать в Word 2007! Давайте сравним! :D

Набеш і що? Не приймають закордонні журнали публікацій в ворді, а в ТеХу приймають :)
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Нє, ви сказали про про мінімальні вимоги для компа. От я й питаю, хто і де виставляє,
> які характеристики повинні бути у того чи іншого компа. Ілюструю прикладом. У мене
> в фірмі є маленький сотий пень. Його не перезавантажують роками, бо на ньому
> крутиться маршрутизатор мережі. Стоїть там FreeBSD. Він свою задачу виконує на всі 200%.
> А які мінімальні вимоги для маршрутизатора насправді (ну, на думку геніяльного
> Мульбіона) і головне - ким такі вимоги формуються?

как кем...индусами с их великолепным талантом производить индусокод :lol:
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Bogkuz Написав:
> >
> > Вимоги для того, що б найкраща в світі вінда поставились X(
>
> Снова лепите какашки из шоколадок? :) ) Я сторонник качественного, коммерческого и
> проприетарного софта, а не только и только винды :)


Так ви стороннік, а в мене ток якісний, комерційний і пропієтарний софт глючить і тормозить що ппу.... а тупий опенсорс літає....
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Ashnar Lynx Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мульбион Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > А чего вы так зациклились на MS? Любой производитель качественного
> коммерческого
> > > ПО выдвигает свои требования к железу.
> >
> > Нє, ви сказали про про мінімальні вимоги для компа. От я й питаю, хто і де
> виставляє,
> > які характеристики повинні бути у того чи іншого компа. Ілюструю прикладом. У
> мене
> > в фірмі є маленький сотий пень. Його не перезавантажують роками, бо на ньому
> > крутиться маршрутизатор мережі. Стоїть там FreeBSD. Він свою задачу виконує на всі
> 200%.
> > А які мінімальні вимоги для маршрутизатора насправді (ну, на думку геніяльного
> > Мульбіона) і головне - ким такі вимоги формуються?
>
> Боже, какое кладбище... О ужас! Я помню, 7 лет назад в одной фирмочке работал, как
> страшный сон сегодня вспоминаю. Так там стоял какой-то безликий системный блок, на
> нем был Дебиан и этот кошмар выполнял функции прокси и гейтвея - чтобы у всех тупых
> секретарок на их Windows 2000 работал инет. Так помню как периодически нужно было ресет
> нажимать на этом дебиановском блоке, чтобы оживить зависший инет :D


У меня тоже был такой этап в жизни - только стоял ASP Linux :-B



Редаговано разів: 1. Востаннє 19/05/2009 00:09 користувачем Сагайдачний.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Я не знаю до таких подробностей Акробат, но что там не так с формулами-то? И еще,
> чтобы прекратить этот ваш бездумный самопеар, дайте мне формулу, которую нельзя
> легко и красиво набрать в Word 2007! Давайте сравним! :D

Питання не в можливості набрати, а в можливості трансформувати у інший вигляд, наприклад, у веб-формат. Для Equation треба тягати за собою ActiveX-компонент, причому - виключно того самого ворда, в якому набирали - бо у OLE Document і OOXML формати формул різні. А MathML відображається правильно всіма.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Quote:
так тебя ж никто и не заставляет.
речь о ГОСУДАРСТВЕННЫХ УЧРЕЖДЕНИЯХ и о том что проще внедрить линукс за те деньги которые ушли бы на легализацию винды (без софта)

назови мне преимущества использования закрытых технологий перед открытыми и тогда будет интересно

Знову за рибу гроші... Я не тільки за відкриті стандарти (як у M$ :K ), вони обов'язково мають бути в усіх державних установах. Я не проти вільного ПЗ (чим би дитя не тішилося). Я проти свавільного нав'язування саме лінукса. Чому не FreeBSD, Minix3 чи openSolaris?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:

> > Ах да, вам же шашечки треба. А їхати треба тільки таким ідіотам, як я :lol:
>
> Шо п не почував себе селом а був гламурним X(

То есть "ехать" на том же Windows Server уже нельзя, да? Там сплошные шашечки? :) ))
Я все чаще и чаще замечаю, что товарищи линуксоиды отрицают вообще любое проявление красоты и эстетики. Зачем админить сервак через удобный MMC, если все можно через консоль сделать? Ах да, я забыл такой момент - там же нужно все запоминать от и до - все ключи, все параметры. Потому что из версии к версии все меняется - ключи надо заучить наизусть, что они обозначают, я не скажу, потому что сам не знаю завтра выйдет новая версия утилитки, там всё будет иначе, поэтому просто зазубри.

Откуда такая ненависть к удобству?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Я не знаю до таких подробностей Акробат, но что там не так с формулами-то? И еще,
> > чтобы прекратить этот ваш бездумный самопеар, дайте мне формулу, которую нельзя
> > легко и красиво набрать в Word 2007! Давайте сравним! :D
>
> Питання не в можливості набрати, а в можливості трансформувати у інший вигляд,
> наприклад, у веб-формат. Для Equation треба тягати за собою ActiveX-компонент, причому -
> виключно того самого ворда, в якому набирали - бо у OLE Document і OOXML формати формул
> різні. А MathML відображається правильно всіма.

Давайте формулу! Наберем и преобразуем во что угодно! Я вам даже ее опубликую на сайте, а вы в своем любимом браузере откроете и сравните! :)
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Quote:
А чем уже родной Adobe Acrobat не угодил? Или снова проблемы с лицензированием?

Автор TeX - Кнут. Той самий.

І ще перевага (дещо сумнівна) в можливості ґенерації якісних pdf під малі екрани (5-6 дюймів).
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Сагайдачний Написав:
> >
> > Боже, какое кладбище... О ужас! Я помню, 7 лет назад в одной фирмочке работал, как
> > страшный сон сегодня вспоминаю. Так там стоял какой-то безликий системный блок,
> на
> > нем был Дебиан и этот кошмар выполнял функции прокси и гейтвея - чтобы у всех
> тупых
> > секретарок на их Windows 2000 работал инет. Так помню как периодически нужно было
> ресет
> > нажимать на этом дебиановском блоке, чтобы оживить зависший инет :D
>
> У меня тоже был такой этап в жизни - только стоял ASP Linux :-B

Не приведи Господь такого больше! Даже врагам не пожелаю! :D :-B
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> То есть "ехать" на том же Windows Server уже нельзя, да? Там сплошные шашечки? :) ))

А якщо вже - "їде"? Поясніть мені, навіщо я повинен замінити добре працюючу річ на щось інше - що знову доведеться налагоджувати по новій.

> Я все чаще и чаще замечаю, что товарищи линуксоиды отрицают вообще любое
> проявление красоты и эстетики. Зачем админить сервак через удобный MMC, если все
> можно через консоль сделать? Ах да, я забыл такой момент - там же нужно все
> запоминать от и до - все ключи, все параметры. Потому что из версии к версии все
> меняется - ключи надо заучить наизусть, что они обозначают, я не скажу, потому что
> сам не знаю завтра выйдет новая версия утилитки, там всё будет иначе, поэтому
> просто зазубри.
>
Мені жаль вас розчаровувати, але запам'ятовують всі параметри і ключі тільки дурні. Для цього є довідники. Причому прямо в консолі (чого у Вінді немає. От немає в ній аналога man pages і хоч трісніть - а це значно більша зручність, ніж всі ці MMC і решта прибамбасів із стопіццот мільйонів оснасток).

> Откуда такая ненависть к удобству?

У вас просто зручність - це рюшечки і кнопочки. У мене - функціональність і можливість зробити все якнайкраще.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Bogkuz Написав:
> > >
> > > Вимоги для того, що б найкраща в світі вінда поставились X(
> >
> > Снова лепите какашки из шоколадок? :) ) Я сторонник качественного, коммерческого и
> > проприетарного софта, а не только и только винды :)
>
>
> Так ви стороннік, а в мене ток якісний, комерційний і пропієтарний софт глючить і
> тормозить що ппу.... а тупий опенсорс літає....

Ну так у вас же бомжатское железо, прости Господи! :) )) Что у вас за конфиг? Я думаю для любого конфига найдется версия Винды - про Win95 я недавно писал, как она до сих пор дает фору Линуксу, потому что работает на 4-8 мегах и для нее софта в сотни раз больше чем для Линукса :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион так якщо мені в убунту зручніше.... тоді що?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Давайте формулу! Наберем и преобразуем во что угодно! Я вам даже ее опубликую на
> сайте, а вы в своем любимом браузере откроете и сравните! :)

Ага, ви її в кортингу перетворите. Знаю я такі фокуси. :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Bogkuz Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мульбион Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Bogkuz Написав:
> > > >
> > > > Вимоги для того, що б найкраща в світі вінда поставились X(
> > >
> > > Снова лепите какашки из шоколадок? :) ) Я сторонник качественного, коммерческого
> и
> > > проприетарного софта, а не только и только винды :)
> >
> >
> > Так ви стороннік, а в мене ток якісний, комерційний і пропієтарний софт глючить і
> > тормозить що ппу.... а тупий опенсорс літає....
>
> Ну так у вас же бомжатское железо, прости Господи! :) )) Что у вас за конфиг? Я думаю
> для любого конфига найдется версия Винды - про Win95 я недавно писал, как она до сих
> пор дает фору Линуксу, потому что работает на 4-8 мегах и для нее софта в сотни раз
> больше чем для Линукса :D

Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз що?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]


Микрошовт Windows - это унылая кривая чирипаха!!!



X( :-)o :gigi: X( :-)o :gigi: X( :-)o :gigi:







   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Давайте формулу! Наберем и преобразуем во что угодно! Я вам даже ее опубликую на
> > сайте, а вы в своем любимом браузере откроете и сравните! :)
>
> Ага, ви її в кортингу перетворите. Знаю я такі фокуси. :D


А формули в хваленому ворді люблять самі в картинкО перетворюватись, так що б потім фіг зредагуєш.... :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > То есть "ехать" на том же Windows Server уже нельзя, да? Там сплошные шашечки? :) ))
>
> А якщо вже - "їде"? Поясніть мені, навіщо я повинен замінити добре працюючу річ на
> щось інше - що знову доведеться налагоджувати по новій.

Ну так менять уже устоявшееся это одно, а выбирать убогий линукс сейчас, для современнх систем - это другое.

> Мені жаль вас розчаровувати, але запам'ятовують всі параметри і ключі тільки
> дурні. Для цього є довідники. Причому прямо в консолі (чого у Вінді немає. От немає

Я понял! К линуксоиду всегда привязан на веревочки некий мануал, в котором все подсказки есть - на все случаи жизни! :D Как телефонная книжка привязана к телефонной будке :D

> в ній аналога man pages і хоч трісніть - а це значно більша зручність, ніж всі ці MMC і
> решта прибамбасів із стопіццот мільйонів оснасток).

Конечно, MMC это ужасно неудобно! Страшно неудобно! Лучше в похоронно-черной консоли печатать man [всякая_х...ня], а потом вчитываться в этот кошмар!

> У вас просто зручність - це рюшечки і кнопочки. У мене - функціональність і
> можливість зробити все якнайкраще.

То, что линуксоиды называют "рюшечками" сами же и в качестве подражания теперь засовывают в свои дистры :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Quote:
Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз що?

Чому тисячі опенсорсників не зробили нормальної неглючної системи для мого заліза? а профі зробили?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Bogkuz Написав:
-------------------------------------------------------
> А формули в хваленому ворді люблять самі в картинкО перетворюватись, так що б
> потім фіг зредагуєш.... :D

Так і я про що. :-B
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
>
> Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а
> проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз що?

А кто вам сказал, что опенсорсный софт не глючи? Вам статистику по убунте показать, сколько в ней выловили багов и дыр? А позорный kernel regression в версии 8.10, о котором товарищи линуксоиды стараются не вспоминать - это что, верх качества софта? :D
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион
и ешо показывают рабочие столы--и несказанно счасливы шрифтам 10-ней давности
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
-------------------------------------------------------
> Ashnar Lynx Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мульбион Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Давайте формулу! Наберем и преобразуем во что угодно! Я вам даже ее опубликую на
> > > сайте, а вы в своем любимом браузере откроете и сравните! :)
> >
> > Ага, ви її в кортингу перетворите. Знаю я такі фокуси. :D
>
>
> А формули в хваленому ворді люблять самі в картинкО перетворюватись, так що б
> потім фіг зредагуєш.... :D

Харе писать глупости! Формулу дадите? Мой Word 2007 готов порвать ваш Латекс или что там у вас на кусочки! :)
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Wizard

chegevar Написав:
-------------------------------------------------------
> > Микрошовт Windows - это унылая кривая чирипаха!!!
>
>
>
> X( :-)o :gigi: X( :-)o :gigi: X( :-)o :gigi:
>
>
>
>
>
>
>
>

:lol:
http://www.anarhvrn.ru/news/img/211007.jpg
Смени руку
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Bogkuz Написав:
> >
> > Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а
> > проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз що?
>
> А кто вам сказал, что опенсорсный софт не глючи? Вам статистику по убунте показать,
> сколько в ней выловили багов и дыр? А позорный kernel regression в версии 8.10, о котором
> товарищи линуксоиды стараются не вспоминать - это что, верх качества софта? :D


Так чомусь я тих глюків не помічаю, а в вінді їх стільки, що сліпий побачить?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Strangeways Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион
> и ешо показывают рабочие столы--и несказанно счасливы шрифтам 10-ней давности

Да, самое интересное, когда я открыл вордовский файл в ОО в Убунте, так этот наглый Writer в окошке шрифт показал Calibri! Типа он установлен в системе - а его там быть не может в принципе :D Естественно, что слово, на котором в этот момент стоял курсор, было отформатировано совсем не шрифтом Calibri!
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Bogkuz Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Ashnar Lynx Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Мульбион Написав:
> > > -------------------------------------------------------
> > > > Давайте формулу! Наберем и преобразуем во что угодно! Я вам даже ее опубликую
> на
> > > > сайте, а вы в своем любимом браузере откроете и сравните! :)
> > >
> > > Ага, ви її в кортингу перетворите. Знаю я такі фокуси. :D
> >
> >
> > А формули в хваленому ворді люблять самі в картинкО перетворюватись, так що б
> > потім фіг зредагуєш.... :D
>
> Харе писать глупости! Формулу дадите? Мой Word 2007 готов порвать ваш Латекс или что
> там у вас на кусочки! :)


я на відміну від вас формули в ворді набираю і часто.... а ви понти колитите....



Редаговано разів: 1. Востаннє 19/05/2009 00:26 користувачем Bogkuz.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Ну так менять уже устоявшееся это одно, а выбирать убогий линукс сейчас, для
> современнх систем - это другое.
>
У вас уже як мантра прямо "убогий лінукс". Думаєте, від того, що повторюватимете фразу, вона втілиться в реальність?

> Я понял! К линуксоиду всегда привязан на веревочки некий мануал, в котором все
> подсказки есть - на все случаи жизни! :D Как телефонная книжка привязана к
> телефонной будке :D
>
Будете сміятися - так. А без телефонної книжки ви теж не обійдетесь, між іншим. Чи ви всі телефони напам'ять знаєте? :lol:

> Конечно, MMC это ужасно неудобно! Страшно неудобно! Лучше в похоронно-черной
> консоли печатать man [всякая_х...ня], а потом вчитываться в этот кошмар!
>
Я зрозумів! Мульбіон ненавидить Linux тому, що там треба читати. :lol:

А консоль можна зробити будь-якою. У мене на фоні - Аянамі Рей. А ви не в курсі? :lol:

> То, что линуксоиды называют "рюшечками" сами же и в качестве подражания теперь
> засовывают в свои дистры :D

А тепер ми повертаємось до початку нашої розмови. Є місця, де краще рюшечки. А є місця - де краща консоль. Про що я вам товчу уже третю сторінку. Для адміністрування краща консоль, бо одразу можна подивитись довідника, перевірити покроково, проглянути логи. А для роботи, скажімо, в офісі - там можна і рюшечок почепити.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Bogkuz Написав:
> > >
> > > Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а
> > > проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз що?
> >
> > А кто вам сказал, что опенсорсный софт не глючи? Вам статистику по убунте
> показать,
> > сколько в ней выловили багов и дыр? А позорный kernel regression в версии 8.10, о котором
> > товарищи линуксоиды стараются не вспоминать - это что, верх качества софта? :D
>
>
> Так чомусь я тих глюків не помічаю, а в вінді їх стільки, що сліпий побачить?

А вот не надо сидеть в винде под админской учеткой, отключать UAC и запускать файлы типа ГолаяБритниСпирс.ехе - и не будет у вас вирусов и прочей лабуды.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Харе писать глупости! Формулу дадите? Мой Word 2007 готов порвать ваш Латекс или что
> там у вас на кусочки! :)

Ще раз, по літерах - справа не в тому, щоб набити, а в тому, щоб правильно перетворити. Ви думаєте, на Заході TeX просто так за вимогу поставили? Треба було, мабуть, велемудрого Мульбіона їм послухати.
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Bogkuz Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Мульбион Написав:
> > -------------------------------------------------------
> > > Bogkuz Написав:
> > > >
> > > > Так чому опенсорс змогли зробити сучасну красиву систему для мого заліза, а
> > > > проФФесіоналам з вінди для того, що б добитись такої ж стабільності треба хз
> що?
> > >
> > > А кто вам сказал, что опенсорсный софт не глючи? Вам статистику по убунте
> > показать,
> > > сколько в ней выловили багов и дыр? А позорный kernel regression в версии 8.10, о котором
> > > товарищи линуксоиды стараются не вспоминать - это что, верх качества софта? :D
> >
> >
> > Так чомусь я тих глюків не помічаю, а в вінді їх стільки, що сліпий побачить?
>
> А вот не надо сидеть в винде под админской учеткой, отключать UAC и запускать файлы
> типа ГолаяБритниСпирс.ехе - и не будет у вас вирусов и прочей лабуды.

ви розрізняєте поняття глюки і віруси?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]
Мульбион

Bogkuz Написав:
> >
> > Харе писать глупости! Формулу дадите? Мой Word 2007 готов порвать ваш Латекс или что
> > там у вас на кусочки! :)
>
>
> я на відміну від вас формули в ворді набираю і часто.... а ви понти колитите....

ЛАЛАЛАЛАЛА! Где формула?! :) Будет мне эта ваша суперсложная формула или нет? Или все опять ради сотрясания воздуха?
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Мульбион Написав:
-------------------------------------------------------
> Да, самое интересное, когда я открыл вордовский файл в ОО в Убунте, так этот наглый
> Writer в окошке шрифт показал Calibri! Типа он установлен в системе - а его там быть не
> может в принципе :D Естественно, что слово, на котором в этот момент стоял курсор,
> было отформатировано совсем не шрифтом Calibri!

Ги-ги... Пан Мульбіон не в курсі про підстановку шрифтів. Ворд теж так робить: пише назву шрифта, а відображає тим, який в системі прописано як підстановочний шрифт. :lol:
   
Re: Украина переходит на Linux [ua]

Ashnar Lynx Написав:
-------------------------------------------------------
> Мульбион Написав:
> -------------------------------------------------------
> > Харе писать глупости! Формулу дадите? Мой Word 2007 готов порвать ваш Латекс или что
> > там у вас на кусочки! :)
>
> Ще раз, по літерах - справа не в тому, щоб набити, а в тому, щоб правильно
> перетворити. Ви думаєте, на Заході TeX просто так за вимогу поставили? Треба було,
> мабуть, велемудрого Мульбіона їм послухати.


по літерах не допоможе... він в танку....
чомусь ворд такий крутий, але наукові журнали вимагають ТеХ....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія