Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

У моего хорошего знакомого дочка 11 лет поехала к родственникам (жинкина сестра) в Германию на погостить. Сестра жинки еще не граждане уехали недавно сравнительно в Германию. Так вот доча моего знакомого взяла и закидала бутілками стоящую под домом машину нанеся повреждения по кріше. Приехала полиция заставили в трубку всех подуть открыла дело какое то. Вопрос чем это может светить всем участникам? Хозяин машины выкатил предварительно счет на 5 килоевро, хотя машине лет 10 форд сиеста или что-то такое. Знакомец мой нищий манюпас.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

ебанутая бидло семейка?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

моїм знайомим так пітарду 5-ній дитині за комір кинули  :(
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

"Вопрос чем это может светить всем участникам?"  - оплатити   "счет на 5 килоевро" ... сам відповів на своє питання ...

   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

У моего хорошего знакомого дочка

 Гарна наука буде хехе  :lol: В Україні би з нього ніхуя б не стрясли, а тут мо ще й виженуть назавжди як не заплатить.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

"Вопрос чем это может светить всем участникам?"  - оплатити   "счет на 5 килоевро" ... сам відповів на своє питання ...
А на родіну взад - нє?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

напевно доча знайомого промишляла подібним і в Україні теж, батьки про це не могли не знати, але миналося без проблем?
тоді анітрохи не шкода ніщєго манюпаса, якому доведеться платити 5 тис ойро
так само не шкода, якщо причиною стала ненависть дівчинки до фашистів, які вбивали дєдовваєвалов - такі почуття теж прищеплюються виключно батьками
але якщо то було просто від заздрості "чому вони війну програли, а живуть на порядки краще нас, переможців?", тоді щиро шкода і дівчинку і її батьків
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

У моего хорошего знакомого дочка 11 лет поехала к родственникам (жинкина сестра) в Германию на погостить. Сестра жинки еще не граждане уехали недавно сравнительно в Германию. Так вот доча моего знакомого взяла и закидала бутілками стоящую под домом машину нанеся повреждения по кріше. Приехала полиция заставили в трубку всех подуть открыла дело какое то. Вопрос чем это может светить всем участникам? Хозяин машины выкатил предварительно счет на 5 килоевро, хотя машине лет 10 форд сиеста или что-то такое. Знакомец мой нищий манюпас.

Нічого собі....  що це за сімейкa дебілів?  :X


   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

"Вопрос чем это может светить всем участникам?"  - оплатити   "счет на 5 килоевро" ... сам відповів на своє питання ...

Я так розумію, запитання було "що буде, якщо не заплатити 5 кілоєвро". За 5 кілоєвро ніщий манюпас готовий і трошки в тюрмі посидіти (якщо десь в ЄС), або нахаляву депортуватись.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

уезжают лучшие(с)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

А на родіну взад - нє?

малоймовірно
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Я так розумію, запитання було "що буде, якщо не заплатити 5 кілоєвро". За 5 кілоєвро ніщий манюпас готовий і трошки в тюрмі посидіти.
да та они сцат шо если не заплатят то их всех нахкр вышлют. плюс и ту к которой приехали
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

ебанутая бидло семейка?

...юля юля  :gigi:
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Дівчина. 11 років. Знаходиться у гостях за кордоном. Що ж це за мразота? Гірше за сірійських біженців.  (td)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

да та они сцат шо если не заплатят то их всех нахкр вышлют. плюс и ту к которой приехали

а чинити так як вони вчинили не сцялися ?  :lol:
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

тут по-під будинками стоїть купа машин, на кожній вулиці є і декілька підземних гаражів
донька хоче за пару років купити нову Ауді, коли вже їздитиме повністю впевнено, зараз у неї тільки рік стажу
кажу : от ти поставиш тут вздовж дороги шикарну нову машину, а якесь чьмо візьме і пошкарябає
(хоча там і зараз стоять досить недешеві машини, у т.ч. і Ауді)
здивувалася : це можуть зробити тільки вороги, а їх у мене немає
уявляю якою "подією" стало для німців закидання машини пляшками  :facepalm:
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

В деревню, в глушь, в Саратов!
Кацапам не місце у Європі!
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

напевно доча знайомого промишляла подібним і в Україні теж, батьки про це не могли не знати

Та могли і не знати. Але бутылками то вже перебор.  Я колись кидав яйцями.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Еще потом удивляться почему нашу быдлоту в Европу пускать не особо хотят )))
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Пипец девочка растет :facepalm1:
Давай фото этой идиотки, наверняка инстаграм есть.
Страна должна знать своих героев. И мир тоже.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Да будто нормальная семья, батько у нас инженером працюе не бухае, с малой были проблемы и ранее на почве инет соцсетей зависимости. Насчет оплатить счет на 5 килоевро чота я сумлеваюсь, это счет от автовласныка. Мабуть тре дождаться выроку от суда раз полиция разбирается. 
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Две почки для некоторых непозволительная роскошь
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Да будто нормальная семья, батько у нас инженером працюе не бухае, с малой были проблемы и ранее на почве инет соцсетей зависимости. Насчет оплатить счет на 5 килоевро чота я сумлеваюсь, это счет от автовласныка. Мабуть тре дождаться выроку от суда раз полиция разбирается. 

В нормальных семьях таких детей нет.
Не бухает, значит большая падлюка(с)
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

тут по-під будинками стоїть купа машин, на кожній вулиці є і декілька підземних гаражів
донька хоче за пару років купити нову Ауді, коли вже їздитиме повністю впевнено, зараз у неї тільки рік стажу
кажу : от ти поставиш тут вздовж дороги шикарну нову машину, а якесь чьмо візьме і пошкарябає
(хоча там і зараз стоять досить недешеві машини, у т.ч. і Ауді)
здивувалася : це можуть зробити тільки вороги, а їх у мене немає
уявляю якою "подією" стало для німців закидання машини пляшками  :facepalm:

Дитина, вирощена в тепличних умовах євротолерастії.... Ото відкриття для неї буде, коли "бідні біженці з Сирії" почнуть підряд палити авто, як в Парижі наприклад.

Зазначу, що я їй це пережити зовсім не бажаю.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Да будто нормальная семья, батько у нас инженером працюе не бухае, с малой были проблемы и ранее на почве инет соцсетей зависимости. Насчет оплатить счет на 5 килоевро чота я сумлеваюсь, это счет от автовласныка. Мабуть тре дождаться выроку от суда раз полиция разбирается. 
але ж рахунок виставлятимуть не 11-річній фулюганці
а ті родичі - не громадяни
в усякому разі їм буде чорна мітка для подальшого отримання громадянства, якщо вони цього прагнутимуть
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

...юля юля  :gigi:
----о смотрю пришёл сам виновник. расказывай шо там стряслось из первых уст---
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Пипец девочка растет :facepalm1:
Давай фото этой идиотки, наверняка инстаграм есть.
Страна должна знать своих героев. И мир тоже.

накукуй это надо ...ей 11 лет...я понимаю шо придурошное, но так через инстаграммы и разголос  и судьбу ребенку сломать окончательно можно
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Дитина, вирощена в тепличних умовах євротолерастії.... Ото відкриття для неї буде, коли "бідні біженці з Сирії" почнуть підряд палити авто, як в Парижі наприклад.
та я про це теж подумала, коли писала  :weep:
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Две почки для некоторых непозволительная роскошь

Дуглас, ты написал выше, что недавно они приехали в Германию....     они  типа беженцы с востока Украины?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Відшкодувати потрібно буде, але на підставі якоїсь експертизи. За дитину - навряд чи щось серйозне, але потрібно буде консультуватися саме в німецьких юристів і поліцейських.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

В нормальных семьях таких детей нет.
Не бухает, значит большая падлюка(с)

1. Донбасянка.
2. Руда.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

тут по-під будинками стоїть купа машин, на кожній вулиці є і декілька підземних гаражів
донька хоче за пару років купити нову Ауді, коли вже їздитиме повністю впевнено, зараз у неї тільки рік стажу
кажу : от ти поставиш тут вздовж дороги шикарну нову машину, а якесь чьмо візьме і пошкарябає
(хоча там і зараз стоять досить недешеві машини, у т.ч. і Ауді)
здивувалася : це можуть зробити тільки вороги, а їх у мене немає
уявляю якою "подією" стало для німців закидання машини пляшками  :facepalm:

що там у німців сталося це якийсь дивний варіант- дитина явно хвора
а у нас можна отримати проблему це коли ставити її під будинком на газон, або так що пройти чи проїхати не можна
може якась дитина і пошкрябати- випадково або навмисне
не можна так сильно переживати за машину- більше треба переживати за людину, бо є купа людей які перед ямкою обмежують швидкість до нуля, а коли йде людина навіть не пригальмовують
найбільша трагедія яка може бути у власника машини це вбити людину, все інше це просто фуйня
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....
RSP

Немає 18 років. Неповнолітня. Про пробіли в вихованні говорити пізно.
Що робити.
Справа мабуть не кримінальна.
Батьки змушені будуть заплатити страховій компанії, тому що німець отримає страховку.
Як поведе себе страхова компанія я не знаю.
Може будуть виплачувати сто років.
А може прийдуть дяді, поговорять по душах, і будуть продавати терміново квартиру чи що можуть.
До речі одні знайомі так продали трикімнатну,  бо син сунув носа в серйозні справи і як не дивно але теж в Німеччині. То в них хоч однокімнатна була про запас, як спадщина.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Дуглас, ты написал выше, что недавно они приехали в Германию....     они  типа беженцы с востока Украины?

та не...киевские ...в Германии мабуть ще до войны осели
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

накукуй это надо ...ей 11 лет...я понимаю шо придурошное, но так через инстаграммы и разголос  и судьбу ребенку сломать окончательно можно

Да как-то нежалко.
Она всё сделала чтобы это было именно так.
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....
ATF

А є можливість досудового владнання справи? Без суду? Так буде краще для всіх. Але відшкодовувати збитки прийдеться.
P.S. Я розумію проблемна молодь. Але ж не притрушена... Які причини цього вчинку?
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

років до 5 за певних умов дитина може ще не усвідомлювати невідворотність покарання
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

Відшкодувати потрібно буде, але на підставі якоїсь експертизи. За дитину - навряд чи щось серйозне, але потрібно буде консультуватися саме в німецьких юристів і поліцейських.


За ребнека платят родители и там есть специальная страховка от таких случаев,но видимо у них ее нет
   
Re: ФЗВ Даже не знаю с чего начать....

та не...киевские ...в Германии мабуть ще до войны осели

5 років і досі ніщеброди?

Хтось бреше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія