Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Новій Зеландії планують заборонити продаж сигарет для тих, хто народився після 2004 року

Нова Зеландія оголосила низку пропозицій, спрямованих на те, щоб заборонити куріння для наступного покоління і наблизити країну до повної заборони куріння в 2025 році.

Куріння є причиною кожної четвертої смерті від раку в Новій Зеландії, а близько півмільйона новозеландців курять щодня. Особливо ця проблема розвинена серед маорі — корінного населення країни. Рак є головною причиною смерті жінок-маорі і другою за значимістю причиною смерті чоловіків-маорі. Через це в країні все активніше намагаються боротися зі згубною звичкою.

Так, в Новій Зеландії планують поступово підвищувати дозволений законом вік для куріння. Згодом ця норма може розростися до заборони на продаж сигарет і тютюнових виробів особам, які народилися після 2004 року. Також новозеландський уряд розглядає пропозицію про значне зниження рівня нікотину, дозволеного в тютюнових виробах, встановлення мінімальної ціни на тютюн і обмеження точок продажу тютюну та сигарет.

Всі ці пропозиції були схвалені низкою організацій громадської охорони здоров’я: «Тютюн — найшкідливіший споживчий продукт в історії, і від нього потрібно відмовитися», — говорить виконавча директорка Товариства боротьби з раком Люсі Елвуд. Вона зазначила, що кількість роздрібних торговців тютюном було в чотири рази більшим в спільнотах з низькими доходами, де рівень куріння був вищим.

Але у амбітного плану новозеландців є і свої критики всередині країни. Вони вказують на можливе банкрутство невеликих магазинів, а також ймовірне збільшення чорного ринку тютюну. Уряд визнав наявність цих небезпек і планує і далі планувати, як боротися з контрабандою.

Зниження кількості нікотину в тютюні також критикується деякими представниками правої політичної партії ACT New Zealand, які стверджують, що через це бідні верстви населення будуть витрачати ще більше грошей на сигарети.

НВ
   
а канабісу це теж стосується?

канабіс можна і їсти, не обов'язково курити  :gigi:
   
Це доречі їх пісенька)

https://youtu.be/4TV_128Fz2g

угу
замість цигарок рекламують алкоголь  :weep:
   
 І головне, що усі бояться захищати свої права, з тих,хто палить.
   
канабіс можна і їсти, не обов'язково курити  :gigi:

ну я насправді не в курсі, як тим користуватись
просто вчора читав що в Штатах щепленим від ковід давали косячок безкоштовно
от і згадалось
   
І головне, що усі бояться захищати свої права, з тих,хто палить.

Які права?
Право на рак, в той час як корпорація на цьому заробить великі гроші?
   
Які права?
Право на рак, в той час як корпорація на цьому заробить великі гроші?

Основне право будь-якої істоти: My body - my business!
   
Я тоже согласен

Запретить сигареты но разрешить конопельку.
   
Основне право будь-якої істоти: My body - my business!

Так тобі палити не забороняють, забороняють продавати.
   
Основне право будь-якої істоти: My body - my business!

Згоден. Але в такому випадку ти повинен підписати папери, що коли коли твоє боді починає глючити і збоїти, апдейти і ресети то також твій особистий бізнес. І ніякі державні установи тобі допомагати не стануть.

Новозеландці молодці. Підтримую. Хоч будь які заборони неминуче розвивають чорний бізнес.

   
Згоден. Але в такому випадку ти повинен підписати папери, що коли коли твоє боді починає глючити і збоїти, апдейти і ресети то також твій особистий бізнес. І ніякі державні установи тобі допомагати не стануть.

Новозеландці молодці. Підтримую. Хоч будь які заборони неминуче розвивають чорний бізнес.

Бгг!!! Зразу видно, що пан не живе в Україні. Тут за ремонт боді давно вже кешем платять. А Уляна ліквідувала те, що ще залишалося безкоштовним. Так що ой.

ЗІ: в нас з ростом акцизів давно вже самосад садять.

А взагалі: цікавий підхід. Типу "ми вас не вбиваємо спрагою, просто забороняємо продавати, добувати і збирати воду". Оруел у всій красі!
   
Я тоже согласен

Запретить сигареты но разрешить конопельку.

 (tu) Треба ж мусарам та наркоторгівцям щось робити!
   
Новозеландці молодці. Підтримую. Хоч будь які заборони неминуче розвивають чорний бізнес.

Шизофреник.  :K
   
люди якурив 25 років,я крав цігарі в совку і не лише у батька а з ларьків

до речи по совковим молдавким ,українскім ,московсим,болгарским ,кубінским.....цигаркам я був докою

я ствеержую що серед 40 копіечних цигарок в СРСР  в трійці були  (Ява(явская_ Дойна Кішінів  (Медео чі Казахстан --тут вже не маю памяти яке було дешевше Медео 40 копіок )
п

до речі де та гілка про сигарети в СРСР

я був докою тоді в куреві ,я все знаю я курив беломор перед екзаменами замість їжи
бо грошей було лише на беломор.я збирав бичкив третьому класі

але гілку про сігарети в СРСР знайти не можу
я спробував все від МССР, майже все від УсрР я помнятаю і верховину,і Ватру .і май дорощі Фільтр.та Прилуки і май дешевші Гуцульськи за 12 коп
і болгарське лайно яке було краще за вишеперерахованим лайном...але я вс те перекурив....



Останнє редагування: 23 квітня 2021 21:24:53 від bassarabia
   
Бгг!!! Зразу видно, що пан не живе в Україні. Тут за ремонт боді давно вже кешем платять. А Уляна ліквідувала те, що ще залишалося безкоштовним. Так що ой.

ЗІ: в нас з ростом акцизів давно вже самосад садять.

А взагалі: цікавий підхід. Типу "ми вас не вбиваємо спрагою, просто забороняємо продавати, добувати і збирати воду". Оруел у всій красі!

Кешем - це як? Лікарня виставляє рахунок з оплатою виключно кешем? Чи це ініціатива самих пацієнтів, сунути лікарю конвертик з кешем, «щоб мені зробили щось краще ніж сусідові»? Якщо це так, то це саме те, про що я пишу - Україна є країна ТОТАЛЬНОЇ КОРУПЦІЇ. І пацієнти є такі самі корупціонери і учасники корупційних оборудок як і лікарі/чиновники/можновладці.

В свій час на початку 20 століття опіум також продавався відкрито, був у вільному доступі. Те що його припинили продавати це також «Оруел у всій красі»?




   
У нас тоже продажа сигарет лицам, родившимся после 2004 точно запрещена. В этом году точно
   
Типу "ми вас не вбиваємо спрагою, просто забороняємо продавати, добувати і збирати воду". Оруел у всій красі!

Так, ти прекрасно продемонстрував як працює пропаганда, прирівнявши воду (життєво необхідну) до паління (шкідлива і небезпечна звичка). :punish:
   
Туфта. Пачка цигарок по 100 баксів і хай купують всі.
   
У нас тоже продажа сигарет лицам, родившимся после 2004 точно запрещена. В этом году точно


Тут мова йде про те щоб назавжди, а не тільки до досягнення повноліття.
   
І головне, що усі бояться захищати свої права, з тих,хто палить.

Вольфганг, делай бузинесс на контрабандных сигаретах! Подключи Фридляндера, у него подводная лодка есть. Заходит в Запорожье, нагружается, возвращается в Зеландию, выброс товара через торпедные стволы и вы в шоколаде...:) Профит! :)
   
Туфта. Пачка цигарок по 100 баксів і хай купують всі.

украинские контрабандисты  прокопают  тогда тунель до новой зеландии. :D
   
украинские контрабандисты  прокопают  тогда тунель до новой зеландии. :D

перепрограмують турецькі безпілотники  :lol:
   
Туфта. Пачка цигарок по 100 баксів і хай купують всі.

А вони так і роблять - « значне зниження рівня нікотину, дозволеного в тютюнових виробах, встановлення мінімальної ціни на тютюн і обмеження точок продажу тютюну та сигарет.»
   
піть, куріть і говоріть я начал од-но-вре-мен-но (А.Райкін)
   
Так, ти прекрасно продемонстрував як працює пропаганда, прирівнявши воду (життєво необхідну) до паління (шкідлива і небезпечна звичка). :punish:

Їжа є такою ж шкідливою і небезпечною звичкою як і паління. Чому до сих пір в питанні прийому їжі не наведено порядок? Бо від неправильного харчування вмирають навіть ті, які не палять. І, як мені відомо, надлишкова вага то є найбільш сучасна нагальна проблема для розвинених країн.
   
Їжа є такою ж шкідливою і небезпечною звичкою як і паління.

 :facepalm1:
Ще один приклад класичної маніпуляції.

Можем провести простий експеримент, один місяць я не буду палити взагалі, але буду їсти скільки захочу і що захочу, а ти можеш палити скільки завгодно і що завгодно, але абсолютно нічого не їсти.
Воду (чисту) можна пити всім без обмежень. І побачимо результат.  :punish:
   
:facepalm1:
Ще один приклад класичної маніпуляції.

Можем провести простий експеримент, один місяць я не буду палити взагалі, але буду їсти скільки захочу і що захочу, а ти можеш палити скільки завгодно і що завгодно, але абсолютно нічого не їсти.
Воду (чисту) можна пити всім без обмежень. І побачимо результат.  :punish:

Чому місяць? Так і один день можна з таким самим результатом.
А якщо рік чи два? Як мені відомо, за рік паління рак легенів не розвинеться, хіба що в людини була до цього генетична схильність, а якщо така схильність є, то пали чи не пали а рак всерівно буде. А за рік, з неправильним харчуванням до ожиріння і проблем з сердечносудинною системою і діабетом легко доплисти. І тепер питання - від чого в світі найбільша смертність?
   
А вони так і роблять - « значне зниження рівня нікотину, дозволеного в тютюнових виробах, встановлення мінімальної ціни на тютюн і обмеження точок продажу тютюну та сигарет.»
Найбільш шкідливим фактором паління, викликаючим рак є не нікотин а смоли та дим. Зменшення рівня нікотину у кожній цигарці приведе до збільшення кількості викурених  цигарок для одержання потрібної дози нікотину та більшої шкоди від паління.
   
Тут мова йде про те щоб назавжди, а не тільки до досягнення повноліття.
Така заборона не пройде, бо є : 1)дискримінацією за віком, 2)втручанням держави в особисті справи.
Лише дієва наглядна пропаганда наслідків паління вирішила б цю проблему.

Останнє редагування: 24 квітня 2021 01:57:19 від Роман
   
Чому місяць? Так і один день можна з таким самим результатом.
А якщо рік чи два? Як мені відомо, за рік паління рак легенів не розвинеться, хіба що в людини була до цього генетична схильність, а якщо така схильність є, то пали чи не пали а рак всерівно буде. А за рік, з неправильним харчуванням до ожиріння і проблем з сердечносудинною системою і діабетом легко доплисти. І тепер питання - від чого в світі найбільша смертність?

Проблема в тому, що без паління можна жити, а без їжі ні. Бо їжа - це не "звичка", а необхідність.
Тому твоя аналогія - це маніпуляція.

Якби ти порівняв паління та алкоголь, то це будо б справедливе порівняння, а порівнювати паління з їжою або водою  - це маніпуляція і пропаганда, яку використовує тютюнова індустрія.
   
Така заборона не пройде, бо є : 1)дискримінацією за віком, 2)втручанням держави в особисті справи.
Лише дієва наглядна пропаганда наслідків паління вирішила б цю проблему.

А заборона продажу цигарок підліткам і дітлахам це не дискримінація за віком? А алкоголю? А яка кому справа до продажу героїну тим самим підліткам і дітлахам? Це ж втручання в особисті справи! Нє?

   
Чому місяць? Так і один день можна з таким самим результатом.
А якщо рік чи два? Як мені відомо, за рік паління рак легенів не розвинеться, хіба що в людини була до цього генетична схильність, а якщо така схильність є, то пали чи не пали а рак всерівно буде. А за рік, з неправильним харчуванням до ожиріння і проблем з сердечносудинною системою і діабетом легко доплисти. І тепер питання - від чого в світі найбільша смертність?

Від народжуваності. Люди помирають через те, що колись народились.

Давайте не народжуватись. І не буде смертності.
   
А заборона продажу цигарок підліткам і дітлахам це не дискримінація за віком? А алкоголю? А яка кому справа до продажу героїну тим самим підліткам і дітлахам? Це ж втручання в особисті справи! Нє?
Мова про дорослих
   
люди якурив 25 років,я крав цігарі в совку і не лише у батька а з ларьків

до речи по совковим молдавким ,українскім ,московсим,болгарским ,кубінским.....цигаркам я був докою

я ствеержую що серед 40 копіечних цигарок в СРСР  в трійці були  (Ява(явская_ Дойна Кішінів  (Медео чі Казахстан --тут вже не маю памяти яке було дешевше Медео 40 копіок )
п

до речі де та гілка про сигарети в СРСР

я був докою тоді в куреві ,я все знаю я курив беломор перед екзаменами замість їжи
бо грошей було лише на беломор.я збирав бичкив третьому класі

але гілку про сігарети в СРСР знайти не можу
я спробував все від МССР, майже все від УсрР я помнятаю і верховину,і Ватру .і май дорощі Фільтр.та Прилуки і май дешевші Гуцульськи за 12 коп
і болгарське лайно яке було краще за вишеперерахованим лайном...але я вс те перекурив....
от гнусний молдаван,  сигарети крав по ларьках
а коли зловили і відписдили почав чінаріки збирати :weep:
   
Мова про дорослих

Я конкретно запитав про ДИСКРИМІНАЦІЮ ЗА ВІКОМ. Яку тут намагаються притягнути за вуха. Ти намагаєшся. А тепер зіслизаєш.

Добре, давай про дорослих.

Заборона продажу/купівлі ДОРОСЛИМ героїну чи навіть банальної ширки - це вже втручання в особисте життя і Оруелл, чи ще ні?

Останнє редагування: 24 квітня 2021 08:32:03 від Маковій
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія