Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Там всю сім' ю треба обстежити психіатром і напевне, що лікувати. Не знаю, яке в нас законодавство щодо цього - примусова госпіталізація дозволена чи ні
   
Дитину в психлікарню, і з кінцями. У відео кажуть, що ніхто не може примусити батьків відвести сина до психіатра... херові закони значить.
   
Там всю сім' ю треба обстежити психіатром і напевне, що лікувати. Не знаю, яке в нас законодавство щодо цього - примусова госпіталізація дозволена чи ні
Якщо не помиляюсь то або опікун якщо особа неповносправна чи неповнолітня, або сама особа має дати згоду.
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Якщо не помиляюсь то або опікун якщо особа неповносправна чи неповнолітня, або сама особа має дати згоду.

Згода особи не потрібна, якщо вона являє загрозу життю чи здоров'ю оточуючих або власному.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 06:44:06 від GizmoGremlin
   
з такими дітьми треба працювати багато, а не скарги строчити
у цьому вся наша "освіта"
   
Згода особи не потрібна, якщо вона являє загрозу життю чи здоров'ю оточуючих або власному.
Ви можете підтвердити посиланням на укр. законодавство?
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Ви можете підтвердити посиланням на укр. законодавство?

На жаль, ні. Це так в Канаді. Я лиш апроксимую, що в Україні може бути подібний закон.
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

А якшо буде сильно пручатись і вб'є когось чи його вб'ють?

Ви уявляєте травму для пацанів? 
Я не хочу щоб онук приймав участь в таких побоях. Хоч він пацан сильний і не мілкий. Навіщо йому це дикунство - забивати до півсмерті, щоб приборкати явно хвору особу.
Так діти не запитують дозволу в дорослих, чи можна когось побити) це їхня власна справа.
   
Три сторінки дописів і ніхто не зрозумів, що відбувається насправді. Пояснюю. У нас не працює поліція. Від слова взагалі. Тобто вони не реагують ніяк при виклику на такого роду, як вони називають "побутові конфлікти". В результаті батько цього хлопця банально залякав і сусідів і вчителів фізичною розправою. Уважно перегляньте перше відео, де він відкритим текстом каже журналістці що поспілкувався би з нею в іншому місті. Такі слова сказані на відеокамеру десь у Гамериці були б достатнім доказом у суді, а патруль поліціі зразу же надів би кайданки на урода. А у нас кіндер-поліцаї у присутності яких погрожують фізичною розправою іншим людям тільки хлопають вухами. Дитина ж просто копіює поведінку батька в цій ситуаціі. Хлопчик зрозумів, що на Троєщині поліція - це лохи, які дозволяють батьку робити все що він хоче, І давай собі встановлювати такі ж правила у школі. Причому батько легко залякав і директора з вчительками та батьками інших учнів, і хлопчик зрозумів що схема з сусідами працює і у школі. А чому б у 8 років не стати королем школи, якщо всі "пєдагоги",  батькі інших учнів і головне поліцаї сцуть його батька ?
   
Батьку перебити руки-ноги
Малого в псіхушку до грізних санітарів
Старуху можна того..в калодєц
   
Долго Троя в положении осадном... /ц/  :rotate:

У Києві на Троєщині восьмирічний Артур тероризує всю школу – дітей, вчителів і навіть директора. Про це повідомляє ТСН.

Батьки учнів кажуть, що хлопчик вже півтора року тероризує дітей і вчителів. Тому тільки від початку цього навчального року поліція відкрила дванадцять кримінальних проваджень проти малого і в школу практично щодня приходять співробітники правоохоронних органів, аби зняти побої в потерпілих.

Мама одного з однокласників Артура каже: "Вже протягом півтора року, відтоді, як наші діти пішли у перший клас, з нами навчається неадекватний хлопчик, який б'є дітей і чинить на них психологічний тиск. Цього року все стало ще гірше, бо, крім дітей, він вже почав діставати і вчителів, і керівництво школи. Тобто в цього восьмирічного хлопчика зовсім немає жодних пріоритетів та ієрархії".
   
Re: Долго Троя в положении осадном... /ц/  :rotate:

Батьки учнів зверталися в різні інстанції та намагалися поговорити з батьком хлопчика. Однак чоловік усі звинувачення щодо його сина відкидає. Відомо, що він виховує Артура сам із бабусею, а мати дитини померла.

Ситуація стала настільки напруженою, що батьки навіть встановили в класі, де навчається хлопець, відеоспостереження. Але це мало допомогло. Батьки жаліються: діти не можуть нормально вчитися, вони щодня приходять з новими синцями і сидять залякані. У дітей, за словами батьків, навіть модель поведінки змінилася, тому що вони постійно перебувають у стані жаху і стресу. А 21 листопада 2017 року стався ще один інцидент: приїхавши до школи, поліція зафіксувала побиття восьми учнів. :facepalm1:
   
Re: Долго Троя в положении осадном... /ц/  :rotate:

у меня такое ощущение, что здоровый восьмилетний мальчик учится в школе для недвижимых инвалидов...
полтора года он бегает и пинает их утки и капельницы, а они ничего сделать не могут...
   
https://youtu.be/ppMt_Izo_jY
Ви чомусь дивуєтеся? :gigi:
   
Раньше просто хлыснул подзатыльник и все как рукой снимало. Со мною учился Женя К........ ,что у Дрыща в АП компами ведал,президентским айтишником был. Где он счас-не знаю. Очень был похож,но его хоть одноклассники били,хотя за учителем истории он бегал с каменюками. Но тогда была комиссия по делам несовершеннолетних и они его периодически засовывали принудительно в 1-интернат для дебилов,психов и т.д. Он так и остался самашедшим,но видать были способности...компы выучил... кибернетик,мля... B-)

 Иногда,я вам скажу,чуток розг было бы самое то! Уж пардон за консерватизм и "мракобесие". Зачем травмировать ребенка судами,лишением родителей, когда высечь пару раз и все станет только ему на пользу?
   
Не робіть передчасні висновки, любі мої.

Хлопчина цей - хоч і величенький досить - але фактично "біла ворона". І його цілком можуть травити однокласники та вчителі. За що? Протупив десь на уроці - всі посміялися. Він це сприйняв як знущання, бо він великий і може за себе постояти, а з нього знущаються шмакодявки. Друга причина класична: тато не здає гроші "на потреби". Це вапщє пістєц! Рак голови краще! Це злочин, який не прощається. Його обговорюють, в тому числі при дітях, діти шпиняють переростка. Вчителька й від себе додає, на це у школі великі майстри. А малий дає відсіч. Далі ланцюгова реакція пішла.

Ну, батьків інших дітей можна зрозуміти, бо не відають, що творять, коли язиками плещуть, судять та зневажають.

Я особисто впевнений, що ця агресія - результат цькування. Йому допомогти треба, а ви кажете - п***а та галопом годувати. Він не знає, куди подітися від травлі. Це ж очевидно.


   
Згоден з Авіатором. Бо дитина перенесла стрес від смерті мами,потім десь раз-другий не дуже адекватно,навіть агресивно відреагував,його почали цькувати, всі...всі зовсім, а зараз ще й телебачення на всю Країну. Виходить весь світ проти нього!
Може таке бути? Та нараз! Батьку треба його забирати в іншу школу. Тут вже ладу не буде.
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

З цим має розбиратися психоаналітик або психотерапевт.
Якщо скаже, що винувате оточення, а не дитина - то доведеться його міняти.
А якщо дитина - посадить на антидепресанти, від яких той полагіднішає і погладшає, але злізти з них вже не захоче, як і шукати роботу.

Останнє редагування: 30 листопада 2017 19:02:01 від GizmoGremlin
   
а я думаю, що там реальний уйобок росте як його батько
вын його копіює
матір тлумив, бабка також боїться щось зайве сказати
там батя вчить, що все треба доводити силою
у мене в класі такий був
його батько вбив матір..
противний був..у 8 класі класі випив дест ьтам з пацанами і вирішив вийобнутися
викликав мене 1 на 1
я його відпіздив
після того до мене постійно в друзі ліз
підлизою став
от цього малолітнього уйобка просто ще ніхто не відпіздив
розтовчуть йому їбало, воно сяде і буде клімати очима охуєвше типу а мене за шо?
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Гарри ты везде первый и луччий. Дегни рекою, вотка тока шо по 200, бабы все пысани красотки та через одну  ф попку. Ще вспиваеш когсь видпыздыть. Ты прямо герой Гонконгских боевиков.
   
Гарри ты везде первый и луччий. Дегни рекою, вотка тока шо по 200, бабы все пысани красотки та через одну  ф попку. Ще вспиваеш когсь видпыздыть. Ты прямо герой Гонконгских боевиков.

Хто бачив Гаррі, той не сумнівається, шо отпиздити він може будь-кого  :D
   
Гарри ты везде первый и луччий. Дегни рекою, вотка тока шо по 200, бабы все пысани красотки та через одну  ф попку. Ще вспиваеш когсь видпыздыть. Ты прямо герой Гонконгских боевиков.

ти вже з півлітри потягнув чи шо?

зі. битися не люблю, але відморозків треба вчасно ставити на місце, бо якщо вони відчувають слабину, то нагліють ще більше
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Хто бачив Гаррі, той не сумнівається, шо отпиздити він може будь-кого  :D
:laugh:
   
Хто бачив Гаррі, той не сумнівається, шо отпиздити він може будь-кого  :D

коли впаду в нерви :laugh:
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

битися не люблю, але відморозків треба вчасно ставити на місце, бо якщо вони відчувають слабину, то нагліють ще більше
Гарри, для того щоб ставити відморозків на місце ... як тобі правильно сказати ... ну треба не вилазити з спортзалу років 10-15, а потім можна пити, йибати, курити и тощо, а попутно ставити на місце відморозків. Але ставити треба дуже обережно. Бо трапляються такі відмороженн,і що нам морозитися і морозитися до них.
   
В сина в класі було щось подібне. Так само, найбільший хлопчик, так само без мами. І тільки й чую, що усіх б'є.

Я походив, подивився на перервах, на обіді (а в нас було чергування батьків у їдальні) і побачив, що з хлопчиною ніхто не дружить і усі дражнять та зачіпають, а він відбивається на всі боки.

Дома провів роботу з сином: не дай боже, будеш брати участь у цьому, навпаки - підійди, поспілкуйся нормально. І жодних проблем з цим хлопом в мене не було. А всього лиш треба було - пару раз привітатися з ним за руку в класі (хлопчаки це надзвичайно цінують) та сказати людське слово.

Потім його тато емігрував в Америку разом з малим. Отака історія.

   
було би гірше якби там була командьоха малолетніх бандітів, а так шкода пацика, небось ні корешків немає, ні на день варенья ніхто не прийде
   
Гарри, для того щоб ставити відморозків на місце ... як тобі правильно сказати ... ну треба не вилазити з спортзалу років 10-15, а потім можна пити, йибати, курити и тощо, а попутно ставити на місце відморозків. Але ставити треба дуже обережно. Бо трапляються такі відмороженн,і що нам морозитися і морозитися до них.

з тими, кого доводилося ставити, я справлявся
навіть з бугаєм на голову вищим, коли йому 28 було, а мені 17
потім він зловив мене з братом своїм і настукали, але то таке
я просто намагаюся уникати місця, де кучкуються відморозки
навіть якщо десь з такими пересікаюся, то ніколи не піддаюся на провокації
ну, до певної межі, звичайно
   
не думаю, що там комплекси в малого
просто перебачив таких в школі
хоча..всі вони були з бідних неповноцінних сімей
тому хз..я не дитячий психолог

зі. але батя там реальний уєбан
видно по відео навіть

Останнє редагування: 30 листопада 2017 19:39:41 від garri
   
Я походив, подивився на перервах, на обіді (а в нас було чергування батьків у їдальні) і побачив, що з хлопчиною ніхто не дружить і усі дражнять та зачіпають, а він відбивається на всі боки.

Я таким был в школе. Отец в 68-м году погиб, мать в три смены. Дразнили и дергали пока не взбесился.
Потом (в шестом классе) просто одел вазу на голову одному из особо рьяных обидчиков, а следующего пообещал выкинуть в окно.
До конца учебы появилось и море друзей и врагов, и уважение и ненависть. Кто-то боялся, а кто-то был искренним......
А девчатам сразу понравилось :)  Записочки писать начали.....  :first_mov:
Нельзя судить однобоко.
   
ще у мене в класі був собі такий Вова
та капєц...щось з себе постійно строїло перед дівками
і був у нього брат рідний, абсолютно нормальний
брат в АТО відвоював, має складні поранення, а той Вова ще зі школи присів на стакан
кажуть, що того любімчіка дівчат зараз і не впізнати, бо ще й сорока нема, а він вже як дід бомжацького вигляду
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

Minimal Animal1 день назад

В русскую школу его отправьте пусть москалят п***а молодых штоб потом боялись
   
було би гірше якби там була командьоха малолетніх бандітів, а так шкода пацика, небось ні корешків немає, ні на день варенья ніхто не прийде
Коли б він бився з дітьми лише - то це одна справа, а якщо б'є учительку - то вже явно не від самотності.
   
Minimal Animal1 день назад

В русскую школу его отправьте пусть москалят п***а молодых штоб потом боялись


 :weep: (tu) найкращий коментар
   
Re:  У столиці вся школа страждає від 8-річного агресора

бабы все пысани красотки та через одну  ф попку.
Ну фу, там шкурка от помидора
   
Бабуся одразу телефонує у міліцію. Як ви думаєте - чому?

Я впевнений: не тільки малий дістав школу, а й школа усю сім'ю. І батьківський комітет. І вчителька там не така проста, як хоче виглядати.

Так, дитина проблемна, але на неї плюнули всі і знущаються. Макаренків нема...

   
а я думаю, що там реальний уйобок росте як його батько
вын його копіює
матір тлумив, бабка також боїться щось зайве сказати
там батя вчить, що все треба доводити силою
у мене в класі такий був
його батько вбив матір..
противний був..у 8 класі класі випив дест ьтам з пацанами і вирішив вийобнутися
викликав мене 1 на 1
я його відпіздив
після того до мене постійно в друзі ліз
підлизою став
от цього малолітнього уйобка просто ще ніхто не відпіздив
розтовчуть йому їбало, воно сяде і буде клімати очима охуєвше типу а мене за шо?
:D
Гарррі кащій)
   
А нету ли тут политики?

Тут у нас ТСН тоже нашло подрбный случай:

https://www.0564.ua/news/1879300

ТСН озаботилось темой трудных детей в школах?
   
Бабуся одразу телефонує у міліцію. Як ви думаєте - чому?

Я впевнений: не тільки малий дістав школу, а й школа усю сім'ю. І батьківський комітет. І вчителька там не така проста, як хоче виглядати.

Так, дитина проблемна, але на неї плюнули всі і знущаються. Макаренків нема...
Макаренко в педагогических целях отоварил своего воспитанника.А потом хотел выгнать из колонии.После этого и наладилось.

Останнє редагування: 1 грудня 2017 07:38:13 від БМП-2
   
Подождите, что на всю школу не нашлось НИ ОДНОГО взрослого, который бы пообщался с ребенком нормально ? А после этого он все равно продолжал беспредельничать ? Ну надо было ввалить. Потом опять попробовать нормально и т.д.
С вообще хоть кто-то работал или только "фиксировали" ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія