Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Фармацевтичні компанії Moderna і Pfizer вирішили підняти ціни на свої вакцини проти COVID-19.

Джерело: "Радіо свобода" з посиланням на публікацію Financial Times

Деталі: Вакцина Pfizer подорожчала на 25% – з 15,5 до 19,5 євро. Moderna підвищила ціну приблизно на 10% – в останніх контрактах на поставку в ЄС ціна становить 25,5 долара (тоді як у першій закупівельній угоді одна доза коштувала близько 22,6 долара).

Зазначається, що третя фаза випробувань вакцин Pfizer і Moderna показала більш високу ефективність цих препаратів порівняно з вакцинами компаній AstraZeneca і Johnson&Johnson.

Європейська комісія і уряди країн ЄС погодилися заплатити вищу ціну, щоб забезпечити підтверджені поставки з європейських заводів-виробників.

Повідомляється, що Moderna підтвердила, що угоди щодо менших обсягів виконуватимуться за вищими цінами. Представник компанія Pfizer ухилився від коментарів.
   
Україна закупила по стрій ціні, чи скажуть дєнюх нєт
   
лох платит всегда
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

лох платит всегда
Профілактик, не потрібно себе видавати знатоком в тих сферах де ти повний профан. Бо карма вона така може і догнати.
Це не відносно цієї теми, а про все що ти тут пишеш про ковід і вакцини.
   
Взагалі то зрозуміло.Випуск вакцин тре нарощувати,бо все це швидко не минется.  Вже видно. І тільки не няфкайте тут деякі про "заколот Біла-Гейтца". Набридла ця х...йня.  Взагалі то діватися нікуди.  України тре десь ще вакцин на мінімум 200 млн. долларів. Вихід? Є. Бажаючим заплатити-дайте таку нагоду.   Ну 50 баксів за дві дози багато хто заплатить. Реально. Інші нехай безВАЗМЕЗДНА,то єсть ДАРАМ. Але десь третина заплатить. Ну що поробиш?

 Жити хоцца. Без черг...якщо за гроші. Медсестри в міні...з цицьками.... зі шприциком.... " Нє бєспакоїт?" 

 
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Взагалі то діватися нікуди.  України тре десь ще вакцин на мінімум 200 млн. долларів.
Вольтер ти краще скажи як батьків вмовити щепитися. Ні мої, ні дружини, нізащо. Як не смішно, бояться, що їх прочіпують.
   
Скажімо так - головний вигодоотримувач вже вимальовується. Спочатку всесвітній бетатест за наш рахунок без жодних зобов'язань, а як виявилося, що роги не повиростали й, в цілому, такий тип вакцин працює - можна й гефешт заробити. Just business :D 
   
Вольтер ти краще скажи як батьків вмовити щепитися. Ні мої, ні дружини, нізащо. Як не смішно, бояться, що їх прочіпують.
===============================
Скажи просто: до цього ж всі щепилися? Дітей щепили... зараз теж від кору там діфтерії, поліомієліту щеплять? Щеплять. І що? Чого тут не можна? І нічого ж не було. А тут така небезпечна хвороба.
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ
Ну вакцин від КОВІД є багато, різних. Але чомусь більшість хоче пфайзер або модерну. Є попит, то чому і ціну не підвищити? Не подобається купуйте спутник, кацапи доставку гарантують вчасно.
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

===============================
Скажи просто: до цього ж всі щепилися? Дітей щепили... зараз теж від кору там діфтерії, поліомієліту щеплять? Щеплять. І що? Чого тут не можна? І нічого ж не було. А тут така небезпечна хвороба.
Ой Вольтер, що я тільки не говорив.  :(
   
Ну вакцин від КОВІД є багато, різних. Але чомусь більшість хоче пфайзер або модерну. Є попит, то чому і ціну не підвищити? Не подобається купуйте спутник, кацапи доставку гарантують вчасно.
===============================
Ну вони безпечні та ефективні. Тре нарощувати потужності,бо ця х..йня надовго. І так...не задарма. За гроші.  В світі все за гроші. Але ці гроші відносно невеликі. А результат значучий. Життя та здоров'я рятує.
   
Вольтер ти краще скажи як батьків вмовити щепитися. Ні мої, ні дружини, нізащо. Як не смішно, бояться, що їх прочіпують.
:facepalm1: поясни, кому вони там потрібні стали..
   
Ой Вольтер, що я тільки не говорив.  :(
=============================
 В мене усі пощепилися. Як і я. Навіть сестра, яка була ковідним скептиком ( чи зараз правильно: скептикинєю, чи скептикицею?) :D ,що аж гуло. А коли у її колеги по бізнесу,відомій блогерші,помер 27-річний чоловік, ще й спортсмен від ковідного інфаркту, то зразу забігала.
   
20 евро? Как бутыль дешёвой водки?

 :D
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

.

Останнє редагування: 2 серпня 2021 00:26:51 від Oleksandr
   
20 евро? Как бутыль дешёвой водки?

 :D
=============================
Отож! Багато хто і заплатити згоден. Бо у бубочки з фондів все вже покрали. Так допоможемо ж Бубочці! :weep:  Бо бідкається...Що? Ні? Не бідкається? :D
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

=============================
 В мене усі пощепилися. Як і я. Навіть сестра, яка була ковідним скептиком ( чи зараз правильно: скептикинєю, чи скептикицею?) :D ,що аж гуло. А коли у її колеги по бізнесу,відомій блогерші,помер 27-річний чоловік, ще й спортсмен від ковідного інфаркту, то зразу забігала.
Мами сестра, моя тітка, після операції ковід перенесла у важкій формі. Однокласник наш далекий родич помер. Прикладів вистачає. Але ніяк. Я пересварився, а потім дружина впросила не чіпати цю тему. От якось обходимо.
   
====================================
 Ото таке життя. Навіть не знаю що тут казати. А ти прищепився? Якщо ні-прищепися. Час від часу до руки прикладай смартфон,кажи,що чип заряджаєш. B-)
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ


Щепився модерною і я і дружина. З України нам постійно визванювали чи ми ще живі. Серйозно так хвилювалися, мене аж бісило.  :D
   
 :laugh:
   
Вольтер ти краще скажи як батьків вмовити щепитися. Ні мої, ні дружини, нізащо. Як не смішно, бояться, що їх прочіпують.
можеш ще сказати, що жидки в Ізраїль перші в світі( перед США, Канади, Німечини, Англії) собі вибили вакцину... а вони херню б не робили, як би не вартувало...
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Ще, дружини племінник в Чехії з нареченою працюють. Він з моїм сином спілкується. Так у них цілий план, як уникнути щеплення. А саме, поїхати в Україну і купити довідку, що щепилися.  :facepalm1:
Цікаво, це тільки у мене такі родичі, чи загальна тенденція?
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

можеш ще сказати, що жидки в Ізраїль перші в світі( перед США, Канади, Німечини, Англії) собі вибили вакцину... а вони херню б не робили, як би не вартувало...
Я то кажу, але купа аргументів. Наприклад, жиди для себе одну вакцину зробили, а для нас іншу.  :D
   
вакцины - фигня. пока не разработают таблетку от короны - дела не будет.
разработки идут. вот только интересно, сколько будет побочек и какова будет итоговая цена
   
вакцины - фигня. пока не разработают таблетку от короны - дела не будет.
разработки идут. вот только интересно, сколько будет побочек и какова будет итоговая цена

Никогда не будет таблетки от короны...
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Никогда не будет таблетки от короны...
Чому?
   
Вольтер ти краще скажи як батьків вмовити щепитися. Ні мої, ні дружини, нізащо. Як не смішно, бояться, що їх прочіпують.

амерiканцi знайшли вихiд, бо там теж приблизно 30% населення принципово проти вакцiнацii

NYC mayor announces $100 incentive for anyone who gets vaccinated at a city-run site



   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

амерiканцi знайшли вихiд, бо там теж приблизно 30% населення принципово проти вакцiнацii

NYC mayor announces $100 incentive for anyone who gets vaccinated at a city-run site
Для американця сто доларів, що для українця сто гривен. Сумніваюся, що це суттєво змінить ситуацію.
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Чому?
====================

Бо який ідіот відмовицця від ковідних сертифікатів, обмежень прав людей,якщо цього вдалося добитися таким в міру простим способом??? :shuffle:
   
амерiканцi знайшли вихiд, бо там теж приблизно 30% населення принципово проти вакцiнацii

NYC mayor announces $100 incentive for anyone who gets vaccinated at a city-run site

Тыщщу надо, не меньше
   
Ну, пфайзер та модерна зроблені найсучаснішим чином, дають кращий захист проти мутацій вірусу. Є за що платити  :shuffle:
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ
Зараз ринок поступово насичується вакцинами, тому десь через рік і ціни знову підуть вниз.
   
надеюсь через 28 дней я вторую дозу модерны получу  8-)
   
Re: Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої COVID-вакцини – ЗМІ

надеюсь через 28 дней я вторую дозу модерны получу  8-)

А якщо Модерна закінчиться, 2 млн доз не так вже і багато.
   
Никогда не будет таблетки от короны...


Естонські учені створили спрей від коронавірусу, що захищає від усіх видів штамів, які викликають найбільше занепокоєння.
Про це пише естонське видання Postimees.
Лабораторні дослідження показали, що спрей для носа забезпечує захист як від вихідного штаму, так і від штаму "дельта" індійського походження, а також від британських, південноафриканськи х і бразильських штамів.
Рішення, що дозволяє виробляти і продавати спрей під назвою BioBlock, було прийнято Департаментом здоров'я Естонії на підставі висновку групи експертів, що складається з фахівців з Департаменту лікарських засобів, Департаменту здоров'я, Департаменту сільського господарства і продовольства та Департаменту захисту прав споживачів і технічного нагляду.
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7126090/
   
А якщо Модерна закінчиться, 2 млн доз не так вже і багато.
ну вот через 3 недели и узнаем, что будет якщо)))
   
А якщо Модерна закінчиться, 2 млн доз не так вже і багато.
В Киеве, такое впечатление, шо Модерна уже все, закончилась..
   
Чому?

Патамушо... Как с гриппом... Впрочем, шото может и разработают, но на это уйдут годы.
   
А якщо Модерна закінчиться, 2 млн доз не так вже і багато.
На Хелсі вже з 1 серпня не щеплюють Модерною. Так шо "кто не успел - тот опоздал" :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія