Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

При нападении на курорте в Египте погибли двое

Re: В Египте убили 2 туристок с Украины 6 ранено

хорошая охрана в хороших отелях
а этот? Три звезды плюс мабуть
   
Той готель не дорогий, тури туди дешевi, там украiнцiв багато завжди, той готель добрий тим, що там були рибки та корали на пляжi. Товариш там був , плюс спiлкувався з киянами з того Сан коли був в Египтi.

самый дешевый
анекс тура
отель
какой отель такая и охрана на пляже
на рецепшен там армейский с автоматом дежурит
а пляж ответственность охраны отеля
   
самый дешевый
анекс тура
отель
Тогда пытань нет. 200 долларов с авиаперелетом на неделю
   
Re: В Египте убили 2 туристок с Украины 6 ранено

а этот? Три звезды плюс мабуть

самая дешевая типа 4+
в Хургаде на все включенно
   
Неделю назад вернулся оттуда, из Египта. В Шарме как и в прошлом году кругом мусара, блокпосты, армия, шмоны и проверки. В этот раз даже видел элиту армейскую — части, полностью одетые и вооруженные США. Европейцев очень мало. Туристов вцелом меньше чем прошлой осенью, но это может сезонность. Цены на все невысокие, ниже харьковских например. В разных частях страны есть закрытые зоны, где проводят операции против мятежников : ИГ и БМ(сторонники бывшего президента Мурси). Нынешней властью очень многие не довольны, цены, по рассказам местных, растут на все, а ЗП средняя около 100 долл. Думаю, там будет еще бунт. Кроме того обострились традиционные терки по линии исламисты—умеренные, копты—арабы, арабы—бедуины.
   
В отеле было 80% арабов. Хуже пожалуй только свинособаки(эти по крайней мере не обозленные и не бухают, а так, те же засранцы невоспитанные ). В следующий раз планирую поехать на юг Египта и снимать самостоятельно апартаменты
   
Я зараз в Марса Алам, в 200 км від Хургади. Туристів повно. В основному німці, поляки, українці. Але є і франзузи, і італійці, голандці. Отель не з дешевих,  пляж супер, море супер. Зручний захід у воду і корали,  риби,  все під берегом.
   
Поліції ніде не видно. На набережній пару поліцаїв пузатих в парадній формі.  Ніякої армії та спецпризначенців
   
Это потому что Марса далеко от зон борьбы с ИГ и БМ. Я туда и собираюсь весной, наслышан. Морскую корову посмотрели?:)
   
Ніде такого моря більш немає,  якщо не брати до уваги океанські острови звісно. На Занзибарі було таке красиве ж, але треба до коралів на човні. А тут під берегом все
   
Германия им гибель своих простит! Это ж муслимы! Их жалеть надо...мать их так всех там...
   
Да, морська корова теж)). Вона спливає за повітрям, модна рукою помацати, але страшно)).здорова тварина. І морські черепахи теж на мілині пасуться. Кажуть, дельфвни є дуже в ранній час, але я не бачив. Вдень бачив щось схоже на мурену. Велетенська але колір якийсь фіолетово коричневий
   
Я зараз в Марса Алам, в 200 км від Хургади. Туристів повно. В основному німці, поляки, українці. Але є і франзузи, і італійці, голандці. Отель не з дешевих,  пляж супер, море супер. Зручний захід у воду і корали,  риби,  все під берегом.
а как туда добираться? автобус из хургады?
   
Я зараз в Марса Алам, в 200 км від Хургади. Туристів повно. В основному німці, поляки, українці. Але є і франзузи, і італійці, голандці. Отель не з дешевих,  пляж супер, море супер. Зручний захід у воду і корали,  риби,  все під берегом.

Какая же температура днем?
   
Какая же температура днем?
летом в египет ни-ни. только ноябрь-декабрь. :gigi:
   
Да, морська корова теж)). Вона спливає за повітрям, модна рукою помацати, але страшно)).здорова тварина. І морські черепахи теж на мілині пасуться. Кажуть, дельфвни є дуже в ранній час, але я не бачив. Вдень бачив щось схоже на мурену. Велетенська але колір якийсь фіолетово коричневий
Она скорей всего. Я в шарме видел 2х метровую. Такого цвета гигантская мурена, обычная — салатная
   
Пощастило з погодою, нежарко. Гіди казали, що тиждень тому було жах. Зараз 35-40.це нормально тут переноситься. З аеропорту Хургади автобус отельний забрав. Їхати 3 години
   
Інформація про загибель двох українців під час нападу на готель у єгипетському місті Хургада не підтверджується.

Про це Громадському повідомив речник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

За його словами, консул України в Єгипті одержав від правоохоронних органів країни дані, згідно з якими, українці не загинули і не постраждали під час нападу у Хургаді.

Він також зазначив, що консул відправився у Хургаду для з'ясування усіх обставин нападу, а також, за необхідності, надання допомоги українцям, які перебувають на місці події.
   
Загиблі у Хургаді - німці, а не українці

14.07.2017 20:12
 
Двоє жінок, які позбулися життя під час нинішнього нападу чоловіка із ножем у курортній єгипетській Хургаді, були громадянками ФРН.
Про це поінформував представник служби безпеки регіону Червоного моря генерал Мохамед ель-Хамзави, пише Reuters.
Також він повідомив, що двоє з чотирьох потерпілих — громадяни Чехії.
АР із посиланням джерела в правоохоронних органах країни повідомляє, що напад на туристів був навмисним, адже зловмисник кричав по-арабськи: «Геть з дороги, мені потрібні не єгиптяни».
За їхніми словами, нападникові на вигляд 25 років, він високого зросту, одягнений у джинси і чорну сорочку-поло.
Нагадаємо, як писав «Вголос» у Єгипті внаслідок нападу на готель загинуло двоє людей, повідомлялося, що загиблі українці.
   
Я зараз в Марса Алам, в 200 км від Хургади. Туристів повно. В основному німці, поляки, українці. Але є і франзузи, і італійці, голандці. Отель не з дешевих,  пляж супер, море супер. Зручний захід у воду і корали,  риби,  все під берегом.
Плануємо відпочити в Марса Алам в кінці серпня
А ви часом не в Санрайз? Як раз на етапі вибору готелю...., А тут таке....
   
при чому скільки говориться людям Не Їдьте на відпочинок в муслімські чорножопії, не давайте їм грошей, вони вас ще більше ненавидять

 -не доходить


Миші плакали, кололись але продовжували їсти кактус.
   
Изя шо скажете за готель и охрану в Египте в принципе. Жена ныла - я сказал шо к чуркам токо через мой трупп

Плять в точку, моя ноет мне какой год,там рыбки, там чистое море.
Сколько можно ей доказывать, что из-за рыбок можно потерять единственную жизнь.
не ужели кроме ешипта нет мест на земле.
   
Можна очень нескромный вопрос не по теме? У меня спортивный интерес. Жены которые несколько лет хотят очень хотят в ебибет, не могут туда поехать сами?
   
Можна очень нескромный вопрос не по теме? У меня спортивный интерес. Жены которые несколько лет хотят очень хотят в ебибет, не могут туда поехать сами?
почему? это одна из основных стран женского секс-туризма!
   
Ех, Болукан забанений...не зможе бути адвокатом того гівна яке він постійно облизує з ніг до голови... :D  Ми в Туреччині були раз, післухали це овече завивання з мінаретів в перемішку з Бейонсе з сусіднього готелю і вирішили - більше ні однієї крони від нас цим країнам, де головний ідол - педофіл та вбивця, не буде! Є багато інших країн...
   
почему? это одна из основных стран женского секс-туризма!
я про конкретных форумчан. Какими аргументами они  друг в друга кидают в семейных спорах?
   
я про конкретных форумчан. Какими аргументами они  друг в друга кидают в семейных спорах?
это и аргумент. кроме ревности и отсутствия денег особых причин нет.
   
это и аргумент. кроме ревности и отсутствия денег особых причин нет.
я думаю только деньги
   
Ех, Болукан забанений...не зможе бути адвокатом того гівна яке він постійно облизує з ніг до голови... :D  Ми в Туреччині були раз, післухали це овече завивання з мінаретів в перемішку з Бейонсе з сусіднього готелю і вирішили - більше ні однієї крони від нас цим країнам, де головний ідол - педофіл та вбивця, не буде! Є багато інших країн...


На весь форум двоє адекватних людей - Boxter і Сeltic  ?!
   
В Ізраїлі сьогодні теж був теракт. В Ієрусалимі. Загинули двоє поліцейських. :(  П*ятниця. У муслимів критичний день.

   
я думаю только деньги
моего друга жена не отпускает отдыхать одного бо бойтся что будет ей изменять. уверен что в другую сторону это тоже бывает и как бы не чаще.
   
моего друга жена не отпускает отдыхать одного бо бойтся что будет ей изменять. уверен что в другую сторону это тоже бывает и как бы не чаще.
:(
Нахер такой брак
   
Ех, Болукан забанений...не зможе бути адвокатом того гівна яке він постійно облизує з ніг до голови... :D  Ми в Туреччині були раз, післухали це овече завивання з мінаретів в перемішку з Бейонсе з сусіднього готелю і вирішили - більше ні однієї крони від нас цим країнам, де головний ідол - педофіл та вбивця, не буде! Є багато інших країн...

А чи у Швеції ще нетак? Я не хочу ображати Швецію, але вона флагман у пристосуванні у себе араб*я.

   
Я с луны наверное, но только недавно начала замечать как бабы пасут мужей. У них это называется быть все время на связи. На телефоне висеть
Шаг влево шаг вправо и п***а. С работы можно задержаться только в очереди за хлебом
   
Плануємо відпочити в Марса Алам в кінці серпня
А ви часом не в Санрайз? Як раз на етапі вибору готелю...., А тут таке....
так, там.
   
А чи у Швеції ще нетак? Я не хочу ображати Швецію, але вона флагман у пристосуванні у себе араб*я.

https://twitter.com/view/status/885750217647153153

Все правильно кажеш. Швеція іде семимильними кроками до повного толєрастного піздєца. Були в місті сьогодні - таке враження шо арабні і баб в хустинах більше ніж блондинового населення. А в робочий день, коли шведи працюють, ці паразити толпами лазють кругом. Таке враження, шо це якась провокація мульті-культі-глобалістів. Або як сказала колишній кандидат в премєри від зрадників - соціалістів Мона Салін: Це не іноземці мають інтегруватися в в "стару" Швецію - це шведи мають пристосуватися і інтегруватися в "нову" Швецію!  :X
   
Я с луны наверное, но только недавно начала замечать как бабы пасут мужей. У них это называется быть все время на связи. На телефоне висеть
Шаг влево шаг вправо и п***а. С работы можно задержаться только в очереди за хлебом
хорошо что мне такое не грозит. как минимум с учетом специфики работы руководителя компании. хотя, возможно, поэтому я до сих пор и не женат. тут как посмотреть :gigi:
   
Спокуха. Раньше народ валил в Египет и все было пучком всегда. Все были очень довольны.

И на старуху бывает проруха. Если Египет - не идиоты...и ценят свой туристический бизнес, то они найдут эффективные методы, как бороться НОРМАЛЬНЫМ мусульманам против "ортодоксов". Я думаю, они там сами сейчас все в шоке и злые, что шайтаны.
   
а как туда добираться? автобус из хургады?
В Марсі є аеропорт  :facepalm:  який автобус  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія