Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українське масло

Re: Українське масло

Я збиваю сама вдома 8-)

Під наш будинок жіночка привозить раз на тиждень домашню молочку

Попросила привозити вершки

Тепер сама роблю масло.  Вибиваю блендером, насадкою "вінички", це не довго і не важко, промиваю холодною водою.   Масло хороше, смачне, таке як треба


Да. Смакуйте, поки ще можна. Скоро дрібне селянство з молочно-м'ясною худобою доб'ють - будемо їсти те,  що "Сільпо" зблаговолить на полиці викласти....
   
Re: Українське масло

шо там его взбивать?
только вершки надо тоже настоящие . бeз пальмового

Перейдем к следующему вопросу - где ты возьмешь вершки с пальмовым маслом?
Я только одно знаю место, где можно взять вершки - рынок или село.
   
Re: Українське масло

earl шарит!  :friends:
   
Re: Українське масло

earl шарит!  :friends:
и будут нас называть:" циничные барыги" :weep:  :-B
   
Re: Українське масло

а еще год назад и ферма 73 и яготинское было по тестам отличным
   
Re: Українське масло

найкраще масло то своє домашнє
взагалі найкраще магазинне в європі яке їв то шведське,але треба дивитись щоб не було солоне або з іншими додатками
   
Re: Українське масло

найкраще масло то своє домашнє
взагалі найкраще магазинне в європі яке їв то шведське,але треба дивитись щоб не було солоне або з іншими додатками
А вам дозволяють держати корову?
   
Re: Українське масло

Серед 33 проаналізованих зразків вершкового масла українського виробництва 15 є фальсифікатом
Чистая заказуха и манипуляция содержанием статьи.
   
Re: Українське масло

Чистая заказуха и манипуляция содержанием статьи.

 :zrada:
   
Re: Українське масло

а теперь давайте разберемся,что это за статья?какой то пан Дорошенко,из непонятной ассоциации каких то поставщиков,на своем фейсбуке  это запостил.без конкретики,без ссылок на тесты.вчитайтесь вдумайтесь-смердит от этого заказухой.
вот линк на оригинал
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1793757994172202&id=100006140566603
   
Re: Українське масло

ну и еще,те кто заблуждаясь считает,что ниже 80%-это спред.



Цитувати
ДСТУ 4339:2005. Масло вершкове

Група масла з масовою часткою жиру не меншою ніж 99,0 % (99,8 %), отримане з вершкового масла, під сирного масла, маспа-сирцю або вершків видаленням практично всієї вологи тз інших, окрім жиру, твердих речовин


вершкове масло екстра
Група вершкового масла з масовою часткою жиру аід 80,0 % до 85,0 %

вершкове масло селянське
Група вершкового масла з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 %

вершкове масло бутербродне
Група вершкового масла з-масовою часткою жиру від 61,5 % до 72,4 %.
   
Re: Українське масло

Можу сказати, що такі сорта масла, як Президент, Селянське 82%, фінське Валіо - високої якості. Немає там домішок. Це я роблю такі висновки, коли роблю білковий крем за своєю технологією. Вони не розпадаються на рідину. Добре змішуються без крупинок.  Довго потім зберігають форму виробів при кімнатній температурі. Це означає, що там немає рослинних жирів.
   
Re: Українське масло

та галимое масло определить проще пареной репы, жмешь пальцами на упаковку, если мягкое, стопудово, что то не масло.
   
Re: Українське масло

Мне Ферма нравится ... но обычно берем обуховское.. или кагарлык
   
Re: Українське масло

та галимое масло определить проще пареной репы, жмешь пальцами на упаковку, если мягкое, стопудово, что то не масло.

 :facepalm1:

Береш найкраще масло, залишаєш літом на столі без холодильника і за 2-3 години, на нього навіть пальцем тиснути не потрібно, воно саме пливе.
А якщо не пливе, то це не масло, а цемент.
   
Re: Українське масло

:facepalm1:

Береш найкраще масло, залишаєш літом на столі без холодильника і за 2-3 години, на нього навіть пальцем тиснути не потрібно, воно саме пливе.
А якщо не пливе, то це не масло, а цемент.
Масло мацаешь прямо на холодильной витрине в магазине, а не дома когда оно растаяло.
Там где растительные жиры, оно на холоде не затвердевает нормально, остается тем более мягким, чем больше там растительных жиров.
   
Re: Українське масло

Масло мацаешь прямо на холодильной витрине в магазине, а не дома когда оно растаяло.
Там где растительные жиры, оно на холоде не затвердевает нормально, остается тем более мягким, чем больше там растительных жиров.

Так і треба писати, бо умови в яких ти проводиш тест - це саме головне.
Ти ж можеш взяти м'який маргарин і запхати в морозильну камеру і він також буде твердий.
Доречі, рослинні жири м'які лише ненасичені, а насичені такі самі тверді.




Останнє редагування: 28 липня 2016 17:21:06 від Tatus
   
Re: Українське масло

Масло мацаешь прямо на холодильной витрине в магазине, а не дома когда оно растаяло.
Там где растительные жиры, оно на холоде не затвердевает нормально, остается тем более мягким, чем больше там растительных жиров.

Виходить, Молокія 72% - не масло...  :(  пічалька. А я його завжди брала...
   
Re: Українське масло

І знову таки, для організму ненасичені рослинні жири корисніші, ніж насичені тваринні.
Плюс в рослинних жирах відсутній холестерин, а в молочних жирах його повно.

Так що, це ще питання, що краще для організму вершкове масло з вмістом жиру 85% чи так звані легкі масла, де нижчий вміст жирів в цілому, і насичених жирів зокрема, плюс нижчий вміст холестерину.
   
Re: Українське масло

рeчь об украинском маслe ж
Ну если оно украинское, так его в обязы покупать?...
Та идут они нахрен, эти "национальни выробныкы"...
Пусть нормальный продукт выпускают...
А то впаривают говнокурятину, говнопомидоры и ты ды...
   
Re: Українське масло

Мне нравится купянское "Заречье".
   
Re: Українське масло

Виходить, Молокія 72% - не масло...  :(  пічалька. А я його завжди брала...
там и *молоко* - не молоко
   
Re: Українське масло

Мне нравится купянское "Заречье".
У них сгущенка хорошая, а вот масло к нам не доходит. Интересно было бы попробовать.
   
Re: Українське масло

І знову таки, для організму ненасичені рослинні жири корисніші, ніж насичені тваринні.
Плюс в рослинних жирах відсутній холестерин, а в молочних жирах його повно.

Так що, це ще питання, що краще для організму вершкове масло з вмістом жиру 85% чи так звані легкі масла, де нижчий вміст жирів в цілому, і насичених жирів зокрема, плюс нижчий вміст холестерину.
Холестерин, это такая пугалка для заполоханых...
Жиры нужны растительные и животные, одинаково...
   
Re: Українське масло

Підтримую місцевого товаровиробника.
   
Re: Українське масло

Я обычно беру 82 яготинское.
73 - это 99% спреды. Кто ж этого не знает.
Нет, не спреды. Просто плотность другая. 73-это значит чистого молочного жира 73 %, остальное-вода.
   
Re: Українське масло

запутався
масло люстдорф можна їсти?
   
Re: Українське масло

І знову таки, для організму ненасичені рослинні жири корисніші, ніж насичені тваринні.
Плюс в рослинних жирах відсутній холестерин, а в молочних жирах його повно.

Так що, це ще питання, що краще для організму вершкове масло з вмістом жиру 85% чи так звані легкі масла,
Питання тільки у вашій (не)компетенції. Растительные трансжиры-это насыщенные жиры и они вредны. Прохо усваиваются, в отличие от молочных.
   
Re: Українське масло

Виходить, Молокія 72% - не масло...    пічалька. А я його завжди брала...
масло молокія найбільше нагадує справжнє масло - має характерну твердість, не розмазується, має гірчинку
навіть президент не то
   
Re: Українське масло

масло молокія найбільше нагадує справжнє масло - має характерну твердість, не розмазується, має гірчинку
навіть президент не то
как вообще можно сравнивать кисло и сладко сливочные масла?и что такое "настоящее масло",есть эталон настоящести?
   
Re: Українське масло

масло молокія найбільше нагадує справжнє масло - має характерну твердість, не розмазується, має гірчинку
навіть президент не то

Ну, не знаю....
Я купую їх масло в білому пергаменті (не в фольгованій упаковці). Так його з холодильника на хліб можна мазати. Пальцями мнеться. Колись воно таке мяке не було. А тут кажуть це - признак наявності в ньому рослинних жирів. Що то - спред....

Я вже запуталася...
   
Re: Українське масло

как вообще можно сравнивать кисло и сладко сливочные масла?и что такое "настоящее масло",есть эталон настоящести?
настоящее сливочное масло  - только из сливок, сладких или прокисших.

покупаете масло Президент, едите, а потом попробуйте есть что-то из наших))
   
Re: Українське масло

как вообще можно сравнивать кисло и сладко сливочные масла?и что такое "настоящее масло",есть эталон настоящести?
еталон це масло зроблене повністю із власної сировини в домашніх умовах
на рахунок кисло і солодко.. - не експерт
   
Re: Українське масло

масло молокія найбільше нагадує справжнє масло - має характерну твердість, не розмазується, має гірчинку
навіть президент не то

гірчинка ?  ;o  має бути легко солодкуватим
   
Re: Українське масло

Наразі Молокія або Ферма. І все, без варіантів.
Найбільше люблю власне, домашнє, але роблю раз на 5 років, лінуюся.
   
Re: Українське масло

На базари сливки купуйте, хоч дорожче, зате справжни

сливки так же бодяжаться
   
Re: Українське масло

 Продукция, которая соответствует требованиям ДСТУ 4399:2005 "Масло сливочное. Технические условия":

1. Масло сладкосливочное "Моліс" 73,5% жира - производитель ООО "ВО "Молис".
2. Масло сладкосливочное экстра "Селянське" 82% жира - производитель ООО "Люстдорф".
3. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира ТМ "Волошкове Поле" - производитель ПАО "Юрия".
4. Масло сладкосливочное селянское 72,5% жира "Обухівське" ТМ "Лукавиця" - производитель АТ «Обуховский молочный завод».
5. Масло "VALIO" кислосливочное слабо соленое, 80,0% жира - импортер "Фоззи Фуд".
6. Масло сладкосливочное "Вологодське", ТМ "Добряна", 82,5% жира - производитель ЧП "Рось", филия "Роменский молочный комбинат".
7. Масло сладкосливочное экстра "Фаворит" 82,5% жира - производитель ООО "Галиевский маслозавод".
8. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира "ДИТЯЧЕ" ТМ "КЛУБ СИРУ" - производитель ООО "Клуб сыра".
9. Масло сладкосливочное экстра "Поживне" 80% жира, "Полтавочка" - производитель ООО "Гранд-Молпродукт".
10. Масло сладкосливочное экстра ТМ "Наш молочник" 82,5% жира - производитель ДП "Староконстантиновск ий молочный завод".
11. Масло сладкосливочное селянское 72,6% жира ТМ "Добрино" - производитель ДП "Староконстантиновск ий молочный завод".
12. Масло сладкосливочное селянское 72,6% жира, "Буринське" - производитель ООО "Бурыньский молокозавод".
13. Масло сладкосливочное 72,7% жира, "Злагода" - производитель ПАО "Комбинат Приднипровский".
14. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира - производитель ПАО "Первомайский молочноконсервный комбинат".
15. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира "Весела ферма" - производитель ЧП "Рось", филия "Роменский молочный комбинат".
16. Масло сладкосливочное экстра 82,5% жира - производитель ООО "Брусиловский маслозавод".
17. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира - производитель ООО "Пармолат".
18. Масло сладкосливочное селянское 73,0% жира, ТМ "АМЗС" - производитель ООО "Андрушивский маслосырзавод".

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1793757994172202&id=100006140566603
   
Re: Українське масло

Да. Смакуйте, поки ще можна. Скоро дрібне селянство з молочно-м'ясною худобою доб'ють - будемо їсти те,  що "Сільпо" зблаговолить на полиці викласти....

Як добьють? Пока нарід бере, чому селянам закриватися? Але селяни можуть й молоко бодяжити тією ж пальмою як і великі виробники.
   
Re: Українське масло

запутався
масло люстдорф можна їсти?
Показати зображення...Показати зображення...

 я таке беру різне від 63 до 82, нормальне масло
   
Re: Українське масло

Если масло дешевле 80-100 грн за кг, то бодяга
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія