Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому так много людей, які причасні до АТО хворіють онкозахворюваннями та іншими складними хворобами?

Часто зустрічаю новини про збір коштів на лікування або про передчасну смерть тих, хто біля АТО був, воював, був волонтерам. Пам'ятаю була інформація про використання брудної зброї Росією, тобто куль з плутонієм чи щось подібне. Не зустрічав часом ніхто таких досліджень?
Мені здається відхаркування Донбасу з кров'ю набігає буквального змісту.
Брудні лапи Росії розповзаються , де тільки можливо. Ми самі, звичайно не ангели. Темне нутряне чуття підказує, що людство доживає останні відносно нескладні часи, далі буде ще цікавіше.
   
Ну после участия в боевых действиях или около того обычно все приходят не теми, кем уходили. Много самоубийств и т.д. Обычное явление, так везде.
   
Стрессы,ослабление состояния здоровья
   
Стрессы , тяжелые бытовые условия
   
Отсутсвие сна годами....холод,голод,стресс,грязь.
   
Часто зустрічаю новини про збір коштів на лікування або про передчасну смерть тих, хто біля АТО був, воював, був волонтерам. Пам'ятаю була інформація про використання брудної зброї Росією, тобто куль з плутонієм чи щось подібне. Не зустрічав часом ніхто таких досліджень?
Мені здається відхаркування Донбасу з кров'ю набігає буквального змісту.
Брудні лапи Росії розповзаються , де тільки можливо. Ми самі, звичайно не ангели. Темне нутряне чуття підказує, що людство доживає останні відносно нескладні часи, далі буде ще цікавіше.


 :facepalm1:

А  tom_cat   Вам не родичка ?
   
сумно, коли кращі уходять, та й сім років, як швидкоплинно все
   
Постійний стрес та нерви. Воно, в цей час і на снігу спати можно, та організм того не забуває. В кожному з нас в будьяку секунду є 1000 а може більше ракових клітин, та імунна сістема то контролює. Перенапруження, вичерпання ресурсу на "відповідь", то організм ляга відпочіти. А тут вилізає те, що раніше контролювалося.
   
Можливо, ще якість повітря для дихання, на Майдані дим, на передовій розриви дим пилюка брудна.  Можливо треба частіше проф перевірки легенів, юо ьо і в кров попадає і всюди.
   
Часто зустрічаю новини про збір коштів на лікування або про передчасну смерть тих, хто біля АТО був, воював, був волонтерам. Пам'ятаю була інформація про використання брудної зброї Росією, тобто куль з плутонієм чи щось подібне. Не зустрічав часом ніхто таких досліджень?
Мені здається відхаркування Донбасу з кров'ю набігає буквального змісту.
Брудні лапи Росії розповзаються , де тільки можливо. Ми самі, звичайно не ангели. Темне нутряне чуття підказує, що людство доживає останні відносно нескладні часи, далі буде ще цікавіше.

не всі ті що збирають гроші насправді воювали в АТО чи були волонтерами.
Але багато як шахраїв так і дійсно хворих акцентують увагу чи придумують що біли в АТО чи волонтерами так як це збільшує шанси зібрати більше грошей.
Так як народ швидше дасть пару копійок на лікування хворому АТОшнику чим просто чуваку ..
   
Того не знаю, щодо шахтарів. Повітря не гірше, ніж на роботі, тут щось іньше, мабуть, стрес.
   
відомо, що рівень захворюваності не тільки на онкохвороби а взагалі на багато хвороб, залежить від соціально-матеріального стану людини. Люди бідні та ненавчені слідкувати за своїм здоров'ям, у яких немає коштів на вчасне лікування та профілактику значно частіше хворіють і помирають у більш ранньому віці.  А кого в АТО було більше, чи кого призивають до армії?  Ось і вся відповідь
   
Ко всему выше перечисленному- я б добавил радиоактивные запчасти к авто и бронетехнике. Все знают, что после Чернобыля на на площадках стояли ТЫСЯЧИ единиц техники, а теперь там пусто. Все растащили. И куда пошли запчасти на на технику и вертолеты?!
   
Ко всему выше перечисленному- я б добавил радиоактивные запчасти к авто и бронетехнике. Все знают, что после Чернобыля на на площадках стояли ТЫСЯЧИ единиц техники, а теперь там пусто. Все растащили. И куда пошли запчасти на на технику и вертолеты?!
мізер, свінарчукі, якіх лаять, скупували в раше чісті.  То взагалі, ганьба, за те засуджувати. Скупка краденого, то інколи не гріх.
   
Ну после участия в боевых действиях или около того обычно все приходят не теми, кем уходили. Много самоубийств и т.д. Обычное явление, так везде.

Закреслене кіздеш..
Ні чим не відрізняється - взагалі ні чим. Від цивільних - так само і у цивільних стається ...
То що повертаються інші ..так і є.. але робить з них хворих чи якись не таким - це телебачення і страхи маніпуса..
І це зрозуміло - страшні люди яки можуть діяти - можуть  зразу перейти до дії без коливань..
Тому і сциться маніпус і хвороби вигадує..



Останнє редагування: 1 червня 2021 16:25:51 від Аeternitas
   
Часто зустрічаю новини про збір коштів на лікування або про передчасну смерть тих, хто біля АТО був, воював, був волонтерам. Пам'ятаю була інформація про використання брудної зброї Росією, тобто куль з плутонієм чи щось подібне. Не зустрічав часом ніхто таких досліджень?
Мені здається відхаркування Донбасу з кров'ю набігає буквального змісту.
Брудні лапи Росії розповзаються , де тільки можливо. Ми самі, звичайно не ангели. Темне нутряне чуття підказує, що людство доживає останні відносно нескладні часи, далі буде ще цікавіше.

В Україні приблизно 3% онкохворого населення. Якщо екстраполювати на атошників - це приблиззно 20 тисяч бійців гарантовано з раком без жодних зусиль з боку раші.
   
В Україні приблизно 3% онкохворого населення. Якщо екстраполювати на атошників - це приблиззно 20 тисяч бійців гарантовано з раком без жодних зусиль з боку раші.
рази в три більше. Може, в пьять. Стрес. Не всі просять допомогі.
   
Ко всему выше перечисленному- я б добавил радиоактивные запчасти к авто и бронетехнике. Все знают, что после Чернобыля на на площадках стояли ТЫСЯЧИ единиц техники, а теперь там пусто. Все растащили. И куда пошли запчасти на на технику и вертолеты?!
+100500
   
рази в три більше. Може, в пьять. Стрес. Не всі просять допомогі.
Тобто кожен 4 або 5???

Ні чого не плутаеш?
   
Тобто кожен 4 або 5???

Ні чого не плутаеш?
в чотире або в п'ять більше людей, що хворіють, від тих хто просить допомогі. Невже не зрозуміло? Чі в вас тролінг на смертях? Ви уйобок, схоже.
   
+100500
---
Повна фуйня!
Уже і показували і доводили,але вам все до дупи.
Фактично нічого з того,що було використано в Чорнобилі
ні на які запчастини не пішло.
А от на закордон- так.
Навіть до Канади відлуння дійшло.
І радіоактивний ліс і металолом в Канаду продавали,аж гай гудів,як тільки розвалився совок.
   
в чотире або в п'ять більше людей, що хворіють, від тих хто просить допомогі. Невже не зрозуміло? Чі в вас тролінг на смертях? Ви уйобок, схоже.
Серед моїх знайомих нема хворих на цю хворобу...
І про який тролінг тим паче на смертях.. ;o


   

в чотире або в п'ять більше людей, що хворіють, від тих хто просить допомогі. Невже не зрозуміло? Чі в вас тролінг на смертях? Ви уйобок, схоже.
Серед моїх знайомих нема хворих на цю хворобу... Тому і спитав..
І про який тролінг тим паче на смертях.. ;o

   

Серед моїх знайомих нема хворих на цю хворобу... Тому і спитав..
І про який тролінг тим паче на смертях.. ;o
а серед моіх є.
   
ще раз повторю, що це не багато АТОшників хворіють, а багато онкохворих кажуть що вони атошники чи волонтери щоб збільшити шанс назбирати грошей на лікування, або ж у випадку шахраїв підняти прибутки ..
Психологічний прийом, АТОшнику стидно не дати грошей на лікування ...  тому багато називає себе АТОшниками ...

П.С. Це моя особиста думка, буду радий помилятись ....
   
ще раз повторю, що це не багато АТОшників хворіють, а багато онкохворих кажуть що вони атошники чи волонтери щоб збільшити шанс назбирати грошей на лікування, або ж у випадку шахраїв підняти прибутки ..
Психологічний прийом, АТОшнику стидно не дати грошей на лікування ...  тому багато називає себе АТОшниками ...

П.С. Це моя особиста думка, буду радий помилятись ....
то довести треба. Це вам не чорнобильськи.
   
Часто зустрічаю новини про збір коштів на лікування або про передчасну смерть тих, хто біля АТО був, воював, був волонтерам.

просто про других, которых не меньше и у которых здоровье не лучше, меньше слышно.

они просто тихо болеют и умирают, не имея возможности просить за себя на основании каких-то заслуг

   
Завжди. Завжди піздючье заздрить мікропрівелеям воювавших. А воювати йдуть не вони, а ті, що не думають про те. Парадокс.
   
ще раз повторю, що це не багато АТОшників хворіють, а багато онкохворих кажуть що вони атошники чи волонтери щоб збільшити шанс назбирати грошей на лікування, або ж у випадку шахраїв підняти прибутки ..
Психологічний прийом, АТОшнику стидно не дати грошей на лікування ...  тому багато називає себе АТОшниками ...

П.С. Це моя особиста думка, буду радий помилятись ....

 (tu)
Ніколаїв область. Брігада Валодь'я     :X

   
Приведите официальную статистику
Сколько заболевших на тысячу человек атошников и волонтеров
Сколько заболевших на тысячу человек непричастных к ато.
Иначе все галимый п..еж

   
Я невдовзі після афгану пішов працювати в шахту прохідником,  але років через десять мусив оперуватись в онкодеспансері.
Меланома- прогноз був невтішний. мається на увазі те,  що онко могло рознестись по лінфі.
Але є ще одне але.
Після операції(сподіваюсь,  вона була таки необхідна) онкопроявів вже не виявлялось.
І в мене є сумніви,  що оте моє онко спричинили армійські,  чи шахтарські стреси.
Можливо,  сімейні більше.
Тобто,  на мою думку,  онкозахворювання у АТОшників не те щоб як орден,  а навіть як медаль не має розцінюватись.
Хворіють всі,  всі під Богом ходимо

   
Пригадую заяву когось з українських військових про застосування росіянами ядерних зарядів малої потужності під час боїв за луганський аеропорт. Зараз не можу знайти. Мабуть все підчистили. Бо...
Бо не буде, ніколи не буде, ні за яких обставин не буде ніякого визнання світом фактів застосування росією ядерної зброї проти країни, що відмовилась від ядерної зброї. Навіть якщо каци кинуть бомби на наші міста. Скоріше нас звинуватять у всіх смертних гріхах. Тому каци і бикують.
   
Я невдовзі після афгану пішов працювати в шахту прохідником,  але років через десять мусив оперуватись в онкодеспансері.
Меланома- прогноз був невтішний. мається на увазі те,  що онко могло рознестись по лінфі.
Але є ще одне але.
Після операції(сподіваюсь,  вона була таки необхідна) онкопроявів вже не виявлялось.
І в мене є сумніви,  що оте моє онко спричинили армійські,  чи шахтарські стреси.
Можливо,  сімейні більше.
Тобто,  на мою думку,  онкозахворювання у АТОшників не те щоб як орден,  а навіть як медаль не має розцінюватись.
Хворіють всі,  всі під Богом ходимо
і всеж, та меланома - гірське сонечко на фоне постійного стресу, скоріше за все. Радий, що вас вилікували.
   
Пригадую заяву когось з українських військових про застосування росіянами ядерних зарядів малої потужності під час боїв за луганський аеропорт. Зараз не можу знайти. Мабуть все підчистили. Бо...
Бо не буде, ніколи не буде, ні за яких обставин не буде ніякого визнання світом фактів застосування росією ядерної зброї проти країни, що відмовилась від ядерної зброї. Навіть якщо каци кинуть бомби на наші міста. Скоріше нас звинуватять у всіх смертних гріхах. Тому каци і бикують.
теж таке чула, тому й питала
   
Мiй друг дитинства в зонi ЧАЕС на "Швидкiй" працював. Став iнвалiдом - ослiп.
   
Наших убивают в тылу давно, но украинские ватники ....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія