Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви одружились добровільно чи під тиском дружини? :D

І там хтось навів пост Лемберга порохобота, в якому він використав англіцизм "тригерує".
:facepalm1:  :facepalm:
Який в біса "англіцизм"???
Будь-яка сучасна людина, зовсім необов"язково причетна до ІТ, чудово знає що таке триггер.
   
У мене ознака успішності людини - здатність добиватися результатів у власних проектах та економічна самостійсність.
А тут виходить, що у жінки успішність проходить не через мізки та силу волі, а через "пичу", вибачаюсь.

Я думаю, треба розрізняти успішність в цілому (коли мати статеві відносини чи шлюб зовсім не обов"язково) і особисте "щастя", умовно кажучи.

Наприклад, асексуал, якому не потрібні ні секс, ні супутниця, ні родина, може бути мегауспішним професійно і т.п.

   
Шановні панянки, а яка Ваша думка відносно ситуації,
коли в молодому подружжі, чоловік кидає дружину,
і йде до жінки на 20 років старшої за нього ?

А чи є успішною - ота, залишена молода дружина ?

Є різні випадки і у різних людей різні сексуальні та емоційні потреби. Хтось щасливий із старшою, хтось із молодшою людиною.

Жінка, яку залишили, може бути щасливою у нових стосунках. Те, що її залишили, нічого не означає. Як кажуть, іноді погані речі стаються з хорошими людьми.
   
Наприклад, асексуал, якому не потрібні ні секс, ні супутниця, ні родина, може бути мегауспішним професійно і т.п.
Професійно цілком може бути успішним і "сексуал", що не має родини.
   
:facepalm1:  :facepalm:
Який в біса "англіцизм"???
Будь-яка сучасна людина, зовсім необов"язково причетна до ІТ, чудово знає що таке триггер.

А ну дайте мені посилання на статтю в академічному словнику української мови на це слово.

Звичайно, це запозичене з англійської слово - англіцизм.
   
Народ нудить від одноманітни "берегиня", дружина, матір, свекруха.
Форумний народ прагне розмаїття думок, а все завалене...цим.. :bueee:
"ми, савєцкій нарот"(ц) Мироська, припиняй вєщять від імені народу.
шуша і ти то ще не весь народ. :nea:
п.с. хочеш розмаїття? опонуй по темі! а ти прибігла брехнею обісрати ненависну Кадру. :facepalm:
це достойніше ніж розповідати про Берегиню?

   
А ну дайте мені посилання на статтю в академічному словнику української мови на це слово.

Звичайно, це запозичене з англійської слово - англіцизм.
Нічого подібного.
Це слово увійшло до розмовних мов саме з ІТ.
   
Професійно цілком може бути успішним і "сексуал", що не має родини.

Так, може.

І взагалі "успішність" - це відносна річ. Кожна особа має свої цілі в житті - чи професійно, чи в плані відносин чи родини. Якщо вона їх досягла чи продовжує досягати і живе у відповіднсті до своїх цінностей та принципів, то з моєї точки зору, це успішна людина.
   
О, вже по сьомому колу пішла. :lol:
шуша молодець, підпрацьовує підрахуєм  :good:
   
.

Останнє редагування: 23 березня 2021 03:28:38 від beggy
   
Нічого подібного.
Це слово увійшло до розмовних мов саме з ІТ.

IT - це галузь, а слово - англійське (to trigger (дієслово), trigger (іменник)). В якості іменника означає курок, до речі (не айтішний термін).
   
Так, може.

І взагалі "успішність" - це відносна річ. Кожна особа має свої цілі в житті - чи професійно, чи в плані відносин чи родини. Якщо вона їх досягла чи продовжує досягати і живе у відповіднсті до своїх цінностей та принципів, то з моєї точки зору, це успішна людина.
От тут згодна. Єдине зауваження - цілі в житті не є сталими, вони цілком можуть змінюватися з плином часу.
   
А чим тоді вас не влаштувала моя українська?
Чи ви як Хуйло ?

Ваша українська, може, і влаштовує, а ось у Шуші я знайшла купу помилок.

Тому і кажу - ваші претензії безпідставні  :laugh:
   
IT - це галузь, а слово - англійське (to trigger (дієслово), trigger (іменник)). В якості іменника означає курок, до речі (не айтішний термін).
Щоб ви знали, у переважній більшості мов програмування у всі часи ключові слова були запозичені з англійської. А тріггер - це навіть не ключове слово, це - ключове поняття.
   
От тут згодна. Єдине зауваження - цілі в житті не є сталими, вони цілком можуть змінюватися з плином часу.

Звичайно. З часом, наприклад, я стала схилятися до думки, що насправді успішні люди - це не ті, що нагребли собі якусь купу мільйонів, заводів, пароплавів і т.п., а ті, що внесли позитивний внесок у життя інших.

Навіть той же Маск. Так, він багатий (здається, на другому місці зараз у світі за баблом), але він реально рухає прогрес людства у буквальному розумінні (частково за гроші платників податків, але то таке).

Або якийсь невідомий дослідник, що ночує над лабораторними щурами і шукає ліки від раку.

Ну ви зрозуміли.
   
Щоб ви знали, у переважній більшості мов програмування у всі часи ключові слова були запозичені з англійської. А тріггер - це навіть не ключове слово, це - ключове поняття.

Та я знаю. Але це не змінює той факт, що це слова англійського походження, а значить, англіцизми. Тим більше Лемберг же не в контексті програмування писав, а використав "тригерує" в розумінні "дає початок", "провокує", "спричиняє".
   
Ваша українська, може, і влаштовує, а ось у Шуші я знайшла купу помилок.
Від тих "помилок" жодним чином не постраждав смисл, вкладений у текст.
Якесь сумне заняття ви собі знайшли..
   
Так, нехай Кадра ще пару кол тут намотає-прокоментує, а я піду відпочивати.
добре тобі, а я з дітьми в чаті переписуюсь, у них зараз вечір..
я вже звикла до такого режиму,
тому паралельно можу шушку на фупі покоментувати  :drinks:
Мені приємно що моя історія життя так зачепила деяких жіночок,
може чомусь навчаться якщо викинуть з душі ненависть від заздрості.

Зранку перевірю - щось Кадра ще не всі мої пости тут прокоментувала. Зробила вигляд, що деякі не помітила?  B-)
та наче всі, якщо вранці докинеш то почекаєш поки я висплюсь і зварю обід.
   
бачу тебе добре налякали ті дівчата войовничі  :D
так.
   
Ну і що? для мене це не фантазії, бо я знаю, що це реальність дуже багатьох людей. У моєму оточенні - переважної більшості.
а для Мирослави на жаль це фантазії, тому поспівчуваймо їй
   
Якщо лиш єпля у "законному шлюбі" і тільки з одним, то звідки у більшості випадків Ви до того самого "шлюбу" будете знати навіть хоч як лягати, чи ставати?
а навіщо це знати до шлюбу? ;o

Я вже не кажу, що більшість таких секс бачить, як щось брудне, порочне, не порядне, чисто як "подружнє зобов'язання", вважають, що досить ноги роздвинути і щоб їх використали на швиденьку і досит. І забудь з ними відкрито та вільно вести розмови про секс.
може і такі жінки є, але це легко виправити -
якщо є взаємне кохання то пара дуже швидко розбереться
зі своїм статевим життям навіть якщо обоє ніколи не мали сексу.
   
та ладно! Чому ж серетеся?
принципово ні. але це не означає що я повинна з усіма юзерами і позиціями погоджуватись.
   
Від тих "помилок" жодним чином не постраждав смисл, вкладений у текст.
Якесь сумне заняття ви собі знайшли..

Пішли по п"ятому колу, ЛОЛ? Завершайте уже цей оффтопчик (запозичений англіцизм детектед  :gigi:).
   
Не вам дорікати комусь "домаганнями".
І якісь окремі слова (найчастіше - загальновідомі) аж ніяк не дорівнюють вашим настирливим але загалом порожнім хизуванням - як не лексусами, то англійською, або ще чимось на кшталт.
та не читай тих хто тобі нецікавий і буде тобі щязтє :drinks:
   
Я до Вас не чіплялася. Це ви чіпляєтеся до мене. Працюйте над своєю українською і вчіть англійську  :K
(tu)
   
Зверніться вже до психолога. Я не відповідаю за ваші реакції та вимисли.
не допоможе там психолог  :nea:
а якщо не покоришся Миросі то буде друкувати наклепи на тебе,
я це все проходила з нею на ДД.
   
принципово ні. але це не означає що я повинна з усіма юзерами і позиціями погоджуватись.
це неможливо. От, що я дівчяток боюся ви мені закінули. Так, боюся та поважаю. Це супротивнік що проти тебе. Навчені та треновані. В більшості випадків бьють мене. Та я іх дуже поважаю та люблю. Є в вас таке відношення до ваших опонентів? Сумніваюся, пані.
   
Тут начебто тема про родину? Дівчятка капітана Ф. з Десни найкращі дружини будуть будькому, кого вони оберуть.
   
Свірепи злі правільні сукі. Венец творіння. Наші рідні украінські дівчатка.
   
Дитинка моя з міопсією великою, не можна, інакше і вона б на виховання була віддана.
   
Пішли по п"ятому колу, ЛОЛ? Завершайте уже цей оффтопчик (запозичений англіцизм детектед  :gigi:).
але ви так і не зрозуміли щонайменше недоречності оффтопу у вашому власному виконанні, коли ви не знайшли іншої "аргументації" на пост за темою гілки, крім як почати рахувати і виписувати окремим постом "помилки і опечатки шуші
   
Re: Ви одружились добровільно чи під тиском дружини?  :D

а навіщо це знати до шлюбу? ;o
"Брєвну" це взагалі ні до чого знати. Якщо якісь соціальні мандати прабабок їй важливіші, то нема ніяких гарантій, що у шлюбі щось зміниться.
Про що й мова.
Цитувати
може і такі жінки є, але це легко виправити -
якщо є взаємне кохання то пара дуже швидко розбереться
зі своїм статевим життям навіть якщо обоє ніколи не мали сексу.
Ну, є певний шанс, що якийсь легінь вмілий вхопить таке, то може й розворушити, якщо попрацює. Але тут двояко. Якщо не розворушить, то дуже вірогідно почне бігати наліво, поки "вірна" робить вигляд, що не помічає. А якщо розворушить, то дуже вірогідно що вже вона почне дивитись наліво, бо аппетит приходить під час їжі.
   
Шановні панянки, а яка Ваша думка відносно ситуації,
коли в молодому подружжі, чоловік кидає дружину,
і йде до жінки на 20 років старшої за нього ?
любовь наверное накрывает. Чувак в ахуе и не знал что так бывает.
А брак был так.... По залету.... Или потому что так принято
   
Мені взагалі однофігствєнно, якого розміру у Вас будинок та яка машина стоїть у Вас в гаражі. Я складаю враження про Вас, тільки читаючи Ваші пости.

Але у вас, виїхавших жити у інші країни - і це стосується не тільки Вас, Інанна, ви майже всі такі - з'являється якийсь нав'язливий пунктик - конче треба доказати всім, що ви таки змогли зачепитися у новій країні і ви починаєте хизуватися своїми квадратними метрами, мірятися наявністю басейна, ба навіть розміром газону біля будинку. Я ж пам'ятаю, як хтось з ваших виклав фото свого собаки на ганку, і добрі закордонні фупчеки почали ретельно роздивлятися, чи підстрижений газон, і намагатися по окремим деталям  вирахувати престижність району, де стоїть будинок тощо.

Можливо, хизуватися своїми метрами та автівками - це дуже кошерно серед емігів, але кому на форумі, окрім вас, це взагалі цікаво? 
вы все правильно пишете но чисто по женски
Фома уже кратко сформулировал нам так не жить
   
Скучно срьотесь.
Ну а пока шо щирі життєві історії від першої особи

   
Ну че тут, бабы уже выяснили, кто из них самая правильная целка?  :-)o
   
Ну че тут, бабы уже выяснили, кто из них самая правильная целка?  :-)o
целкей Інанни целкі нема. А Кадра з Шушею, то так, діти.
   
Хлопці, чого ви такі примітивні та неввічливі до дівчат на форумі?
Від того, що на форумі свого часу відбулася певна сегрегація,   інших вже не буде.
Вижили сильніші.
   
хвилинка прекрасного


   
Не люблю Вакарчука ні як людину, ні як політика, ні його творчість теж не люблю. Може, пісня і непогана, але вона не гармоніює із моїм внутрішнім світом  :gigi:
от жеж, та послухай яке ж танго! )) і ду-уже воно гармонує як раз з твоїм внутрішнім станом на сьогодні )

п.с.
не люби собі як людину чи політика, але творчість в нього самобутна і талановита.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія