Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Горький лук RIP :(

Re: Горький лук RIP  :(

https://youtu.be/kDmuKKSa8Tw
Аелітка, за це треба буде відповісти...
цю хуету, ценой великіх зусиль, на фуп повернув я. Щоб ви знали. Можете плюнути в мене, самому соромно.
   
Re: Горький лук RIP  :(

https://youtu.be/kDmuKKSa8Tw
Аелітка, за це треба буде відповісти...

шкода. що воїни з українці влиш на словах.а в реалі - "військових рішень не маєм найбоєздатніші) - перемир.я і не кидайте качати через нас агресивний газ"
 [ua]
   
Re: Горький лук RIP  :(

цю хуету, ценой великіх зусиль, на фуп повернув я. Щоб ви знали. Можете плюнути в мене, самому соромно.
а раптом . цим ви відбілили свою карму ? )
 :lol:
   
Re: Горький лук RIP  :(

   
Re: Горький лук RIP  :(

Я винуватий перед юзверями, та щіро вибачаюся.
   
Re: Горький лук RIP  :(

А ви, гандоне, чісто в подяку, могли б не аелітствовать в гілци що є помінальною.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я винуватий перед юзверями, та щіро вибачаюся.
Спокутуванням вашого гріха, буде припинення цитування даного уйобка.
Бо тільки завдяки цьому, все оточення вимушене бачити висери цього пiдара.
Якщо ви його заігнорите, і не будете йому відповідати - він здохне, принаймні інформаційно.
Зробіть це, будь ласка!
   
Re: Горький лук RIP  :(

Спокутуванням вашого гріха, буде припинення цитування даного уйобка.
Бо тільки завдяки цьому, все оточення вимушене бачити висери цього пiдара.
Якщо ви його заігнорите, і не будете йому відповідати - він здохне, принаймні інформаційно.
Зробіть це, будь ласка!
вже зроблено.
   
Re: Горький лук RIP  :(

вже зроблено.

 :drinks:
   
Re: Горький лук RIP  :(

Та, щось не в настроі, ПапаДжон, я пити. Ну, нехай віртуально :-B . мені бігти за півгодини. Не багацько, 5-7 км.
   
Re: Горький лук RIP  :(

мені бігти за півгодини. Не багацько, 5-7 км.
В 23:32? - ну це хібашо на блядки ))
   
Re: Горький лук RIP  :(

Убили ....
   
Re: Горький лук RIP  :(

Юлія Палієвська - Тайра, діючий волонтер, в її групі Лук був парамедиком.

https://www.facebook.com/julia.paevska/posts/10159131855451166?__cft__[0]=AZWbmlSQtq8ms-OOc8L9T_VTsKT4Miu2JHefoRFyVzhfvHO8RdOICLr_fSvL-Y7HEjIhY5LKo40BSIWCKQVGqxAOPGEJSchT7fI3JNwSmccojPlvqeVSUXMwDU1B29alIzc&__tn__=%2CO%2CP-R
Юлія Паєвська
23 години тому

Я все ещё зла на тебя.
За ложь, предательство и ещё многие мерзости, что ты натворил и наговорил.

Но Смерть пришла за тобой.
Дальше все зависит от тебя.

Бывай, Лук

Счёт закрыт

Віктор Заславський
Borys Filatov у Тайры с луком была своя личная ситуация в которой лук повел себя недостойно.
Подробностей мы не знаем ибо Тайра их не выносила на свет.
Так бывает - хорошие люди не всегда бывают на высоте.
И в этом посте, очень личном, Тайра прощается с луком на примирительной ноте. Все правильно
   
Re: Горький лук RIP  :(

Юлия Паевская
Sergey Ogorodnik я могу дать Вам например переписку с ним почитать.
Тогда Вы многое поймёте, хотя я нее хотела бы афишировать теперь его действия,
и высказывания, как не хотела афишировать их прежде.
Я отпустила его.
Простила.
И это было не просто.
И Вы его простите. Вам всем тоже есть за что его прощать...
   
Re: Горький лук RIP  :(

В 23:32? - ну це хібашо на блядки ))
ночами, птаху, ночами, кіло до лісу, 3-5 по лісу, кіло від лісу. Треба якось тримати себе в формі.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Дружина того не любить та не благословляє.
   
Re: Горький лук RIP  :(

демонстративне колективне голосіння по незнайомій людині . концентрат

мене торкнули лиш те що його батьки - глухонімі інваліди, що пережили  дитину. надіюсь не єдину

Я пам'ятаю, як скиглив Аеліт, коли здох його собака.

 Але, попри "великий смуток", цей покидьок  не забував манюпулювати - типа, передайте на ФУП, що мені так погано, так погано, тому що  улюблений собачка здох, а мене ще й на ФУПі навічно забанили. І в мене від цього істерика. І я ща прям вмру від розпачу. Чи трішки пізже вмру. Бо в мене така депресія, така депресія, людоньки добрі!!! Ото розбаньте мене швиденько і буде мені щастя і розрада від великої потєрі в житті.

Люди добрі його розбанили - за що від фупчеків окреме велика подяка  Беггі!  ;)

І тепер цей покидьок обов'язково знаходить гілки, де люди висловлюють шану померлим і хизується там, принижуючи людей.

Гавно, а не людина (td)

Але й людям наука - ніколи не ведіться на маніпуляції...
   
Re: Горький лук RIP  :(

Тайра- суперлюдина. Велика повага і так була, а сейчас, то ще більша.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я пам'ятаю, як скиглив Аеліт, коли здох його собака.

 Але, попри "великий смуток", цей покидьок  не забував манюпулювати - типа, передайте на ФУП, що мені так погано, так погано, тому що  улюблений собачка здох, а мене ще й на ФУПі навічно забанили. І в мене від цього істерика. І я ща прям вмру від розпачу. Чи трішки пізже вмру. Бо в мене така депресія, така депресія, людоньки добрі!!! Ото розбаньте мене швиденько і буде мені щастя і розрада від великої потєрі в житті.

Люди добрі його розбанили - за що від фупчеків окреме велика подяка  Беггі!  ;)

І тепер цей покидьок обов'язково знаходить гілки, де люди висловлюють шану померлим і хизується там, принижуючи людей.

Гавно, а не людина (td)

Але й людям наука - ніколи не ведіться на маніпуляції...
шушенька, вже десять разів вибачався, в ногі падав. Ну, помилка то була, ну, вірю я людям. Не знаю кому більше шкоди, аеліту чі мені. Так вже сталося. Шпиняйте ногами. Я, піздюк, повернув аеліта.
   
Re: Горький лук RIP  :(

шушенька, вже десять разів вибачався, в ногі падав. Ну, помилка то була, ну, вірю я людям. Не знаю кому більше шкоди, аеліту чі мені. Так вже сталося. Шпиняйте ногами. Я, піздюк, повернув аеліта.

та нема Вам за що вибачатися, Беггі!

 тут люди за багатьох просять. Я написала, щоб іншим було попередження, що, на жаль, ніяка добра справа не залишається безкарною. :(
   
Re: Горький лук RIP  :(

За добрі слова вам дякую, пані. Та тягар отого аеліта завжди на мені.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Битва була за двох. Зеленого Крокоділа та Аеліта. А битися треба було за одного. І то не аеліт.
   
Re: Горький лук RIP  :(

цю хуету, ценой великіх зусиль, на фуп повернув я. Щоб ви знали. Можете плюнути в мене, самому соромно.

Та і я теж долучився.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Я якраз вдома був після операціі на колінному суглобі.  Дуже часто згадую ті часи.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Та і я теж долучився.
все що ви скажете, може бути використане проти вас.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Стосовно того, що я прочитала при причини трагедії...
Звісно, це суто моя конспирологія, але, швидше за все, у людини виникла гостра ниркова недостатність - правильно написала?

А це означаї, що треба терміново шукати нирку-донора. А такі операції в Україні роблять дуже нечасто. Тож - закордон. А то - шалені гроші. Тому, скоріш за все, і пост від волонтерки був, що йому готові були люди допомогти, тобто дати гроші.

А до того часу, як знайдуть ту нирку, треба робити діаліз через день, лежати по чотири-шість годин на апараті...
Тож, скоріше за все, з огляду на батьків-інвалідів та брак грошей, Лук вирішив не боротися. А без діалізу організм через кілька днів починає труїтися своїми ж токсинами, які вже не виводяться з сечею і людина вмирає.

Повторюю, це тільки моя конспірологія, але дописи волонтерів косвєнно те підтверджують.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Не знаю, дядечко, що буде далі, та з вами ми порозумося.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Стосовно того, що я прочитала при причини трагедії...
Звісно, це суто моя конспирологія, але, швидше за все, у людини виникла гостра ниркова недостатність - правильно написала?

А це означаї, що треба терміново шукати нирку-донора. А такі операції в Україні роблять дуже нечасто. Тож - закордон. А то - шалені гроші. Тому, скоріш за все, і пост від волонтерки був, що йому готові були люди допомогти, тобто дати гроші.

А до того часу, як знайдуть ту нирку, треба робити діаліз через день, лежати по чотири-шість годин на апараті...
Тож, скоріше за все, з огляду на батьків-інвалідів та брак грошей, Лук вирішив не боротися. А без діалізу організм через кілька днів починає труїтися своїми ж токсинами, які вже не виводяться з сечею і людина вмирає.

Повторюю, це тільки моя конспірологія, але дописи волонтерів косвєнно те підтверджують.
абсолютно правди не знаю, та, схоже, що десь так і було.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Стосовно того, що я прочитала при причини трагедії...
Звісно, це суто моя конспирологія, але, швидше за все, у людини виникла гостра ниркова недостатність - правильно написала?

А це означаї, що треба терміново шукати нирку-донора. А такі операції в Україні роблять дуже нечасто. Тож - закордон. А то - шалені гроші. Тому, скоріш за все, і пост від волонтерки був, що йому готові були люди допомогти, тобто дати гроші.

А до того часу, як знайдуть ту нирку, треба робити діаліз через день, лежати по чотири-шість годин на апараті...
Тож, скоріше за все, з огляду на батьків-інвалідів та брак грошей, Лук вирішив не боротися. А без діалізу організм через кілька днів починає труїтися своїми ж токсинами, які вже не виводяться з сечею і людина вмирає.

Повторюю, це тільки моя конспірологія, але дописи волонтерів косвєнно те підтверджують.

без одной почки живут вполне

а "вырубить" две почки можно, но не просто
общее воспаление или что-то такое ...
и кстати ...
очень сложно иметь волю к смерти
при плохо работающих почках - вековая усталость и абсолютно наплевать на все
это уже из собственного опыта ))
   
Re: Горький лук RIP  :(

без одной почки живут вполне

а "вырубить" две почки можно, но не просто
общее воспаление или что-то такое ...
и кстати ...
очень сложно иметь волю к смерти
при плохо работающих почках - вековая усталость и абсолютно наплевать на все
это уже из собственного опыта ))
ахуеть ви джигіт.
   
Re: Горький лук RIP  :(

В нас, суходрочерів, вижити головна мета, а ви отак, плювавши на все вирубаете ниркі? Велика повага
   
Re: Горький лук RIP  :(

без одной почки живут вполне

а "вырубить" две почки можно, но не просто
общее воспаление или что-то такое ...
и кстати ...
очень сложно иметь волю к смерти
при плохо работающих почках - вековая усталость и абсолютно наплевать на все
это уже из собственного опыта ))

Ну звичайно, йде поступове отруєння організму.

Так, я невірно написала - не ниркУ, а ниркИ...

Та я ж кажу, то моя конспірологія. Але знаю людину, яка вже більше 15 років на діалізі. Нирки відмовили обидві. Ускладнення після грипу, до того - хронічний пієлонефріт.

Останнє редагування: 21 червня 2021 02:35:05 від шуша
   
Re: Горький лук RIP  :(

Це мало не дословно з інструкціі:

Невиконання завдання влече за собою покарання, якщо не було факторів, що несли загрозу жизні військовослужбовця.

Останнє редагування: 21 червня 2021 02:38:14 від beggy
   
Re: Горький лук RIP  :(

Стосовно того, що я прочитала при причини трагедії...
Звісно, це суто моя конспирологія, але, швидше за все, у людини виникла гостра ниркова недостатність - правильно написала?

А це означаї, що треба терміново шукати нирку-донора. А такі операції в Україні роблять дуже нечасто. Тож - закордон. А то - шалені гроші. Тому, скоріш за все, і пост від волонтерки був, що йому готові були люди допомогти, тобто дати гроші.

А до того часу, як знайдуть ту нирку, треба робити діаліз через день, лежати по чотири-шість годин на апараті...
Тож, скоріше за все, з огляду на батьків-інвалідів та брак грошей, Лук вирішив не боротися. А без діалізу організм через кілька днів починає труїтися своїми ж токсинами, які вже не виводяться з сечею і людина вмирає.

Повторюю, це тільки моя конспірологія, але дописи волонтерів косвєнно те підтверджують.

Гостра ниркова недостатність виникає швидко і знімається медикаментозно. Самі нирки при цьому не змінені.
Пересадка потрібна при хронічній нирковій недостатності, коли ниркова тканина деградує повільно аж до повного переродження і припинення виконання фільтруючої функції. Чаме при ХНН - діаліз і трансплантація. Але то розвивається роки.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Гостра ниркова недостатність виникає швидко і знімається медикаментозно. Самі нирки при цьому не змінені.
Пересадка потрібна при хронічній нирковій недостатності, коли ниркова тканина деградує повільно аж до повного переродження і припинення виконання фільтруючої функції. Чаме при ХНН - діаліз і трансплантація. Але то розвивається роки.
для чего проводить расследование? все кто в курсе отчего он умер молчат и будут молчать дальше, что в принципе правильно

его завтра уже будут хоронить. угомонитесь, том сет
   
Re: Горький лук RIP  :(

Гостра ниркова недостатність виникає швидко і знімається медикаментозно. Самі нирки при цьому не змінені.
Пересадка потрібна при хронічній нирковій недостатності, коли ниркова тканина деградує повільно аж до повного переродження і припинення виконання фільтруючої функції. Чаме при ХНН - діаліз і трансплантація. Але то розвивається роки.

У меня есть друг который отдал свою почку двоюродному брату,т.к. никто из родни больше не подходил.Так вот у того отказали сразу две почки вроде из за какой-то инфекции и врачи так и сказали что у него есть максимум пол года чтобы сделать пересадку
   
Re: Горький лук RIP  :(


А до того часу, як знайдуть ту нирку, треба робити діаліз через день, лежати по чотири-шість годин на апараті...
Тож, скоріше за все, з огляду на батьків-інвалідів та брак грошей, Лук вирішив не боротися. А без діалізу організм через кілька днів починає труїтися своїми ж токсинами, які вже не виводяться з сечею і людина вмирає.

Повторюю, це тільки моя конспірологія, але дописи волонтерів косвєнно те підтверджують.
Тоже так подумалось. Но диализ же вроде делают бесплатно?
   
Re: Горький лук RIP  :(

для чего проводить расследование? все кто в курсе отчего он умер молчат и будут молчать дальше, что в принципе правильно

его завтра уже будут хоронить. угомонитесь, том сет

Та то я не про Лука, я поправляю шушу з приводу ХПН. Маю великий досвіт, бо то часта проблема в котів.
   
Re: Горький лук RIP  :(

Так куме дно спостерігати як беггі б.є себе вухами по щокам каючись за участь у розбані скотиняка аеліта) . Та й всі решта проявів колективного лицемірства в цій гілці теж доставляють).

Все таки щось є в стадному ексгібіціонізмі " ми скарбім значіт ми харошіє"

Кал єктівнає безсазнатєльноє)
Це прекрасно
Weiter
   
Re: Горький лук RIP  :(

Як хочете ще показати які ви харошіє - у мене вже десь місяць незрозуміло чому болить права пятка. Іноді навіть прихромую.
Ну. Хто перший виразить участь?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія