Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кацапомова піднімає голову [KA] свіжа статистика

Опитування
Ви відчули реванш московської мови?
Всього проголосувало: 70
Так, московської стало більше  35 
 
 50% 
Змін не помітив  17 
 
 24% 
Навпаки, стало більше нашої мови  14 
 
 20% 
ТС сам москаль  4 
 
 6% 




Моніторинг зафіксував зворотній процес русифікації провідних телеканалів. Така ж тривожна тенденція й у сфері послуг, де частка російської мови також дещо зросла.





Більшість українців підтримує зростання частки української мови на телебаченні, однак на практиці відбувається зворотній процес. Частка української мови в прайм-тайм провідних телеканалів за рік зменшилася з 64% до 40%, а російської – зросла з 7 до 27%. Решту часу займають двомовні російсько-українські програми. Такий регрес можливий через компромісні формулювання в законі «Про телебачення і радіомовлення», які створюють лазівки для русифікації телеефіру.



За підсумками моніторингу кафе і ресторанів у 26 містах (усі обласні центри, крім окупованих, а також Кривий Ріг, Маріуполь, Краматорськ та Сєверодонецьк), лише 37% закладів харчування мають українську вивіску, лише в 75% є меню українською і тільки в 51% закладів персонал обслуговує україномовних клієнтів українською мовою. Причому ці показники (крім мови меню) – гірші за минулорічні.

Водночас українська мова зміцнила позиції в освіті, на радіо та в книговиданні. Традиційно україномовним залишається кінопрокат.

Більше позитивної графіки:
Стан української мови. Щорічний моніторинг
   
Цей бур'ян має бути виведений.
   
Водночас українська мова зміцнила позиції в освіті, на радіо та в книговиданні
Вчора 2 години катався на машині. Таке враження, що закон про обмеження кацапської мови і не приймали. Жодної української пісні, кацапською до 70% пісень. Пробував міняти канали - все те саме
   
Гонений на русский язык меньше не стало, укронационализм колосится буйной плесенью, с ним всем миром нужно бороться
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

а вона нікуди ніколи і не зникала
особливої шкоди нанесли останні декілька років, коли Україна назнімала величезну купу нетривалих серіалів (звісно, російськомовних, де у сценаріях старанно приховано країну походження) і тепер щодня постіно крутить ті серіали по декількох популярних телеканалах
ага, і щоб ви знали : Київ (напевно ж таки Київ!) для неоднозначності сором"язливо іменують "століцей", і ніколи не знімають у видатних місцях, де Київ є легко впізнаваним
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Гонений на русский язык меньше не стало, укронационализм колосится буйной плесенью, с ним всем миром нужно бороться
напевно тролите?
   
напевно тролите?

Мирослава, когда речь идет о государственной политике, меня конкретно затрагивают два вопроса: социально-экономический и языковый. Непосредственно касающиеся  моей жизни.
Вопрос истории или внешней политки - это так, душа болит, но тела это не касается.
На остальное - наплевать.

Поэтому о языке и деньгах я всегда достаточно серьезно говорю  :rotate: 


   
Київ. Місто українізується шаленими темпами. Особливо тішать діти шкільного віку, від  яких чую спілкування між собою українською мовою. Такого вже десь 50%. Було 10-20 максимум до 2014 року.
Я повністю в місті перейшов на українську, хоча до 2014 на неї принципово ні слова не казав (вважав сільською), хуйло змінив усе ставлення до русского.

Шансон в маршрутках, навіть в розвозці від бізнес-центру, поки що присутній.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

прокляті зеублюдки, ви для мене гірша падаль за кацапів
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

прокляті зеублюдки, ви для мене гірша падаль за кацапів
просто не знаю, що тепер робити тим "зеублюдкам"
напевно таки вішатися, іншого виходу немає
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

а вона нікуди ніколи і не зникала
особливої шкоди нанесли останні декілька років, коли Україна назнімала величезну купу нетривалих серіалів (звісно, російськомовних, де у сценаріях старанно приховано країну походження) і тепер щодня постіно крутить ті серіали по декількох популярних телеканалах
кацапоязике лайно знімало лише твоє зехуйло за хуйловське бабло на крові, більшість інших фільмів знімалось української, прокати цих фільмів виросли на порядки, порівняно з зековськими часами, тому кров України на руках зеублюдків, які обрали реванш хуйла і кацапів
   
за моїми спостереженнями української мови стало більше і в побуті, і на телебаченні, і на радіо.
На телебаченні  мови не може стати менше, бо встановлені квоти, які канали намагаються дотримуватися.
На радіо - теж, не менше 35%.
Але приватних  осіб квоти не стосуються.
Тому можемо спостерігати таке: два ведучі ведуть програму українською (якщо ведучі ведуть програму українською,
вона зараховується як українська), а який-небудь Карасьов чи депутан Скорик все одно цвенькатиме державною мовою РФ.
І це його право, гарантоване Законом.
Щоправда, це порушення моралі - демонстрація неповаги до мови українського народу, але у випадку кацапів про мораль говорити не доводиться.
   
просто не знаю, що тепер робити тим "зеублюдкам"
напевно таки вішатися, іншого виходу немає

Вішати виблядків. Ідентифікувати кожну падлу, що голосувала за клована, та вішати. Вибір, голосування - це ще й відповідальність за майбутнє країни. Кожен зебiл повинен бути покараний за державну зраду, за підтримку хуйла.
   
прокляті зеублюдки, ви для мене гірша падаль за кацапів

ну так в в твоїй справжності давно ні в кого сумнівів нема
ненавидіти українців більше за кацапів
це давня традиція серед справжніх(ТМ) українців
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

ну так в в твоїй справжності давно ні в кого сумнівів нема
ненавидіти українців більше за кацапів
це давня традиція серед справжніх(ТМ) українців
гнида, яка голосує за кацапопрезидента не може називатись українцем. На щастя в моєму оточенні таких нема, знаю лише одного прихильники певної політсили, так в нього корені в кацапському Білгороді
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

просто не знаю, що тепер робити тим "зеублюдкам"
напевно таки вішатися, іншого виходу немає
просто хай щезнуть як роса на сонці
   
гнида, яка голосує за кацапопрезидента не може називатись українцем. На щастя в моєму оточенні таких нема, знаю лише одного прихильники певної політсили, так в нього корені в кацапському Білгороді

Це так. Я не вважаю українцями тих тварин, що клована підтримали в другому турі. Нехай живуть в цирку, а не в Україні. Цим тваринам в МОЇЙ державі місця немає.
   
Селюки навколо переходять на російську. З жахливим, бичачим, українським акцентом. "Трастуйтє/Дасіданія/ХарашеҐо днья.
Російськомовні відтачують "г" і "акають", корчачі з себе нативних носіїв російської.

І всі вони прихильники Зеленського. Справді, вибори поділили людей на нормальних і тупих. І мова тут є частим маркером.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Селюки навколо переходять на російську. З жахливим, бичачим, українським акцентом. "Трастуйтє/Дасіданія/ХарашеҐо днья.
Російськомовні відтачують "г" і "акають", корчачі з себе нативних носіїв російської.

І всі вони прихильники Зеленського. Справді, вибори поділили людей на нормальних і тупих. І мова тут є частим маркером.
І особливо ставлення до мови, бо західний шансонний рагуль гірше ставиться до мови, чим зросійщений в другому поколінні східнях.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

західний шансонний рагуль
Ця популяція взагалі потребує... корекції.
Сидять за столами в генделях на Тернопільщині на 23 лютого і белькотять " з празднічком". Тупорилі холуї московських "стройок".
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Селюки навколо переходять на російську. З жахливим, бичачим, українським акцентом. "Трастуйтє/Дасіданія/ХарашеҐо днья.
Російськомовні відтачують "г" і "акають", корчачі з себе нативних носіїв російської.

І всі вони прихильники Зеленського. Справді, вибори поділили людей на нормальних і тупих. І мова тут є частим маркером.
Как раз наоборот, селюки являются носителями укромовы, а урбанизированная высокообразованная среда с трудом переходит с русского языка на укромову, не желает этого перехода.
   
Как раз наоборот, селюки являются носителями укромовы, а урбанизированная высокообразованная среда с трудом переходит с русского языка на укромову, не желает этого перехода.


це ти про рідний Казахстан?
   
Как раз наоборот, селюки являются носителями укромовы, а урбанизированная высокообразованная среда с трудом переходит с русского языка на укромову, не желает этого перехода.

Полная чушь. Как раз преподаватели, ученые легко полностью перешли на украинский язык при общении (сужу по своим наблюдениям, даже в неформальной обстановке, в гостях все профессора и между собой на украинском общаются, не только со студентами), а вот таксисты на гос. язык переходят слабо. Зависит от уровня образованности и интеллекта общение на украинском или на свинособачьем недоязыке.
   
Ця популяція взагалі потребує... корекції.
Сидять за столами в генделях на Тернопільщині на 23 лютого і белькотять " з празднічком". Тупорилі холуї московських "стройок".

Чому до Хуйлостану їздять мити жопи саме вусани з або під Львову, а не кияни чи харків'яни? Треба замислитись, чому так.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Полная чушь. Как раз преподаватели, ученые легко полностью перешли на украинский язык при общении (сужу по своим наблюдениям, даже в неформальной обстановке, в гостях все профессора и между собой на украинском общаются, не только со студентами), а вот таксисты на гос. язык переходят слабо. Зависит от уровня образованности и интеллекта общение на украинском или на свинособачьем недоязыке.
Вы бы еще в качестве примера привели чиновников высшего уровня. Понятно что для них или для профессоров это вопрос принадлежности к касте выгодополучателей современной Украины. Вы смотрите средний слой, который от укромовы материально независим, насколько этот слой добровольно выбирает укромову. Думаю там не все радужно.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Как раз наоборот, селюки являются носителями укромовы, а урбанизированная высокообразованная среда с трудом переходит с русского языка на укромову, не желает этого перехода.
Вони то носії, але українізація відбувається завдяки міщанам. Забитий селюк в місті як правило швидко стає кацапоязиким бидлюком.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Чому до Хуйлостану їздять мити жопи саме вусани з або під Львову, а не кияни чи харків'яни? Треба замислитись, чому так.
може тому, що жопомия з Києва чи Харкови від кацапа в Хуйлостані не відрізнити?
   
може тому, що жопомия з Києва чи Харкови від кацапа в Хуйлостані не відрізнити?

Скоріше тому, що киянин до Хуйлостану мити жопи не поїде ні в якому разі. Від воєнкому ховаються не дніпряни з херсонцями, а львів'яни з тернополянами. Це менталітет різний, для западенця Україна - майже порожній звук, вони дуже мало в ній перебували, а для миколаївця чи маріупольчанина Україна - сенс життя.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Скоріше тому, що киянин до Хуйлостану мити жопи не поїде ні в якому разі. Від воєнкому ховаються не дніпряни з херсонцями, а львів'яни з тернополянами. Це менталітет різний, для западенця Україна - майже порожній звук, вони дуже мало в ній перебували, а для миколаївця чи маріупольчанина Україна - сенс життя.
:facepalm1:
   
Скоріше тому, що киянин до Хуйлостану мити жопи не поїде ні в якому разі. Від воєнкому ховаються не дніпряни з херсонцями, а львів'яни з тернополянами. Це менталітет різний, для западенця Україна - майже порожній звук, вони дуже мало в ній перебували, а для миколаївця чи маріупольчанина Україна - сенс життя.
Саме вусаті телепні скакали на майдані, справжніх киян там не було, вони були на антимайдані!
   
Саме вусаті телепні скакали на майдані, справжніх киян там не було, вони були на антимайдані!
Я сам корінний киянин у сьомому коліні, з родини професора ф-ту кібернетики КНУ,  і всі ці дикі стрибки бачив зі сторони: під час першого майдауну був на вокзалі на мітингах, другого - у Маріїнському парку.
Просто я люблю Україну і живу  зав принципом: "Україна понад усе!". Тому кожного, не тільки стрибуна, а прихильника кожного з цих гидких майданів ненавиджу, дико, люто, до нестями.
   
Я сам корінний киянин у сьомому коліні,
Ми в курсі, сьомому і останньому.

Просто я люблю Україну і живу  зав принципом: "Україна понад усе!". Тому кожного, не тільки стрибуна, а прихильника кожного з цих гидких майданів ненавиджу, дико, люто, до нестями.
(tu) А біблія каже що любити треба ворогів своїх!

Хоча, звісно, справжні українці - це комуністи Симоненко і регіонали Януковича.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

То я к так сталося, що саме дніпряни з іншими маріупольцями, а не львів'яни, проголосували за хуйловського жопомия з Кривбасу?
   
гнида, яка голосує за кацапопрезидента не може називатись українцем. На щастя в моєму оточенні таких нема, знаю лише одного прихильники певної політсили, так в нього корені в кацапському Білгороді

ворог же не в Кремлі, правда ж, істинний ти наш
цю мантру ти ще при Порошенку промовляв,
президенти змінюються, а ворог залишається
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Саме вусаті телепні скакали на майдані, справжніх киян там не було, вони були на антимайдані!
І саме тому, коли синє бидло з Донецька-Миколаєва привезли зранку на антимайдан, то ввечері кияни їх виловлювали як скажених собак по всьому місту.
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

ворог же не в Кремлі, правда ж, істинний ти наш
цю мантру ти ще при Порошенку промовляв,
президенти змінюються, а ворог залишається
а давай ти мені не будеш приписувати те, що говорили зеублюдки і синьогнійники
   
І саме тому, коли синє бидло з Донецька-Миколаєва привезли зранку на антимайдан, то ввечері кияни їх виловлювали як скажених собак по всьому місту.
Павло в нас персонаж з 1984
   
а давай ти мені не будеш приписувати те, що говорили зеублюдки і синьогнійники

так що ж тобі приписувати,
тобі твої цитати не раз в морду безмозку тицяли
але ти головку впевнено тримаєш - українці більші вороги ніж кацапи
   
Re: Кацапомова піднімає голову  [KA]  свіжа статистика

Це так. Я не вважаю українцями тих тварин, що клована підтримали в другому турі. Нехай живуть в цирку, а не в Україні. Цим тваринам в МОЇЙ державі місця немає.
я теж не вважаю їх за розумних людей.
тваринами не стала би називати, ІМХО, це просто недалекі люди з неміцними принципами і короткою пам"яттю
на жаль, вони змусили мене 5 років прожити у цирку
зараз - завдяки тим самим недалеким - один цирк змінився на інший, з іншими акторами, але веселіше від того не стало, на жаль
   
я теж не вважаю їх за розумних людей.
тваринами не стала би називати, ІМХО, це просто недалекі люди з неміцними принципами і короткою пам"яттю
на жаль, вони змусили мене 5 років прожити у цирку
зараз - завдяки тим самим недалеким - один цирк змінився на інший, з іншими акторами, але веселіше від того не стало, на жаль

Тваринами не в сенсі образити, а в сенсі констатації факту відсутності розумової діяльності. Як можна віддавати голос не просто людині, яка не тямить в політиці, а ще й не дуже професійній людині в своїй фаховій сфері?
Я ніколи не грав у кіно чи не служив у театрі, але я завжди можу розрізнити гарну акторську гру від посередньої. Ось у Зеленського вона УСЮДИ максимум посередня.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія